Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gerber15

Jak schudnąć szybko i skuteczie ?

Polecane posty

No wiec zacznijmy od tego ze wcześniej jadlam około 2000-3000 kcl dziennie, wazylam 65 kg przy wzroście 161cm , wzielam się za siebie, zaczelam ograniczać kcl, przestaam jesc fast foody itp. . Przeszlam na diete 800 kcl , oczywiście stopniowo ze pierw jadlam 1500 kcl potem 1200 itp. .. Na diecie 800 kcl jestem około 2 miesiące, schudłam, też waze 54.5 kg. Ale chce schudnąć wicej, Zastanawiam się czy jedząc 600 kcl dziennie, cwiczac około godzine dziennie np. 2 razy w tygodniu kickboxing , 2 razy w tygodniu skalpel lub killer albo turbo z ewa chodakowska, i w piatki mysc podłogi przez około godzine, a w soboty i niedziele cwiczyc około 2 h dziennie, np. rano spacer godzinny , potem jakies brzuszki a na wieczork cos z ewa chodakowska turbo czy cos, to czy w ciazgu tygodnia uda mi się schudnąć 2 kg a w ciągu miesiąca 7 kg ? Dodam ze przechodzę na pescovegeteranizm polega na tym ze jem tylko warzywa, owoce, nabialyt jak jajka , mleko, i ryby. Oprocz ryb nie jem innych mies. czasem np. raz na twa tygodnie lub tydzień ryz, lub ziemniaka. Mam 15 lat, 54.5 kg, 161 cm wzrostu. Czy myślicie ze taka dieta jest dobra dla mnie aby szybko i skutecznie schudnąć tyle ile chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj czegos nowego
Szukamy MEGA zmotywowanych Kobiet, które chcą uzyskać piękną figurę bez głodu i wyrzeczeń. Podejmiesz się wyzwania??, Schudnij do Sylwestra!!! Pierwsze efekty już po 7 dniach ?? ? - 3 - 5 kg ? - 10 kg... Pisz do mnie: spróbuj.czegos.nowego@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt jest taki że same tabletki nie odchudzają bo jeszcze nikt nie wymyślił cudownych tabletek na odchudzanie.Sama brałam Slimunox i w moim przypadku sprawdził się jako wspomagacz.Podstawą była dieta a tabletki jako dodatek.I tak w trzy miesiące schudam 12 kg.Pewnie na samej diecie było by ciężej ale grunt że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w odpowiednią suplementację. Od 3 miesięcy stosuje Slimunox - rewelacyjne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×