Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie rańmy się

Polecane posty

Gość anusiaaa18
oj żeby to było takie łatwe ... ja raniłam i to długo, ale juz lecze, swoja newrice, zaburzenia odżywianai i relacje z partnerem. jest trudno, nie powiem, ze to bajka, ale znalazłam dobrą poradnie http://psycholog-ms.pl/ pokazali mi wiele rzeczy w innym świetle, poprawiam teraz swoje swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żygać mi się chce i płakać jak widzę chamstwo na tym świecie,tak pięknie by się żyło gdyby nie te potworne rzeczy które na co dzień widzimy w tv i po co to,by pokazać wyższość nad słabszymi i wogóle,brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiesz co to znaczy pokochać kogoś wirtualnie ?.Nie wiedząc nic praktycznie o tej osobie ? Sięgać chmur ,gwiazd a potem spadać z impetem na twarz na ziemię ?Być uzależnionym od czyichś humorków i nastrojów ?Być wielokrotnie przyciąganym ,to znowuż odpychanym .Dotykać tak skrajnych uczuć ,emocji ? Ile jedno biedne serce może znieść cierpienia jeśli wszystkie drogi którymi szło zastały zamknięte .Tak się tylko czasem pytam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklana kulka
jak można sie zakochac w kb na ekranie? trzeba byc desperatem. przerazające te czasy - kochać litery na pulpicie nie wiadomo przez kogo pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×