Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MK33

Zdradza czy nie - pytanie do kobiet

Polecane posty

Gość MK33

Cześć, Jestem z dziewczyną od pół roku, jest miło fajnie. Wczoraj miałem taką sytuację. 1. Wysyłam smsa o 18 - bez odpowiedzi 2. Dzwonię na jej kom - po trzech sygnałach - rozłącza się, 3. Dzwonię na drugi kom - odbiera - słyszę męski głos i odgłosy galerii handlowej w tle - po dwóch sekundach się rozłącza. 4. Po minucie oddzwania i mówi, że jest w galerii i robi zakupy - że kupiła koszulki dla moich dzieci na dzień dziecka. Ja się pytam, ok a co to za męski głos, który słyszałem? A ona zmieszana, że to kolega jej byłego, którego spotkała w galerii przypadkiem i że on jest brzydki i śmierdzi od niego, nie myje zębów i w ogóle, a nie to co ja. Ja się pytam dalej, czemu nie odpisałaś na smsa wysłanego prawie godz temu. Ona, że nie dostała smsa.Sprawdziłem wysłałem na pewno. Ja się pytam czemu mnie odrzuciła - odpowiedź, przez przypadek. Kurcze nie dopytałem czy dwa razy to przypadek. Potem generalnie nie chciało mi się gadać. Ona jakby chciała się usprawiedliwiać i zrzucić na mnie winę, że ją oskarżam itp. Przy czym ja tylko pytałem, a nie oskarżałem. I tak się zastanawiam, czy patrząc na tę sytuację bez emocji. Robi mnie w wała czy raczej nie?? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula xx
Wedlug mnie to niestety tak, robi cie w wała, bo trochę za duzo tych "przypadków". Smsa nie otrzymała..dziwne, połączenie odrzuciła przez przypadek, a w słuchawce męski głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwonię na drugi kom - odbiera - słyszę męski głos i odgłosy galerii handlowej w tle - po dwóch sekundach się rozłącza." x hahahaha przez tel. uslyszales, ze to wlasnie z galerii odglosy i to w ciagu 2 sekund :D jestes jakis bardzo dziecinny z tym swoim problemikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nic rogi ci dorabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha przez tel. uslyszales, ze to wlasnie z galerii odglosy i to w ciagu 2 sekund W takich chwilach - czas zwalnia i można się wiele dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×