Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki sklep internetowy z lampami polecacie?

Polecane posty

Gość podsiedlik

ja kupowalam lampy w sklepie www.cudownelampy.pl - jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia

--> https://www.twoje-lampy.pl/  Mają duży wybór i ceny o wiele niższe niż w innych sklepach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusław

Ostatnio kupowałem lampy led w tym sklepie https://www.salonled.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Ja swoje zamawiałam w sklepie Arsen i jestem zadwolona, bo nie dość, że dobrze wyglaają, to jeszcze widać, że są jakościowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolesław

Jeżeli chesz lampy ledowe, duży wybór w świetnej cenie mają w lighting center, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirosław M

Ja wszelkiego rodzaju oświetlenie do domu kupuję  w sklepie ligtingcenter.pl, szczegolnie polecam na przykład SPECTRUM ALGINE ECO LED SQUARE 230V 12W IP20 NW BIAŁA RAMKA - Lampa Sufitowa u mie sprawdza się doskonale i jeżeli chodzi o wysyłkę też nie jest długa. Lightingcenter to komfort zakupów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina N

Jak chcecie kupić niedrogo ale naprawdę świetne oświetlenie to proponuję zobaczyć to co ma superwnetrze.pl, a jeśli chodzi o lampy to ostatnio sama u nich zamawiałam, ale wybór tej jednej zajął mi aż trzy dni, bo każda kolejna jest ładniejsza od poprzedniej i strasznie trudno się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tutaj jest bardzo duży wybór lamp milagrolighting.eu do salonu, do pokoju dziecięcego a nawet do ogrody. Ja kupowałam wszystkie wisząc lamy na tej stronie, wyglądają bardzo dobrze i pasują do nowoczesnych wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina

Ja polecam lampy ze studioswiata24. Bardzo stylowe lampy w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna
Dnia 28.05.2013 o 16:39, Gość gość napisał:

Tak jak w temacie. Jestem ciekawa na jakim serwisie można znaleźć pomysłowe, nowatorskie, bardzo dobrej jakości lampy. Cena nie gra aż takiej roli, wiadomo że za jakość trzeba czasem zapłacić trochę więcej. Oczywiście wszystko w granicy rozsądku. Chciałabym byście poleciły mi jakiś uczciwy sklep, gdzie na pewno nie sprzedają amatorskich produktów z Chin. Tych serwisów jest cała masa, więc dobrze by było, gdybyście podawały przykłady tych sprawdzonych przez was same sklepów.

My zakupiliśmy w sklepie internetowym www.lampy123.pl

Niestety lampy troszkę kosztują ale przynajmniej są świetne w jakości.

W końcu jak wydawać na wymarzony dom to z produktem który spełni nasze oczekiwania.

Wszystkim znajomym polecam ten sklep ze względu na wzornictwo i materiał z jakiego jest wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepze lampy są z firmy Roundflash. Idealne światło do zdjęć i są bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu przeglądałam sobie lampy do mieszkania.. Niby w marketach budowlanych jest duży wybór lamp ale jeśli chcecie kupić sobie coś naprawdę porządnego to musice szukać w sklepach internetowych. 

Sporo porządnych kolekcji oświeltenia jest na przykład tutaj:
https://www.elampy.pl/
W sklepie mają oświetlenie wielu dobrych firm. Są tam kolekcje marek Luminex czy Slamp  .Może nie są to takie tanie lampy ale dobrze dobrane oswietlenie buduje nastroj całego salonu. 

Polecam również zastanowić się nad barwą światła. Dla mnie najprzyjemniejsze oraz jednoczesnie przytulne jest światło ciepłe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie kupi się w detalu, ale ten producent profili LED ma na swojej stronie bardzo fajne inspiracje, można poszukać jego produktów w innych sklepach klusdesign.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry, szukam moze nie tyle samego sklepu z meblami, co jakiejs strony internetowej z ciekawostkami na temat oswietlenia, fachowymi poradami itp. Zeby po prostu w razie czego wiedziec, czym kierowac sie kupujac konkretne oswietlenie da danego pomieszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co zerknij może do superwnetrze.pl. Kilka dni temu kupowałam u nich rózne drobiazgi do domu w tym pojemnik na odpady do kuchni i automatyczny dozownik do mydła, a także lampę. Powiem, że wybór mają ogromny, co kto chce. Sporo też przy tym mają przeróżnych podpowiedzi i wskazówek. Może coś ci się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wejdź sobie na pl.vtacblog.com. Ten blog poleciła mi moja koleżanka. Jak mam jakieś wątpliwości np. dotyczące wyboru oświetlenia, to korzystam z ich pomocy. Widać już na pierwszy rzut oka, że wpisy są robione przez fachowców, ostatnio dzięki ich poradom udało mi się sprawnie i szybko urządzić sypialnię w stylu skandynawskim, efekty robią naprawdę spore wrażenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie eleganckich żyrandoli, polecam to miejsce https://mlamp.pl/10-lampy-wiszace-zyrandole W sklepie obecnie mają zresztą kilka zniżek. Im więcej się zamawia, tym cena za oświetlenie jest korzystniejsza - można dojść do zniżki nawet w wysokości minus 18%. 

Polecam rownież zastanowić  sie nad tym gdzie będzie w pomieszczeniu oświetlenie. Wiele osób wiesza po prostu jedną lampę sufitową, a dobrze jest zainwestować w kilka źródeł światła. Tak aby móc dopasować oświetlenie do nastroju, na przyklad

lampa stojąca do czytania

kinkiety

lampa na stole.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Carrefour ma promocję, przy zakupach powyżej 99zł jest darmowa dostawa. Wystarczy zrobić zakupy z kodem ZYSKOTEKA. Rabat ważny do dnia 03.10.2021 r. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta jaka jest dostępna za pośrednictwem at-krotoszyn.pl/ wypada świetnie przede wszystkim ze względu na nowoczesną sieć dystrybucji, którą udało się im przygotować. Fajnie zorganizowani i z dobrymi cenami a to kluczowa kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×