Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki sklep internetowy z lampami polecacie?

Polecane posty

Gość lizzka26
w sferisie mają bardzo duży wybór kinkietów dekoracyjnych, cenowo też wychodzi całkiem przyzwoicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep http://e-lampy24.pl/ Duży wybór lamp nowoczesnych w bardzo korzystnych cenach,a przede wszystkim lampy są niemieckich producentów a nie chińskie buble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne i nowoczesne lampy można kupić w sklepie internetowym http://www.nameblowej.pl/ - mają tam zarówno lampy wiszące jak i stojące - to taki sklep wysyłkowy, czyli prześlą do domu - warto pooglądać i coś wybrać. Ostatnio kupiłem u nich takie ładne lampy kinkiety zewnętrzne - przysłali w oddzielnych paczkach - każda lampa bardzo dobrze zabezpieczona. Widać że dbają o klienta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolakopec
ja wszystko urządzenia rtv, agd czy jakieś gadżety do mieszkania kupuję w sferisie i naprawdę z czystym sumieniem polecam, nie mam co do tej firmy żadnych zastrzeżeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolony jestem z podejścia obsługi w firmie Bercal ( www.bercal.pl ). Kupowałem u nich oświetlenie wewnętrzne do domu, ale też zewnętrzne do ogródka w tamtym roku. Dobrze mi doradzili przy jednym i drugim, poza tym dobrali też cały osprzęt elektroinstalacyjny. Gość ze sklepu był nawet u mnie w domu i fajnie dobrał konkretne lampy tak żeby ten komfort świetlny faktycznie był na dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczególnie polecam ich www.aurorats.pl mają szeroki wybór, naprawdę atrakcyjne modele oraz ceny. Obkupiliśmy się u nich, sprzęt służy nam do tej pory, maja również bardzo fajne i oryginalne lampy które nieraz ciężko dostać gdzie indziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadam
ja znalazłam świetny sklep z lampami: www.lampy-24.pl mają super ofertę lamp wiszących, ogrodowych, lamp LED. Dają duże rabaty oraz darmową wysyłkę. Przemiła obsługa, szybka realizacja zamówień to tylko część zalet tego sklepu. Z czystym sumieniem polecam www.lampy-24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tori2
Warto zapoznać się z szeroką ofertą na oświetlenie w sklepie internetowym z lampami Abanet.pl. Dobre ceny i znakomita obsługa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tośka 303
Niedawno byłam u koleżanki na parapetówce i bardzo spodobała mi się jej lampa w salonie, którą jak mówiła kupiła w Jagodowym Kocie. Zajrzałam do nich, oj warto było, kupiłam i lampę i jeszcze torebkę Fabioli dla siebie. Czysty przypadek, ale będę do nich zaglądać systematycznie jakie oni mają śliczne rzeczy, a dla dzieci to już w ogóle bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łośsuperkto ś
Widziałem że parę razy przewinęła się nazwa Lumenpro. Więc i ja podzielę się opinią o tym sklepiku.. Z żoną zamawialiśmy oświetlenie do mieszkania, wstępnie zamówiliśmy w jednym ze sklepów i wszystko miało być w ciągu tygodnia u nas, szczerze mówiąc nie zależało nam na czasie bo i tak trwał remont, ale wiadomo.. jak słyszysz że coś będzie za tydzień to prace planujesz tak żeby od razu to montować.. jak sie z czasem okazało towar będzie.. ale nie wiadomo kiedy.. tak raz, drugi, trzeci, wreszcie zrezygnowaliśmy bo z tygodnia zrobiło się prawie 1,5 miesiąca... I mimo tego że byliśmy trochę zrażeni do sklepów WWW postanowiliśmy zaufać znajomej która poleciła nam sklep Lumenpro (ona akurat kupiła tam gniazdka i włączniki, ale uznaliśmy że może z lampami też jest ok) i szczerze mogę powiedzieć że wiara w internet odzyskana. Zamówiliśmy dokładnie te same lampy które w poprzednim sklepie, z tym że od razu dostaliśmy informację że są one w dostawie itd. i że będą u nas w ciągu " ok. 14 dni roboczych". Koniec końców przyjechały +/- 1 dzień w terminie. Dodatkowo ceny które są na sklepie z reguły podlegają jeszcze negocjacji, ewentualnie doliczany jest rabat w samym koszyku. Podsumowując sam sklep: za obsługę 10, za informację 10, za ceny 11,5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie lamp czy w ogóle oświetlenia to ja mam osobiście zaufanie do ludzi z Bercal. Fachowa obsługa, mówią zrozumiałym językiem, także można rzeczywiście sobie porozmawiać o lampach, dowiedzieć się praktycznych rzeczy o instalacji, odpowiadają na wszystkie pytania. Ja szukałem oświetlenia do hotelu, także była to większa inwestycja. Mają swoją stronę na www.bercal.pl Najlepiej zadzwonić, albo wysłać maila z zapytaniem, powinni dość szybko odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saara889
Zobacz sobie na sferis.pl ostatnio zamówiłam kinkiety activejeta i naprawdę są śliczne i mają nawet duży wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja przy ostatnim remoncie kupowałam oświetlenie tutaj studioswiatla.pl . W domu mamy głównie lampy Amplex więc zależało mi na dobrej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze swojej strony zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu na stronie mlamp.pl :) W ofercie mamy różnorodne lampy zewnętrzne oraz wewnętrzne. Każda oprawa ze względu na swój stylowy wygląd będzie intrygującym elementem każdego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupowicz
Ja ostatnio kupowałem lampy w sklepie tlc lampy i jestem bardzo zadowolony z tej decyzji. Lampy zgodne z opisem. Trzeba było czekać na zamówienie trochę długo ale to dlatego że lampy były sprowadzane z fabryki we Włoszech. Ich jakość jest doskonała i mogę powiedzieć że żyrandol w moim salonie jest prawdziwym dziełem sztuki!Co więcej pracuje tam przemiła pani która pomaga w doborze oświetlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprawdzałaś tutaj http://lampywdomu.pl/? Fajne, designerskie lampy można kupić za grosze w sumie:) Ja gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja należę do osób o nieco specyficznym i na pewno oryginalnym guście jeśli chodzi o oświetlenie i aranżację mieszkań. Ostatnio wpadła mi w oko oferta sklepu http://niuans-studio.pl/kategoria-produktu/oswietlenie-architektoniczne/. Lubię przedmioty o takich prostych formach. Jestem ciekawa Waszych opinii na temat takiego oświetlenia architektonicznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldooona
Ja polecam sklep https://lampy-24.pl/promocje mają najniższe ceny oraz bardzo dużo lamp dostępnych od ręki (kiedyś zamówiłam w innym sklepie i czekałam 3 miesiące na lampę). Ja już 3 raz kupuję u nich oświetlenie i za każdym razem zakupy u nich wychodzą najtaniej. Mają 100% pozytywnych opinii, więc nie jestem jedyna która poleca u nich zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałem bardzo stylowe lampki Aquaform ze sklepu Bercal i działają bez zarzutu. Lampki są opisane dość dokładnie na ich stronie - www.bercal.pl . Sam sklep jest na ul Conrada w Krakowie, mają bardzo duży lokal, także łatwo jest ich namierzyć. Podobają mi się też stylizacje od Labra, ale to może kiedyś sobie kupię, póki co mam oświetlenie w biurze skończone już na tip top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behindd
Dużo oświetlenia sprzedają na stronie http://elektryczny.com. Sprawnie prowadzony sklep, kupowałem już u nich może ze trzy razy i zawsze towar docierał terminowo, dobrze zabezpieczony, a jednak lampy to dość delikatne konstrukcje, także od tego jak jest produkt zapakowany dużo zależy. Szczególnie lampy biurkowe bym u nich polecał sprawdzić, mają dobre ceny za modne marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×