Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Deklaracja przeciwko Anxi shop

ANXI SHOP -rzecznik praw konsumenta - oszustka zglaszac się!

Polecane posty

Gość Deklaracja przeciwko Anxi shop

Witam szanowne koleżanki. Zapraszam wszystkie osoby, które chciałyby odzyskac swoje pieniądze , wpłacone na rzecz zakupów w powyższym sklepie , a ktore nie przyszly, przyszły nie zgodne z zamówieniem , zniszczone lub też słuch o właścicielce sklepu zaginał w chwili kiedy starałyście się o zwrot. podawac namiar wszystko dogłębniej wytłumaczę i prześle. Mamy już przedstawicieli prawnych, którzy chca nam pomóc - to nic nie kosztuje http://www.anxi-shop.pl/ przestrzegam również innych - oszustka... nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zainteresowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpinam się - też chcę odzyskać kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa miesiące temu zmówiłam paczkę, do tej pory jej nie otrzymałam. Proszę o więcej szczegółów na maila: trampka1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezsietato
Czekałam na zamówienie chyba od października, teraz czekam na zwrot pieniędzy :/ Można prosić o jakieś szczegóły na maila? - palolina@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka31
Również nie otrzymałam ani zamówionej rzeczy, ani pieniędzy.. Brak kontaktu. Chyba zgłoszę sprawę na policję, proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rónież prosze o kontakt oleek0@vp.pl !!!!!! badzo się ciesze ,że ktoś działa w tej sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata0706
Ja też się zgłaszam! Napisałam już 3 maile z reklamacją, zastawiałam się nad zgłoszeniem tego na policję jak któraś z Was powyżej. Przesyłka "idzie" już 35 dni roboczych, a odpowiedzi jakiejkolwiek zero. Mój mail - agata.myszak@op.pl , poproszę o jakieś informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata0706
Ja też się zgłaszam! Napisałam już 3 maile z reklamacją, zastawiałam się nad zgłoszeniem tego na policję jak któraś z Was powyżej. Przesyłka "idzie" już 35 dni roboczych, a odpowiedzi jakiejkolwiek zero. Mój mail - agata.myszak@op.pl , poproszę o jakieś informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaGucia
Ja również mam problemy. mail karolinagutkowska@wp.pl Proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ja się nadziałam....wysłałam pieniądze już 27.02.14 i nadal czekam...a kontaktu ze sklepem brak mimo 3 prób kontaktu mailowego! DRAMAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również proszę o kontakt. Zamawiałam kiedyś już od tej dziewczyny i wszystko było w porządku. Teraz nawaliła strasznie, a ja jestem w plecy 126 pln. Dużo nie dużo, chce je odzyskać. katarzynagolebiewicz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również proszę o kontakt,(kacapisz@gmail.com) zamawiałam spodenki w marcu do tej pory nie mam przesyłki... kontaktu ze sklepem brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rowniez prosze o kontakt. nikalajla@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×