Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślub2014

poszukuje fotografa Nałęczów/Lublin/okolice

Polecane posty

Gość gość
no to zmień kraj na USA czy UK, co mnie obchodzi jak wyglądają sprawy tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elitka121
Ja polecam http://www.visionstudio.pl korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona, mogę śmiało ich polecić ponieważ są sprawdzoną marką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.roksanarobizdjecia.tumblr.com www.fot-o-xana.weebly.com polecam się, zapraszam do przeglądania :) reportaż ślubny w granicach 1000zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernard i Ania
Witam. Oj nareszcie jesteśmy po weselu. W życiu nie przypuszczałem, że to taki stres. Ale do rzeczy. My wybraliśmy kamerzystę i fotografa w jednym (firma oferuje i jedno i drugie) z polecenia znajomych. Właśnie odebraliśmy cały materiał. Powiem krótko - zawsze i wszędzie będę polecać tę firmę. W sumie kamerzystów jest dwóch. Hmm... słowo kamerzystów chyba jest niewłaściwe. bo oni filmują za pomocą aparatów. Jednak to co robią było dla mnie szokiem. Wpada dwóch facetów ze sprzętem rodem z filmów s/f i w sumie wszędzie ich pełno. Nasi goście weselni w czasie ślubu w kościele czekali kiedy jeden z nich opuści się na linie z sufitu kościoła z całym sprzętem do filmowania... Faktycznie to co robią jest niesamowite. Byłem ciekawy jak wyjdzie końcowy film. Po raz pierwszy oglądaliśmy film z rodzicami. Po zakończeniu wszyscy mieliśmy otwarte usta. Film wyglądał jak film fabularny w pełnym tego słowa znaczeniu. Jesteśmy naprawdę bardzo wdzięczni za to co zrobili. Fotografie jakie otrzymaliśmy są niesłychane. Ja nie wiem, może patrzę na wszystko okiem fotografa amatora, ale naprawdę to jest kawał świetnej roboty. Są po prostu inne od tych, które oglądaliśmy u innych fotografów. Szczerze polecam. Mam wizytówkę firmy, która nam uwieczniała nasz ślub i wesele i jeśli ktoś jest zainteresowany to ich namiary prześle na maila. Oto mój mail: benek2691@interia.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Proponuję Państwu złożenie mi wizyty w celu zapoznania się z moimi możliwościami. mp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam www.danielolejarz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale badziew
Generalnie w dzisiejszych czasach na "fotografów" trzeba uważać. Każdy myśli, że jak kupi sobie "lustrzankę" za 2 tysie, jakieś dwa ciemne obiektywy, byle taniej i strzela fotki na trybie automatycznym to już jest fotografem, bo ma lustrzankę. A niedostatki jakoś się nadrobi w photoshopie. Ostatnio widziałam taki przykład: panna młoda wolała przyoszczędzić na fotografie na rzecz cudnej sukni ślubnej za nie wiem ile. Zdjęcia były bez szału, ale dopóki je oglądała na monitorze było w miarę ok. Przy wydruku okazało się, że "pani fotograf" chyba losow używała wszystkiego co photoshop ma do zaoferowania i teraz panna młoda ma pamiątkę ze ślubu, która nadaje się do oglądania tylko na komputerze. Uważam, że fotograf to jedyna rzecz na której w trakcie ślubu oszczędzać nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jesteśmy zadowoleni: www.mojfotografslubny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do współpracy www.fotoskarb.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetny fotograf.miły,ciepły...taki rodzinny! a przy tym profesjonalista. zdjęcia w gazetach ! mimo wszystko co do ceny nie ma problemu żeby się dogadać. możecie sami ustawić sobie pakiet jaki wam odpowiada. w końcu sami najlepiej wiecie czego chcecie! Tego jednak polecam z czystym sercem.kieszeń nie ucierpi a współpraca super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamy Zapraszamy na stronę WIZJA.INFO pozdrawiamy Ewa i Marceli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za zaproszenie, ale nie skorzystam. Co z tego że strona ładna jak zdjęcia "ziutkowe" na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100% fotoziutki, masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMPhoto
Zapraszamy www.mmfotografia.pl Sesja narzeczeńska GRATIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JDFoto
Witam, oferujemy Państwu: Pakiet STANDARD - 1300zł - album 60 zdjęć w formacie 18x24cm - przygotowania Państwa Młodych - błogosławieństwo - ceremonia - sesja plenerowa (w innym terminie niż dzień ślubu) - płyta DVD ze zdjęciami z przyjęcia weselnego ok. 500 KAŻDY REPORTAŻ WYKONUJE DWÓCH FOTOGRAFÓW Pozdrawiamy J&D Foto www.jd-foto.pl https://www.facebook.com/fotokrolklobuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jestem młodym fotografem. Prosze pisać na emaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal pakisz
W sieci akurat nie trudno spradzić czy gość ma pojęcie, najlepszy tego przykład - http://piotrblawicki.com/fotoblog/ Fotki oceniasz po tym, co widzisz w sieci. Co w tym skomplikowanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotowisko
Polecam duet fotografów który prawdopodobnie zgodzi się na cenę 1500zł. Taka cena to okazja za dwóch fotografów mogę podać namiary na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmfotografia
Zapraszam http://mmfotografia.pl Prosimy o kontakt a na pewno dopasujemy super ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśiołek
Ja polecam fotomistic.pl W zeszłym roku robili nam zdjęcia i film na ślubie. Za całość zapłaciliśmy 2100 zł, a jak dzwoniliśmy szukać fotografa to tyle za same zdjęcia chcieli. Z tego co wiem dalej oferują pakiety tj same zdjęcia, sam film i łączone. Jedyny minus że trzeba trochę poczekać czeka na odbiór bo 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Makolus
Zapraszam do siebie: www.facebook.com/katarzynamakolusphotography, cena do uzgodnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBfotograf
Jeśli jeszcze Pani nie znalazła fotografa to zapraszam do siebie https://www.facebook.com/bbfotograf.slask?fref=ts Strona www w przebudowie, powinna być gotowa pod koniec przyszłego tygodnia. W razie potrzeby więcej zdjęć na maila. Jestem w stanie zmieścić się w Pani budżecie bez fotoksiążki. Około 200 obrobionych zdjęć na DVD plus 50 odbitek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamy, Jeśli szukasz fotografa ślubnego lub potrzebuje zdjęć np. na komunię, portfolio (modelki), zdjęć produktów do sklepu internetowego i więcej. To dobrze trafiłeś. Jesteśmy grupą ludzi z doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do klienta. Cechują nas też konkurencyjne ceny. Nasz kontakt http://www.petelski.pl Działamy prężnie na terenie Białystoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka012
Firma 2F z Lublina. Robią naprawdę dobre zdjęcia. Wszystko jest przedyskutowane, także nie ma tak, że są jakieś zdjęcia, których nie chcesz (no nie każdą Ci specjalnie skakać ;) ) Jako fotograf ślubny sprawdził się naprawdę dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rada: nie patrzcie na ilość tylko na jakość ja wolałbym osobiście 20 super zdjęć niż 200 średniej jakość lub 500 fotek śmieci. Jarosław Goc www.fotografia-slubna-lublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja jeszcze dodam :) Rzućcie sobie okiem na http://smokstudio.pl/ i sprawdźcie portfolio. również jestem zdania, ze za dobrego fotografa trzeba zapłacić i to niekoniecznie mało. Nie inaczej jest w tym przypadku, ale umówmy sie, zdjęcia naprawdę robią wrażenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika349
Świetnym fotografem jest Justyna Mazur-Sorkowska. Wystarczy zajrzeć na jej stronę - http://sorkowska.com/ zdjęcia mają, to coś w sobie, ukazują emocję, są żywe, są klasycznym przykładem tego, jak można takie ulotne chwile uwiecznić w kadrze na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×