Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

manipulacja tvn i Krystyna Pawłowicz

Polecane posty

Gość gość

Parę dni temu stacja TVN24 wyemitowała wypowiedź Krystyny Pawłowicz dotyczącą tzw. Marszu Szmat. Posłanka PiS cytowała treść zaproszenia, gdzie organizatorzy sami siebie nazwali m.in. dziwkami i alfonsami, jednak stacja pokazała tylko wypowiedź Pawłowicz, bez fragmentu, gdzie zastrzega, że cytuje manifest organizatorów. Pawłowicz chce, by "Fakty" opublikowały sprostowanie z przeprosinami i przyznały się do dokonania manipulacji. - Nie wiedziałam że to jest program Jarosława Kuźniara, odmawiałam w odpowiedzi na jego zaproszenia, od kiedy poleciłam mu żeby poszedł do książek. Pani z TVN poprosiła tylko o krótką wypowiedź do telefonu w Sejmie i podstawili mi mikrofon. Udała im się ta manipulacja, ale po raz ostatni. Póki nie zaczną działać uczciwie, ani do TVN-u, Polsatu, ani TVP nie pójdę - komentuje zachowanie stacji posłanka Pawłowicz. Organizatorzy "Marszu Szmat" zorganizowali inną imprezę: "Sodoma, zdziry i libertyni". Patronat medialny nad akcją wzięło polskie radio "Czwórka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfdtrgf
niech s*******a tepa dzida. manipulacja manipulacją ale to co to babsko ma pod kopułą to przechodzi ludzkie pojecie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty gadasz???? Widziałam ten program na żywo i nikt nikim nie manipulował. Pawłowicz nie chciała dopuścić Kuźniara do słowa i wylewała z siebie to, co wylała. Teraz może sobie mówić co chce, a ja sklerozy i omamów nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeceiz to ordynarna głupia baba, cokolwiek powie to porazka, nie ma tu znaczenia, manipulacja czy nie. Wczewsniejsze wypowidzi rownie tragiczne. Hanba dla polskich uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiupiun
pani posłanka Pawłowicz ma pod kopułą bardzo dużą wiedzę i inteligencję, co rzeczywiście może przekraczać u niektórych mozliwości pojmowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawłowicz to wykształcona odważna kobieta, patriotka godna naśladowania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfdtrgf
na szczescie ludzie pokroju tej kobiety niedługa wymrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze pisze ze jest na zywo nie oznacza ze było mna zywo teraz jest taka technologia ze łatwo manipulowac łatwowiernym tłumem jak ta WPADKA-DEKADY-TVN-nadaje-z-New-Jersey-na-UrsynowieW trakcie wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych stacja TVN miała swojego korespondenta, który nadawał prosto z New Jersey. Dziennikarz relacjonował atmosferę, jaka panowała wśród wyborców, a także opowiadał na kogo zdecydowali się zagłosować jego znajomi... W studio na żywo widać było mężczyznę siedzącego w białej koszuli przed laptopem. Okna w jego mieszkaniu zostały dokładnie zasłonięte... Uwierzyliście, że w telewizji pokazują prawdę? Niech Was nie zmyli lśniący stół w studio. W sieci wypłynął filmik nagrany w trakcie tego "nadawania z USA". Okazuje się, że "korespondent" TVN siedzi za stołem w majtkach i mówi z powagą na temat najważniejszych wyborów na świecie. Na oknie w kuchni widać puste butelki po polskim piwie. W momencie, gdy stwierdza, że w Stanach jest do dwóch lat, przebywający z nim w pokoju koledzy parskają śmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOchamAntośkaa
a ja kocham antoniego macierewicza za to że poprostu jest! antoś?!! kocham cię !!!:) :dddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
Ha ha! ale jesteście lemingi! :d Dajecie się manipulować aż miło. Jak tu nie oprzeć się zarabiać na takich idiotach! Ona nie dopuszczała go do głosu, bo go nie słyszała! :D Wiem jak było od osoby pracującej w tvn. To było zaplanowane skompromitowanie jej. Ale nawet jak wam się powie, że tak było, to wy i tak nie widzicie problemu! I to jest piękne! Idiotami można do śmierci manipulować, a oni nie będą mieli żadnego ale! HAhaha! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
Dla mnie tvn to majstersztyk, ukazuje jakie tępaki siedzą przed "idiot box". Uwielbiam tą stację, fajnie, że ktoś z mojej rodziny tam pracuje. Można się nieraz nieźle uśmiać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to babsko nie raz sie wypowiadalo, nie tylko u Kuzniara. Sam sposob mowienia jest chamski, nawet jakby nie wiem jak manipulowac, debilizm wylazi. Ale ja sie bardzo ciesze, ze takie idiotki reprezentuja PIS - niech sie kompromituje jak najbardziej. Pawlowicz na Prezesa partii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"babsko" to może Ty jesteś, zarzucasz komuś prostactwo, a Twój wpis to co to jest? akurat znam tą kobietę, bo była moim wykładowcą i wierz mi, jest naprawdę na poziomie, dla mnie jest szokiem, jak jest przedstawiana w telewizji. Zupełnie inna osoba. Wiadomo, jak ktoś jest emocjonalnie nakręcony to daje się ponieść i myślę, że takie chwile są jej zgubą. Sama nieraz jak kłócę się np. ze swoim facetem, to jakby ktoś to nagrał, to byłoby mi głupio. Mimo iż nie padają jakieś straszne wyzwiska, to i tak wiadomo, fajnym człowiek nie jest w kłótni. Człowieka można naprawdę bardzo nakręcić i sprowokować, że się zniża o kilka poziomów. Moim zdaniem niektóre dziennikarskie hieny sie w tym specjalizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej zeby tusk muwił same kłamstwa kolonko też wali prawde w oczy idioci nami rzadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o to czy ona w emocjach sie unosi, ale jak wytlumaczysz tresc jej wypowiedzi? to co ta kobieta wygaduje to wstyd dla polski! chcesz powiedziec, że w kazdej sytuacji jest zdenerwowana i dlatego plecie takie rzeczy i obraza innych ludzi? a moze ktos jej wklada w usta te slowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ona niby złego powiedziała? Forma pozostawia wiele do życzenia, ale treść jak najbardziej sensowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babka dobrze ciśnie, a j***ny TVN znowu pierze lemingom mózgi pokazując kogoś kto się na takie zachowanie wk***ia.. Obnażanie się w miejscu publicznym to nieobyczajny wybryk, czyli wykroczenie, za które grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
img.sadistic.pl/pics/611d7a968db2.jpg img.sadistic.pl/pics/3f438d6f01b6.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego feralnego dnia byłam z dzieckiem w centrum Warszawy :/ liczę, że to się nie powtórzy. Jak można reprezentować tak niski poziom i taki brak wyobraźni, żeby tak chodzić i szokować ludzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie nie oglądajcie tun i polsotu jest fajny kanał republika tv tam prawdę mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara dewota nie lubie jej za bardzo bo jest troche nawiedzona ale obiektywnie myslac ta kobieta poprostu ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, że relacje z Semu na żywo też są "manipulowane przez wszystkie telewizje? Przecież dokładnie w taki sam "parlamentarny" sposób wrzeszczała o związkach partnerskich. Nic mnie nie obchodzi, że jest profesorem, ale ten język nie przystoi parlamentarzystce, przedstawicielowi narodu!!! Koniec kropka. Chce tak się wypowiadać to niech idzie na wieś jaja sprzedawać na straganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten wątek jest o manipulacji tvn, rozumiem, że manipulacja jest dla Ciebie ok, tvn jest ok, jedyne co Ci przeszkadza, to ta kobieta... no comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo o co chodzi w tym durnym "marszu szmat". Po prostu femiszmaty, muszą na siebie zwrócić uwagę. Za rok będzie "marsz k***w., potem "marsz r*********h k***w" i tak dalej. To środowisko inaczej nie potrafi. Musi bulwersować, bo inaczej nie czuje się zauważane i spełnione. Skoro chcą być szmatami, to będę je tak nazywał - femiszmaty z uwiądem intelektualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo o co chodzi w tym durnym "marszu szmat". Po prostu femiszmaty, muszą na siebie zwrócić uwagę. Za rok będzie "marsz k***w., potem "marsz r*********h k***w" i tak dalej. To środowisko inaczej nie potrafi. Musi bulwersować, bo inaczej nie czuje się zauważane i spełnione. Skoro chcą być szmatami, to będę je tak nazywał - femiszmaty z uwiądem intelektualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×