Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młody23

Szukam kochanki 23-45 lat.

Polecane posty

Gość Młody23

Witam mam 23 lata. Jestem wysokim, przystojnym brunetem. Szczupłym i wydepilowanym. Jestem miłym, dyskretnym i inteligentnym facetem, z poczuciem humoru. Za pomocą tego serwisu szukam uśmiechniętej, energicznej kochanki z dużym temperamentem na stały układ, z którą można wypić kawę, pójść na spacer i spędzić wspaniałe czas w łóżku. Jestem czułym, delikatnym, a jednocześnie męskim i zdecydowanym kochankiem. Lubię delikatny, namiętny jak i ostrzejszy seks. Wszystko to w zależności od mojego nastroju oraz nastroju i temperamentu partnerki. Akceptuje eksperymenty w seksie, oczywiście w granicach rozsądku. Na początek to tyle o mnie. Jeśli chcesz stworzyć ze mną miły układ oparty na wspólnej przyjemności, zrozumieniu i przyjaźni, napisz. Tylko zdecydowane kobiety, bez długiej wymiany maili. Szanuje mój czas i swój, nie piszcie jeśli nie jesteście naprawdę zainteresowane. Mile widziane zdjęcie. Swoje zdjęcie mogę wysłać na maila.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlody23
Warszawa, zapomniałem napisać lokalizację. Mail do kontaktu: masazysta2323@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_42
Szkoda ze nie z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×