Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Gość Smutaczka
Gosciu ja mialam hsg. Niby mialam jakiegos glupiego jasia ktory wogole nie zadzialal. Oczywiscie niedrozny lewy jajowod i przex minute myslalam ze umre po prostu :) probowali mi go przepchac niestety bez skutku. Zastanawiam sie czy nie podejsc do operacji by udroznic jajowod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutaczka, mnie na pierwszej wizycie w klinice kazali zrobić amh, zrobili wymazy m.in. na chlamydię, a mąż musiał zrobić badanie nasienia. wszystkie wyniki wyszły ok. Pamiętaj tylko, żeby badanie nasienia robić na miejscu w klinice najlepiej, bo to od razu idzie do badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaczka
miałam robione hormony itd a bad nsienia robilismy prywatnie i w ten sam dzien wyniki. moje hormony do d**y. A nasienie nie wiem wiem ze norma to minimum 4 % żywych on miał 2 % tylko. I za wysoką ilość plemników patologicznych bo 98%(norma min 96%) i zbyt duża ilosc leukocytow 2.9 ( na max 1) Nie wiem czy to jest bardzo źle czy tylko troche źle kompletnie sie na tym nie znam Liczba plemnikow w ml 19mln a norma 15-120 niby w normie sie miesci ale tej dolnej. calkowita liczba plemnikow 67mln Tylko wlasnie 98 % jest patologicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oddawal nasienie na miejscu, czy dowozil? Z wynikami to musicie iść do lekarza, a jesli zdecydujecie sie na klinikę to na pewno każą powtórzyć badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutaczka
Na miejscu oddawalismy. No zapewne powtorzymy. Moze wyjda lepsze. To sie okaze co tera lekarz powie. Jeszcze ten rok sobie daje moze na starania naturalme bo maz wraca na stale w lipcu to bede miala czas na leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anianiani, mi lekarze mówią, że tak się czasami zdarza, ale trzeba próbować. Jak rozumiem masz już jedno dziecko? smutaczka, wiem, że są jakieś preparaty na poprawę nasienia, ale to musisz obgadać z lekarzem, bo to jest też dłuższy proces leczenia. Przy takich wynikach mogą Wam też proponować inseminację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaczka
annamaste napewno jakies leki dostanie. a co do inseminacji to sa marne szanse na owulacje z droznego. wydaje mi sie ze to troche kasa w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga2000
Dziewczyny jak to jest z tym oeparolem jak go brać, jak stosować plastry borowinowe. P jakim czasie po cp zaczełyście się ponownie starać. Ja jestem po pierwszej mc po cp, lekarz mi mówił, że jeszcze jeden cykl i mogę zacząć starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek001
Witam. Przepraszam ze tutaj ale bardzo sie niepokoje... Jestem na poczatku ciazy. Dzisiaj pojawil sie u mnie taki przezroczysty klejacy i rozciagliwy sluz. Boje sie ze to cos zlego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek001
Tak bylam,to 5 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bądź spokojna, skoro ginekolog potwierdził zarodek w macicy to pozamacicznej już nie masz co się bać :) gratuluje :) My tu nadal walczymy o swoje malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek001
Dzisiaj dostalam (okresu?) czy to normalne ? Mam sie martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek001
Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosiaczek, skoro dostałaś okres to twoja ciaza nie przetrwała. Ciążę biochemiczne często się zdarzają. Przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie potwierdzone ciaze ktore krwawia trzeba natychmiast zglaszac na sor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosiu, napisz co z ciążą. Czy byłaś u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek001
Bylam... Niestety ciaza obumarla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek001
Wczoraj w nocy pojechalam na pogotowie bo strasznie bolal mnie brzuch i dolwiedzialam sie ze jednak stracilam ciaze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosiaczek, przykro mi. Obyło się bez czyszczenia? Na pocieszenie powiem Ci, że po poronieniu szybko się zachodzi w ciążę, bo w organizmie panują jeszcze idealne warunki, jajeczko dużo łatwiej się zagniezdza. U mnie tak właśnie było, miałam biochemiczna i potem w kolejnym cyklu zaszłam. Niestety okazało się, że to pozamaciczna, ale to już inna para kaloszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek001
Tak,obylo sie bez czyszczenia :( lekarz mowil ze dobrze ze tak szybko przyjechalam do szpitala bo mial kiedys taka dziewczyne ktora tydzien chodzila z martwym plodem i juz "schodzila". Mimo tego ze stracilam ciaze to ciesze sie ze tak szybko pojechalam do szpitala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńko, jestem z Tobą myślami, chociaż Ciebie nie znam. Czasami tak się zdarza, i mimo, że może teraz możesz być pełna żalu i goryczy, to pomyśl, że może lepiej tak, gdyby miało się urodzić chore dzieciątko. Odczekasz swoje i zobaczysz II kreseczki i urodzisz zdrowego dzidziusia. Ps. Jeszcze 3 miesiące temu ciężko by mi było pocieszać kogoś po stracie, bo sama byłam pełna żalu. Aaaa i jeszcze jedno, mnie trzyma na duchu pewien cytat: "Dzieci nie odchodzą, one tylko zmieniają swoją datę urodzenia". Wasze dzieciątko zmieniło sobie datę urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek001
Dziekuje za te slowa :) staram sie tak nie zalamywac,musimy sie z mezem teraz wspierac bo obydwoje to bardzo przezylismy. Mam nadzieje ze zaniedlugo zobacze znowu dwie kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga2000
MałgosiaKmK a dlaczego lekarz kazał Ci tak długo czekać ze staraniami. Mi pozwolił już po drugim cyklu, ale wolę jeszcze poczekać 3? Tak najczęśclej zalecają lekarze. Ja miałam laparoskopię z usunięcie jajowodu :(. Jeżeli chodzi o ureoplasme i mykoplasmę to lekarz robi wymaz tak jak cytologię, Ja odebrałam dzisiaj wynkiki i nie mam tych bakterii. Czekam jeszcze na chlamydię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga, czyli te wyniki znajde w cytologii? Wiem, że tam była chlamydia, ale nie doczytałam. Nie wiem dlaczego tyle. U mnie już 3 miesiace po laparoskopii minęły 4 stycznia. To mnie pocieszyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga2000
Małgosia czytałm, że najlepiej 3 cykle miesiączkowe odczekać u mnie dopiero jeden był. Nie w cytologii, może źle napisałam, ale pobiera się wymaz tak jak z cytologii. Ja robiam dwa wymazy jeden na dwie bakterie urea i mykoplasme, a drugi na chlamydie. Na wyniki nei czekałam długo. Ale podobno te bakterie mogą powodować cp. Choć mi nic nie wyszło, ale wolałam sprawdzić. A Ty miałaś laparoskopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doczytałam, że też miałam laparoskopię. A jajowód ci został. Czy Twój lekarz zalecił Ci badanie hsg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×