Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

możliwa ciąża?

Polecane posty

Gość gość

Witam. wczoraj zabawiałem się z dziewczyna i raz doszedłem, umyłem "go" dokładnie bardzo gorącą wodą i ręce też oczywiście z mydłem, szorowałem je dłuuugo i starannie. Potem przeszliśmy do kochania się. Założyłem prezerwatywę uważając żeby nic się na nią nie dostało (preejakulat) ponieważ dużo wydalało mi się go z członka, ale wytarłem trochę to, bardzo uważając. Przeszliśmy do seksu, ale nie kochaliśmy się długo bo to pierwszy raz i bolało partnerkę, oczywiście nie wchodziłem cały w jej pochwę. Może połowę członka. Seks nie trwał długo i jak skończyliśmy (oczywiście nie spuściłem się w partnerce) to kiedy wyciągałem członka zobaczyłem biały śluz na prezerwatywie i pochwie partnerki, przestraszyłem się, ale w zapachu nie przypominało to w ogóle spermy, a kiedy sprawdziłem prezerwatywę (nalałem do niej wody) to w żadnym przypadku nie przeciekała, nawet ściskałem ją i nic. Czym mógł być ten biały śluz? Czy sperma mogła jakoś wydostać się z prezerwatywy? nie kochaliśmy się długo, uważałem żeby nawet preejakulat nie dostał się na prezerwatywę i zakładałem to ostrożnie "dwoma" paluszkami. Czy mogło w jakiś sposób dojść do zapłodnienia? Dziewczyna była dzień po okresie i śluz był biały jak mleko i rozciągał się. z góry dziękuję za poważne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzesz sie za seks a nie wiesz czym jest ten bialy sluz? Wystepuje on u kobiet w roznych fazach cyklu. Jest go wiecej lub mniej. Jest to rowniez reakcja na podniecenie wtedy jest go wiecej niz zazwyczaj (ale to zalezy od kobiety, niektore cierpia na suchosc pochwy). Ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma zadnych szans na ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 i wiem, ze kobiety posiadaja sluz... Ale pierwszy raz widzialem taki bialy co mnie przestraszylo. Nie mam 15 lat i wiem co i jak. Ale zrozum a nie krzycz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie krzycze. Jakbym krzyczala uzylabym wykrzyknikow lub duzych liter. W roznych fazach cyklu sluz jest rozny. Bardziej bialy lub bardziej przezroczysty. Jakby byl zielony to moglbys sie niepokoic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×