Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość życie niewarte życia ?

ciocia mnie okresliła niezaradnym przy wszystkich przy stole ;/

Polecane posty

Gość życie niewarte życia ?

mama z tata pojechali na pogrzeb ,ciocia tez i wujek i ich przez jeden dzien nie było . i ja wracam ze szkoły i mam zajecheć z babcia na grób sadzić jakieś durne bratki ale babcia już z kimś inym pojechała z synem od cioci bo sie bała że niewruce wcześniej noi dobra wiec siedłem u babci i ta sie pyta czy jestem głodny mówie że nie ale ona zrobiła jakieś coś i odgrzała i nie dojadłem no ok potem ide dodomu a ta sie pyta czy siostra moja jest ja jej mówie że narazie raczej nie ( inaczej sam sie jej zapytałem chyba czy moja siostra z moim tata pojechała bo niewiedziałem ) noi miałem teraz dylemat kto ma kupić chleb ja czy brat czy siostra . oczywiście siostra zawsze wracała o 16.00 teraz naraz o 21 gdzieś więc sie pytam babci czy z nimi pojechala z moim tata i mama a ona dzwoni do cioci czy z nimi jest moja siostra i mówi chyba że ja niemam co jesć a ta przy stole mówi że ja jestem niezaradny ciocia . gdybym wiedział że siostry niebedzie i niekupi chleba np a brat kupi to byłby świety spokuj bo coś de zeżrania umie sobie zrobić !!!a mama mówi że mi mówiła że siostra bedzie później ale sobie zapamiętaj jak kilka żeczy ci mówia naraz nawet niepamietam tego jak mi mowiła . ogulnie mam dość tego powiedziałem mamie że najlepiej było by sie wyprowadzić stad a ona mówi że niezdaje sobie sprawy z tego ;/ ogulnuie mam dość już babci bo dzwoni do cioci i głupoty opowiada cioci też mam dość bo sie conajmniej chamsko zachowałas wobec mnie a mama źle mnie doinformowała . temu sie zastanawiałem nad tym chlebem bo trzebabyło 2 kupić ! a jakbym ja kuypił i brat i siostra to 6 by było i by wystarzały a na koncie na telefoniwe nic niemiałem dopiero jak chleb kupiłem to już miałem . wogule totalnie głupie to życie jest i meczace . po jednym dniu jeszcze brat mnie wyśmiał z tego powodu ;/ tata też miał jakieś waty chyba im wstyd zamnie było . ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie niewarte życia ?
brat jeszcze wzioł telefon i mnie kręcił jak jem i mnie mysza nazwał czy jakoś tak że dzwonie do inych ze jeść co niemam wogule miałem doła przez to przez durne chleby !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SZYMON TY ZJEBIE UPOŚLEDZONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie niewarte życia ?
kt pisze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie niewarte życia ?
?chce wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×