Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy pakowac sie w zwiazek z...

Polecane posty

Gość gość

facetem ktory jest w trakcie rozwodu,ma dzieci i alimenty, ja jestem singlem 30 lat, czy szukac sobie wolnego bez bagazu? (o ile tacy sa w moim wieku :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa,sa...nie pakuj sie bo zawsze bedziesz zyla w tzw.trojkacie...zawsze jego eks bedzie cos od niego chciala czy dzwonila w sprawie dzieci itd.jasne,ze zbajdziesz faceta bez dzieci,sa przeciez faceci,ktorzy dzieci nie maja lub nie chca miec....jesli facert z dzieckiem to pod jednym warunkiem-dzieci sa 18+ i zyja samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki czarna, obecnie mieszkamy za granica, dobrze zarabiamy, ale on nie chce wracac do polski bo bedze mniej zarabial i nie bedzie w stanie utrzymac jego byla rodzine plus nasza nowa wspolna, wiec szczerze po co mi taki facet, dodam ze ja czy w polsce czy za granica tak samo dobrze moge zarabiac wiec dla mnie to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze dobrze sie zastanow,juz niejedna zalowala,poza tym takie sprawy jak swieta....jego byla moze nie odpuscic,ze on woli je spedzic z Toba,albo jesli on zechce je spedzic z dziecmi,wtedy Ty zostaniesz sama.i wogole masakra jesli bedziecie mieli dziecko,wtedy tatus musie sie rozdwoic:(...i finansowo i emocjonalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh nie pomyslalam o tym, a racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kochana,tak wlasnie wyglada taki zwiazek,niby kompromis mozna wypracowac ale w praktyce to sie raczej nie sprawdza.a zreszta zwiazek zaczynajacy sie od kompromisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajeta kobieta...
czarna79xxx piszesz z wlasnego doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajeta kobieta...
Twoj facet ma dziecko z byla zona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajeta kobieta...
Twoj facet ma dziecko z byla zona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajeta kobieta...
moj nie ma, ale podejrzewam, ze z byla mnie zdradza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajeta kobieta a wiesz?moze sprobuj starej ale zazwyczaj skutecznej sztuczki;)powiedz tak-sluchaj ja o wszystkim wiem,powiedz kiedy zamierzales mi o tym powiedziec?co zamierzasz dalej zrobic?...tylko pamietaj,mow,ze WIESZ a nie PODEJRZEWASZ.jesli maz nie jest dobrym aktorem to sie na to zlapie,albo wygada prawde albo zrobi sie fioletowy ze strachu na Toje slowa.a pisze tak,bo z tego co Ty piszesz to moze kogos miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jak to powiedzenie brzmi ze faceci rozwodnicy nadaja sie do kobiety rozwodki a wolni dla singli...jednak sie sprawdza. Szkoda,ale taka prawda, moj mowi ze jak mieszkamy za granica to nie moze przez to czesto odwiedzac dzieci wiec bedzie mial czas dla mnie i naszej rodziny, no ale przeciez do konca zycia byla bedzie wydzwaniac w sprawie jego ex dzieci i truc d*pe wiec... za duze kompromisy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i pamietaj,ze to zazwyczaj kobiecie z dzieckiem gorzej znalesc nowego partnera bo wiadomo,w wiekszosci przypadkow to kobieta ma dzieci przy sobie.i teraz zaczyna sie ostra jazda....ona jest zazdrosna bo jest samotna a on ma nowe zycie.jesli ojciec wezmie na weekend dzieci,to wtedy jakas´´obca baba´´ przez te 2 dni´´wychowuje´´jej skarby:Pi oczywiscie nawet licz sie z tym,ze nawet jesli go poznalas podczas rozwodu czy separacji to jej i jego rodzina moze Cie obwiniac o rozpad ich zwiazku-co oczywiscie moze byc jedna wielka bzdura!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×