Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zmniejszenie apetytu

Polecane posty

Gość gość

Udało mi się schudnąć i osiągnąć niemal wymarzona figurę. Potrzebuję aby ktoś polecił mi jakiś środek, suplement diety który wpłynie na zmniejszenie apetytu. Słyszałam o occie jabłkowym, czy aqua slim, ale może ktoś zna coś więcej, coś co się sprawdza? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po occie jabłkowym dostałam zaparć. teraz czytam o koktajlach odchudzających a wlasnie kupilam blender wiec chyba sprobuje. tylko chcialabym miec jakies przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loleczka
Jak osiągnęłaś wymarzoną sylwetkę i pozbyłaś się dodatkowych kilogramów, to pamiętaj, że dietę i ćwiczenia powinnaś nadal stosować, by już zawsze być szczupłą. Jeśli chodzi o ten preparat powstrzymujący głód, to ja znalazłam taki http://nutrina.pl/1,hoodia-gordonii-plus.html U Ciebie może się on sprawdzić, tak jak u mnie. Ja sama też miałam nieposkromiony apetyt, ale gdy zastosowałam te tabletki to się z tym wszystkim uporałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaula
U mnie nastąpiło wyraźne zmniejszenia apetytu, po tym jak zaczęłam stosować suplement diety ForeverSlim. W sumie częściowo taki jest sens jego działania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulka13
tak naprawde dla zabicia uczucia głodu można podjadać migdały - one hamują głód. Albo pić dużo wody / zielonej herbaty z cytryną. Poza tym trzeba jeść regularnie! ja zawsze w pracy nic nie jadłam, a potem zapychałam sie w domu tym, co było pod ręką - a pod ręką są praktycznie zawsze niezdrowe i kaloryczne rzeczy, jakiś chleb, makaron, spaghetii, kebab ... i tak doprowadziłam sie do 15 kg nadwagi (siedząca praca robi swoje). ale teraz jestem na diecie Fish in water, przywożą mi rano 5 posiłków na cały dzień i w końcu nauczyłam sie regularnie jesc, czego wczensiej nie robiłam od lat ... warto wziąć się za siebie - efekty są, póki co 7 kg zrzuciłam, czeka mnie jeszcze co najmniej drugie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kosztuje taki obiadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hoodia Gordonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka345
Ja właśnie stosuję preparat z wyciągiem z kaktusa ( mam dokładnie ten -www.skracaj.com/51cf.html) i naprawdę jest dobry na zmniejszenie apetytu. Po trzech miesiącach stosowania udało mi się zrzucić 17 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia72
mi sie niestety apetyt zwiększa, a nie zmniejsza, już nie wiem, co robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam z tym apetytem problem , i to wielki , bo od jakiegos miesiaca jem za 2 nie wiem skad to sie wzielo , ciagle cos jem nawet po 21 ych. .... chcialabym skurczyc zoladek tylko jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam skurczyc zoladek , a sie nazarlam jak swinia'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×