Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rekrutacja  ------------------

praca na czatach-- striptiz hot oferty brak wymagań uprawiania sexu

Polecane posty

poszukuje osób do współpracy z naszym serwisem mozliwosći zarabiania w pokojach video czatu i nie tylko UWAGA -- PROSZĘ PISAC NA NR. GG 47247599 POD TYM NR. PROSZE PISAC W SPRAWIE WASZYCH ZGŁOSZEŃ DOTYCZACYCH WSPOŁPRACY Z NAMI NA VIDEO CZACIE I NIE TYLKO --- O WARUNKI ITP. PROSZE PISAC POD TEN NR. Jestem włascicielka serwisu który juz niebawem ruszy w sieci i bedzie oferował zabawe czaty oraz pokoje erotyczne gdzie bedzie mozna zdobywac monety napiwki jako striptizerka --- poszukuje osób zainteresowanych do współpracy z moim serwisem jako ze jestem młoda kobieta to wiem czego od nas bedą oczekiwac ale wiem tez ze nie kazda z nas to zaoferuje wiec powstaja pokoje krok po kroku dla kazdej z nas dla tej mniej odwaznej oraz dla tej która nie ma ograniczen w zakresie prezentacji siebie itp. wiec tam kazda z was moze sobie wybrac pokój odpowiedni dla siebie gdzie warunki spełniajace odbieranie monet sa wystarczajaco zgodne z naszymi mozliwosciami mamy tez oprócz pokoi wiele innych zadan konkursów gdzie odbieracie nagrody monety --- monety wymieniamy na gotówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisac ze zarabiamy tutaj wirtualną gotówkę która wymieniamy na prawdziwą kasę mamy do dyspozycji pokoje o roznej tematyce łaczącej dobra muzyke oraz dobrą zabawę każda z was znajdzie cos dla siebie a nie tak jak w innych serwisach agencjach gdze narzucają wam godziny pracy itp. u nas warunki sa bardzo małe w zakresie waszych możliwosci nikt nikomu tutaj nie narzuca z mojej strony uprawiania sexu , zabawy zabawkami ero. itp my tylko oferujemy dobra zabawe na zasadzie nocnych klubów gogo striptiz zrzucanie ubrań --- zbieranie napiwków wiadomą rzeczą jest to że jesli same z dobrej woli chcecie zaoferowac cos wiecej poniewaz wiecej na tym zarobicie prosze bardzo nie widze w tym problemu --- nasz serwis oferuje striptiz oraz dobrowolne pokazy czy tez zabawy oparte o sex za które mozliwe zbierzecie więkśzą kwotę mamy duzo opcji mozliwosci zbierania monet wszystkie infor. tylko pod nr. gg 47247599

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topbiuro6
Witam serdecznie Oferujemy dobrze płatną pracę na video - czatach. Może to kojarzyć się różnie - są to czaty erotyczne owszem , ale mamy hostessy które jedynie piszą - flirtują - uśmiechają się. Nie ma żadnego przymusu rozbierania się, każdy robi przed kamerką to co uważa za słuszne. Do pracy potrzebny jest : komputer ( 4GB Ram / najlepiej dwu rdzeniowy procesor ) internet ( najlepiej stacjonarny ) kamerka ( może być wbudowana , z czasem istnieje opcja wypożyczenia od studia ). Pracę wykonuje się u siebie w domu ( studio zostanie otwarte w Gdańsku styczneń - luty). Portale mają blokadę na Polskę, pisze się z osobami w języku angielskim - na niektórych czatach są translatory. Nikogo nie zaczepiamy, to klienci sami do nas wchodzą na profil na opcje darmowego czatu lub płatnego. Dostarczamy profile ( zdjęcia swoje lub osoby podobnej ), instrukcje oraz pomoc online. Zarobki są różne - zależne od poświęconego czasu , zaangażowania i pozytywnego nastawienia. Pracują tak studentki, osoby koło 40 , a także 50. Zapotrzebowanie jest różne. To bardzo popularna forma zarobku w Stanach i na całym świecie, wszystko zależy od naszej kreatywności i dystansu . Najlepiej usiąść z uśmiechem na buzi i rozmawiać na każdy temat :) Loguje się każdy kiedy chce - nie ma limitu czasowego , płatne jest 2 razy w miesiącu. A zarobki naprawdę spore od 500 do nawet 6tys miesięcznie . Najtrudniejszy jest pierwszy miesiąc. Zapraszamy do współpracy - jeżeli jesteś zainteresowana odpisz :) e-mail : topbiuro6@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×