Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margarynka31

zdradziłam i co teraz?

Polecane posty

Gość margarynka31

zdradziłam męża, wcześniej nie miałam wyrzutów sumienia, teraz mam. czy przyznać mu się czy milczeć na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słofik
milcz milcz milcz.... a jeśli masz ochotę mu dokuczyć to się przyznaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOH1
Twoje zdanie jest tutaj najważniejsze! To ty musisz zdecydować czy wrucić czy nie. Ja nie mam zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słofik
możesz nie "wrucić" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pewnie jej się zdawało, że myślała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rogacz to człowiek który przegrał życie. zostaw d*pka, nie zasługuje na taką modną i asertywną kobietę. znajdź takiego, który będzie wszystkie walił, to dopiero będzie godny ciebie gość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słofik
to pójdziesz na stos za zdradę albo gilotyna ... szafot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam pj tam
a z kim niby one zdradzają? Faceci to są lepsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie mow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka31
wiem, że lepiej nie mówić, bo mąż odejdzie, nie będzie chciał ze mną być. więc wyrzuty sumienia by nie zniknęły a pogłębiły się, bo zburzyłambym całą naszą rodzinę. a tego nie chcę. stało się. mądry polak po szkodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słofik
tylko niepokorni odkrywają .... wszyscy mówili ziemia jest płaska a kopernik swoje, kolumb też przechodził piekło aby poczuć nieodkryte lądy nie każdy może to poczuć świnia na gwiazdach się nie pozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadina**
i po cholere chcesz Mu to powiedzieć,przeżjyłaś cos fajnego to teraz siedz i milcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrzuty sumienia :O , nie żartuj. Zwyczajnie okazało się ze oryginał jest zdecydowanie lepszy od kopi. Morda w kubeł i nic nie mów. Jeszcze przedobrzysz i dopiero będzie tango. Czego oczy nie widzą sercu nie żal. Danie duupy to przecież nie zabicie kogoś, by dręczyło cię sumienie. Dramatyzujesz, chociaż sama dobrze wiesz, że i wilk będzie syty i owca cała, ale jak na kobietę przystało musisz zrobić z tego sensacjone. :O Wstyd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka11
dlaczego go zdradzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluuueee
Nie mów mu nic. będziesz żalować tego, że zdradziłaś i tego, że powiedziałaś. on Cię zostawi a tego nie chcesz. milcz. jeśli Cię to bardzo boli nie rób tego więcej. trzymaj się ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz wyrzuty sumienia , dreczy cie to , jak powiesz zrzucisz sie z siebie czesc ciezaru , a raczej przerzucisz na niego . Nie powinnas mowic. A jak cie drecza wyrzuty to idz do spowiedzi ,jesli jestes wierzaca , moze to ci pomoze oczyscic sumienie. Powiedzenie prawdy , oczyszczenie z wyrzutow jest zrzuceniem z siebie winy na partnera . tobie zrobi sie lzej , jemu ciezej . Nic juz nie bedzie takie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mężowi,że kiedys był ważny i zobaczysz jak cię potraktuje albo że go zdradziłaś-to na pewno ostatni raz pobędziecie razem, albo on albo ty wyniesiesz się, będziesz musiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A jak cie drecza wyrzuty to idz do spowiedzi ,jesli jestes wierzaca , moze to ci pomoze oczyscic sumienie." JAK JEST SIĘ KATOLICZKĄ TO NIESTETY NIE ZDRADZA SIĘ wszystkich okłamuje i zyje na bakier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza sie , ale ludzie sa slabi , popelniaja bledy . Wazne zeby zrozumiala i nie robila tego wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczo niech inni mi wybacza
lepiej milcz sumienie nie pchła nie gryzie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się mleko rozlało 😭 i tzo teraz.? Co się stało to się nie odstanie. Trzeba było wcześniej pomyśleć, jak danie duupy wpłynie na ciebie kiedy emocje miną. Nie wie i nie powinien wiedzieć. Nikt o tym nie powinien wiedzieć, tylko ty i osoba, której pozwoliłaś zdjąć sobie majtki. Teraz sumienie.... a gdzie ty miałaś głowę obciągając facetowi, który na krótką chwilę sprawił że miałaś mokro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO TERAZ? WP*****L!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy jacek
przyznaj się w odpowiedniej chwili...chyba że jesteś na 200% pewna że się nie dowie...rozmawialiśmy z moją zoną na takie te tematy i wyczułem coś niepokojącego w jej głosie...nie drążyłem sprawy ale ona zrozumiała że czegoś się domyślam i opowiedziała mi o małej zdradzie...wybaczyłem i nie wracam do tego...kochać to znaczy wybaczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xarturos
Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie www.xarturos.net.pl są to ( afrodyzjaki, suplementy diety, feromony itp...) warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 1
wyspowiadaj sie dziecino :-) byly maz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×