Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Gość Mycha251988
pomarańczowa - Aniołek ma racje . Na początku będzie Tobie ciężko ale w końcu jakos dasz rade:) dlatego głowa do góry i nie smuć się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Wiem,ze sie przyzwyczaje,tylko teraz mi ciezko. Poza tym hormony dochodza i swiruje gdy zostaje sama. Ja dla braci to druga mama taka i dlatego tez pewnie tak przywiazana jestem... poza tym boje sie tego,ze jak byl mi zle czy potrzebowalam odrobiny uczucia to szlam do nich i sie przytulilam i bylo ok. A teraz gdy pokloce sie z moim N to juz tak nie bedzie, bo moj narzeczony to tez w okazywaniu uczuc to skromnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki wieczorobwa porą. Musiałam na kartce napisać co mam, której odpowiedzieć, bo 3,5 strony zapisałyście od wczorajszego wieczoru. Czasem podejrze was na telefonie w pracy, ale to nie to samo co spokojnie w domu. Tak że po kolei. ---------------------------------- Monbiaa witaj w klubie półsierot bez Mamy, doskonale wiem, że tesciowa to nie to samo, z resztą ja z moją mam kontakt "poprawny" szanuje ją bo to Matka mojego męża, ale zwierzać jej się nigdy nie zwierzałam raczej rozmowy "głównie o pogodzie", a nawet jak kiedyś coś za dużo chciała wiedzieć to stwierdziłam, żeby zapytała Syna a nie mnie. Na szczęscie mam siostrę z która mam super kontakt chociaż mieszka 100 km ode mnie i ona mnie wspiera bardzo mimo iż jest 4 lata młodsza. ------------ Sytcznowa-mama to imię Julianna bardzo mi się podoba, tylko Męzowi nie, więc musiałam odpuścić, mojej mamy znajoma ma wnusię i tak ma na imię. A mówią do niej zdrobniale albo Julka, albo Julenka. --------------------------- Pomarańczowa wg mnie to powinnaś brać tą nospę silniejszą, bo moja koleżanka nawet mi ostatnio mówiła ze zwykła nospa jest bez recepty, a ta mocniejsza jest na recepte. z reszta jakby pani w aptece zle ci wydała to po tym pobycie twojej mamy w aptece pewnie posprawdzały bo za złe wydanie leku możesz zgłośić do izby apterarskiej i ta osoba odpowiedzia przed komisją i skoro nikt nie dzwonil albo nie był z apteki u ciebie ze coś nie tak to wg mnie wszystko ok wydali. Ale jak masz sie denerwować, że za duża dawka to może bierz przez weekend tą zwykłą, bo nie każdy lek można dzielić na części. A luteina jest na podtrzymanie ciąży, z reguły jak sa skurcze albo jak coś sie dzieje to lekarze ją przepisują tak na wszelki wypadek. A w ogole to super ze juz jesteś w domu za 7 dni Twoj wielki dzień, mam nadzieje że choć po ślubie wrzucisz swoją suknie ślubna, bo ja uwielbiam oglądać panne młode. ---------------------------------- Aizuz cieszę się ze to był tylko fałszywy alarm, choć współczuje tej nerwówki przez prawie cały dzień, dobrze, że w szpitalu tak się tobą profesjonalnie zajęli wszystko wyjaśnili i że jesteś spokojna. A jeśli straciłaś zaufanie do tego lekarza i masz możliwość zmiany na innego to ja w twojej sytuacji w ogóle bym się nie zastanawiała i na następną wizytę umówiła się już do innego. po co ci kolejne stresy. --------------------------------------- szczęsliwa_ona poszlam dzisiaj do Smyka bo w pracy wyczytałam o tych ciuszkach tanich, ale w Wawie w Zlotych Tarasach niestety zadnych nie było. A jeśli mogłabyś podac jeszcze raz link to z chęcią bym je obejrzała bo mi się nie otwierają :( -------------------------------- Uzależniłam się od was i lubie was czytać. macie już tyle ubranek i innych rzeczy, ja mam wózek i kilka ubranek, koleżanka co prawda obiecała mi po swoich dzieciach, ale nie bardzo chce pieniądze za to więc tak się waham czy wziąć czy nie bo jak to później oddać, czy jednak zostawić, a co się stanie jak coś poplamie czy ufarbuje, czy w ogóle przypale żelazkiem. Więc jak się nie dogadam co do ceny za te ubranka to będę musiała wszystko kupować niby fajnie ale koszty wzrosną tak jak same piszecie. dzisiaj byłam na expresowej wizycie w Luxmedzie bo tam mam pakiet i dzieki temu badania z tego pakietu robie, gin posłuchał serduszka maleństwa obejrzał wyniki i pobrał cytologię tak jak poradziłyście, więc mam już to za sobą. P.S. przepraszam wszystkich za mojego długiego posta Miskapyska :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooo
witam sie i ja:) najpierw musialam doczytac a teraz moge cos napisac :) Aniolek sliczne ciuszki, zakupowe szalenstwo trwa :) ___________ gunia jesli chodzi o liste to nie ma sprawy polecam sie na przyszlosc. __________ jesli o laktator idzie to ja mialam reczny taki z gumowa gruszka szklany i tego uzywalam. dostalam elektryczny od kolezanki i po podlaczeniu go czulam sie jak krowa,doslownie,te rytmiczne ssanie i odglos no i w dodatku dosyc nieprzyjemne uczucie. Jelsi ktos ze wsi i wie jak dojarka wyglada no to na takiej zasadzie dziala laktator elektryczny.jesli chodzi ogolnie o laktator to uwazam ze jest niezbedny bo chyba w rrzeciej dobie po porodzie przybywa strasznie duzo pkarmu i dzidzius nie zawsze nadaza je wyssac. Moja corka wysysala jedna piers zasypiala no i pozniej po obudzeniu druga ale ta pierwsza juz byla tez pewlna tak wiec musialam sciagac bo raz sobie odpuscilam sciagganie i moje piersi byly twarde, gorace i zaczely sie tworzyc takie guzki no i pozniej bylo ciezko sciagnac tak wiec najlepiej na bierzaco. _______________ ja dzis miala troche stresujacy dzien,od rana na bieliznie pojawilo sie troszke krwi no i oczywiscie panika ale pozniej juz wiecej nie bylo tak wiec mam nadzieje ze to tylko zwiazane z podraznieniem. od momentu mojego powrotu z polski pojawila sie u mnie jakas infekcja w postaci swedzenia i pieczenia. winna jestem sobie sama bo z reguly myje sie tylko plynem do higieny intymnej a w polsce podmywalam sie zelem pod prysznic. druga sprawa to ja podmywam sie w domu po kazdym siusiu tzn.mam mala koneweczke kolo wc w lazience i po oddaniu moczu oplukuje sie woda i wycieram recznikiem jednorazowym.Robie to bo lubie czuc sie swiezo i czysto a tez nie wiadomo na co przyjdzie chec mezowi podczas dnia takze zawsze jest czysciutko no i druga sprawa to ja nie moge uzywac wkladek bo mam na nie uczulenie.bedac w polsce nie podmywalam sie po kazdym korzystaniu z toalety i to tez moze byc przyczyna infekcji.tak wiec walcze teraz z ta infekcja i mysle ze to krwawienie moglo byc z tym zwiazane bo nie byla to zywa krew tylko taka rozowa jakby z woda. __________________ moja corka wrocila z wxcieczki szkolnej i odrazu musialam ja zawiezc na pogotowie bo okazalo sie ze w nocy cos ja ugryzlo lub ukasilo w noge i na wielkosc dwoch dloni ma rozlegle dwa bable na nogach. wokol tych babli jest otoczka w ktorej widoczne jest cos jak woda lub ropa. wyglada to okropnie,swedzi i boli. lekarz dal antybiotyk i powiedzial ze jesli bedzie sie dalej powiekszalo i kierowalo w gore czyli w strone klatki piersiowej to natychmiast na pogodowie. podobno to jakis bardzo agresywny insekt. ______________ teraz bylam jeszcze z moja mama w greckiej restauracji na kolacji bo moj maz pojechal z synem do brata no a mi sie nie chcialo w domu nic robic a ze restauracja na dole to sie skusilismy z mamusia i teraz jestem przejedzona.jesli codzi o moj brzuch to jest strasznie naciagniety i twardy od dolu i musze powiedziec ze nie czuje sie z tym komfortowo. _______________ myska pyska ja sie nie gniewam za twoje dluuuugie posty bo moje tez do krotkiech nie naleza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA: mnie tez czasem draznia jego zarty, ale on juz taki jest. Ja juz w sumie sie przyzwyczailam, bo juz troche do niego chodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Ja tylko na chwilkę z wieczora :) Pomarańczowa też Ci zazdroszczę, że masz tak fajnie, że jesteś zżyta z rodziną ja mam tylko jednego sporo starszego brata i mamy bardzoo luźne kontakty także. Będzie dobrze zobaczysz dasz radę będą Cię odwiedzać na pewno Ty na wolnym zawsze będziesz mogła też ich odwiedzić :) Czy ktoś czytał mój wpis o sklepie JYSK ? Bo nikt nie odpowiedział :( A ciekawa jestem co myślicie czy to dobre ceny czy się już orientowałyście w cenach takich rzeczy jak pościel i poszewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) Troszke nie pisalam ale caly czas Was czytam i bez tego zyc nie moge :-P Dzien bez Styczniowek dniem straconym hehe. Dzis znowu mialam wizyte u dentysty, ale troszke sie juz przyzwyczailam i nie bylo zle :-) Wczoraj tez pobuszowlam troszke po lumpeksikach i mam kilka cudnych zdobyczy, no ale to dopiero kropla w morzu... A Wasze ciuszki przecudne :-) Zdecydowalismy sie na wozek w koncu i bedzie to x laner wyloniony jako zwyciezca po przeczytaniu ogromu opini. Teraz tylko na kolorek polowac i super. Groszek od wczoraj wierci sie ze hoho, zwlaszcza jak leze :-) Wczoraj pierwszy raz poczulam mini kopniaczka trzymajac reke na brzuszku i dzis tez to czuje :-) Swietne uczucie :-) Ciesze sie ze ze tym z Was ktorym cos dolegalo, przeszkadzalo, czy niezbyt ukladalo sie wraca do normalnosci. Nie jestem w stanie zapamietac wszystkiego z osobna, tez bym musiala na kartce chyba zapisywac wszystko heh :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooo
polepiona tym sie nie martw ja tez nie pamietam wszystkich wpisow i czasem notuje na karteczce zeby odpisac i nie zapomniec no ale niestety demencja objawem ciazy a u mnie to juz czasem podejrzeewam poczatki alzheimera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj polepiona dawno Cię nie było :) Justyna polecam mój sposób jak czytam i chce coś odpisać to od razu to robię, ale w nowym oknie :) No i dalej czytam :) Jestem troszkę zmęczona mój już śpi, więc i ja idę się położyć jutro pewnie na wieś jadę to trochę też odpocznę :) A zapomniałam Monbia ja też pewnie bym zrobiła tak jak Ty wygoniła sprzed komputera i sama usiadła :) hihi Do jutra moje drogie miłej nocki życzę. P.s. Jestem też od was uzależniona nie wyobrażam sobie teraz dnia codziennego bez naszego forum :) Cieszę się, że was poznałam :) Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiax ja ogladalam ta posciel na stronce jyska, podoba mi sie bardzo ale rozmiarek mi nie bedzie zbytnio pasowal bo planuje kupic komplet z lozeczkiem a tam wymiary podusi 60 na 40, a kolderki 120 na 90 chyba wiec ten co znalzlas nie bardzo bedzie pasowal :-( Aha ten x lander nasz wybrany to oczywiscie uzywany bedzie tak do 1000 planujemy bo za nowy 2000 to przesada jak dla mnie. Uzywany w super stanie mozna znalezc i samemu zadbac o niego bardziej i odswiezyc :-) Moj brzucholek tez taki twardy na dole, taki troche naciagniety gdy leze sie wydaje, ale nic mi nie dolega ze strony brzuszka, maluszek sie wierci wiec mysle ze wszystko dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia, a może tej córci zrób na noc jeszcze wapno żeby wypiła, ale pewnie już poszła spać po wrażeniach z wycieczki. co do pościeli, o kótrej tyle piszecie, to mnie koleżanki w pracy ciągle tłumaczą,że dla takich nowototków i to zimowych lepsze są spiworki bo nie skopie się nie przydusi się i nie będzie dzieciaczkowi zimno. a i w ogóle zakazały mi kupowiania poduszek, że każdy pediatra jak usłyszy o pocuszcze to zrobi awanturę, co najwyżej jeśli dziecku się ulewa, albo bardzo się slini to pod przescieradło składa się cienutki kocyk żeby było odrobinę wyżej. Więc co do pościeli raczej nie będę kupowiać, a te ochraniacze na szczebleki też skrytykowały że po pierwsze w ciągłym praniu bo się kurzą a po drugie nie widać dziecka więc się stresowały, czy wszystko ok. Dzieki za wyrozumiałość, bo ja jakaś gaduła jestem więc i pisać też dużo piszę. -------------------------------------------- Pomarańczowa spokojnie nie płacz przecież nie żegnasz się z rodzinką na zawsze, możesz do nich podjechać w każdej chwili przecież mąż ci nie zakaże nie masz daleko na uprtego nawet rowerem, choć teraz po tym szpitalu to nie radzię. Mój M też nie był na początku skory do okazywana uczuć bo tak w domu go wychowali, ale ja od początku mu mówiłam, że ja z tych "przytulankowych jestem", że powinien conajmniej 8 razy dziennie mnie przytulić ;), że lubię jak mnie pochali jak coś ugotuję albo coś upiekę. Bo każdy chłop to jest prostej budowy, nie domyśli się niczego, jak mu nie powiesz, albo nie napiszesz, jak np. ma iść do sklepu to na kartce ma napisane co ma kupić jakiej firmy ile sztuk czy kg. a juz jak płachta na byka działa na każdego jak żona czy dziewczyna siedzi obrażona, a oni pytają co się stało, na co słyszą "to nie wiesz, powinieneś wiedzieć albo się domyśleć", tego ci nie radze robić, jak coś nie tak to od razu mówić ze ci się to albo tamto nie podoba i w druga strone tez sluchac co mu nie pasuje. dogadacie sie i bedzie ok. --------------------------------------------------- A dziewczynki jeszcze chciałam wam napisac o jednej sprawie co prawda mamy jeszcze czas i sprobuje wam przypomnieć w grudniu jeszcze raz o tej sprawie, otóż te moje dziewczyny z pracy, uczuliły mnie, żeby przed porodem na ostatniej wizycie zmusic lekarza do pobrania wymazów zeby sprawidzić czy nie ma się tego paciorkowca Streptococcus agalactiae. otóż dwie z moich koleżanek nie miały tych wymazów i zaraziły tym cholerstwem maluchy jedna leżała z małym tylko 7 dni w szpitalu bo się w pore zoriętowali, że z dzieciakiem coś nie tak i dostawał antybiotyk w rączcie wenflon, bo udało sie starej połoznej znaleźć żyłe, inaczej wenflon był w głowce. natomiast druga mniała mniej szcześcia wpisali ją do domu, a w domu dziecko przestało oddychać na szczęście mąż jakimś cudem to zauważył zrobił sztuczne oddychanie erka do szpitala zapalenie płuc obustronne i podejrzenie sepsy, 4 tygodnie w szpitalu. podobno sporo z nas tego paciorkowca ma i nam nie szkodzi, natomiast jest zabujczy dla maleństw jak odchodzą wody płodowe a dziecko przechodzi przez drogi rodne. Jedynym zabezpieczeniem dla maleństwa jest podanie kobiecie od razu po przyjęciu na sale porodowa a także w trakcie porodu antybiotyku takiego, który wyjdzie w wymazie, że zwalczy tego paciorkowca. A i jeszcze mi tlumaczyły żeby przed wypisaniem ze szpitala sprawdzono czy dziecko nie ma podwyzszonych parametrow CRP, bo może byc tak ze antybiotyk za późno zadziałał albo nie zadziałał i jednak dziecko się zaraziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooo
kasiax:) dziekuje a widzisz na to nie wpadlam zeby w nowym oknie odpisywac, proste a jednak trudne ale teraz juz na przyszlosc bede wiedziala jak nikogo nie pominac. ______________ polepiona chyba z tymi brzuszkami musi tak juz byc ze takie naciagniete sa i twarde,no bo chyba brzuch ciazowy raczej flaczaty byc nie powinien,jejku ostatni raz w ciazy bylam 10 lat temu i nie bardzo pamietam jaki moj brzuch byl,wiem tylko ze pojawil sie w 6 miesiacu :) ja juz wykapana i szykuje sie do lozeczka,maz jeszcze nie powrocil i juz mnie troche zlosci ale nie naleze do osob ktore truje d*pe i wydzwaniaja ,niech ma troche swobody :) ______________ jeszcze mam taka watpliwosc co do dotykania i masowania brzuszka otorz ja swoj masuje codziennie po kapaniu i mam nadzieje ze nie zaszkodze tym bo inaczej balsam sam sie nie wchlonie, chyba ze bede czekala 3 godziny do wyschniecia :P no i powiem zer uwielbiam tez dotykac brzusio jak juz leze w lozku i czasem troszke potrzasam brzuszkiem zeby sprawdzic czy dzidzia sie porusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooo
myskapyska wlasnie tez pomyslalam o tym wapnie bo zaraz dalam jej do wypicia mulsujace bo w sumie jak ja jakies uczulenia mialam czy ugryzienia to wapno skutkowalo no i na roznego rodzaju wysypki, jesli chodzi o tego paciorkowca to nie slyszalam i rzeczywiscie masz racje ze to warte sprawdzenia bo moj tata umarl od bakterii ktora zarazili go w szpitalu( paleczka ropy blekitnej) i teraz jak slysze o bakteriach to mi dreszcze przechodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dawno nie zaglądałam ale niestety nie co dzień zaglądam a sporo się dzieje u was jak widzę ;) i śliczne ciuszki widzę, że kupiłyście :) wczoraj sama zaszalałam i sama zakupiłam trochę zwłaszcza, że znam kilka ciucholandów, gdzie w wybrane dni tygodnia ubrania są AŻ za 1zł ;) dziewczyny trochę się niepokoję, bo czułam już wyraźne ruchy a tak od dwóch dni coś nie bardzo, dziś jakby leciuteńkie łaskotanie, ale nie jestem pewna czy to mój maluch. A, że jeszcze chyba przedwczorajszej nocy czułam kłucie kilka razy, delikatne bo delikatne ale jednak, to nie wiem czy coś jest nie tak :( a może to przez to, że wczoraj sporo się nachodziłam, dziś mniej ale też. mam jednak mdłości jak przez całą ciążę (w różnym stopniu ale jednak), więc może tylko chwilowo nie czuję wiercenia zwłaszcza, że czytałam, że nie tylko mi tak się zdarzyło ech mi to w ogóle chyba hormony wariują, ostatnio to mam myśli, że sobie nie poradzę jako matka, że się nie nadaję i w ogóle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooo
natalia poradzisz sobie,jak zobaczysz swoja kruszynke to bedziesz wiedziala co i jak robic zeby dzidzi bylo dobrze. Wtedy pojawia sie ten prawdziwy instynkt macierzynski. pomalutku nauczysz sie wszystkiego i bedziesz wspaniala mamusia. jesli chodzi o mdlosci i wymioty to ja mam od poczatku ciazy do teraz, na poczatku wymiotowalam codziennie a teraz raz na dwa trzy dni no i brzuch poblewa mnie tez czesto czasem kluje czasem jajniki chyba no ale coz dzidzi tez uciska tez sie rozpycha tak wiec pewnie i dlatego takie male boke sie pojawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na twarz dzisiaj już :) byłam na spacerze od 20 ii dopiero do domu wróciłam :) pije herbatke z koleżanką i marze o tym żeby się już położyć :) Napisze jutro :) Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke mi zeszło ze znajomymi ale już jestem wykąpana i moge się śmiało położyć :) Może dzięki temu że jest już ta godzina jutro sobie pośpie dłuuuuuuuuuużej niż do 8 :) . Natalia dasz radę! W końcu jesteś kobietą i matką to Ty będziesz najważniejszą osobą dla tego maleństwa które nosisz pod serduchem :) Uwierz mi że jemu nie będzie dużo trzeba tylko Twoja miłość i ciepło które dasz mu to rzecz najważniejsza! :) Czasami też mam takie myśli ale szybko doprowadzam się do porządku i mówie sobie że kto da rade jak nie ja! :) . Justynka bardzo współczuje Twojej córce wiem po sobie że ukąszenia to okropna rzecz tym bardziej że u mnie wystarczy małe ukąszenie komara czy jakiejś muszki a miejsce ugryzienia zaraz jest całe czerwone, bąbel jak po szerszeniu cała część ciała spuchnięta, swędzenie pieczenie i ból... Ja też często dotykam brzuszka czuje wtedy taki kontakt z dzieckiem - może ono tego tak nie odczuwa ale fajnie jest jak się rozpycha i kopie a ja przykładam ręke a tu wieeeeelki kop dla mamusi :) niestety mój mąż nie miał okazji poczuć nic jeszcze ale to tylko dlatego że jak położy dłoń to maleństwo się uspokaja albo poprostu jak go wołam nie zdąży na czas i już jest po kopanku :) . MiśkaPyska faktycznie straszne to co napisałaś o tym paciorkowcu - trzeba będzie wypytać gina o to badanie żeby w razie 'w' mieć spokojną głowe :) . Pomaranczowa nie martw się :) rozumie że jesteś związana z rodzinką - w końcu przebywałaś z nimi cały czas i nawet taki drobiazg jak pooglądanie filmu znaczyło bardzo dużo. Ale przyzwyczaisz się do nowej sytuacji, do nowego domu, męża którego trzeba karmić i opiekować się nim - każdy facet to takie małe dziecko w jakimś stopniu i trzeba mu okazać miłość i zrozumienie a czasami ochrzanić żeby wiedział że nie wszystko jest ok tak jak on mysli :) Ja już jestem dwa lata po ślubie, nie powiem początki były piękne miłość zakochanie zapatrzenie w drugą osobę :) później taka rutyna się robi bo wiesz i czujesz że ON jest zawsze kiedy go potrzebujesz staje się częścią Twojego życia :) zdarzają się i kłótnie te małe i te większe raz jest słońce a raz deszczyk ale pamiętaj że mąż to osoba z którą będziesz cały czas czy w zdrowiu czy w chorobie jak będzie źle i jak będzie dobrze :) Szczerze od serca powiem Ci że małżeństwo to piękna rzecz chociaż wymaga wielu poświęceń i kompromisów z jednej i z drugiej strony :) . Kasiax ja oglądałam pościele też kiedyś ale jakoś wybrałam pościel w innym sklepie może też ze zwględu na cene bo w Jysku nie było wtedy promocji i tak jakoś :) . Troche napisałam mam nadzieje że każdej na temat :) Też mam tak że przy każdym sikaniu patrze na papier jak się podcieram i na bielizne czy nie ma żadnej wydzieliny brązowej albo nie daj boże krwi - to taki tik i chyba do konca będe czujna. Piszecie o naszych ukochanych lumpeXach i też bym się chętnie wybrała chociaż z racji tego że jutro w jednym niedaleko jest -50% ale chyba się powstrzymam póki co mam wszystko czego potrzeba na "pierwszy rzut" :) Za to jak wstanę pójde do wuja mojego męża ktory mieszka piętro niżej i zrobie kopytka :) u mnie w mieszkaniu nie ma szans bo śpiący mąż i chce zeby się wyspał - w sobote dalej na noc idzie więc w niedziele dopiero rano kończy tydzien roboczy, współczuje mu szczerze i wiem jak to jest ale niestety nie ma wyjscia poki co. Tyle dobrze że on tą prace lubi i mówi że nie chciał by innej :) . Teraz nie wyobrażam sobie dnia bez Was :) jak tylko mam sekundke to siadam do laptopa i patrze może któraś coś napisała a jak mąz okupuje komputer mam jeszcze telefon i tam wchodze i zaglądam :) to jest już uzależnienie :) ale ciesze się że Was mam że moge sobie pogadać o ważnych rzeczach i pierdołach :) Dobra dobra wiem pisze i pisze i skończyć nie moge więc uciekam spać :) Wam życze kolorowych snów :) Piszcie dużo i namiętnie jutro żeby było co czytać :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to juz kiedys bylo wspominane ze tylko jak ma sie skurcze macicy to nie wolno glaskac brzucha i piersi bo to pobudza bardziej.... a jak nic sie nie dzieje to dotykajcie i masujcie ile wlezie bo dziecko napewno to odczuwa bo wy wtedy szczesliwe:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejj dzisiaj ja pierwsza? Niesamowite:P Monia chyba faktycznie dziś pospała:D A mnie obudziła mała w brzuchu po 7 ! i zaczeła koncertować:P doleżałam do 8 i wstałam. Dziś, uwaga, spróbujemy z mężem zaszaleć i zrobić na obiad…. Łazanki! Ostatnio taka ochota mnie naszła, bo ktoś o tym wspomniał. Może to nie szał zrobić łazanki, ale ja po prostu nigdy nie robiłam nic z kapusty, żadnego bigosu, kapuśniaku nic nic nic. I zobaczymy czy się uda;) X Kasiax – moim zdaniem te poszewki za drogie tam są. Pisałaś chyba o ile dobrze pamiętam ze 40 zł za komplet na poduszkę i kołderke? Ja kupuję na allegro za 26 zł. X Miskapyska – ja się zgadzam z nieprzykrywaniem maluszka kołderką, również zamierzam kupić śpiworek. Ale pościel musi być i tak na później, wiec kupuję od razu. Ochraniacz tez, bo w zestawie nie kosztuje duzo wiecej, jak mi będzie przeszkadzał to ściągnę. Ale bratowa miala długo i było ok. A pościelą tez małego nie przykrywała, a podusi używała to noszenia na niej dziecka, bo od jej rąk się pociło (urodzilo się w lipcu). Tak czy owak kupuję i pościel całą i spiworek. Podusi tez wiem ze nie należy przez długi czas dawac dziecku. Ale ona jest taka duza ze na niej można dziecko położyć :P I dobrze ze piszesz o tym paciorkowcu, słyszałam o tym, ale wiem ze u nas w szpitalu się to praktykuje i pamiętają o tym. X Justyna ja tez głaskam brzuch, zwłaszcza przy smarowaniu się, no bo jak mówisz samo się nie rozsmaruje i nie wchłonie:P i często trzymam ręce na brzuchu, bo moja mała tak intensywnie kopie ze myślę że nawet przed obcą reką nie dałoby się tego ukryć już:P X Jeszcze własnie co do ruchów małej, to dzis była pierwsza noc kiedy czułam ją nawet w nocy i to mnie budziło:P no wariata mam w brzuchu, nie da się ukryc w ogóle przez godzine najpierw nie mogłam usnąć, bo jak tylko położyłam się do łózka ,to mała zaczeła swoje akrobacje cyrkowe ćwiczyć. Tak czy owak miłe to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaPysia - byłam w Narutowiczu, bo mamy najbliżej i w miarę znamy ten szpital. Póki co nastawiam się na poród tam, ale jeszcze będę robić rekonesans wśród cesarkowych mam wśród moich znajomych i dowiem się co i jak. W Narutowiczu byłoby nam najwygodniej, bo najbliżej. No ale jeszcze się zastanawiam. X Dziewczyny, zdecydowałam się jednak jechać, także zmykam na weekend. Wracamy jutro rano, bo mąż do pracy, no ale dziś już tu raczej nie zaglądnę. Czuję się już lepiej, więc mam nadzieję, że nic Bziukowi i szyjce nie zaszkodzi. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29oooo
witam,ja wlasnie dopiero wstalam maz pojechal do pracy corka poszla do babci syn u brata meza tak wiec ja sama jak krolowa w domu no ale pozniej jedziemy do tego wesolego miasteczka to bede musiala wszystkich pozbierac :) ______ monbia spi pewnie po nocnych szalenstwach, to piekne monbiaa co napisalas o malzenstwie. Ja walcze zeby rutyna nie wkradla sie w nasze zycie a moj maz mi w tym pomaga swoim wsoanalym poczuciem humory, codziennie przy nim spotyka mnie cos innego i milosc wciaz tak szalona i goraca jak na poczatku.chcialabym zeby tak zostalo,nic bardziej mnie nie wzrusza jak para staruszkow spacerujacych w parku i trzymajacych sie za reke. A facet jak facet mimo ze z pozoru tak nie wyglada to rzeczywiscie takie dziecko ktore potrzebuje czulosci milosci i opieki. tak wiec pomaranczowa wiesz juz mniej wiecej co cie czeka ale nie martw sie bedzie dobrze,wiadomo na poczatku musicie sie troszke dotrzec bo zamieszkanie razem to na poczatku nielada wyzwanie i rozumiem doskonale twoja tesknote za rodzina ale jak to sie mowi rzut beretem jak cos to bedziesz zawsze moglo dom rodzinny odwiedzic:) _______________ aizuz-uwazaj na siebie kochana ja trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze i szczesliwej podrozy i wracaj szybciutko do nas. ______________ zjadlam wlasnie sniadanko i chyba czas doprowadzic sie do stanu uzywalnosci publicznej bo siedze w pizamce _____________ milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Faktycznie troche pospałam sobie dzisiaj ale dalej czuje się śpiąca :) Aizuz miłego weekendu, dbaj o siebie i dzisiusia :) Aniołek Tobie również życze udanego weekendu i nazbierania dużej ilości grzybów :) Też chętnie bym się wybrała do lasu ;) . Moje ziemniaki na kopytka już na gazie siedzą :) Teraz musze czekać aż sie ugotują i wystygną i do dzieła ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie. Ja tylko na chwilę zajrzeć musiałam do was i przeczytać na bieżąco. Fajna pogoda dziś u mnie także idę na spacer trochę się ruszyć. Dziś już trochę lepiej czuje mojego maluszka choć zazdroszczę tym kobietkom co już ruchy czują pod ręką i mąż może też tego doznać. Ale może jeszcze troszkę i my się też doczekamy. Wydaje mi się że może ma na to wpływ warstwa tłuszczyku na brzuszku i może szczupłe dziewczyny szybciej to poczuły. Aniołku ja też uwielbiam chodzić na grzyby tylko w tym roku dopuszczam bo boję się kleszczy że mogłyby coś zaszkodzić maleństwu czasem. Nie wiem może przesadzam, co ty o tym myślisz? Ubolewam nad tym że nie mogę iść bo już dawno bym siedziała w lesie, tyle kurek w tym roku u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny witam z rańca :) ja wczoraj wieczorem czulam się okropnie... niesamowity ból glowy poprostu mnie rozwalil wogole nie mogłam zasnąc :/ dzis tez mnie boli i czuje juz troche gardło mam nadzieje ze mnie nie rozłoży zadne chorobsko:( wiecie może czy moge cos zazyc? cos na gardło chociaz bo nie wiem a niechce dzidzi zrobic krzywdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29oooo
hej Aneczka ja przyjmowalam od bolu gardla krople homeopatyczne nazwa to Meditonsin ale ja mieszkam w niemczch. zapytaj w aptece o lek ktory mozesz stosowac w ciazy. a jesli chodzi o bol glowy to kiedy u mnie pojawia sie taki bardzo intensywny to wtedy biore tabletke apapu i pije kawe. to jedyne co mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ja sama mieszkam przy lesie tzn malym lasku bo 50 m za domem go mam:-) konczy sie ogrodek jest rzeczka i lasek wiec kleszczy i pod domem moge zalapac wiec dla mnie to obojetne a ze ja jestem "na lesie wychowana" bo od 5 roku zycia co wakacje jagody,grzyby,maliny,poziomki i wogole wiec trudno mi sie oprzec... tylko teraz juz sama nie pojde bo sie boje ze zaslabne czy cos wiec biore mame, bo maz dzis i jutro w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaaaa macie kurki ???? to jade do twojego lasu:P U nas najczescniej prawd****i i podgrzybki;) tez lubie zbierać grzyby i uwielbiam las;) ale u nas ostatnio malutko padało, wiec nie ma jeszcze nic. Ze 3 dni jakby popadalo, a potem troche slonka, to cos by pewnie wyrosło. X Aneczka na pewno mozna na gardło tabletki do ssania Tantum Verde. Ginekolog mi pozwolila, ale w koncu nie brałam, bo nie było koniecznosci. X Justyna skoro córka pojechała do babci, to znaczy, ze z nogą sie nie pogorszyło nic? to dobrze, bo nie brzmiało mi to łagodnie. Uff ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29oooo
ania_sz wczoraj obrysowalam na nodze babel u corki zeby wiedziec czy sie nie powieksza i od wczoraj bez zmian to dobrze, jeszcze dwa dni antybiotyku no i wtedy zobaczymy bo lekarz powiedzial ze jesli zejdzie to super a jesli zostanie jeszcze cos no to znowu do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×