Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Gość kams 29
hm widze ze ktoś nas sprawdza ciagle z ortografii ,nie przejmujcie się tym dziewczyny to pisze nieszczęśliwy człowiek który nic w zyciu niema ciekawego do roboty tylko sprawdzanie nas hehe niech mu będzie ,ja brałam d*phaston ze względu na krwiaka ale tylko do 17 tyg ,bo później już niemusialam ,ale ty biez jak gin kazal na pewno ci nie zaszkodzi a na pewno w razie czego pomorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams 29
miskapyska dziekuje za dobre slowo pociezylas mnie troszkę najbardziej przeraza mnie ta dieta ...ale jak inni dali rade to ja tez musze ,rodzyn dzięki ze mi wytlumaczylas z tym glukometrem bo zielona jestem w tych sprawach i mnie trochę uspokoilas ,malinowa trzymam kciuki za wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams 29
wlasnie ciekawe komu to tak przeszkadza to niech nieczyta !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minnie28
Minnie28 - BB - 1.01.2014 lub sylwester- synek Majaaa2014 - 29 - ______ - 02.01.14 - płeć nieznana Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) pomaranczowa - 23 - Pabianice - 04.01.14 - Córcia. Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córeczka MamaPysia - 31 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Uleczkaa - 23 - Krynica- 08.01.14 - Córeczka justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - Córcia Monbiaa - 20 - Jarosław - 12.01.14 - płeć nieznana szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek natalia575 - Rzeszów - 18.01.14 - płeć nieznana Ita3 - __ - Toruń - 19.01.14 - Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14- córcia (chyba) Cytrynka963 - 29 - Niemcy - 21.01.14 - synek polepiona - 31 - Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.14 - płeć nieznana Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - płeć nieznana Aneczka0124- Rzeszów- 27.01.14- płeć nieznana Interesantka25-26-Bielsko-Biała-28.01.14-synek(chyba) KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - płeć nieznana zosia2007 - Mrągowo - 12.01.2014 - Synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jestem główną podejrzaną jeśli chodzi o ortografię, a że nie lubię niedomówień, to dementuję jakoby ten gość to ja. Specjalnie wtedy pisałam z zalogowanego konta. Jeśli to nie ja jestem podejrzana, to zwracam honory :) Niemniej wolę jasne sytuacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj po wizycie mogę zmienić już płeć z nieznanej na znaną :) Będziemy mieć córeczkę :) Majaaa2014 - 29 - ______ - 02.01.14 - płeć nieznana Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) pomaranczowa - 23 - Pabianice - 04.01.14 - Córcia. Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córeczka MamaPysia - 31 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Uleczkaa - 23 - Krynica- 08.01.14 - Córeczka justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - Córcia Monbiaa - 20 - Jarosław - 12.01.14 - Córeczka zosia2007 - Mrągowo - 12.01.2014 - Synek szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek natalia575 - Rzeszów - 18.01.14 - płeć nieznana Ita3 - __ - Toruń - 19.01.14 - Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14- córcia (chyba) Cytrynka963 - 29 - Niemcy - 21.01.14 - synek polepiona - 31 - Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.14 - płeć nieznana Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - płeć nieznana Aneczka0124- Rzeszów- 27.01.14- płeć nieznana Interesantka25-26-Bielsko-Biała-28.01.14-synek(chyba) KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. Jestem tutaj nowa. Właściwie zarejestrowalam sie tu aby poradzic sie tych bardzije doswiadczonych.. Od 4 lat z mezem mamy stosunek przerywany oraz staramy sie jie kochac w dni plodne. Moj cykl trwa zazwyczaj 29 dni, bardzo rzadko 30-33. W 23 dniu cyklu uprawialismy seks z zakonczeniem "w srodku" gdyz bylam pewna, ze sa to juz dni nieplodne. Dzis jest 28 dzien cyklu. Od dwoch dni czuje sie fatalnie. Mam mdlosci straszne, zawroty glowy, zgade, wzdecia, w windzie, aucie czy atobusie jeste mi bardzo niedobrze, zalewa mnie pot, napady goraca, pale papierosy od 15 lat nalogowo, a teraz niedobrze mi gdy czuje dym, po papierosie tez jest mi bardzo nie dobrze i do tego moje mietowe papierosy ktore uwielbialam maja dIwny posmak, nie umie opisac smaku, po protu sa hiedobre a do tego spie caaaale dnie:(((  . Czy uwazacie, ze moge byc w ciazy? Pompierwsze to byly dni nieplodne, po drugie chyba objawy nie powinny pojawic sie tak szybko chyba? Bardzo prosze o odp. Jestem strasznie zmartwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams 29
monabia gratuluje córeczki ,a jeśli chodzi o objawy ciąży to najlepiej zrobić test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams 29
dziewczyny a jak planujecie swieta i sylwestra ,bo to już będą ostatnie podrygi w ciąży... hehe my zawsze na swieta chodzimy pierw do tesciow ,potem do mojej mamy ,ale nie wiem jak w tym roku ,sylwestra pewnie w domu a swieta nie wiem tez czy będzie mi się chciało tak latac w tam i spowrotem niby autem wiadomo ale nie wiem czy to na moje sily ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams 29
dziś chciałam kupic sobie jakies kozaki ale wszystkie jakos takie zamale ja nosze rozmiar38 ale 39 były akurat ale się nameczylam przy tym miezeniu ale nic ciekawego nie było ,kupiłam sobie za to ponczo takie przez glowe na chłodniejsze dni bo nie dopinam się już w kurteczki i płaszczyki ,wygodne i cieple ,wcześniej jeszcze kupiłam sobie płaszczyk taki zapinany pod biustem ale on cieniusienki a jak jest u was kupilyscie sobie już jakies okrycia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams 29
cos cicho tu ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja dzisiaj po wizycie u doktorka, zrobił swoje usg, bo stwierdził, że woli sam posprawdzać niż opierać się na tym co lekarz z luxmedu napisał. Okazało się ze mój doktorek uważa, że mam za dużo wód płodowych jeśli tak dalej będzie może okazać się ze mam wielowodzie :( mało tego nasz Synuś jakoś wolniej się rozwija w 13 tygodniu był 4 dni do przodu wg miesiączki a teraz jest 2 dni do tyłu czyli jakby tydzień mniej miał, no i z automatu waga powinna być większa. Tutaj akurat nie ma się co martwić może po prostu urodzić się mniejszy i lżejszy, no ale to wielowodze......... za 3 tygodnie mamy wizytę kontrolną i obowiązkowe usg, a ja znowu zaczęłam się martwić. ------------------- Kams ja nie zamierzam kupować kurtek ani płaszczy zimowych poruszać się będę głównie samochodem, a mam dość sporą kolekcję wełnianych swetrów więc mam nadzieję że dam radę. ------------------ Temat Świąt u mnie nie był rozważany gdyż u nas co święta maraton między Warszawą a miastami w których mieszka mój tato 130 km od Wa-wy a teściami którzy mieszkają 180 km od Wawy, między Tatą a teściami jest 80 km więc taki trójkąt wiecznie robimy w tym roku wolałabym zostać u siebie w Wawie jak ktoś z rodzinki przyjedzie to będzie ok a jeśli nie to spędzimy Święta we dwoje. ------------------- Przepraszam wszystkich za mój wczorajszy błąd, a szczególnie GOŚCIA, którego chyba piorun poraził jak go zobaczył. Specjalnie dla GOŚCIA sprawdzona pisownia w polskiej przeglądarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie styczniowe mamusie chciałam sie do was przyłączyć ponieważ tez mam termin na styczen a dokładnie 13 :) 2 tyg temu miałam usg i będzie córeczka :) . Mam juz jedno dziecko tez dziewczynkę Julię teraz ma 2.5 roku . Pierwsza ciaza przebiegła bez żadnych problemów ale za to ta nie jest taka kolorowa na początku zła diagnoza lekarza załamała mnie konkretnie ponieważ na badaniu usg lekarz stwierdził ze dziecko prawdopodobie ma zespół dawna lub będzie miało poważna wadę genetyczną skierował na test Pappa i badanie prenatalne do którego jednak nie doszło ponieważ test Pappa znacznie oddalił ryzyko jakich kolwiek wad genetycznych no ale zanim otrzymałam wynik to 3 tyg przeplakalam :( teraz zarazić jest ok córeczka daje mi popalic kopie i boryka całymi dniami i nocami :) ale za to non stop mam bakterie w moczu lub grzybice pochwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kams a na kiedy Ty masz termin? czemu nie ma Cię w tabelce, he?:P To Boże Narodzenie będzie dopiero drugim wspólnym Bożym Narodzeniem z mężem. W tamtym roku Wigilię spędzilismy u moich rodziców, a potem pojechaliśmy do teściów. W tym roku jesli jeszcze będę w dwupaku to pewnie będzie odwrotnie - wigilia u teściów, a potem do moich. A jeśliii jakims cudem urodzilabym przed świątami, to wigilia w ... szpitalu? albo zrobi się jedną wielką Wigilię, z moimi rodzicami i teściami, bo na pewno wszsycy by chcieli być z wnusią:):) A w pierwszy i drugi dzien świąt nie będę za bardzo nigdzie jeździć, może tylko do rodziców na obiad, bo chcę dotrwać do stycznia z porodem;) x Miskapyska - najważniejsze ze dzidzia zdrowa! :) to nic że mniejsza, może jeszcze nadgoni;) a co to wielowodzie może oznaczac? zaraz zapytam wujka googla, bo nie mam pojęcia... x Witaj magsus wśród nas:) Noo to mialaś bardzo niemiły początek ciąży... to na pewno straszne usłyszeć taką diagnozę. Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać. Jeszcze na dodatek pracuję z takmi dziećmi w przedszkolu, w grupie integracyjnej, więc jest mi temat trochę bliski. Alee najwazniejsze że drugi test, dokładniejszy, wszystkiemu zaprzeczył i tego trzeba się trzymać! Myśleć pozytywnie i kochać maleństwo całym sercem, bez względu na wszystko, prawda?:) Trzymam kciuki za Ciebie i Twoją kruszynkę;) P.S. Też mam mieć córeczke, a imię będzie miała takie piękne, jak Twoja pierwsza - Julia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze tak późno sie do was zapisałam bo teraz mam trochę do czytania i miesza mi sie wszystko tak wiec mam proźbe żebyście sie nie denerwowaly jak porusze jakiś temat ktory Wy juz przerabialyscie. Napewno któraś z was ma juz dziecko i zastanawiam sie czy ma obawy z podziałem obowiązków :) u mnie będzie 3 lata różnicy miedzy dziećmi z tym ze Julia jest bardzo do mnie przywiązana nic nie mogę bez niej zrobić z nikim nie chce zostawiać tylko mama i mama Kocham ja nad życie i martwię sie jej reakcja na to ze mama nie będzie miała juz tyle czasu tylko dla niej :( i modlę sie aby druga córeczka nie miała takich kolek jak Julia bo naprawdę przy niej nie miałam czasu nawet spokojnie skorzystać z toalety. Wam wszystkim rownież życzę aby zadano dzieciaków nie miało kolki bo matce serce pęka a dziecko cierpi okropnie moje dziecko średnio raz na tydzien na pogotowiu ladowalo bo traciła przytomność z bólu nic nie pomagało żadne specyfiki masaże kąpiele zmiany mleka dosłownie nic przez równe pól roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Na początek chcę powitać nową forumowiczkę, mam nadzieję, że będzie Ci z nami dobrze ;) Bardzo Ci współczuję tego co przeszłaś z pierwszą córcią, jak i w tej ciąży i życzę Ci, aby teraz już wszystko szło jak z płatka.:) x Jeśli chodzi o plany na święta, to jeszcze nie planujemy. Może się okazać, że już będziemy we trójkę, więc wycieczki po rodzinie odpadną. Zresztą w moim rodzinnym domu, są zawsze tradycyjne święta i zjeżdża się cała rodzinka:)uwielbiam to, ale jeśli już malutka będzie z nami, to raczej wolałabym uniknąć wielkich rodzinnych spotkań. Tyle osób na raz dla takiego maleństwa, to nie lada wyzwanie. x Jeśli chodzi o ubranie na jesień/zimę to też nie planuję nic kupować. Jestem już na zwolnieniu i za wiele jeździć nie będę, głównie do lekarza i to autem. Też planuję jak najdłużej korzystać z tego, co mam. Ostatecznie kupię ponczo by zasłonić niedopiętą kurtkę:) Do tej pory kupiłam 1 spodnie ciążowe i korzystam ze swoich ubrań.:)Mam nadzieję, że długo jeszcze będę się w nie mieściła.;) x miskapyska co do wielkości dzieciątka, to myślę, że nie masz o co się martwić. Lekarz mi mówił, że termin porodu wyznacza się, z pierwszego USG, bo później to już dzieci rosną sobie w różnym tempie, tak jak i po narodzinach. A o tych wodach też muszę poczytać, bo tez nie mam pojęcia co to jest. Trzymaj się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miskapyska poczytałam o tym wielowodziu i bardzo chciałabym Cię uspokoić, bo to naturalne, że będziesz się teraz denerwować, ale *po pierwsze - u Ciebie lekarz nie zdiagnozował, tej przypadłości, więc musisz być dobrej myśli; *po drugie - cytat, tego co znalazłam w necie "Szybkie rozpoznanie i regularna kontrola tej przypadłości zapewni bezpieczeństwo tobie i dziecku." Trzymam kciuki kochana. Wiem, że nie łatwo Ci to przyjdzie, ale postaraj się nie denerwować za bardzo, bo to nie jest dobre dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams29
miskapyska 80 po pierwsze nie musisz nikogo przepraszać bledy się zdarzają a my jesteśmy w swoim gronie i powinien być luz a nie zestresowane siedzieć czy aby na pewno dobrze napisałam olac to!!!!!!!!!!jeśli chodzi o wielowodzie dużo na ten temat nie wiem ale jeśli jest kontrolowane to wszystko będzie ok nie martw się na zapas bo ciśnienie będzie ci wariować i kolejny problem a jeśli chodzi o termin z usg to jak ktortas z dziewczyn już napisala ważne jest do 10 tyg bo później dzieci naprawdę roznie rosna jedne sa większe drugie mniejsze ,ja tez tak mam i moja gin mowi żeby się tym niesugerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams29
magnus witamy w naszym gronie ,wspolczuje ci tego co przeszlas faktycznie to musial być szok ale dobrze ze wszystko dobrze się skonczylo aniu sz nie wiem dlaczego niewpisalam się do tabelki zapomniałam hehhe zaraz sprobuje ale termin mam na 21 stycznia ale ze względu na moja strate córeczki zrobia mi cesarkę tak 2 tyg wcześniej czyli ok 5 tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o ciuchy ciążowe to ja w poprzedniej ciąży kupiłm 2* spodnie i spódnice jedną powiem wam że naprawdę drogie są takie ubrania 150 zł trzeba zapłacić za sztukę a wiele sie z tego nie korzysta w domku wygodne dresiki albo Leginsy :). Kurtki też nie kupowałam chociaż z pierwszym dzieckiem przytylam aż 28 kg !!!!!! Więc jak się domyślacie nie było mowy żebym sie dopieła w kurtce z przed ciąży :) ale zakupilam wełniane swetry i jakoś sobie poradzilam z plaszczykiem który zapinał sie tylko na jeden gozik pod biustem :) . A jak u Was z wagą ja narazie do 23 tyg przytylam 7 kg i tak mniej jak zeszłym razem staram sie pilnować ale kiepsko mi idzie szczególnie ze slodyczami :) mam nadzieje ze tak sie upasę tak jak wcześniej i równie szybko zgubię te kg bo w lutym urodziłam a pod koniec marca miałam tylko 3 na + po pół roku nie było śladu po tej wadze a jak moje dziecko miało rok to omal nie nabawiłam sie anoreksji i wcale sie nie odchudzalam ani nie karmiłam piersią wysiłek fizyczny to chyba sprawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za pocieszenie, staram się myśleć pozytywnie, że to NARAZIE podejrzenie, a nie stwierdzone wielowodzie. Dlaczego tak martwię się wagą Synka?. Bo z tego co mówił lekarz to zrośnięty przełyk u dzieciaczka powoduje niską wagę i mniejsze parametry u dzieciaczka a u matki występuje wielowodzie. Ale na dzisiejszym usg kilkakrotnie sprawdzał czy maluch połyka wody i stwierdził że tak i że robi to prawidłowo. badania na glukozę wyszły mi poprawne, więc to podejrzenie cukrzycy ciążowej odpadło, poza tym na cytomegalię chorowałam, więc to też nie jest przyczyna tych zwiększonych wód. Pocieszające jest też to że u wielu kobiet wielowodzie jest idopatyczne czyli niewiadomego pochodzenia trzeba kontrolować częściej i może spowodować wcześniejszy poród i czasem jest wskazaniem na cesarskie cięcie, ale cóż na cesarkę i tak się szykuje. Jedno mnie zastanawia dlaczego ten lekarz z Luxmedu nie zmierzył mi tych ilości wód tylko napisał w normie i tyle, różnica między badaniami jest 3 dni. Mąż dzisiaj na wizycie dyskutował z lekarzem że po co tak często usg i czy nie mógłby jednak na podstawie tego poniedziałkowego posprawdzać wszystkiego. Stąd do was pytanie czy na usg połówkowym bo większości z was go już robiła macie obliczony taki pomiar AFI i ile on wynosi. Do tego naprawdę mam spory brzuch jak na skończony 21 tydzień sąsiadka z bloku pytała czy przypadkiem za miesiąc to ja rodzę i zdziwiła się że dopiero za 4 miesiące. Witam nową koleżankę na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Będę miała syneczka:)))) cały i zdrowy:) waży 490 gram i cała morfologia płodu jest prawidłowa. Pisałyście coś o terminie porodu to ja według miesiączki mam na 24 stycznia a według dzisiejszego usg na 15 stycznia. Jestem taka szczęśliwa że wszystko dobrze. :) Witam nowe koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaaa2014 - 29 - ______ - 02.01.14 - płeć nieznana Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) pomaranczowa - 23 - Pabianice - 04.01.14 - Córcia. Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córeczka MamaPysia - 31 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Uleczkaa - 23 - Krynica- 08.01.14 - Córeczka justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - Córcia Monbiaa - 20 - Jarosław - 12.01.14 - Córeczka zosia2007 - Mrągowo - 12.01.2014 - Synek szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek natalia575 - Rzeszów - 18.01.14 - płeć nieznana Ita3 - __ - Toruń - 19.01.14 - Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14- córcia (chyba) Cytrynka963 - 29 - Niemcy - 21.01.14 - synek polepiona - 31 - Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.14 - płeć nieznana Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - syneczek:) Aneczka0124- Rzeszów- 27.01.14- płeć nieznana Interesantka25-26-Bielsko-Biała-28.01.14-synek(chyba) KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magsus85
Majaaa2014 - 29 - ______ - 02.01.14 - płeć nieznana Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) pomaranczowa - 23 - Pabianice - 04.01.14 - Córcia. Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córeczka MamaPysia - 31 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Uleczkaa - 23 - Krynica- 08.01.14 - Córeczka justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - Córcia Monbiaa - 20 - Jarosław - 12.01.14 - Córeczka zosia2007 - Mrągowo - 12.01.2014 - Synek magsus85-Warszawa-13.01.2014- córeczka szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek natalia575 - Rzeszów - 18.01.14 - płeć nieznana Ita3 - __ - Toruń - 19.01.14 - Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14- córcia (chyba) Cytrynka963 - 29 - Niemcy - 21.01.14 - synek polepiona - 31 - Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.14 - płeć nieznana Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - syneczek Aneczka0124- Rzeszów- 27.01.14- płeć nieznana Interesantka25-26-Bielsko-Biała-28.01.14-synek(chyba) KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miskapyska u mnie napisane jest tylko, że prawidłowa objętość płynu owodniowego, nie ma AFI. Rozumiem, że się martwisz, ale staraj się myśleć pozytywnie. Skoro ten pierwszy lekarz stwierdził, że w normie, to może jest go niewiele więcej i tak jak piszesz, musisz to kontrolować i wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×