Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Dziewczyny co sądzicie o baldachimach na łóżeczko. Wiem, że to niby zbiorowisko kurzu, ale przecież są pralki i można często prać, a wygląda tak uroczo. Mąż mi odradza, a ja jestem skołowana. Najbardziej podobają mi się te przezroczyste (chyba z tiulu). Ciekawa jestem ile z Was kupuje. I jeszcze zastanawiam się nad ochraniaczem nad łóżeczko. Czy to wszystkiego dziecku nie przysłoni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały miś a wiec baldachim super ładnie wygląda...może dobre jako ochrona np w lecie przed komarami,mi sie bardzo podoba,ale po dłuższym zastanowieniu zrezygnowałam...choć sliczne to jako ze ja będę raczej mamą chłopca to jakoś przeszła mi choroba na baldachimy,no może w okolicach lata nad tym jeszcze pomysle ale tylko ze względu ochronnego nie ozdobnego. Inaczej jednak sprawa sie tyczy ochraniacza na szczebelki,bo domyslam sie ze o to ci chodziło to jestem za...bo dziecko nie bd cie tak obijało w łóżeczku jak juz zacznie fikać powoli,mysle ze bardzo fajna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stycznowa_mama2014 oraz inne dziewczyny które ostatnio słabej czują ruchy dziecka, zapytałam dzisiaj tego lekarza od usg, powiedział ze wszystko jest w normie, że tak czasem bywa kilka dni ciszy też może się pojawić w tym okresie. Co innego gdyby był to 28-30 tydzień gdzie sprawdza się i liczy ilość tych ruchów wtedy należałoby się martwić i jechać do lekarza. dokładnie nie chciał mi o tym opowiadać powiedział,żebym zapytała lekarza prowadzącego. mam nadzieje że jutro wszystkiego się dowiesz, a ja w czwartek mam wizytę u swojego lekarza to też zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam nie poruszać tematu ortografii i całej rozmowy kams z aizuz, ale... Ja też robię błędy stylistyczne i gramatyczne, nie używam przecinków, kropek, dużych liter i polskich ogonków, gubię literki albo je przestawiam. Bardzo wszystkich za to przepraszam, przyznaję się, że w tym temacie jestem po prostu leniwa. Poza tym odzwyczaiłam się, bo od 13 lat przez średnio 10 godzin dziennie piszę większość rzeczy w innych językach niż mój język ojczysty, a nawet jak piszę w naszym języku to właśnie polskie literki uznawane są za błędy i podkreślane na czerwono. Wiem powinnam wklejać do jakiejś polskiej przegłądarki, czy nawet zwykłego MsWord, ale za mało czasu, a chęć przekazania treści duża. Na kilku forach mam przez to zablokowane konta, więc teraz czekam, czy tutaj też ktoś zwróci mi uwagę. Chciałam wam powiedzieć tylko, że to nie jest moja ignorancja względem was i języka polskiego, tylko nawyk wypracowany przez te kilkanaście lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.poscieldladzieci.pl/mamo-tato-posciel-14-el-spiacy-mis-w-brazie-do-lozeczka-60x120cm-moskitiera.htmlDziękuję Interesantka za podpowiedź;) i za zdjęcia. Ubranka przecudne. I kto powiedział, że chłopca nie można ślicznie ubrać?;) x Ja się zastanawiam na tym kompletem "śpiący miś". I tak 5 częściowy kosztuje 209zł, a 15 elementowy 345 zł. Tylko, że te niektóre elementy nie bardzo mi są potrzebne. A w ogóle to co sądzicie o zestawie, no i o cenie? www.poscieldladzieci.pl/mamo-tato-posciel-5-el-spiacy-mis-w-brazie-do-lozeczka-60x120cm-moskitiera.html www.poscieldladzieci.pl/mamo-tato-posciel-14-el-spiacy-mis-w-brazie-do-lozeczka-60x120cm-moskitiera.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za bałagan w poście, ale kombinowałam, by umieścić linki, bo nie chciało mi przepuścić:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały miś ja myślę nad tą pościelą co Ty (tylko zielona) + łóżeczko z szufladą, materac i tu kosztuje tyle /17cz-lozeczko-szuflada-materac-posciel-haft-i3530860781.html lub ten zestaw /17cz-lozeczko-szuflada-materac-posciel-serca-i3530860748.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały miś mi też nie chciało przepuscić i tez kombinowałam bo ciagle wyswietlał sie komunikat ze spamuje,ale w momencie kiedy przed linkiem dałam MYSLNIK było juz ok... xxxxxxxxxxxxxxxxxx Co do ciuszków dziekuje.....ja narazie mam komplet na pierwsze miesiące,te malutkie raczej 62,całkiem malutkich mam kilka. Taka ilość mysle na sam początek wystarczy,teraz jak juz bd kupowała to raczej te wieksze tak do roku,bo wątpie zeby chciało by mi sie potem z takim małym dzieckiem po sklepach za ciuchami biegać,wiec co sie da to teraz przed porodem skompletuje. xxxxxxxxxxxxxxxxxxx A pościel piękna....kazdemu co innego sie przydaje.....tez mam ochote na te wszystkie bajery,ale ja raczej praktyczna jestem i to co niekoniecznie mi potrzebne odkładam na bok. Ja osobiście mam zamiar kupić typowo podstawową,tj.poszwa na kołdre,poduche i ochraniacz,po 2 komplety i tyle.Mysle ze raczej nie bd mi wiecej potrzebne,a tym bardziej ze ja na początku bd dzidziusia kładła w spiworku,wiec na sam początek posciel mi nie potrzebna,ewentualnie w późniejszym czasie o tym pomysle,prócz ochraniacza oczywiście,który musi być. Mały misiu,ty jezeli masz taka potrzebe to bierz i nad niczym sie nie zastanawiaj,to kazdego indywidualna sprawa czego potrzebuje a czego nie. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Coś kiepsko sie czuje....ta pogoda zle na mnie działa....od rana deszczowo i jesiennie za oknem....i głowa mnie coś rozbolała.Niecierpie jak mnie głowa boli,a przeciwbólowych sie boje i unikam w ciąży jak ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)malinowaa, mamy podobny gust. A czytałaś może w necie opinie o tym produkcie? x Interesantka dziękuję za pomoc. Samopoczucie pewnie przez zmianę pogody:(U mnie wczoraj piękne lato, a dziś to już niestety jesień. Wskakuj do łóżeczka i wracaj do zdrówka.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały miś - nie czytałam...ale na 99% zdecyduje się na któryś zielony komplet. Anulekoooo jak tam po wizycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
czesc dziewczyny, matko suistra mi przysłała fotki ciuszków dla dziecka które mi wysyła (część jest nowych, część po jej synach) i nie kłamiąc odłożyła mi ponad 20 par spodni z 30 swetrów, bluzek , 15 czapek itd. i tak jej mówię, żr mam zapas na 3 lata tych ubrań, a ona na to "nie to tylko do 6 miesięcy, dla starszych mam pół garażu" tak więc ja oficjalnie oświadczam, ze nie kupuję już nic do ubranai dla synka :) bardzo się cieszę .................... jak to jest dziewczyny z tymi terminami porodów, bo ja jestem 21t4d a termin mam około 14 styczeń, a niektóre z Was są w dalszym tygodniu niż ja i termin mają też koło 14 albo później :/ co ja w jakiejs krótszej ciąży jestem? ........................ ciekawostka taka, odnośnie aktywności dzieci w brzuchu. Koleżanka właśnie 3 tyg. temu urodziła, jej córa daje jej w kośc 24h , szczegółnie wieczorami i w nocy. Położna zadała jej pytanie kiedy mała najbardziej kopała w brzuchu, a Ania stwierdziła, że wieczorami i w nocy !!! Położna nie była zaskoczona, stwierdziłą że taki ma rytm, kopiące, wariujące fasolki z reguły po urodzeniu nadal są takie. Nie wiem czy to prawna, ale na to liczę, bo mój synek zapowiada się leniwcem :) nawet przy usg nie miał ochoty się ruszyć, tylko leżał z łapką pod głową, turysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla fajnie masz z tymi ubrankami, będziesz miała w czym przebierać;) x A co do terminu porodu, to ja już kiedyś pisałam, że podobno najbardziej wiarygodny jest termin ustalony według pierwszego USG, najlepiej takiego wykonanego do 10 tc. Później dzieci rozwijają się już różnie i nie należy się tym bardzo sugerować. :))Ale dzieci w brzuchach wiedzą najlepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla z terminem to zalezy ilo dniowe masz cykle, bo przy 28 dniowych obliczasz tak : termin om +7 dni - 3 mce czyli jak ja mialam 5.04 +7 dni - 3 miesiace to wychodzi mi 12.01 ale z racji tego ze moje cykle trwaja 33 dni to do terminu musze dodac jeszcze te 5 dni (33-28) to wychodzi mi 17 stycznia. A dzis mam 21tc +3.... mam nadzieje ze mnie zrozumialas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams 29
dziekuje dziewczyny ciesze się bardzo ze będzie synek w sumie było mi to obojętne oby cale i zdrowe ,ja tez się strasznie stresowałam przed wizyta miałam na 9 20 a od 5 rano już nie spalam ,karla wcześniej napisala o r****ch plodu to powiem wam ze regularne zaczynają się tak jak pisala od 28 tyg tylko ze jak cos jest nietak to nieraz jest na odwrót dziecko się bardziej rusza w moim przypadku tak niestety było na to tez zwrodzcie dziewczyny uwagę bo ja o tym niemiałam pojęcia jak już się ustabilizuje taki dzienny rytm to po prostu badzcie czujne ,jeśli chodzi o baldachimy to ja nie będę mieć bo mam kolyske ale dlaczego nie jak komus się podoba mi tez mówili ze kolyska niepraktyczna ale co tam mi się zawsze podobala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams 29
miskapyska to ty pisalas o tych r****ch plodu sory wszystko mi się miesza ale to ze zmeczenia ,Anulek jak tam po wizycie ? interesantka super ciuszki bardzo ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams 29
mamy misiu sliczne te posciele wynalazlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams 29
maly misiu raczej hehe przepraszam chyba się już polorze bo wszystko mi się miesza dobranoc kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczor :) Kams - gratulacje synka,rowniez mam potwierdzonego siusiaka w brzuchu ;) Styczniowa mama - uspokoilas mnie z glukoza,bo balam sie,ze zwroce wszystko,ale mam dopiero za m-c. Interesantka25 - mnie,rowniez,meczy dzis bol glowy,a u mnie pada.Polecam ciepla herbatke,np.rumiankowa,badz malinowa i lulu :) Karla - u mnie 20t4d i termin mam na 21.Cos czuje,ze urodze pozniej.Moje przeczucie od poczatku ciazy mnie nie myli. Mialam dzis tzw.badanie polowkowe i wszystko przebiega dobrze.Synus wazy 340g.Nie chcial pokazac buzki,ciagle mial raczki przy oczkach,lekarz smial sie,ze jak bokser - heh,to po tatusiu w mlodosci ;) Nozki,raczki,mozg,serduszko(obie komory),aorta,watroba,zoladek,cos tam jeszcze,wszystko bylo dokladnie przesluchane,zbadane,az bylam w szoku,ze takie rzeczy sie teraz robi.Mam tylko min.ponizej normy zelaza i dostalam tabletki. Justyna,wiedzialas,ze leki dla ciezarnych sa za darmo?Tzn.refund.kasa chorych?W aptece mi pani powiedziala,ze sie za nic nie placi. CYTRYNKA963

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Mamusie. Tak się za Wami stęskniłam. Dziś już jestem w domku-pożegnałam szpital. Mam nadzieję że do porodu już nie będę musiała tam leżeć bo nie jest fajnie. Wiele dziewczyn ma zagrożoną ciążę i skracającą się szyjkę i chciałam Wam napisać ciekawostkę że tzw.pessar który jest zakładany zamiast szwów na podtrzymanie kosztuje ponad 160zł i nie jest refundowany. x Moje ciśnienie na szczęście jest ustabilizowane i z dzidzią jest wszystko w porządku. Miałam 3 razy USG robione bo raz całą anatomię płodu, drugi raz coś im się płyn owodniowy nie zgadzał i za trzecim razem dopiero wszystko dokładnie wybadali. I uwaga, w końcu wiem że będzie SYNUŚ!!! Mąż bardzo zadowolony i ja też się cieszę bo jak na razie wyprawka w kolorach błękitu przeważała. Nawet córka zabrała mi zdjęcie z usg i chwali się braciszkiem. Tylko teraz trzeba nad imieniem myśleć. A nasz chłopczyk w 23tc waży 630g także spory, a kopie coraz mocniej i tak jak pisałyście można pomału zauważyć odpowiednie fazy snu i aktywności. x Interesantka ciuszki WSPANIAŁE!!! Wszystkie mi się podobają. Ty naprawdę udowodniłaś że chłopcy też mogą być fantastycznie ubrani. x Zmykam już pod prysznic i do swojego łóżeczka w końcu, bo w szpitalu nie dało się wyspać. --------------------- Kurka chyba muszę zmienić pseudonim bo Majeczki nie będzie he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniows_mama2014
Jak ktoś chce zobaczyć smak glukozy przed badaniem to weźcie plastikowy kubeczek 6 łyżeczek cukru- nie żałujcie sobie i zalejcie to gorącą woda. odczekajcie aż wystygnie i smacznego :-). Mam pytanie do kobiet, które miały 50g- jaki jest górny wskaźnik, który mieści się w normie? Bo niestety nie mogę tego znaleźć. A tak z innej beczki- bardzo razi mnie to jak ktoś na dziecko w brzuchu mówi-płód. Po prostu jest mi z tym bardzooo dziwnie. Dziewczyny-gratuluję zdrowych dzieciaczkow i poznania płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka963
Majaaa2014 - wypocznij,Kochana,od tego stresu.Dobrze,ze jestesCie cali i zdrowi. Styczniowa mama - z tym cukrem,ja nie zaryzykuje.Nie uzywam w ogole cukru i staram sie unikac slodyczy,co jest ciezkie,bo mnie ciagnie do czekolady,jak muche do g... MamaFlorka - witaj! :) kurcze,zasnelam po Pierwszej Milosci i teraz buszuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtrące słówko... Temat ortografii był już poruszany ale chyba nie wystarczająco... "chyba się już polorze" co to znaczy? nie rozumię? chyba miało być POŁOŻĘ! Masakra jakaś z tym pisaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka963
Gosc - co to znaczy?! Nie wiem,do kogo pijesz,bo piszesz bezosobowo,ale to temat o ciazy,dzieciach... Co Was wzielo na ta ortografie? Uwazam,ze powinniscie zalozyc osobny temat,to nie czas i miejsce,by kogos wychowywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie napisałam wam najważniejszego bo mi internet odcięli jakaś awartia. Będę miała synka, także wszystkie niebieskie ubranka, które mąż zakupił będą super, a te jeden schowany przeze mnie różowy pajacyk najwyżej sprezentuje koleżance :) Synuś waży 340 g czyli chyba tak jak Twój Cytrynka nie zapamiętałam ile mierzy, bo tak ucieszyłam jak zobaczyłam "coś" między nóżkami, a dopiero za chwilę lekarz zapytał czy chcę znać płeć, na co ja że to chyba oczywiste że chopczyk skoro tak ładnie się pokazał i obydwoje zaczęliśmy się śmiać. Dzisiaj jest mój 20 tydzien i 5 dzień. miłego dzionka życzę wam sama zmykam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w koncu coraz wiecej plci meskiej sie ijawnia, brawo chlopaki, bo nasze dziewczynki nie mialyby w kim wybierac:) moze ktos znalazlby tabelke i dziewczyny po wizytach by zaktualizowaly?:) bo ja pisze z tel. Karla oby ta polozna nie miala racji co do tego ruszania nie malca w brzuchu wieczorami, bo to co moja mala julka wczoraj wieczorem wyprawiala to jest niepojete, brzuch mi skakal i falowal na wszystkie strony chyba z 15 min. Maz nie mogl sie nadziwic i stwierdzilv ze ona chyba ma adhd:D Jeszcze raz gratuluje wszystkim mamusiom ktore w koncu poznaly plec: kams, maja, cytrynka i miskapyska. Jesli kogos pominelam to i tak gratuluje:)) Pozdrwiam serdecznie i jesiennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams29
cytrynka gratuluje synka!!!!twój widze taki wstydliwy jak mój bo tez wczoraj nie pokazal twarzyczki tylko ze mój zakryl kolanami hehe jak akrobata ,majeczko ciesze się ze jesteś już w domciu i ze wszystko ok i tez będziesz miała synka gratuluje !!!! dobrze ze się trochę wyrownuje bo ostatnio same dziewuszki ,no i gratulacje dla miskapyska tez chłopczyk pięknie!!!!!!!!!!nie przejmuj się kochana pajacem w kolorze rozowym ja mam pelno po córeczce ale co tam do spania może być ,albo na spacerek pod kombinezon i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams29
styczniowa mamo mnie tez to razi moja coreczka jak zyla i wszystko było ok to każdy mowil dzidziuś dzieciatko a jak się stało najgorsze to nagle każdy z lekarzy i niektórych znajomych wlasnie plod nie wiem dlaczego bardzo mnie to bolało ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ;) x Gratuluję wszystkim mamusiom po wizytach i cieszę się razem z Wami, naprawdę cudownie czyta się takie wiadomości:) x Kams dziękuję za miłe słowa odnośnie pościeli. Mi też się ona wyjątkowo spodobała i raczej ją kupię, choć przeszukuję jeszcze net, bo może jeszcze mi się coś spodoba. Trzeba jednak przyznać, że ten komplet, oprócz tego, że jest śliczny, ma wyjątkowo przystępną cenę, poza tym jest tam moskitiera, która osłania całe łóżeczko. x Biorę się za obiadek. PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×