Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Mama Pysia ja brałam fenoterol do końca 36 tc. (poprzedniej ciąży, w tej brałam no-spe forte i magnez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milusia, Ja tez mam maly brzuszek, bo to moja pierwsza ciaza ktora przetrwala do takiego etapu :-) podobno w 1 jest nieduzy, mniejszy niz u wielorodek. Nie ma sie co patrzec na inne mamy, dzieki temu moze mniej rozstepow bedziemy mialy? ja, odpukac ani jednego nie mam :-) moj termin jest jednak na 30 stycznia wiec cos sie jeszcze moze 'powiekszyc' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też brzuchalek nie duży i mam nadzieje, że do terminu taki zostanie :) tak mi się przynajmniej marzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaa2014
formalna tez tak wlasnie slyszalam ze w pierwszej ciazy brzuszek jest mniejszy :). Nie powiem bo cieszy mnie to a jeszcze na poczatku balam sie wielkiego brzucholka :D. Chociaz u ciebie brak rozstepow a u mnie mimo tego ze jest maly to rozstepy sa i to dosc sporawe i czerwone :-( eh ostatnio jak zobaczylam w lusterku od spodu to az sie przestraszylam. Ja mam termin o niecaly tydz pozniej niz ty wiec faktycznie jeszcze pewnie troche urosnie. Mnie moja gin na ostatniej wizycie nastraszyla zebym nie urodzila przed nowym rokiem bo cos tam zaczelo sie dziac ale jak narazie na szczescie cisza a wizyte mialam 5 grudnia wiec moze nie jest tak zle. Dziewczyny a czy jeszcze bierze ktoras z was luteine ? Bo ja biore do tej pory i to 100mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaem
Cześć Czytam i nie mam kiedy napisac ;) z dwojkaatwo nie jest. Naszczescie maz w domu to przynajmniej chwile moge sie przespać w dzien. Ale ogarnac dwojke i dom.. hm. Dobrze ze mam duzo wywarow i miwsa w zamrazarce. To gotowanie to chwila ;) . Zycie bez brzucha jest cudowne! . Witaminy. Ja bralam ale w kratke. Kupilam kilka opakowan i mam wiekszosc jeszcze. Zjem je teraz. . A brzuch. Ja mialam maly. Mniejszy niz w pierwszej ciazy. Wiec to nie tak ze pierwiastki maja mniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
joleczka ja brałam najpierw duphaston a później luteinę, odstwiłam ją po 26 tc bo konsultowałam to z 2 lekarzami i stwierdzili ze na tym etapie nie ma to juz żadnego sensu i nic nie daje (brałam z powodu plamień na początku ciąży i torbieli jajnika którą mam nadal). bardzo mnie to ucieszyło, bo to wpychanie tabletek i ich wypływanie to był dla mnie niesamowity dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaem
Miskapyska zelazo to zapiera.. Mozw jednak to porod??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolecz-ka dopadłam w końcu do laptopa ale kurde też nie mogę Cię dopisać. Treść uznana za Spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu Mamapysia. Tez nie moge dodac postow, bo wyswietla mi ze to spam. Niewazne jaka to tresc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta33 - 33 - Warszawa - 01.01.14 - Córcia dzagatkaa - 28 Szczecin - 01.01.14 - Córcia nataliaasz85 - Pszczyna, śląskie - 02.01.14 - Synek Bartosz Majaaa2014 - 29 - wlkp - 02.01.14 - Synek hanja - 33 - wlkp - 02.01.14 - Córcia madzias07 - 24 - mazowieckie - 03.01.14 - Córcia Mały miś - 31 - łódzkie - 03.01.14 - Córcia pomaranczowa - 23 - Pabianice - 04.01.14 - Córcia Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córcia MamaPysia - 31 - Kraków - 05.01.14 - Córcia kawusia1 - 28 - 06.01.2014- Synek Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek Uleczkaa - 23 - Krynica - 08.01.14 - Córcia izzkka77 - 24 - Tarnowskie Góry - 08.01.14 Córcia justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - Córcia Karla4- 31 - Kraków - 12.01.14 - Synek zosia2007 - Mrągowo - 12.01.2014 - Synek magsus85 - Warszawa - 13.01.2014 - Córcia Różka - Warszawa - 14.01.2014 - Córcia szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Patka1986 -Częstochowa-15.01.14- Synek Aw77- Łódź- 15.01.14- ? rena611 - Mirosławiec - 16.01.2014 - Córcia Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córcia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek Lilcia290 - Dąbrowa Górn. - 17.01.2014 - Synek natalia575 - Rzeszów - 18.01.14 - Córcia Ita3 - __ - Toruń - 19.01.14 - Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14 - Córcia (chyba) Cytrynka963 - 29 - Niemcy - 21.01.14 - Synek jasmina89-24-Poznań- 21.01.2014- Córcia polepiona-31- Łódź -22.01.2014- Córeczka Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - Synek Ilox23 - Warszawa - 25.01.2013 - Córcia jolecz_ka - 33 - śląskie - 25.01.2014 - płeć chłopczyk lub dziewczynka ;) Vaiiola - 25 - Łódź (Głowno) - 26.01.14 - Córcia Nelu - 29 - Sopot - 27.01.14 - Córcia Aneczka0124- Rzeszów- 27.01.14 - Synek KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - Córka Interesantka25-26 Bielsko-Biała 28.01.14 - Synek kladiahhh - Radom - 09.02.14 - bliźniaczki Córcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie: Justin1234 - 07.11.13 CC Franuś 1650g, 42cm ania_sz - 25 - OM 08.01 - 13.12.2013 CC Julia 3050 g, 51cm Taaja - 16.12.2013 SN Szymuś 3300g, 53cm Malina22 - 22 - OM 12.01 - 16.12.2013 SN Córka 2960g, 56cm MamaFlorki - 20.12.13 sn Florentyna 3040 g 51cm futuremother30 - OM 11.01 - 21.12.13 CC Lilianna 3250g, 53cm Kaem - 31 - OM 03.01 - 23.12.2013 SN Miłosz 2680g, 51cm Monbiaa - 20 - OM 12.01 - 24.12.2013 CC Maciej 3050g, 55cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mnie się w końcu udało, ale musiałam podzielić tabelkę tak jak wyżej widać dzięki dziewczyny za dobre chęci :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nadal w domu i oby tak do stycznia, zadnych objawów przepowadających nadejscie porodu, biegunka ustała mam nadzieje, że nie wróci. Kaem fajnie ze się odezwałaś jak tam w domu z maluszkiem? co do skutków ubocznych brania żelaza podobno z reguły są zaparcia, ale jeśli jest źle wchłaniane powoduje własnie biegunke. nawet na ulotce napisane jest że rzadko sie to zdaża, ale może powodować biegunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzis na swiat przyszla coreczka Pomaranczowej :-) Malutka wazy 3200g, ma 54 cm i urodzila sie przez cc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaem
W domu dobrze ;) chociaz zmeczona jestem bardzo. Dzis w dzien dpalam i głowa mnie boli okropnie.. no i szkoda mi pogody. Tak cieplo i pieknie a ja musze w domu siedziec :( Ale jak jutro bedzie tak cieplo to chyba wystawie Miłka na balkon na troche.. . Brzuchatki juz nirdlugo i wy bedziecie sie zmagac z nawalem i niewyspaniem :) a z jednym dzieckiem to przyjemnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa garulacje i buziaki dla malutkiej, jak Ty to zrobiłaś kochana, jeszcze wczoraj pisałaś ze wybierasz się na Sylwestra, a dzisiaj juz po porodzie, chyba ze cos pomerdałam z tym sylwestrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję!!! Tak miskapyska80 - pisała o sylwku i o tym, że tp ma na 4 stycznia z om, a cc miała mieć 13go dopiero. I miała silne skurcze przed świętami. Pomaranczowa1j jak ja ci zazdroszczę że juz jestes po! Chociaż jeszcze cierpliwie poczekam do stycznia. Ja po spacerku dla odmiany po galerii, kupiliśmy opiekacz do kanapek i masazer do głowy:) I picolo dla mnie na Sylwka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaem
Gratulacje dla pomaranczowej!! Dochodz szybko do siebie! . A moje mlodsze dziecko za nic nie chce sie dac odlozyc do kolyski.. juz poltorej godz z nim walcze... glodna jestem jak wilk ale co go odloze i ide w strone lodowki to on miauczy... wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratulacje:):):):) ależ wam zazdroszczę:) jeszcze 4 dni i ja też mogę rodzić, byleby był juz 2014 rok bo szkoda mi małego, ze miałby byc później najmłodszy w klasie. Znowu długo nie pisałam ale po prostu nie miałam juz sil, przed świętami miałam masę obowiązków...wieczorami czytałam co u Was, a potem padałam ze zmęczenia. W poniedziałek wizyta u lekarza i drugie ktg, ciekawa jestem co tam nowego... Ostatnio coraz częściej boli mnie brzuch jak na okres i twardniej***ardzo. Biorę magnez i nospe. Łóżeczko stoi już złożone, ubrane i czeka na małego...jest śliczne:) a wczoraj spakowałam juz torby - dwie - jedna dla mnie, a druga z rzeczami dla małego, kilka rzeczy brakuje ale jutro wybieram się na zakupy to dokupię, Jeszcze raz GRATULACJE DLA WSZYSTKICH MAMUSI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też styczniowka
Dziewczyny modlcie się za mnie albo trzymajcie kciuki. Dziś w nocy zaczęłam krwawic. Jestem w szpitalu w tej chwili. Z dzieckiem w porządku krew z szyjki ale w sporych ilościach więc zostaje w szpitalu. Teraz jestem podłączona do ktg. Skurcze mam co ok 10min ale takie średnio bolesne. Podobno to może jeszcze trochę potrwać. Lekarz twierdzi że jeszcze nie rodze. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też styczniowka
Termin mam na 3 stycznia. Wczoraj zaczęłam 40t.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
Tez styczniówka, co sie stało? trzymam kciuki, będzie dobrze, pisz co i Ciebie i pochwal się jak już maluszek postanowi wyskoczyc. .... Pomarańczowa gratulacje, faktycznie Twoje plany sylwestrowe uległy niewielkiej modyfikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaem
Tez styczniowka wszystko bedzie dobrze! Trzymam kciuki! . Dzis Miłek dal pospac ciagiem 4 godz! Wiec jeatem strasznie wyspana ;) oby tak dalej! Tyle ze caly wieczor wisial na mnie.. eh.. noworodki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMARAŃCZOWA ogromne gratulacje dla Was. Już masz swoją dziewczynkę. Ale Ci zazdroszczę. Życzę zdrówka i siły. .. Też styczniowka trzymam kciuki aby wszystko dobrze poszło. Już też pewnie dziś będziesz tulić swoje maleństwo. Czekamy na wieści. ... A ja po śniadaniu, wstawiłam pieczeń na obiad i muszę włosy ogarnąć. Pogoda taka śpiąca że ciężko było wstać. Noc też lekka nie była. Jutro mam wizytę bardzo jestem ciekawa czy wogóle tam coś zaczyna się dziać z szyjką czy nadal wszystko zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też styczniowka
Skurcze były co 10minut a teraz od godziny cisza. Ktg w porządku. Chyba mnie odeslą na patologie ciąży bo nie mam akcji porodowej. Położna mnie zbadała i powiedziała że wszystko jest wysoko. Że może za godzinę się zacząć albo i jutro. Także nie wiem . Teraz nawet krew się zatrzymała a było sporo. Będę dawała znać na bieżąco jak oczywiście będę w stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styczniówko jesteś pod opieką lekarzy to dobrze więc się nie martw. Akcja porodowa jeszcze może się rozwinąć także bądź dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też styczniówka no piękną niespodziankę nam zrobiłaś z rana:) i wszystkie newsy na bieżąco;) trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×