Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Gość futuremother
aw77 moja w pierwszym tygodniu tez taka byla. Trzeba bylo wybudzac na jedzonko- zmienialam jej pieluszke zeby sie obudzila. Im bedzie starsza tym mniej bedzie spala. W trakcie jedzenia polozne radzily masowac po policzku jakby zasypiala albo stópki masowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki 15.01.2014 rok urodzil się Tomasz cc waga 3310gram,wzrost 56 cm,10 punktów.powoli dochodzimy do siebie.jak wrócimy do domku to więcej napisze.gratuluje "noworozpakowanym",dalej trzymam kciuki za dwupaczki o szybkie i bezkomplikacji porody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiškaPyśka gratuluje i zycze duuuuzo zdrowia dla Was :) widze,ze przewazaja cesarskie ciecia u nas na forum. Jak dojdziecie do siebie Mamusie napiszcie cos wiecej. Powiem Wam,ze mam totalne "myslenice" odnosnie szczepionek. Z niecierpliwoscia czekam na info o zgonie po szczepieniu 6 miesiecznej dziewczynki o ktorej trabia w tv. Mysle,ze dziewczynka byla chora przed szczepieniem,ale to wykaza badania toksykologiczne. Odnosnie wyjsc z maluszkiem to my sobie na razie odpuscilysmy temat. Po pierwsze jest za duzo chorych osob na zewnatrz po drugie pogoda nie sprzyja,bo ciagle pada deszcz i jest pochmurno. Bylysmy pare razy na zewnatrz,ale doslownie na 2 minuty (tyle co droga do przychodni). Jak nadejdzie w koncu ta zima do nas to zamierzam najpierw pare dni werandowac przy oknie (brak balkonu) po 10, 15 min potem na spacerek. Aha wyprobowalam metode ze po jedzeniu odkladam dziecko na boku i bez wybudzania spi,ale u nas to nie dziala. To znaczy po odlozeniu do lozeczka i tak sie wybudza po drugie nie wychodzi mu powietrze z zoladka dopiero jak ja podniose,ale dziekuje za wszystkie wypowiedzi w temacie :) jak sie czuja nasze Dwupaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisze sie w koncu do tabelki gdy wlacze kompa. Na razie nadaje z telefonu. Pozdrawiam Was prawie poranna pora. Mala lezy w lozeczku i probuje zasnac. zobaczymy czy sie uda bez mojej interwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja jestem wlasnie w szpitalu. W nocy dostalam 2 mocnych skurczych, polecialam do toalety i zobaczylam duuzo krwistej wydzieliny. Takiej jak podczas okresu. Zmartwilam sie i maz zawiozl mnie do szpitala. Skurcze sie nie rozkrecily, szyjka skrocona, rozwarcie jakies tam jest. Niby czoop sluzowy mi odchodzi. Ale nie wiedzialam ze az tak moze wygladac. Jak sie nic nie ruszy to pewnie wypuszcza mnie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
niutkaaa23 dobrze, ze szybko pojechaliście do szpitala i to tylko czop. Teraz nie ma się co martwić. Mi położna mówiła, ze jak pojawi się krew jak na okres to dzwonic po karetkę i leżeć z nogami do góry, bo to może być odklejone łożysko podczas skurczu. .... u mnie nadal nic, chyba jestem najbardziej przeterminowana na tym forum :( koleżanka mnie pociesza, ze tez miała poród wywoływany i ze bez problemu w tej sytuacji podają znieczulenie, wiec niby nie jest źle. .... kupiłam taki klin do łózeczka, dzięki któremu dziecko śpi pod lekkim kątem i niby przydaje sie przy dzieciach ulewających, utrudnia zachłyśnięcie. Polecała mi go koleżanka, która właśnie tez odkłada po karmieniu dziecko bez odbicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) x Niestety chyba nie uda mi się nadrobić zaległości:(, ale teraz postaram się być na bieżąco. x Co do spacerków, to ja malutka weranduje od skończonego 2 tygodnia. Na dworek mam zamiar wyjść w niedzielę (bedzie miała 3 tygodnie), jeśli pogoda pozwoli. x U nas tez jest problem z brzuszkiem. Malutka napina sie przed zrobieniem kupki i płacze. Podawałam koperek z Hippa, ale nie bardzo pomógł. Wczoraj kupiłam zwykły koperek ekspresowy i zaparzałam kilka sekund i podałam Ali i na szczęście było dobrze. Zobaczymy jak dzisiaj. Mam zamiar też kupić espumisan. Jak macie jakieś rady na brzuszek to napiszcie kochane. Jeśli juz była o tym mowa, to przepraszam, ale nie zdołam przejrzeć wszystkich wpisów. Przy malutkiej juz nie ma tyle czasu, ale daje mi tyle szczęścia, że nawet sobie tego nie wyobrażałam. x Kawusia nie zamartwiaj się kochana, wszystko bedzie dobrze, zobaczysz. x Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Niutka to masz dokladnie to co ja wczoraj i mi wlasnie kazali isc do domu.Ta wydzieline mam caly czas.W nocyy mialam skurcze ale nieregularne i slabe wiec nadal czekam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja 2014 ściskam Was cieplutko. x Co do szczepień, to ja chyba zdecyduje się na te refundowane. Poza obowiązkowymi na nic innego nie będę szczepić. x U mnie Alicja tez potrafi ssać pierś przez godzinę, a przerwy w jedzeniu ma rożne. Czasem dojadę, po półtorej godziny, ale potrafi przespać też 7 godzin. x Na razie kąpie Alicje w oilatum i smaruje oliwką, bo też miała sucha skórę, aż się cała łuszczyła. Później przejde na jakiś inny żel do kąpieli, może ten z Hippa. Jednak oliwka jest niezastąpiona, można ją rozgrzać w dłoni i cudownie masować, a Ona to uwielbia, zresztą kąpiel też, natomiast próbowałam użyć balsamu, ale jest zimny i zdecydowanie jej się nie spodobał. x A w jakiej temperaturze kąpiecie dzieci? W książce mam napisane, że woda powinna wynosić 37 -38 stopni, ale mi się ona wydaje za gorąca i ja kąpie w 36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc A ja zaszczepie hexa. I pneumokoki. Pewnie. My juz spacerujemy. Pogoda dobra wiec wykorzystalam sytuacje ;) poczatkowo go balkonowalam. A wczoraj chpdzilismy poltorej godziny. I mi i Milusiowi spacer dobrze robi ;) no i starszy syn jest wniebowziety ze razem chodzimy. Chociaz wczoraj byl zajety sankami ;) . A kapiemy sie w krochmalu. Najlepszy na sucha skore ;) a dupke myjemy w emulsji z emolium. A starszego myje albo w bazie ziaja med albo w zelu z ziaja ziajka chyba sie nazywa ta seria. Bardzo dobre. . Ostatnie szafki i polki chlopaki mi wieszaja (tata i maz) Uf. Ale jeszcze tyle rzeczy tu mamy do zrobienia ze nie wiem kiedy ogarniemy to mieszkanie :( Ale powoli cos robimy caly czas... . Miskapyska gratulacje ;) Czekamy na reszte juz-niedlugo-mamus ;) i trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiaaaa u nas metoda odkladania tez nie dziala bo a) milus czesto ( praktycznie zawsze) podczas jedzenia robi kupe, b) nawet jak go odloze to i tak sie budzi i c) ulewa nawet po pdbiciu. Jak go nie odbije to ulewa duzo :( a ja nie naleze do panikujacuch matek i duzo to jest serio duzo. Wiec nie bede ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowych mamusiek, duzo zdrowka. ....... co do brzuszka to ja robie oklady z cieplej pieluszki, daje herbatke rumiankowa, taka zwykla ztorebki, tylko delikatnie zrobiona, robie tez masaz brzuszka i podkurczanie nog do brzucha. ...... Keam moja tez strasznie ulewa, nawet po odbiciu. Ja pod materacyk podlozylam ksiazki, zeby glowe miala wyzej, mala spi na pleckach z glowa na boczku, ale tak zawsze kontroluje czy oddycha i czy wszystko ok. Dzisiaj to jej sie tak ulalo, ze az chlusla na mnie taka serwatka, jak ja z lozeczka podnosilam. Mialam dzis wizyte poloznej i ona mowila ze to ulewanie to normalne, bo przelyk jeszcze nie wyksztalcony i moze to trwac do pol roku. ...... Odnosnie szczepien to po tej inf. O dziecku co zmarlo, to normalnie strasznie sie boje isc szczepic, a ide 7 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowych mamusiek, duzo zdrowka. ....... co do brzuszka to ja robie oklady z cieplej pieluszki, daje herbatke rumiankowa, taka zwykla ztorebki, tylko delikatnie zrobiona, robie tez masaz brzuszka i podkurczanie nog do brzucha. ...... Keam moja tez strasznie ulewa, nawet po odbiciu. Ja pod materacyk podlozylam ksiazki, zeby glowe miala wyzej, mala spi na pleckach z glowa na boczku, ale tak zawsze kontroluje czy oddycha i czy wszystko ok. Dzisiaj to jej sie tak ulalo, ze az chlusla na mnie taka serwatka, jak ja z lozeczka podnosilam. Mialam dzis wizyte poloznej i ona mowila ze to ulewanie to normalne, bo przelyk jeszcze nie wyksztalcony i moze to trwac do pol roku. ...... Odnosnie szczepien to po tej inf. O dziecku co zmarlo, to normalnie strasznie sie boje isc szczepic, a ide 7 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowych mamusiek, duzo zdrowka. ....... co do brzuszka to ja robie oklady z cieplej pieluszki, daje herbatke rumiankowa, taka zwykla ztorebki, tylko delikatnie zrobiona, robie tez masaz brzuszka i podkurczanie nog do brzucha. ...... Keam moja tez strasznie ulewa, nawet po odbiciu. Ja pod materacyk podlozylam ksiazki, zeby glowe miala wyzej, mala spi na pleckach z glowa na boczku, ale tak zawsze kontroluje czy oddycha i czy wszystko ok. Dzisiaj to jej sie tak ulalo, ze az chlusla na mnie taka serwatka, jak ja z lozeczka podnosilam. Mialam dzis wizyte poloznej i ona mowila ze to ulewanie to normalne, bo przelyk jeszcze nie wyksztalcony i moze to trwac do pol roku. ...... Odnosnie szczepien to po tej inf. O dziecku co zmarlo, to normalnie strasznie sie boje isc szczepic, a ide 7 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowych mamusiek, duzo zdrowka. ....... co do brzuszka to ja robie oklady z cieplej pieluszki, daje herbatke rumiankowa, taka zwykla ztorebki, tylko delikatnie zrobiona, robie tez masaz brzuszka i podkurczanie nog do brzucha. ...... Keam moja tez strasznie ulewa, nawet po odbiciu. Ja pod materacyk podlozylam ksiazki, zeby glowe miala wyzej, mala spi na pleckach z glowa na boczku, ale tak zawsze kontroluje czy oddycha i czy wszystko ok. Dzisiaj to jej sie tak ulalo, ze az chlusla na mnie taka serwatka, jak ja z lozeczka podnosilam. Mialam dzis wizyte poloznej i ona mowila ze to ulewanie to normalne, bo przelyk jeszcze nie wyksztalcony i moze to trwac do pol roku. ...... Odnosnie szczepien to po tej inf. O dziecku co zmarlo, to normalnie strasznie sie boje isc szczepic, a ide 7 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje dla nowych mamusiek, duzo zdrowka. ....... co do brzuszka to ja robie oklady z cieplej pieluszki, daje herbatke rumiankowa, taka zwykla ztorebki, tylko delikatnie zrobiona, robie tez masaz brzuszka i podkurczanie nog do brzucha. ...... Keam moja tez strasznie ulewa, nawet po odbiciu. Ja pod materacyk podlozylam ksiazki, zeby glowe miala wyzej, mala spi na pleckach z glowa na boczku, ale tak zawsze kontroluje czy oddycha i czy wszystko ok. Dzisiaj to jej sie tak ulalo, ze az chlusla na mnie taka serwatka, jak ja z lozeczka podnosilam. Mialam dzis wizyte poloznej i ona mowila ze to ulewanie to normalne, bo przelyk jeszcze nie wyksztalcony i moze to trwac do pol roku. ...... Odnosnie szczepien to po tej inf. O dziecku co zmarlo, to normalnie strasznie sie boje isc szczepic, a ide 7 lutego. Hanja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje dla nowych mamusiek, duzo zdrowka. ....... co do brzuszka to ja robie oklady z cieplej pieluszki, daje herbatke rumiankowa, taka zwykla ztorebki, tylko delikatnie zrobiona, robie tez masaz brzuszka i podkurczanie nog do brzucha. ...... Keam moja tez strasznie ulewa, nawet po odbiciu. Ja pod materacyk podlozylam ksiazki, zeby glowe miala wyzej, mala spi na pleckach z glowa na boczku, ale tak zawsze kontroluje czy oddycha i czy wszystko ok. Dzisiaj to jej sie tak ulalo, ze az chlusla na mnie taka serwatka, jak ja z lozeczka podnosilam. Mialam dzis wizyte poloznej i ona mowila ze to ulewanie to normalne, bo przelyk jeszcze nie wyksztalcony i moze to trwac do pol roku. ...... Odnosnie szczepien to po tej inf. O dziecku co zmarlo, to normalnie strasznie sie boje isc szczepic, a ide 7 lutego. Hanja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczymy, to jak usypiasz Kaem dzidzie? u nas czasami sama zasnie po 10 nin od odlozenia do lozka a czasami trwa to nawet 1,5 godziny. Niestety przewazie w nocy jest problem choc jest wlaczone male swiatelko i nie mowie do niej. u nas problemy z brzuszkiem ustaly odkad kupki sa luzniejsze. A caly czas jest na piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje dla nowych mamusiek, duzo zdrowka. ....... co do brzuszka to ja robie oklady z cieplej pieluszki, daje herbatke rumiankowa, taka zwykla ztorebki, tylko delikatnie zrobiona, robie tez masaz brzuszka i podkurczanie nog do brzucha. ...... Keam moja tez strasznie ulewa, nawet po odbiciu. Ja pod materacyk podlozylam ksiazki, zeby glowe miala wyzej, mala spi na pleckach z glowa na boczku, ale tak zawsze kontroluje czy oddycha i czy wszystko ok. Dzisiaj to jej sie tak ulalo, ze az chlusla na mnie taka serwatka, jak ja z lozeczka podnosilam. Mialam dzis wizyte poloznej i ona mowila ze to ulewanie to normalne, bo przelyk jeszcze nie wyksztalcony i moze to trwac do pol roku. ...... Odnosnie szczepien to po tej inf. O dziecku co zmarlo, to normalnie strasznie sie boje isc szczepic, a ide 7 lutego. hanja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje dla nowych mamusiek, duzo zdrowka. ....... co do brzuszka to ja robie oklady z cieplej pieluszki, daje herbatke rumiankowa, taka zwykla ztorebki, tylko delikatnie zrobiona, robie tez masaz brzuszka i podkurczanie nog do brzucha. ...... Keam moja tez strasznie ulewa, nawet po odbiciu. Ja pod materacyk podlozylam ksiazki, zeby glowe miala wyzej, mala spi na pleckach z glowa na boczku, ale tak zawsze kontroluje czy oddycha i czy wszystko ok. Dzisiaj to jej sie tak ulalo, ze az chlusla na mnie taka serwatka, jak ja z lozeczka podnosilam. Mialam dzis wizyte poloznej i ona mowila ze to ulewanie to normalne, bo przelyk jeszcze nie wyksztalcony i moze to trwac do pol roku. ...... Odnosnie szczepien to po tej inf. O dziecku co zmarlo, to normalnie strasznie sie boje isc szczepic, a ide 7 lutego. hanja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczymy, to jak usypiasz Kaem dzidzie? u nas czasami sama zasnie po 10 nin od odlozenia do lozka a czasami trwa to nawet 1,5 godziny. Niestety przewazie w nocy jest problem choc jest wlaczone male swiatelko i nie mowie do niej. u nas problemy z brzuszkiem ustaly odkad kupki sa luzniejsze. A caly czas jest na piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Trochę Wam zaktualizuję tabelkę, bo kilka dziewczyn które przeniosły się na fb i tu nie zaglądają, się rozpakowało. Wiec je wpiszę :) Edyta33 - 33 - Warszawa - 01.01.14 - Córcia dzagatkaa - 28 Szczecin - 01.01.14 - Córcia nataliaasz85 - Pszczyna, śląskie - 02.01.14 - Synek Bartosz madzias07 - 24 - mazowieckie - 03.01.14 - Córcia MamaPysia - 31 - Kraków - 05.01.14 - Córcia kawusia1 - 28 - 06.01.2014- Synek Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek Uleczkaa - 23 - Krynica - 08.01.14 - Córcia izzkka77 - 24 - Tarnowskie Góry - 08.01.14 Córcia justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - Córcia Karla4- 31 - Kraków - 12.01.14 - Synek zosia2007 - Mrągowo - 12.01.2014 - Synek magsus85 - Warszawa - 13.01.2014 - Córcia Różka - Warszawa - 14.01.2014 - Córcia szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Patka1986 -Częstochowa-15.01.14- Synek rena611 - Mirosławiec - 16.01.2014 - Córcia Lilcia290 - Dąbrowa Górn. - 17.01.2014 - Synek natalia575 - Rzeszów - 18.01.14 - Córcia Ita3 - __ - Toruń - 19.01.14 - Synek Miskapyska80 - 33 - Warszawa - wg OM 20.01.14 - Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14 - Córcia (chyba) Cytrynka963 - 29 - Niemcy - 21.01.14 - Synek jasmina89-24-Poznań- 21.01.2014- Córcia Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - Synek Ilox23 - Warszawa - 25.01.2013 - Córcia jolecz_ka - 33 - śląskie - 25.01.2014 - płeć chłopczyk lub dziewczynka oczko.gif Vaiiola - 25 - Łódź (Głowno) - 26.01.14 - Córcia Nelu - 29 - Sopot - 27.01.14 - Córcia Aneczka0124- Rzeszów- 27.01.14 - Synek KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - Córka Interesantka25-26 Bielsko-Biała 28.01.14 - Synek kladiahhh - Radom - 09.02.14 - bliźniaczki Córcie ..... Mamusie: Justin1234 - 07.11.13 CC Franuś 1650g, 42cm ania_sz - 25 -13.12.2013 CC Julia 3050 g, 51cm Taaja - 16.12.2013 SN Szymuś 3300g, 53cm Malina22 - 22 - 16.12.2013 SN Córka 2960g, 56cm MamaFlorki - 20.12.13 sn Florentyna 3040 g 51cm futuremother30 - 21.12.13 CC Lilianna 3250g, 53cm Kaem - 31 - 23.12.2013 SN Miłosz 2680g, 51cm hanja - 33 - 23.12.2013 SN, 3070g, 53cm Hania Monbiaa - 20 - 24.12.2013 CC Maciej 3050g, 55cm Pomaranczowa- 23 - 28.12.2013 CC Amelka 3200g 54 cm Mały miś -29.12.2013., SN Alicja 3100g, 55cm ka3sia - 30.12.2013 SN Filip 3840 57cm Aniołek23 - 02.01.14 - CC Kornelia, 2660 g, 52 cm aizuz - 25 - 03.01.14 – CC Alek 3300 g, 56 cm Majaaa2014 - 07.01.2014, 4080g, 59 cm Styczniowa_mama2014 - 10.01.14 - CC Nela 4700g, 60 cm polepiona-31- 10.01.2014, CC Maja 3580 g, 52 cm kasiax - 25 - 11.01.14, SN Mateusz 3550g, 55 cm Aw77- 12.01.2014, Maja, 2900g, 55cm Hananana - 16.01.2014, CC Nikoś, 3400g, 56 cm No dopisalam parę mamusiek :) a aktualnie na porodówce jest Justyna2900 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie udzielalam sie zbyt czesto, ale chce sie pochwalic cora:) Julia- 3015, 50 cm. W piatek o 22:40 odeszly mi wodya urodzilam w sobote o 9:40. Jak pojechalam na izbe to mialam juz 5 cm rozwarcia, do 8 a moze nawet 9 cm bole byly takie, ze sie smialam i zartowalam. Za to koncowka juz nie byla taka bajeczna. Ale jestem kolejna, ktora mowi, ze szybko sie zapomina ten bol. Ja czuje sie jakbym tamta noc spedzila w kosmosie. To dla mnie takie... niepojete, ze nosilam te mala istotke w brzuchu a teraz jest juz na swiecie;) Wszystkiego dobrego dla dwupakow i dla tych jiuz rozpakowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na spamowałam pisałam z telefonu i myślałam, że nie wysyła. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też dopiszę: Edyta33 - 33 - Warszawa - 01.01.14 - Córcia dzagatkaa - 28 Szczecin - 01.01.14 - Córcia nataliaasz85 - Pszczyna, śląskie - 02.01.14 - Synek Bartosz madzias07 - 24 - mazowieckie - 03.01.14 - Córcia MamaPysia - 31 - Kraków - 05.01.14 - Córcia kawusia1 - 28 - 06.01.2014- Synek Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek Uleczkaa - 23 - Krynica - 08.01.14 - Córcia izzkka77 - 24 - Tarnowskie Góry - 08.01.14 Córcia justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - Córcia Karla4- 31 - Kraków - 12.01.14 - Synek zosia2007 - Mrągowo - 12.01.2014 - Synek magsus85 - Warszawa - 13.01.2014 - Córcia Różka - Warszawa - 14.01.2014 - Córcia szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Patka1986 -Częstochowa-15.01.14- Synek rena611 - Mirosławiec - 16.01.2014 - Córcia Lilcia290 - Dąbrowa Górn. - 17.01.2014 - Synek natalia575 - Rzeszów - 18.01.14 - Córcia Ita3 - __ - Toruń - 19.01.14 - Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14 - Córcia (chyba) Cytrynka963 - 29 - Niemcy - 21.01.14 - Synek jasmina89-24-Poznań- 21.01.2014- Córcia Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - Synek Ilox23 - Warszawa - 25.01.2013 - Córcia jolecz_ka - 33 - śląskie - 25.01.2014 - płeć chłopczyk lub dziewczynka oczko.gif Vaiiola - 25 - Łódź (Głowno) - 26.01.14 - Córcia Nelu - 29 - Sopot - 27.01.14 - Córcia Aneczka0124- Rzeszów- 27.01.14 - Synek KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - Córka Interesantka25-26 Bielsko-Biała 28.01.14 - Synek kladiahhh - Radom - 09.02.14 - bliźniaczki Córcie ..... Mamusie: Justin1234 - 07.11.13 CC Franuś 1650g, 42cm ania_sz - 25 -13.12.2013 CC Julia 3050 g, 51cm Taaja - 16.12.2013 SN Szymuś 3300g, 53cm Malina22 - 22 - 16.12.2013 SN Córka 2960g, 56cm MamaFlorki - 20.12.13 sn Florentyna 3040 g 51cm futuremother30 - 21.12.13 CC Lilianna 3250g, 53cm Kaem - 31 - 23.12.2013 SN Miłosz 2680g, 51cm hanja - 33 - 23.12.2013 SN, 3070g, 53cm Hania Monbiaa - 20 - 24.12.2013 CC Maciej 3050g, 55cm Pomaranczowa- 23 - 28.12.2013 CC Amelka 3200g 54 cm Mały miś -29.12.2013., SN Alicja 3100g, 55cm ka3sia - 30.12.2013 SN Filip 3840 57cm Aniołek23 - 02.01.14 - CC Kornelia, 2660 g, 52 cm aizuz - 25 - 03.01.14 – CC Alek 3300 g, 56 cm Majaaa2014 - 07.01.2014, 4080g, 59 cm Styczniowa_mama2014 - 10.01.14 - CC Nela 4700g, 60 cm polepiona-31- 10.01.2014, CC Maja 3580 g, 52 cm kasiax - 25 - 11.01.14, SN Mateusz 3550g, 55 cm Aw77- 12.01.2014, Maja, 2900g, 55cm miskapyska80 - 15.01.2014, Tomasz, CC 3310g, 56 cm Hananana - 16.01.2014, CC Nikoś, 3400g, 56 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie postepow brak. Tyle ze nie mam juz narazie tyle tej wydzieliny brazowej. Pewnie odesla mnie do domu. W sumie wole czekac na rozwoj akcji w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie mogę dopisać się do tabelki bo mnie spamuje, a też chcę tam być! ;) U mnie Małgosia, 3200, 57 cm CC 27 grudnia 2013. Ja niestety karmię pół na pół z piersi i modyfikowanym, bo jeszcze mam mało pokarmu po cc. A ulewa się jakoś może z raz na dzień np. dziś bezpośrednio mi na bluzkę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta33 - 33 - Warszawa - 01.01.14 - Córcia dzagatkaa - 28 Szczecin - 01.01.14 - Córcia nataliaasz85 - Pszczyna, śląskie - 02.01.14 - Bartosz Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek Uleczkaa - 23 - Krynica - 08.01.14 - Córcia izzkka77 - 24 - Tarnowskie Góry - 08.01.14 Córcia justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - Córcia Karla4- 31 - Kraków - 12.01.14 - Synek zosia2007 - Mrągowo - 12.01.2014 - Synek magsus85 - Warszawa - 13.01.2014 - Córcia Różka - Warszawa - 14.01.2014 - Córcia szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Patka1986 -Częstochowa-15.01.14- Synek rena611 - Mirosławiec - 16.01.2014 - Córcia natalia575 - Rzeszów - 18.01.14 - Córcia Ita3 - __ - Toruń - 19.01.14 - Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14 - Córcia (chyba) Cytrynka963 - 29 - Niemcy - 21.01.14 - Synek jasmina89-24-Poznań- 21.01.2014- Córcia Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - Synek Ilox23 - Warszawa - 25.01.2013 - Córcia jolecz_ka - 33 - śląskie - 25.01.2014 - płeć chłopczyk lub dziewczynka oczko.gif Vaiiola - 25 - Łódź (Głowno) - 26.01.14 - Córcia Nelu - 29 - Sopot - 27.01.14 - Córcia Aneczka0124- Rzeszów- 27.01.14 - Synek KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - Córka Interesantka25-26 Bielsko-Biała 28.01.14 - Synek kladiahhh - Radom - 09.02.14 - bliźniaczki Córcie ..... Mamusie: Justin1234 - 07.11.13 CC Franuś 1650g, 42cm ania_sz - 25 -13.12.2013 CC Julia 3050 g, 51cm Taaja - 16.12.2013 SN Szymuś 3300g, 53cm Malina22 - 22 - 16.12.2013 SN Córka 2960g, 56cm MamaFlorki - 20.12.13 sn Florentyna 3040 g 51cm futuremother30 - 21.12.13 CC Lilianna 3250g, 53cm Kaem - 31 - 23.12.2013 SN Miłosz 2680g, 51cm hanja - 33 - 23.12.2013 SN, 3070g, 53cm Hania Monbiaa - 20 - 24.12.2013 CC Maciej 3050g, 55cm madzias07 - 24 - 27.12.13 CC Małgosia 3200, 57cm Pomaranczowa- 23 - 28.12.2013 CC Amelka 3200g 54 cm Mały miś -29.12.2013., SN Alicja 3100g, 55cm ka3sia - 30.12.2013 SN Filip 3840 57cm Aniołek23 - 02.01.14 - CC Kornelia, 2660 g, 52 cm aizuz - 25 - 03.01.14 – CC Alek 3300 g, 56 cm Majaaa2014 - 07.01.2014, 4080g, 59 cm Styczniowa_mama2014 - 10.01.14 - CC Nela 4700g, 60 cm polepiona-31- 10.01.2014, CC Maja 3580 g, 52 cm kasiax - 25 - 11.01.14, SN Mateusz 3550g, 55 cm Aw77- 12.01.2014, Maja, 2900g, 55cm miskapyska80 - 15.01.2014, Tomasz, CC 3310g, 56 cm Hananana - 16.01.2014, CC Nikoś, 3400g, 56 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×