Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość JAKI TERMOMETR

Jaki termometr bezdotykowy jest dokładny i powtarzalny?

Polecane posty

Gość gość
Wszystko mi pasuje w termometrze Baby Temp. Bateria wyjątkowo długo wytrzymuje, a bałam się że przy takiej cyfrówce to będę musiała co miesiąc wymieniać na nówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pomiaru gorączki ale też przedmiotów nadaje się nasz nonContact. Fajna sprawa jak trzeba choćby mleko dziecku zmierzyć czy tempka jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzałabym termometr nonContact mierzy przez podczerwień zdalnie, także nie trzeba nigdzie czujnika sobie podkładać – pod pachę, w ustach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometr mam dopiero co kupowany i jest to polski model Baby Temp od Sanity, działa lekko szybko nie każe mi tutaj ta podczerwień czekać aż załapie kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanettt7
ja przerobiłam wiele różnych termometrów, bo jestem matką trójką dzieci i po wielu testach stwierdzam, że najlepiej działa mi ten zakupiony na stronie Haxe z firmy Heinemann. Nie był on aż tak drogi, a działa bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiliśmy parę dni temu termometr Classic i mierzy bez problemów, tak samo nie ma problemów z odczytem, widać wynik dokladnie, a wiadomo, że na tych tradycyjnych szklanych różnie bywało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uzywam Mini Temp od tamtych wakacji mierzy szybko nie wypacza pomiarow to był dobry pomysl zeby przejsc ze zwyklej cyfruwki na podczerwien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma lepszego sposobu na mierzenie gorączki u maluszka niż bezdotykowy termometr. Sama używam akurat niemieckiego nonContact, jest dokładny, po testach klinicznych, same pielęgniarki ponoć korzystają z dokładnie tego samego modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewela23
Ja od Haxe mam termometr bezdotykowy HW-2, ma czujnik o wysokiej dokładności i dobrze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra891
Czy ktoś z was miał styczność termometrem Visiofocus Smart. To włoski termometr, którego recenzja wygląda ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam nasz BabyTemp bezdotykowy, szybki termometr i całe szczęście, że mierzy dokładnie bo trochę się nasłuchałem na temat modeli cyfrowych, że potrafią czasami zafałszować badanie. Akurat w tym modelu wszystko działa prawidłowo. Przy niemowlaku termometr nie do zastąpienia moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra891
Baby Temp to Polski produkt? Czytałaś opinie/recenzje przed zakupem? Jaka jest jego cena i żywotność? Szukam dobrego termometru i póki co wytypowałam Visiofocus Smart dostępny tu https://medyczny-rzeszow.pl/p/78/1173/termometr-visiofocus-smart-bezdotykowy-elektroniczny--termometry.html . Teraz szukam opinii użytkowników, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Miałam podobny problem jak kupowałam termometr z podczerwienią. Zupełnie nie miałam pojęcia ani na jakie marki patrzeć ani na jakie właściwie parametry. Trochę mi pomogła rozpiska z różnymi termometrami na http://rankingtermometrow.pl. Poza tym że termometry są scharakteryzowane to też są oceniane przez inne osoby co już daje większy obraz jakie są wartościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Heinemann z haxe. Bardzo dobry i tani termometr bezdotykowy, a dodatkowo szybka wysyłka ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jest prawda że termometrów a zwłaszcza tych elektronicznych to jest aktualnie mnóstwo. Może sprawdź sobie opinie na stronie http://rankingtermometrow.pl/. Mają tutaj dużo różnych modeli z opiniami klientów także zawsze to jakaś informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używamy termometru NonContact i nie mam do niego zastrzeżeń. Wypatrzyła go żona u pielęgniarki jak odwiedzała swoją siostrę w szpitalu i tak po nitce do kłębka doszliśmy że to niemiecka marka Geratherm i kupiliśmy dokładnie ten sam. Jest atestowany medycznie, można mieć tutaj zaufanie do wyników że będą prawidłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź sobie przejrzyj zestawienie najpopularniejszych termometrów na http://rankingtermometrow.pl/. Może akurat któryś z tych z góry listy Ci się spodoba. Ja kupowałam jedne z wyżej ocenianych analogowy szklany ale bez rtęci i jestem zadowolona, działa dokładnie tak jak w opisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w domu mamy dwa termometry, jeden cyfrowy i jeden tradycyjny szklany właśnie ten Classic. Analogowy ma tę przewagę że nic się tutaj nie zepsuje i będzie działał zawsze. Druga kwestia to cena – kosztuje kilka razy mniej niż cyfrówki zwłaszcza te bezdotykowe. Moim zdaniem warto taki klasyczny model mieć w domu (zwłaszcza że ten nie ma rtęci, jest w 100% bezpieczny dla dziecka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czesto uzywacie termometru noncontact? jak funkcjonowanie? dziekuje za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuje jeszcze opinii na temat tego termometru Classic? Ktoś coś? Wart swojej ceny? Jak gwarancja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NonContact mam od jakiegoś roku i narazie żadnych awarii. Korzystamy go dość często nawet gdy maluch nie jest chory - zwłaszcza w okresie jesienno zimowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tak samo kupowałam NonContact i mierzy mi bardzo dobrze. Nieważne czy sprawdzam gorączkę czy temperaturę wody w wannie to wyniki są tak samo prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Używamy od niedawna temrometru   MultiTemp i fajnie się sprawdza, nie mogę powiedzieć żeby cokolwiek działało inaczej niż w opisie czy instrukcji. Szybko łapie kontakt, podczerwień nie ma problemów ani jak mierzę gorączkę ani jak sprawdzam ile stopni mamy w mieszkaniu. Poza tym sama konstrukcja jest poręczna mała, można termometr spakować do kosmetyczki jak gdzieś wyjeżdżamy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina

Rzeczywiście taki termometr na podczerwień z Haxe to prawdziwie udany prezent! Mamy bezpieczeństwo dziecka pod kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makii

Nam się dobrze przydaje analogowy termometr classic xl, szczególnie jak akurat w cyfrowym skończą się baterie. Analog będzie działał zawsze (nawet gwarancję ma wieczystą), przydaje się też tutaj lupa do powiększenia wyników, o wiele wyraźniej wszystko widać niż na starych rtęciówkach (kolejny plus jest taki, że w tym modelu rtęci nie ma).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidd

MultiTemp jest w porządnym standardzie, polska marka, dluga gwarancja, wyświetlacz na którym wszystko widać wyraźnie...nie muszę sprawdzać wyniku przez lunetę ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serdeczna

Polecam internetowy sklep Haxe i ich termometry. Bardzo solidne, ładnie wykonane i super dokłądne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta
Dnia 25.01.2019 o 13:04, Gość makii napisał:

Nam się dobrze przydaje analogowy termometr classic xl, szczególnie jak akurat w cyfrowym skończą się baterie. Analog będzie działał zawsze (nawet gwarancję ma wieczystą), przydaje się też tutaj lupa do powiększenia wyników, o wiele wyraźniej wszystko widać niż na starych rtęciówkach (kolejny plus jest taki, że w tym modelu rtęci nie ma).

 

Polecę tak samo Classic XL. Tani, a z drugiej strony jest to inwestycja na lata, sam producent daje na termometr gwarancje wieczystą. Niemiecka marka Geratherm, mocne szkło, ładnie widoczna miarka z wynikiem dzięki powiększeniu o którym tutaj już była mowa, mogę tylko zachwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×