Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arla1984

Podcinanie włósków u roczniaka

Polecane posty

Gość arla1984

Witam mamusie :) chciałabym się dowiedzieć kiedy pierwszy raz podcinałyście włoski u swoich maluchów. Mój synek ma roczek i tak już długie włoski że grzywka wpada mu do oczu ale podcięcie mu ich liczy się z cudem. jest bardzo r***liwy i nie daje dotknąc sobie głowy dlatego rozmyslam nad wizytą u fryzjera czy jest sens, bo znając życie nie da nawet sie dotknąć a maszynką w domu tez będzie problem. Jak sobie poradziłyście z podcinaniem włosków tak energicznego maluszka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tuż przed roczkiem byliśmy pierwszy raz u fryzjera. Siedział bardzo grzecznie. Od tego czasu chodzimy regularnie jak tylko włosy zaczynają przeszkadzać. Dziecko ma 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arla1984
Zazdroszcze że dziecko siedziało grzecznie mój nawet sekundy nie usiedzi ani na kolanach ani na fotelu, od razu jest awantura i próby ucieczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwcxdfgtr
tnij mu tasakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj dobrego fryzjera. Ten nasz miał podejscie do dzieci. Dał małemu lizaka, polozył przed nim maskotkę i szczotki różne zeby dziecko mogło sobie czesać zwierzaka. Podawił koszyk ze spinkami do włosów zbey sobie grzebał wiec syn siedział spokojnie bo był zajęty zabawą i jedzeniem lizaka. Ja tez miałam rpzygotowane jakieś ksiazeczki jakby trzebabyło go zabawiać, ale był tak zdziwiony całym salonem i tymi nowymi zabawkami że nie było najmniejszych problemów, a tez był r***liwym dzieckiem. Jak miał 10 miesiecy to nauczyl sie biegać i od tego czasu biega non stop. Nadal jest w ciagłym ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×