Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Gość Alchemikkkkk
O kurcze,zeby tutaj tylko nie zrobil się drugi topik ciaza po 40 bo szkoda fajnych dziewczyn i ich wzajemnych cieplych relacji.I tak wiele fajnych osob przestalo się udzielać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie... No i ja jestem. Zadzwonilam wlasnie do kliniki i czekam jak prof oddzwoni kiedy mam przyjechac. Netbook mi nie dziala dlatego nie wchodze i nie pisze. Z reszta kupilamsobie nowa ksiazke City of Bones i czytam w wolnym czasie. Tak poza tym u mnie nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serialowe panny? Co obecnie ogladacie bo mi sie seriale pokonczyly-jedynie Arrow chyba sie zaczal i Pamietniki wampirow :-P Pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem przyda sie odswiezenie pewnych spraw ze strony gosci/goscia, bo pisanie z tymi samymi osobami ciagle staje asie po czasie nudne:) goscie powyzszi mieli racje. mila masz paranoje na punkcie ciazy i wmawiasz sobie doslownie wszystko! karmi wspolczuje szczerze, ale z drugiej strony moze warto skupic sie na innych rzeczach niz po trupach dazyc do celu? wasz watek akurat bardzo lubie, a ten z ciazami kolo 40 to juz nie. tam dziewczyny sa jednak falszywe i dziwne. raz pisza tak, innym razem inaczej albo w ogole nie mozna bylo miec swojego zdania, bo zaraz atakowaly i foch na calego. 3majcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie kolezanki, Uroczyscie przyrzekam iz od dzis nie czytam zadnych wpisow na pomaranczowo typu " gosc" A zatem mozecie sie wysilac i obrazac nas ile chcecie po jakims czasie wam sie znudzi i pojdziecie obrazac innych. Taka juz wasza natura:) Dziewczyny czy mozemy wszystkie tak zrobic? Rachela ma racje po co karmic pasozyta? Sam pojdzie jak niczego od nas nie dostanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi o paracetamolu zalecanym przez lekarzy kraza tu legendy:) Na cale szczescie istnieja apteki internetowe i mozna zoopatrzyc sie w leki ktorych tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sama zawsze pisałam, że nie odpowiadamy pomarańczom, a ja im naodpowiadałam najwięcej;) Stosuje sie do nakazu i nie czytam co mają do powiedzenia goście. Mila mój szwagier z rodziną mieszkają w Anglii to się nasłuchałam opowieści o leczeniu na Wyspach, a moja szwagierka jak mieszkała w PL miała obsesje i latała ciągle z dziećmi do lekarza, jakie było jej zdziwienie jak poszła z córką do lekarza bo miała ospę, a tam pielęgniarka kazała zostawic numer telefonu i iść do domu za godzinę zadzwonił lekarz, zrobił wywiad i kazał do apteki iść kupić maść i tyle:):):)Szwagierka bardzo szybko wyleczyła się ze swojej hipochondrii i jakoś dzieci jej przestały chorowac nagle;) Ja spadam na działkę, pogoda cudna choć zimno. Biest czekamy z Tobą na telefon z kliniki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam termin na 18ego :-) Kontrole mam u innej lekarki bo moj profesorek ma urlop. ____________ Mila obejrzalam 1 czesc ale jakos mnie nie wciagnelo az tak. Moja najlepsza przyjaciolka tez oglada namietnie BB. __________________ Ja dzis ladnie posprzaalam i czekam na meza. Na wieczor jes zaplanopwany wieczor pod kolderka przed tv bo maz jedzie z przyjacielem na spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyy
Karmi__, a niech Cie te pomaracze serdecznie w D U U P E pocaluja :-D Z gownem juz tak to jest, ciezko dotknac zeby ze smrodem nie zakonczyc :-D x U mnie deprecha na calego. Nic mi sie nie chce i mam wrazenie, ze nic nie czuje, ani na dobre ani na zle :O . Breaking Bad tez sie skonczlyo :-D a ogladalam pasjami :P x Dzisiaj po raz 999 mialam przy kolacji dyskusje z M na temat KD. I jak przy poprzednich 999 dyskusjach M kategorycznie oswiadczyl, ze nie chce tego. Po 4 kieliszku wina i duzej dziurze w brzuchu po moim upartym "wierceniu" w koncu wydusil, ze psychologicznei mialby wrazenia tak jakby poszukal sobie mlodszej dziewczyny. >Zapytal mnie czy bym sobei poszukala dawcy...Musze przyznac, ze dal mnie to nie wchodzi w rachube bo dziecko zawsze chcialam miec tylko z M, piegi, czuprynka i cala reszta :) I widze, ze on chyba z tego poczucia loyalnosci wobec mnie nie chce sie zgodzic na KD. Ale co mam robic? Przekonywac go przeciez nie bede :O Na swoje komorki nie licze juz wogole. Podchodzimy teraz wkrotce do stymulacji ale ja juz nie wierze w sukces :( Dzisiaj zaproponowalam M zebysmy to olali i pojechali zamiast tego na jakies super wakacje :) Do tego stopnia stracilam juz nadzieje, ze nam sie uda... Jak dobrze pojdzie to bede jeszcze zyc z 30-60 lat (w mojej rodzinie duzo bylo dlugowiecznych) :-D wiec czas zaczac cos innego z tym zaciem robic niz liczyc dni od @ do @...:O x Nic, ide czytac o nieznosnych nastolatkach badz komplikacjach pociazowych. To mi nawet pomaga :O Poza tym czekam na wiesci od Mon Cheri, Joli i Taidy :) Mam nadzieje, ze wstawicie jakies zdjecia "forumowych" pociech :) x MIlego dnia Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyy
sorry za bledy...Nie dosc ze po drinku to jeszcze na cudzym komputerze pisze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , mam dzis gosci wiec wpadlam na sekunde, padam na pysk, wczoraj bylismy na koncercie i poszlismy spac o 3 nad ranem, wiec poranek do najlatwiejszych nie nalezal. jutro zajrze na dluzej. w poniedzialek mam umowiona wizyte u lekarza dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z poranna kawka. Gerwazy nie bede cie pocieszac bo wiem jak to jest byc w takim stanie-nic cie nie pocieszy. Za oknem leje, ciemno....ja z checia sie pisze na te wakacje :-P Zycze wam milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z kawką. Biest to wpadaj do PL u nas słonce i lekki mrozik był, ślicznie jest, chyba się zaczęła polska złota jesień.fajnie, że masz juz termin wizyty, mam nadzieję, że będziesz nas na bieżąco informowała o poztępach Gerwazy czemu tak rzadko tu zaglądasz? A tak na marginesie ja bym na miejscu twoim dalej wierciła dziurę w brzuchu M, może znajdziecie jakieś rozwiązanie, może adopcja zarodka?Wiem, że to strasznie trudne tematy, ale z drugiej strony czas na decyzje trzeba podejmować już szybko. Ale z tego co rozumiem to podchodzicie jeszcze raz w Colorado? Mila haftujesz jeszcze? Ja ogarniam chatę szybko, po południu na kawkę na działkę a wieczorem oczywiście idziemy do znajomych na imprezkę, bo wrócili z Tunezji i mamy oglądać fotki i odebrać prezenty:) Rachelka co tam w ogrodzie robisz ja już warzywa wszytskie wykopałam, kwiatki doniczkowe polikwidowałam, jeszcze skopać pół warzywnika, wyciąć maliny i róże no i coś tam jeszcze, ale nawet pooobrabiana jestem w tym roku nieźle. Trochę smutno na działce, ale jesień tez ma swoje uroki, pięknie zażółciły się liście brzóz, a mamy ich 2 rzędy na końcu działki i w ogóle krzewy przybrały kolorowe barwy, w brzozach rośnie mnóstwo kozaków już nawet nie zbieramy bo narobiliśmy w occie , a do jedzenia już nam się znudziły, nie są w ogóle robaczywe i zbieramy tylko malutkie sztuki, większe zostawiamy na rozmnożenie. Lili pisz jak w twoim ogrodzie...dawno nie było tematów działkowych. Miłego dnia pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pogoda piękna, słońce świeci choć mroźno, Gerwazy super że się odezwałaś, no i ty Biest, czekam na dobre wieści od was, ja jutro imprezuje na chrzcinach;) o 11 msza a potem restauracja, sukienkę przemierzyłam no i jeszcze z biedą się w nią zmieściłam, dziewczyny może wiecie w jakich sklepach można kupić odzież ciążową, nie chce mi się latać po wszystkich sklepach sieciowych, muszę kupić chociaż spodnie, bo jak siedzę przy biurku to czuje ze mnie uciskają, poza tym proza życia, testy, kartkówki czekają na sprawdzanie, ech ale mi się nic nie chce :( pozdrawiam miłego dnia, 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi tobie to pozazdrościć takiej działki i weny do pracy, w moim lesie to tylko maślaki rosną, brok mi ochoty do działania na działce, materiał z budowy przykryty przed zimą, bardzo lubię polską złotą jesień, kolory piękne i mnóstwo liści pod nogami :) uwielbiam m pojechał do gumiarza sprawdzić moje zimowe opony, a ja ogarniam dom, 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie nic nowego, jutro zaczynam 10 tydzień, mdłości na całego. W nocy prawie nie spałam tak mdliło. Następne usg dopiero 23 więc pozostaje mi teraz wiara, że wszystko jest ok. I Juro obiecałam M że dam sie wyciągnąc na jakies małe zakupy kosmetyczno - ubraniowe. Sklepy mamy 200 metrów od domu ale wydaje mi się że nie dam rady i nic z tego nie wyjdzie. Zobaczymy. I Mila Mam nadzieje, że to nic groźnego i że już Ci lepiej. I Biest No to niedługo zaczynasz dzialać. Robisz w Invicta o ile pamiętam tak? Będziesz robic to pgd ngs? I Gerwazy Czasami tak jest że jak już przestaje się wierzyć to zaczyna wychodzić. Może ten raz będzie szczęśliwy. Jeśli nie to myślę, ze temat kd nie jest jeszcze u was kategorycznie przesądzony. Jesli dojdziecie do momentu rezygnacji z leczenia to powinniście porozmawiać z psychologiem. W PL w większych klinikach jest taka możliwośc więc zakładam, że u was też. Zobacz macie taka dziwna sytuację M nie chce się zgodzić bo wydaje mu się że to byłaby pewna zdrada. Być może musicie to jeszcze przepracować no ale teraz to liczę na twoją komóreczkę po Colorado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida no to idziemy razem jak to mówią łeb w łeb bo u mnie też 10 tydzień, znasz już datę swojego porodu? mnie również mdłości dopadły i bezsenne noce, Karmi jak porządki na działce, Mon cheri daj znać jak się czujesz, pozdrawiam was kochane wskakuje do łóżka, 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest No to niedługo zaczynasz dzialać. Robisz w Invicta o ile pamiętam tak? Będziesz robic to pgd ngs? I Ja podchodze w Niemczechw Dortmundzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest 3mam kciuki za Twoje przyszle osiagniecia:) A tak na marginesie to zobacz sobie Sleepy hollow i Haven może polubisz bo da się ogarnąć. A jak masz ochote na maly powrot do czasów dzieciństwa to looknij Once Upon a Time i koniecznie Grimm:P Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z topiku a Taidzie i Jolce zycze z całego serca wszystkiego najlepszego w nowej sytuacji życiowej.Niech Wam maleństwa rosna pięknie i zdrowo.Ja się ostatnio nie udzielam na topiku bo zalapalam kolejny zakręt zyciowy i tyle porażek w każdej dziedzinie zycia,ze nawet nie mam sily o tym pisać. Cmoki dla wszystkich i mam nadzieje odezwac się w bardziej sprzyjających okolicznościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i dziekuje kolezanki ze pytacie, dzis lepiej, obylo sie bez wymiotow, lekkie mdlosci ale w porownaniu do kilku dni temu, bylo ok. do lekarza i tak pojde dla swietego spokoju i tak juz zaklepalam wizyte. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Coconout wreszcze sie odezwalas. Myslalam czesto o tobie. Dzieki podpatrze co to takiego :-) Przykro mi, ze nastaly u ciebie ciezsze czasy. Trzymaj sie jakos kobieto,dasz rade. Witam porannie z kawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila a powtarzalas test? Ja pare miesiecy temu tez mialam pare dni takie mdlosci, ze kupilam test. Moze to po prostu zwykly wirus parodniowy? Wczoraj na skypie rozmawialam z bratem i widzialam moja chrzesnice. Jaka ona jest kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawkę:) Coconut fajnie, że napisałaś długo Cie nie było, mam nadzieję, że wyjdziesz ze swoich zawirowań życiowych, pamietam, że miałaś przygotowywać się do iui? Gerwazy ja też myslę, że warto jeszcze przerobić temat KD jesli teraz by sie nie udało, w końcu twoje potrzeby sa tak samo ważne jak jego, a wszystkie poglady mozna zweryfikować. Przeciez kd i nasienie dawcy to standardowe procedury w klinikach, także raczej powaznych sladów psychicznych nie zostawiają skoro tak dużo par decyduje się na takie rozwiązanie, Póki co trzymam za Colorado:) U nas nadal piękna pogoda, może jakieś rowerki po południu wyjdą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest No to niedługo zaczynasz dzialać. Robisz w Invicta o ile pamiętam tak? Będziesz robic to pgd ngs? _________ Mysle, ze przy pierwszym podejsciu bedziemy jedynie stosowac na poczatek Assisted hatching z CalciumIonophor(jakas metoda podwyzszonego calcium) i PICSI (dokladniejsza metoda wyboru plemnikow do icsi). Najpierw trzeba zobaczyc jak w ogole zareaguje moj organizm na stymulacje i pozniej jak beda sie rozwijac zarodki. Sama jestem tego ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyyy
Czesc Kochane, x Mila, dziwna sprawa z wymiotami u Ciebie. Dobrze ze do lekarza idziesz! x my lezymy na wznak po "rodzinnym" weekendzie :) Ledwo zipiemy. Ale wyszla tez nieprzyjemna rzecz bo brat M, jakby to powiedziec, rozporzadzil sie srodkami finansowymi czlonka rodziny, ktory o tym sam nie moze decydowac :O I nie chodzilo o zadna nagla sytuacje jak "ogrzewanie nie dziela czy dach przecieka tylko na wakacje mu zabraklo...:O Sytuacja nieprzyjemna bo nie zapytali M o nic a M naprawde, zawsze by kazdemu nieba przychylil :( Nieprzyjemnie :( Wzieli tylko kase z konta :( M nawet nie wie czy zaczynac na ten temat rozmowe ale ja uwazam ze powinien. Powinien pogadac z bratem i wijasnic sytuacje a nie udawac ze wszystko ok :O bo nie jest.... x Biest, powodzenia! To ty juz w grudniu w ciazy bedziesz :-D x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×