Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Nie jestem expertem ale tez bym pewnie rozbila. Kurcze nie wiem Co powiedziec zeby zle nie doradzic. Ja juz nie moge doczekac sie transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on wish pytalas o film:der hundertjährige der aus dem fenster stieg und verschwand, po polsku widziałam ksiazke,"stulatek który wyskoczył przez okno i zniknął" może po następnym transferze sobie poczytasz:) x byliśmy dziś na wizycie u "normalnej" ginekolog , która będzie mi ciaze prowadzic. strasznie się balam tej wizyty, bo wcześniej ciaza przestala mi się rozwijać na 9 tyg, ale na razie jest ok. Zaczelismy 10 tydzień, mam termin na 13 tydzień na te badania usg z przezierności karkowej itd. na usg cudowny widok, jeden pomachal nozkami a drugi spal. nawet się nie poplakalam na wizycie, ale ten widok jak widze ze to się naprawde rusza, to zaczynam wieżyc ze jestem w ciąży i to nie jest sen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_Biest - pytałam dr o bete, powiedziała, że teraz najważniejsze to zatrzymanie krwawienia, beta nieważna, no i jak progesteron wyjdzie niski w okolicy 5 to cudu nie będzie. Jeżeli się cud wydarzy to następnym razem z dyktafonem pójdę bo nie pamiętam połowy z tego co mi powiedziała, a wizyta trwała ze 40 minut :/ A mam brać nospę czy sam magnez wystarczy? Stefania - zdrówka, katar leczony czy nie, trwa tydzień, aplikujesz wodę morską bo chyba niczego innego nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli masz bole to mozesz nospe. Lykaj czy pij magnez i lez. Czasem takie krwawienia nie Sa oznaka najgorszego ... Musisz miec nadzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania, jeszcze nie tak dawno były dwa pęcherzyki, a teraz machają rączkami i nóżkami:):):) rozklejam się:P OneWish nie tak łatwo zmęczonego faceta zagonić "do roboty":) Nawet jak cel szlachetny i siła wyższa:) Leni odpoczywaj, może nie leż plackiem, ale nie dźwigaj i nie forsuj się. Bierz luteinę i nospa jak masz skurcze - szybciej działa. Magnez piłabym swoją drogą. Może będziesz miała szybciej usg. I badania zrób przed weekendem, żebyś się nie denerwowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gerwazy Zagladasz tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania-hello :) trochę się o Ciebie martwiłam. dobrze,że jesteś i ze wszystko jest ok. Pamiętam jak wróciłaś z transferu,a tu już 10 tydzień :) 2 serduszka... Jak to fajnie, że maluchy są 2 i mają swoje towarzystwo. Jest coś magicznego gdy w łonie matki są bliźnięta... Niby wszyscy są we troje w jednym ciele, ale to między nimi powstają niezwykłe więzi i między nimi jest ta niezwykła tajemnica... :):) Dziękuję za Twoje rady i tu też odezwę się do.. / mala_biest - kochane- jak Was pytam to tylko po to by poznać Wasze zdanie na ten temat, decyzja i tak należy do mnie i mojego M. Chcę jednak poznać wszystkie możliwości.. Na moim forum (in z kom dawczyni) jest dziewczyna, która radzi wziąć 2 zarodki. Bo sama wzięła 2 a został 1, więc sugeruje mi, że matematyczne szanse wtedy rosną, ale wiecie same, że to loteria.... Tak czy inaczej dziękuję Wam za dobre słowa i pomoc :) / Leni - myśl pozytywnie i do końca miej nadzieję. Wszystko będzie dobrze. Leż, czytaj, oglądaj coś lekkiego i dobrego. Nastaw się pozytywnie i tak myśl cały czas. Wierzę, że Ci się uda. Bardzo mocno!! i nie wolno Ci nic robić. Dbaj o siebie bardzo. / migotka38 - wiem, Migotko wiem :):) trzymam za Ciebie kciuki i Twojego "naturalsa" :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumie cie bo to nie Sa latwe decyzje Ja stawiam wszystko na 1 karte i biore wszystkie. Jak sie nie uda to zmienie klinike na "kolo mnie ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia. Dostałam dzisiaj wyniki i progesteron jest dużo za niski, stąd pewnie to krwawienie :( Tyreotropina (TSH) trzeciej generacji (L69) 1,981 μIU/ml (0,550 — 4,780 A ) Wolna tyroksyna (FT4) (O69) 1,28 ng/dl (0,89 — 1,76 A) Progesteron (N55) 6,49 ng/ml gdzie: faza folikularna: 0,15 - 1,4 faza owulacyjna: 4,44 - 28,03 faza lutealna: 3,34 - 24,56 menopauza: 0 - 0,73 ciaza I trymestr: 11,22 - 90 ciaza II trymestr: 25,55 - 89,40 ciaza III trymestr: 48,40 - 422,90 Leżę plackiem, magnez zakupiony, no-spa też, luteina pod język 3 x 2 tabl i czekam do kolejnej wizyty 14 maja. Albo wóz albo przewóz :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z lekarką, powiedziała, że miała podobny przypadek i pacjentka urodziła zdrowego bobasa. Mam brać luteinę 3 razy dziennie po 3 tablety. Przepraszam, że Wam tu marudzę ale nikomu o ciąży nie powiedziałam, tylko mężowi a chłop wiadomo, z innej bajki, a muszę spuścić parę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliii
One Wish, jeśli te zarodki zamrożone razem, to lepiej robić transfer dwóch, bo inaczej drugi musisz rozmrozić, potem znów zamrozić, a to bardzo im szkodzi - takie rozmrażanie i powtórne zamrażanie. Mi tak powiedziała lekarka, która mnie prowadziła w Novum. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
One wish Jesli są razem mrożone, to miliii ma rację. Lepiej wtedy brać dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leni- powodzenia, myśl pozytywnie- wszystko bedzie dobrze :)!! Łez i nic nie rób. / Milli, Stefania- we wtorek mam kontrole endo. Spytam lekarza jak sa zamrożone zarodki i jesli bedą razem biorę obydwa. Jesli oddzielnie to powalczę z jednym. Udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_biest - same tu się kręcimy tylko :) ale skoro tu weszłam to spytam się Ciebie czy robiłaś badania immunologiczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Ja też się tu krece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To krec sie lepiej haha. Dawno nie bylo tu Mandarynki,Karmi, Ivanki... Ciekawe czy ktorej sie udalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Taida zapewne na porodowce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Mala biest skoro teraz dostałaś @ to znaczy że w tym cyklu masz transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_ biest- jedziemy na jensym wózku :) ja pewnie 12, wiec ciut wcześniej :) dobrze nie jednak towarzystwo po drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość befado
Czy komuś udało się zajść w ciążę po stosowaniu luteiny podjęzykowej od owulacji. Stosuję w tym cyklu i chyba nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Befado- ja Ci nie pomogę. Startuje z KD wiec to inne leki w ogóle. / Mala_biest- jakie leki bierzesz? Jakie przygotowujesz do transferu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One Wish, mala_biest też się kręcę tylko na razie nie miałam o czym pisać. Jutro mój kolejny wielki dzień-zabieram oba swoje mrozaczki. Może tym razem... kiedyś do cholery musi się udać!!! Trochę miałam małe endo, w13dc 7,5mm. Zwykle miałam kolo 10. Gin twierdzi że od 7 można robić transfer, zresztą jutro 19dc więc może ciut podroslo. Obym w Wasze majowe dni transferowe mogła Wam dziewczyny przesyłać ciążowe fluidki. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka to NAS obie wyprzedzisz haha. Kochana odpalam kciukasy.... Ja lykam witaminy, folika, biore od 2 dni bryophyllum a przed Transferem acard i heparyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×