Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Gość gość
Mala_biest- też nie kupuję, to tylko jedna sztuka na tzw. pozytywne myślenie. Przed córką kupiłam okazyjnie kocyk, na zaś i przydał się rok później ;) A propos nieinwazyjnych kosmetyków, to polecam dezodorant w kamieniu czyli ałun bioanai.pl/shop/pl/pielegnacja-ciala/44-naturalny-dezodorant-alun-120g-kamie.html pełno tego na allegro i działa idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leni-dziękuję Ci. czy on w ogóle działa?? kiedyś gdzieś go widziałam i zastanawiam się jak "to działa". Dobrze, że u Ciebie już stabilniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna liste wciagnelam jednym tchem. Fajny. Najwazniejsze ,ze jest lepiej :-) Tylko o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_biest-też zakupiłam deo w kulce. Balsam z rossmanna bezzapachowy, zero perfum i chyba styknie. jak ma się udać to się uda i już, czego nam wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish - mój mąż używa, wystarczy zwilżyć wodą i posmarować pachy. Przy małym pocenie sprawdza się idealnie, można stosować na świeżo depilowane pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale sie dzieje na forum. Wszystkie sie chyba zmowilyscie na te transfery:) Razem razniej! x napisze pare slow o tych kosmetykach 1. uzywam zwyklego mydla w kostce(mydlo oliwkowe,albo przywieziony z Polski bialy jelen) 2. staram sie ograniczyc te drogeryjne balsamy do ciala, stosuje olejek argonowy, maslo kokosowe 3. dezodorani alun tez mam , ale on sie u mnie wogle nie sprawdza. Stosuje taki z nivea bez aluminium w pomplce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu transferu myje sie wlasnie takim mydlem, nie kremuje ciala i stosuje ten cholerny dezodorant alun. Wlosy myje normalnie szamponem +odzywka, makijaz ten co zwykle i tyle. Wiadomo ze to sa tylko jakies tam nasze czynnosci, ktore za duzego wplywu na powodzenie nie maja, nie dajmy sie tez zwariowac, ale takie rytualy chyba troche uspokajaja, ze zrobilo sie wszystko co mozna:) x z tymi skarpetami to chodzi o to,zeby Wam nogi nie marzly, jesli je w nocy sciagacie to pewnie jest za goraco i organizm sam sie reguluje, wiec to tez jest dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zawsze po transferze idziemy z M na miasto na sniadanie i sie relaksujemy . x One wish u mnie nowy tydzien ciazowy rozpoczyna sie w poniedzialki, wiec dzis zaczelam 11 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio a kiedy masz kolejne usg? Wlasnie Stefanio o to mi chodzi...nie dajmy sie zwariowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
mala biest jutro mam wizytę u ginek i mają mi wystawić ksiazeczke ciążowa. Poprosze też o usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leni.Stefania- dziękuję Wam bardzo za wszystkie rady- zastosuję się :) / Stefania- jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za rady i za to ze Jesteście! Jakies takie ataki paniki mnie ogarniaja jak nigdy. Taki brak kontroli, ze nie wiem co robic :( Boje sie - bedziemy miec tylko zamrozone KD i nawet pewnosci brak, ze choc jeden zarodek do transferu bedzie ... tak bym chciala aby sie udalo Najpierw zamęczłam M czy transferowac jeden czy dwa itd a teraz... skad te lęki? Pewnie musze sie wyspac i jutro bedzie lepiej Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w sumie u NAS 3 Transfery i jedna potransferowa. Ojeja takich akcji to u NAS na topiku jeszcze nie bylo... Haha Powodzenia. Postaraj sie wrzucic troche na luz bo to najwazniejsze... Tujka jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza-zaczynasz, jak zwykłam mawiać, świrować :):):) Rozumiem Ciebie doskonale, bo ja jestem w tym świetna - w traceniu gruntu pod nogami, zupełnie nie wiadomo po co. Stres nic nie da, a zabiera nam dobrą energię i powietrze :) nie martw się Słońce na zapas, tylko szykuj organizm do wysokiej formy na transfer :) Bądź dobrej myśli, bo pozytywne myślenie kształtuje rzeczywistość - jestem o Ciebie spokojna:) / Leni, Tujka- jak się czujesz?? / Stefania-jak po wizycie?? / mala_biest - dziś byłam na wizycie u mojego lekarza. 11dc, endo 11mm-trójwarstwowe. Transfer 13 maja, 1 zarodek w klasie 4 + Embryo Glue. Do leków, które biorę (Estrofem, Encroton) od dziś włączam Luteinę i Clexane. Tak to wygląda u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja po wizycie i jest na razie ok:) x one wish czyli masz za tydzien transfer, zleci szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za przywolanie mnie do rozsadku - nie ma co tracic energii :) Stefanio wspaniale! - to masz juz te ksiazeczke ciazowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish, piękne endometrium, to lada chwila znów walczysz. Widzę, że zdecydowałaś się na jednego maluszka, a leki dostajesz takie jak ja. U mnie w porządku, jakoś jeszcze nie wariuję. Wczoraj cały dzień trochę pobolewał mnie brzuch, popołudniu, po pracy miałam kryzys, straszne osłabienie, myślałam, że bierze mnie infekcja. Dziś już dobrze, tylko czasem niewielkie zawroty głowy, myślę że po luteinie, kiedyś też tak miałam, a biorę jej dość dużo - 3x200mg. No cóż, trzeba grzecznie czekać. Mała_biest, a kiedy Ty? Jakiś przybliżony termin transferu już masz? Stefanio super że wszystko dobrze i tak trzymaj do końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza a Ty kiedy masz transfer? ataki paniki to ja tez mam- przed wizyta, nie moge spac w nocy. Snia mi sie koszmary ze mam np. zlowia w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania-a Ty w którym dniu cyklu miałaś transfer? Ja ostatnim razem miałam w 16dc. Był to zarodek klasy 3. Powiedział mi lekarz, że gdybym chciała zabrać któryś z klasy 4 to transfer musiałby być w 17. a tymczasem wyznaczył mi transfer na 18dc-nie za późno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
One wish prosze nie nakrecaj się! Wczesniejsze transfery miałam między 15-19dniem. Ten ostatni mialam 29 dnia cyklu ! też się martwilam że może za późno. Lekarz wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
mala biest czyli transfer w sobotę. To mój ulubiony dzien na tą procedure, bo cały weekend przed Wami i mozna się zrelaksować :) Pytalas jak się czuje: coraz lepiej tzn. mdłości już mniejsze ale czasami czuje brzuch takie ciagniecie. Generalnie nie mam na co narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish ja też transfer miałam w różnych dniach cyklu, od 15 do 19. Jeśli to jest cykl stymulowany, a nie nsturalny to jest pewna dowolność. Tzn wszystko zależy od tempa przyrostu i odpowiedniego wyglądu endometrium oraz od rodzaju zarodka. Mnie gin ostatnio powiedział, że ważne żeby endometrium do max 16 dc osiągnęło pożądaną jakość, wtedy najpóźniej można zacząć przygotowanie do transferu czyli luteine włączyć na dwa, trzy lub pięć dni e zależności od tego ilu dniowe podawane są zarodki. Też miałam transfer w sobotę i też lubię ten dzień, mam wtedy dwa dni luzut zanim wrócę do pracy;) Mała _biest to Ty bliziutko za OneWish, razem wiec będziecie oczekiwać. A jakie masz zarodki, ilu dniowe? Ja teraz czekam z siostrą, ona 5 dni wcześniej miała transfer ale 2 dniowych mrozaczkow wiec testować będziemy w odstępie gdzieś trzech dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio, zolwia?! Siedze wlasnie na nudnym spotkaniu a myslami z jestem z Wami Spojrzalam wlasnie na internetowy sennik z przymrozeniem oka i zolwie maja pozytywne znaczenie zwiazane z ochrona, moznym i wplywowym sprzymierzencem, protektorem etc ale najbardziej spodobalo mi sie ze "jakies niezwykle wydarzenie wywola Twoja radosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia kiedy transfer. Mysle, ze jak sysko pojdzie dobrze ,to za ok 2 tyg; dzis trzeci dzien cyklu.... Wizyte mam za tydzien i wtedy sie chyba dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×