Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Witam was dziewczynki, dziś postęp, przespałem noc i mam mniej boli. Olivio co do endometriosy, to tylko ją możesz zdiagnozować poprzez laparoskopie. Moja lekarka powiedziała, ze histeroskopia nie wszystko wyłapuje, np. Czy jajowody sie poruszają swobodnie żeby moc wyłapać komórkę przy jajeczkowaniu, przy histeroskopi widzisz czy on jest drorzny ale nie widzisz czy moze jest gdzieś przyrosniety, zrośnięty. Co do symptomów, to jest ich bardzo dużo, ja w sumie nie miałam ich wcale, poza tym ze moja @ była bolesna i trwała około 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety bywa, że bardzo dyskretne lub wcale:-(, ale z czasem coś powinno być np. bóle podbrzusza, bolesne miesiączki, nieregularne miesiączki, zmiany jajników w obrazie usg... Tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Megi, że już się lepiej czujesz. No jak widać Ty nie bardzo miałaś objawy, a jednak endometrioze Ci zdiagnozowali. Aż dziwne, że przy takich zrostach nic nie czułaś. Co do histeroskopii to ona służy jedynie do oceny wnętrza macicy, jej budowy, śluzówki ujść jajowodow. Nie ocenia natomiast budowy i droznosci jajowodow ani tego co dzieje się w miednicy. Tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odkąd pamiętam mam bolesne @ ale tylko 1,2 dni. Sama @ 3 dni i do 5 dnia plamienia. Żadnego dodatkowego bólu w międzyczasie. @ co 27-30 dni więc w miarę regularnie. Oj już zaczynam wariować chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75Aga
Witam Zrobiona beta ,wynik ujemny. Tak czulam mam wrazenie ze to sie czuje. Takze odstawiam leki czekam na @ i na wizycie kontrolnej dowiem sie kiedy mozemy podejsc kolejny raz .Czekaja na nas jeszcze cztery mrozaczki...wiec jeszcze nadzieja jest. Musze dzisiaj sobie poplakac i wroce do Was. Ciesze sie ze jestescie. Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Agus tak mi przykro ... Wyplaczesz sie, potem bedzie lepiej i znow zaswieci slonce . Super, ze masz jeszcze az cztery na zimowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Aga, przykro mi. Mam nadzieję, że któryś z tej pozostałej czwórki będzie Waszym zdrowym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Megi dobrze, ze juz lepiej :) Coco i jak - zrobilas test? Tujko ja nic nie czuje tylko efekt progesteronu chyba taki brzuch ciezki jak na okres. Mialam rozpiske aby po transferze(do ktorego oczywiscie nie doszlo) brac Baby Aspirin .... Teraz po iui kazali brac tylko progesteron dowcipnie . Ale ja sobie na noc biore te aspiryne- myslicie,ze OK? Czy taka aspiryna (81mg) faktycznie pomaga w zagniezdzeniu? Nie chce sie nakrecac bo wiem, ze szanse sa znikome ale tez chce zrobic wszystko aby pomoc tym szansom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga....tsk mi przykro. .....mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coco dawaj mi swego maila.....p opiszemy na priv. mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga , poplacz sobie bo to najlepszy lek, a potem pomysł ze jeszcze dwa podejścia masz. Zobacz u Pati poszła cios za ciosem no i teraz moze aż bliźniaki sie szukuja. My wiemy jak sie czujesz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dotarlam juz do domku. Matko co za podróż..... MEGI mam nadzieje ze się lepiej czujesz... mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga przykro mi, ale dobrze, że masz śnieżynki; to pozwala trochę ukoić ból... Megi ;-) Życzycie mi tych bliźniaków ;-) , a ja ciągle marzę, żeby był chociaż jeden zarodeczek... Jutro usg. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ccocuska ty dostajesz te moje maile bo my tzak dlugo bez kontaktu to jeszcze nie bylysmy. Pati kciuki zacisniete... mala zolza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Trzymam Pati! Do dr M jedziesz czy najpierw u siebie na miejscu się umówilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, a co dobrze by było za jednym zamachem. Pisz jak tylko będziesz po wizycie, ale ja mysle ze jeszcze dużo nie będzie widać. Czekamy ale niecierpliwie :-) X Mała tak jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Pati kciuki zacisniete - daj znac po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati kciuki trzymam...mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megi a ile byłaś pod narkoza? mala Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowka i tego byś zaskoczyła naturalnie. U mnie mija teraz w październiku 5 czy 6 lat (musze aż sprawdtic) lat od laparo bez ciazy. Mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6...sz poszlam sprawdzic...mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala. Gdzies z 2 godziny. 6 lat temu robilas? A coś u ciebie znaleźli? Pocieszające to dla mnie nie jest, ze przez 6 lat sie nie udało naturalnie, tyle czasu to ja nie mam :-( ale tak prawdę mówiąc to jakoś zaczynam sie powoli przygotowywać do tego, ze nie będziemy miec już dzieci. Sama nie wiem co o tym myślec. W piątek mam wizytę u mojej gin. To zobaczymy co ona na to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi ale Ty przecież byłaś w ciąży... I jak to się ma do endometriozy i innych zrostów. Może to się wszystko zrobiło po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivio, Megi po ivf była. Wtedy tak bardzo endometrioza niet przeszkadza jak nie zajmuje jajników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SM_40
Pozdrawiam Was dziewczyny :) 🌼 Coco moja droga czy to ty moja imienniczka czy nie dlaczego nie odzywasz się do starej kumpelki :( a ja tyle czekam na wieści .... ściskam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśna mandarynka
Pati trzymam kciuki. Aga przykro mi bardzo. Megi nawet tak nie mów.Ja wierzę że pozytywne zakończenie. SM,Mała buźka dziewczyny:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megi miałam zrosty w jamie brzusznej i na jajnikach oraz jajowodach. Cos pamiwtam cos o ogniskach endonetrialnych...Macice miałam czysta. mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SM_40
Mandaryneczko kochana :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×