Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Pati:):)zycze Tobie tego czego Ty sama sobie zyczysz:):) Flaa ja nie mowie zebys Ty zamrozila tylko co ja bym zrobila gdybym wiedziała co mnie czeka w przyszłości. Ale niestety nie miałam kryształowej kuli i moje jajniki,ktore jeszcze w jednym roku prezentowaly się wyśmienicie nagle zaczely wygasać. Gdybym wiedziała,ze za kilka lat po silnych stymulacjach nie wykrzesam z siebie zadnych komorek to teraz bym miała zamrozone.Ale o czym my mówimy 13 lat temu in vitro bardziej mi się kojarzylo z filmami sf a nie z moja obecna zyciowa sytuacja:O Megi kochana ja mieszkam w Lodzi i bylam pacjentka Gamety i Salve.Jak się czujesz? SM????? Aga nie miałam okazji powiedzieć jak bardzo mi przykro,ze się nie udało.Bedziemy dalej Ci kibicować. Zuza u mnie jak zwykle zonk czekam na Twój test:) Olivia pozdrawiam:) Tujka a gdzie TY????Cmoki🌼 Mandarynko monitoruje sytuacje do jutra{serce}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tujka
Pati10, piękne wieści:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zonk? Miłego dnia wszystkim.... U nas 7 my zbliża się wielkimi krokami...mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś jest Dzień Dziecka Utraconego. Dla wszystkich Aniolkow (*) (*) (*) msla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75Aga
Witam Was dziewczynki, dziekuje Wam wszystkim za mile slowa. Troche mi juz lepiej nie oszukuje ze jest latwo ale musze sobie to jakos racjonalnie wytlumaczyc. Napewno to ze mamy jeszcze mrozaki daje jakas nadzieje ale powiem szczerze ze boje sie kazdego kolejnego podejscia bo to kurcze daje po glowie i to tak konkretnie…Ale dobra koniec mazania sie ,teraz czekam na malpiszona i zobaczymy co dalej. Pati gratulacje ,spokoju Wam zycze. Pozdrawiam Was wszystkie Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati cudne wieści.Będziemy odliczać z Tobą każdy kolejny tydzień i karm nas dalej takimi cudownymi informacjami :) już się martwiłam bo tak długo nie pisałaś. Teraz kolejna relacja w poniedziałek :) x Flaa badając kariotyp można określić czy chromosmy są ok, budowa itd. Nieprawidłowści mogą być przyczyną braku ciąży. Najlepiej zgłosić się do genetyka który wytłumaczy co i jak. My kariotyp robiliśmy w klinice leczenia niepłodności. x Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fla myślę że powinnaś porozmawiać na spokojnie z partnerem bo niestety starania muszą wypływać z obu stron a bez spermiogramow i kliniki niepłodności się nie obejdzie. Ja co prawda staram się już kupę lat ske zaczęłam jako młodka. Powodzenia. mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Zuzka, ja już od dzisiaj trzymam kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut2009, u mnie w coraz lepiej, troche jeszcze te ciecia bolą, ale moge już sie dosyć poruszać. Czy ja dobrze rozumiem, ze ty teraz próbujesz naturalnie, czy jesteś w jakiejś klinice ? Mi te dni lezenia w domu dały dużo do myślenia i jakoś tak z jednej strony zaczynam sie poddawać a z drugiej strony chciałabym jeszcze walczyć ale jakoś mi już siły brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megi ja jadę do kliniki 7ego ale jakoś tez bez entuzjazmu. Pewnie udzieli mi się jak tam wejde. mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SM_40
Pozdrawiam was wszystkie 🌼 Coco kochana napisz ty najpierw do mnie ok bo mi wyskakuje ze mejl nieprawidłowy nie mogę zapisać ok mala ci podała mejla wiec czekam na wieści a Mandarynka jak do ciebie napisze podaj jej mój mejl ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1986_86
Pati :-) Nie będę Ci niczego pisać :-) mocno Cię przytulam i skaczę z radości :-) :-) !!!!!! Bardzo Wam kibicuję Dzielne Dziewczyny :-) !!! Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, ty to jeszcze masz wszystko przed sobą, ale moze masz racje jak spróbujesz na luzie podejść, to moze coś wyjdzie. U nas było w tamtym roku to samo. Troche na luzie podeszliśmy no i sie udało. Na krótko no ale było. Które to twoje podejście na świeżych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megi ja do invitro podeszłam na luzie nawet po transferze się nie denerwowalam... No ja dtiekuje ... nie zamierzam się 20 lat starac hihi. mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z boku
Gościu z 12:32, a nie wiesz, że średnia życia bardzo wzrosła? Te "dziewczyny po 40" spokojnie doczekają ślubu, wnuków i nawet prawnuków swoich dzieci, spokojna twoja rozczochrana :P Gratulacje dla wszystkich, którym się udało i powodzenia dla was, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati musi być dobrze....trzymamy kciuki. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza jutro 16-ty więc robisz betę. Trzymam mocno kciuki. Melduj nam jak tylko będziesz mieć wyniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Czesc Dziewczyny! Pati baaardzo sie ciesze i nie moge sie doczekac poniedzialkowych wiesci od Ciebie ;) Megi dobrze, ze sie lepiej czujesz ; odpoczywaj Kochana i staraj sie myslec pozytywnie :) Masz 3 miesiace aby popracowac nad forma. Aby Ci bylo razniej to u mnie pewnie tez klika miesiecy do nastepnego podejscia ... Dziekuje Wam Kochane moje za kciuki ale obawiam sie, ze Was rozczaruje :( Czuje nadchodzaca @ i to tak zdecydowanie. Wiec zrobie rano bete tylko dla formalnosci Tujko to takie nieprzyjemne uczucie rozczarowania pomimo tego, ze sie nawet nie nakrecalam bo przeciez wiadomo, jakie sa szanse z iui w naszym wypadku. Olivio Ty za tydzien okolo zaczynasz prawda? Polecam Yoge - naprawde super dziala na psyche. Jak nie masz czasu, to mozna kupic przez internet na CD specjalne zestawy dla starajacych sie (ale rowniez na wyciszenie/zlapanie rownowagi etc) Jejku wczoraj zasnelam w trakcie pisania do Was - doslownie ! Flaa znajdzcie dobrego specjaliste / klinike; zrobcie badania. I jesli nie wyjdzie przez rok to nie zwlekajcie z decyzja o IVF... Ja zaluje, ze wczesniej sie nie zdecydowalismy - powodzenia! Coco rozumiem Cie doskonale - fajnie byloby miec cos zamrozone teraz... Pozdrowienia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak miło zajrzeć na kafeterię przy porannej kawie a tam prawie zawsze Zuza z innej strefy czasowej :) Kochana póki nie masz czarno na białym to nadzieja musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego dnia kochane. mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza zaczynam w przyszłym tygodniu. Wszystko zależy od tego kiedy @ przyjdzie. Rozejrze się za tą jogą. Relaksu nigdy za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki jeden
Miłego dnia i owocnych starań! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia123
oj Zuza, a na betę poszłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Tak Olivio, raniutko pojechalam na bete - teraz tylko czekam jeszcze na telefon z potwierdzeniem ... Nie spodziewalam sie cudu (tym razem) ale i tak troche mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że przykro :( Ja tak po cichu liczyłam że się uda. Szkoda że nas cuda omijają. Trzymaj się kochana. Pamiętaj jeszcze o planie B. Rany jakie to wszystko ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka 38
Pati, gratuluję i po cichu życzę parki:) Flaa, podzielam głos dziewczyn-zróbcie razem badania i jeżeli cokolwiek pójdzie nie tak - in vitro. Zacznijcie już starać się o refundację, bo nie wiadomo co dalej z programem będzie, a skoro staracie się już tyle czasu, to coś jednak nie gra. Ale decyzje musicie podjąć wspólnie. Zuza:( Jutro sądny dzień - kwalifikacja. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mego73
Oh!! Zuza tak po cichu myślałam, ze ci sie uda, Olivia ma racje nas cuda omijają, ja tylko słyszę wokół znajomych, ze u nich cuda sie zdarzają:-( Ja sie dowiem jutro co dalej, mam termin u mojej gin. Tak prawdę mówiąc to nie wiem czy te hormony będę w ogóle brała, jak przeczytałam skutki uboczne to mozna sie załamać. Zuza odezwij sie jak będziesz miała wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×