Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Loniu droga robię je następująco [ kwiatek ] tylko nie robisz żadnego odstępu pomiędzy nawiasami czyli robisz nawias zaraz piszesz kwiatek i zamykasz nawias 🌼 🌼 Pozdrawiam Was wszystkie ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki SM :-) Moze smutki tez bedziemy zamykac w nawiasie? Milego wieczoru Wam zycze! :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe koleżanki, Coco no to miałaś wczasy, ja również nie lubię oszczędzać na wakacjach, człowiek cały rok haruje żeby potem zaszaleć - taka prawda, u mnie pogoda barowa, kolejny etap budowy zakończony, robotnicy się wynieśli, teraz sprzątanie, pozdrawiam, 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM dzięki za szkołę, umie robić śliczne kwiatuszki, Rachelko u ciebie już kostka a ja mam dopiero dach, ale ci zazdroszczę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki. Coconut 2009 dziękuję nieraz pare słów dużo pomaga ja lubię mówić o moim synku Pawełku przecież on był i jest w moim sercu i pamięci i pozostanie do końca moich dni ,dzisiaj jest 10 miesięcy jak był operowany i wszystko było dobrze ,serduszko podjęło prace i mieliśmy nadzieję że będzie dobrze ,lecz niestety było inaczej.Wybaczcie kobietki ale nieraz jest taki dołek i wszystko wraca.Ja jestem na antybiotyczku czuje się okropnie ,zobaczymy skutki. Loniu 37 życzę udanego wypoczynku i opalenia na czekoladkę .🌼 SM_40 śliczne kwiatuszki umiesz cudeńka tworzyć,❤️🌼 Karmi jak tam grilek udał się . Jak pominełam którą to wybaczcie jestem początkująca.🌼 Pozdrawiam kochane kobietki i życzę dobrej nocki.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwiazda antybiotyczek? czekolanda? kwiatuszki? cudenka? grilek? nocka? Gwiazda - szczycik infantylizmeczku :-D Wez sie zastanow kobieto co ty wypisujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coconut nudzi sie smiertelnie w towarzystwie meza wiec musiala koniecznie przywlec znajomych na wakacje. A teraz obrabia im d*pe na kafe bo nie robili tego co chciala. to juz taka mentalnosc zeby zagladac obcym do portfela i decydowac na co maja wydawac i ile. wyjmij nosa z cudzych gaci kobito!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Coco jestem identyczna! jak mnie nie stać to nie jadę, na wakacjach idę na całość nie oszczędzam na gofrach, rybach i ciastkach, lodach itp.:) napisz kochana jak w tym Egipcie, co tam się dzieje, ja obserwuję Lat Minute i wszędzie Egipt bardzo dobre hotele - cenowo bardzo korzystnie stąd wnioskuję ,że musi być nieciekawie. o Kobietki nie odpisujcie na zaczepki pomarańczowych bo nigdy nie wyjdziemy z impasu. o U mnie dziś słonko, lato wraca....@ też przyszła, cholera cykl tym razem 36 dniowy!! zauważyłam, że zawsze w roku mam dwa dłuższe cykle :(, cholera i jeszcze nie mam takiego normalnego krwawienia tylko plamienia, od czwartku czekam,czekam i cały czas tak skąpo.....sorry za szczegóły, Taida ja to się dopiero martwię czy nie przekwitam........kurcze a może to torbiel? kobietki jak to jest przy torbielach? Tak myślę,że w tym tygodniu jak nic wizyta u gina mnie czeka. o Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty sobie gościu moim nickiem geby nie wycieraj i ode mnie to tak ze trzy c***e w bok.I wyjmij swój szanowny nos z moich wpisow,zes się uwziela na Biest i na mnie a gowno Cie obchodzi czy razem pijemy.Za swoje pijemy nie za twoje a jak nam się nudzi to oglądamy sobie patologiczne seriale dla cwiercmozgowcow,ktore tez cie tak draznia.Jak ci nie pasuja moje wypowiedzi to ich nie czytaj i znajdz sobie inny wdzięczny obiekt zainteresowan a nie się tu caly czas do kogos przyczepiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawkę:) Taida może tyle czekają z wyborem kd bo czekają na tą zgodną z preferencjami, a do tego sezon urlopowy robi swoje...jak wszędzie, mam nadzieję, że lada dzień otrzymasz odpowiedź. Lonia no to miłego wypoczynku na wczasach, o deszcz się nie martw w tym roku masz jak w banku. Coconut....ale miałaś wyjazd nad Bałtyk.....współczuje nieraz się zastanawiam czy Ci ludzie którzy sie przy nas kłócą nie zastanawiają się w ogóle jak my się wtedy czujemy. Ja też nie znoszę dziadostwa na wyjazdach i wyobrażam sobie jak Cie trafiało na to wszystko, ale kwota wydana nad Bałtykiem imponująca:):):):) Ja nie jestem bogata, ale więcej wydałam na rozrywki w ostatnim tygodniu będąc w domu....gratuluje zdolności:) a tym znajomym to już w ogóle gratuluję podwójnie:) Jola no to pracę sie posuwają do przodu pamiętaj, że kiedyś przepowiedziałam, że Mandarynka i Ty zaciążycie jako pierwsze, jak na razie moje słowa się sprawdzają. Gwiazda nie dziwię się, że przeżywasz każdy miesiąc po śmierci synka, nie wyobrażam sobie nawet Twojego bólu...chyba nie ma nic gorszego:( Pisz u nas będzie Ci łatwiej żyć choć troszeczkę. Ivanka co ja czytam cykl 36 dni? I nie mów mi, że nie robiłaś testu, a jesli nie robiłaś to rób go jak najszybciej dla pewności, na torbielach się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ja w tej swojej gonitwie ostatniego miesiąca to nawet nie liczyłam dokładnie dni cyklu... i jak teraz policzyłam to tak wyszło, generalnie tak wcześniej zaobserwowałam, że zdarzają mi się dwa cykle w roku ponad 32 dniowe i to właśnie w okresach cieplejszych dni...martwi mnie tylko na @ skąpa i nie taka jak zawsze, ja miałam zawsze niski progesteron...oczywiście odpuściłam i nic ostatnio z tym nie robiłam i boję się ,że to dlatego tak się zadziało. kurcze! i jeszcze ostatni miesiąc to mega stres miałam.....a co dziwne mnie w ogóle ominęło pms - piersi mnie nawet nie bolą,nic, kompletnie może nie miałam owulacji ??? a i nie wściekam się tak jak zawsze ( no może troszeczkę) dlatego pomyślałam o torbielach czy są jakieś objawy... bo jak nie to coś mi się wydaje,że ewidentnie hormony i wczesna meno mnie dopada. o Liilly - lucy.jumper@onet.pl czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,Karmi, dziękuję ty wiesz za co🌼 Ivonka ja bym zrobiła test ,bo może nie torbiele tyko coś wiesz co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazda:) raczej nie...bo z m raczej omijaliśmy się niż spotykaliśmy w ubiegłym miesiącu, własnie nawet porządnych starań w temacie nie było więc....to nie ciąża. Pewnie stres daje o sobie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja witam rowniez. Racjelko zaczelam ogladac Na granicy-nawet nawet. Jesli ci sie podoba to zacznij ogladac Luthera - to tez o detektywie w specjalnej jednostce...bedzie ci sie podobac jesli nie widzialas. p.s My tez bylismy teraz 4 dni z przyjaciolmi na urlopie... We wrzesniu jedziemy sami... POzdrawiam wszytkie kobitki te nowe i starsza ekipe. Moncheri mam nadzieje , ze u ciebie wszytko ok. Trzymamy kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka Ja jak miałam torbiele to krwawienie mialam zawsze wydłuzone tak do 11 dni. U ciebie to moze coś innego. I Od wczoraj wieczorem kiepsko się czuję. mam 37,5 gorączki i zero siły. Zastanawiam się od czego cos takiego. Kataru, kaszlu brak tylko lekkie mdłości i niemoc i oczywiście uderzenia gorąca. M pojechał na rower, a ja się zastanawiam czy powinnam iść jutro do pracy jeśli nie bedzie lepiej. Jak bym miała normalna prace to na pewno bym została ale i tak jestem więźniem telefonu, na który przychodza służbowe maile i trudno jest nie reagować jak wiem, że nikt mnie nie zastepuje. I Wczoraj w resturacji juz zaczełam się źle czuć więc wieczór był mało udany. Wybrałam Sowa i przyjaciele bo blisko domu i sprawdzone menu. Zjadałam tylko zupę i przystawkę, a czułam się jak po zjedzeniu konia z kopytami. Zaraz kładę sie spać. niecierpie chorować :( I Mandarynko Jak tam? Odezwij się bo chcemy wiedzieć czy wszystko ok. I Pozdrowienia dla wszystkich, a szczególnie dla Mon cheri, o której na pewno nie tylko ja myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tylko błagam nie piszcie żebym zrobiła test ciazowy bo dziś mój 7 dc i dopiero @ mi się skończyła wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida to pewnie przemęczenie......osłabiony organizm i coś złapałaś...jak możesz to powinnaś zostać w łóżku aby zregenerować siły...zdrówka życzę:) o Biest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biest czy ty robisz cokolwiek innego niz pijesz / ogladasz durnowate seriale/ jestes na wakacjach!!! zenada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia pewnie już grzeje tyłek w ciepłym miejscu:DU nas coś mało letnio.....Do tego prawie cały dzień bolała mnie głowa:( Coco, znajomi rzeczywiście nieszczególni....Oby następny wypoczynek był swobodniejszy i bardziej udany towarzysko:) Coś u nas ostatnio 2-owe zawirowania. Ivanko, cykl rzeczywiście długaśny....Moja @ też była tym razem jakby bardziej skąpa i krótsza.....różnica wprawdzie mała, ale jednak zauważyłam ją.... Jolka, no to teraz kolej na Ciebie, Karmi Ci to przepowiedziała:DMoże nowy dom rzeczywiście przyniesie Ci szczęście:) Taido, wracaj szybko do zdrowia:) Biest, oby Twój urlop we wrześniu był bardziej szczęśliwy.... Ivanko, za chwilę napiszę kilka słów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×