Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

dziewczyny my właśnie wrócilismy z rowerów i chwilę odpoczywam, a co najlepsze jeżdżę ze znienawidzoną @ właśnie dzisiaj mnie nawiedziła:( Do Lichenia jedziemy dopiero w piątek, sobota, niedziela....jasna sprawa, że pomodlę się za nas wszystkie to oczywiste..... Do Lichenia mam daleko chyba ze 400 km także wycieczka niezła. No to ja tyle pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka, kawa podana Dzisiaj funkcjonuję już normalnie:DWyspałam się i wróciłam do normalności;) Lonia, a jak Ty funkcjonujesz dzisiaj w pracy? Pewnie łatwo nie jest po takim fajnym wypoczynku:) Jolka, znam ten ból kiedy to my mamy wolne, a nasi m nie. Trudno wtedy w pełni cieszyć się z wolnego. No cóż, takie życie....Na szczęście nie przeszkadza mi to, że jestem w domu, bo jest mi tu po prostu dobrze:) Karmi, przejażdżki rowerowe masz super, ale ta wredna @.................. Pozdrawiam i czekam na Wasze wpisy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie i zapraszam na kawe :-) ja niestety z pracy, ale kawa jest tutaj dobra. Dzisiaj rano myslalam, ze zamarzne!!! Piekna pogoda za oknem a tylko 12 stopni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly - no musze od nowa przyzwyczic sie do komputera, pogody i siedzenia na miejscu :-) takie uroki pracy, ale wciaz mam w glowie piekne obrazy plaz i kapiel w morzu ... *** Jolka - teraz popracujesz nad pieknym i wqygodnym domem, a pozniej bedziesz napawac sie jego pieknem :-) Odpoczniesz wkrotce ! *** Taida - powiedz jak przebiega procedura KD? Na jakim jestescie etapie stymulacji? Bardzo Ci kibicuje i wierze, ze to bedzie piekne lato dla Ciebie! *** Pozdrawiam wszystkie dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawką, Lonia37 witam cię gorąco w ten piękny poranek u mnie w słońcu już ponad 30 stopni, napisz kochana coś więcej o sobie bo nie wiem ile lat się starasz i czy masz dzieci albo dziecko, ja się staram już około 5 lat z przerwami ale intensywnie to około 2 , i ciągle nic :( współczuje siedzieć w pracy w tak piękne dni, wakacje szybko lecą i ja też powoli muszę się przestawić na myślenie o pracy :( pozdrawiam :) miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly powiem ci że ja lubię swoje towarzystwo, bardzo dobrze się czuje sama ze sobą, lubię czytać, oglądać ciekawe programy :) muszę dzisiaj z synem odwiedzić jego gimnazjum bo ponoć są listy uczniów przyjętych ale teraz czekam na kuriera bo syn zamówił sobie nowe słuchawki :( nic mi się nie chce robić :o 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola - ja staram sie od ok.2 lat. Na poczatku lekarz sprawdzil, monitorowal - wszystko bylo dobrze, jajeczka byly, owulacja, wyniki tez. Kazal sie intensywniej starac... Po roku poszlam do innego lekarza i ten zlecil mi badania tarczycy, no i wyszla mi niedoczynnosc, ktora mam juz pod kontrola. A od lutego tego roku zaczelam chodzic do Novum, tam przebadano mnie wzdluz i w szerz :-) Moja rezerwa jajnikowa konczy sie i nie mam zbyt wiele czasu na decyzje o podejsciu do In Vitro. W tym cyklu mialam robiona histeroskopie, usunieto mi polip endometrialny, ktory tez byc moze byl przyczyna niepowodzen. Teraz postaramy sie troche naturalnie i jak nie wyjdzie to zaraz po wakacjach pomyslimy o "wspomagaczach" :-) A dzieci jeszcze nie mam... jakos nigdy wczesniej nie czulam potrzeby, instynkt macierzynski obudzil sie dopiero jak poznalam swojego obecnego meza :-) A teraz mam 37 lat, niedlugo urodziny 38 w sierpniu. Nie jestesmy zdesperowani, ale chciala bym juz miec wieksza rodzine, tym bardziej, ze czuje potrzebe bycia mama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest tak goraco ze po 15 minutach splynal mi caly podklad wiec nie bede sie wcale malwac. Moj maz wyslala mi 20 minut temu zdjecie termometru z auta....o 10.30 32 topnie...katastrofa.... Wczoraj dostalam jeszcze @@@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest - a gdzie Ty jestes, ze taki upal u Ciebie? W Warszawie przyjemnie chlodno, ale bardzo slonecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest u mnie na Śląsku też gorąco, Lonia37 ty też jesteś z 1975 roku jak ja , tylko ja z lutego, ja walczę jak Karmi do 42 lat a co :) ja mam syna z 2000 roku, pierwsza klasa gimnazjum, w wakacje się nie wspomagam bo mój ginekolog na urlopie nawet clo nie biorę bo m nie będzie w dni płodne no to po co :( nie myślę intensywnie bo sytuacja w tym miesiącu nie zależna ode mnie, moja siostra też mieszka w Warszawie na Ursusie, 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny ja krótko bo potworne urwanie głowy w pracy> I Lonia fajnie, że wróciłaś szczęśliwie i że udane wakacje miałaś. Stymulacja do kd wyglada tak, że przed owulacją dostałam dwa zastrzyki a teraz musze brać luteinę i estrofem. Przerwa na @ potem znowu leki aż do przyjęcia zarodków. Prawdopodobnie bedzie to druga połowa sierpnia. Trzeba też wpadać do kliniki na monitoring kilka razy. I Karmi wzruszylaś mnie tym, ze bedziesz się za nas modlić. dziękuję. Ja do kościoła nie chodzę ale tak jak mówi moja mama za takich jak ja to się trzeba modlić jeszcze mocniej bo to jedyny ratunek dla zagubionych dusz. W Licheniu byłam 3 lata temu na ślubie koleżanki. Warto to wszystko zobaczyć, choć ja wolę inne klimaty. I Lili, Jola Udanego odpoczynku nadal życzę. Ja też nie nudzę się w swoim towarzystwie. Uwielbiam czytać. Ostatni bardzo dobrą książkę przeczytalam " Po drugiej stronie słońca" Polecam. I Mamy tu kilka zaginionych koleżanek ostatnio. Dziewczyny dajcie jakiś ślad życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki u nas upał , Taida33 trzymam kciuki za powodzienia, Karmi dziękuję ci że będziesz nas wspierać modlitwą w tym szczególnym miejscu. Ja nadal na antybiotyku pózniej powtórzenie badań i zobaczymy,jutro wizyta u gina zobaczymy co nam powie czy mamy jakieś szanse pozdrawiam wszystkie kobietki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynka - gdzie sie zgubilas ??? Co u Ciebie ? X Biest u nas tez potwornie goraco , lezy czlowiek , nie rusza sie , a pot mu strumieniami plynie ;) X Gwiazdo no to trzymam kciuki za jutro ! X Taida ;) no to odliczanie trwa , jejku , moze juz za miesiac... , ale lepiej za bardzodo przodu nie myslec ... X Jolka , takie miesiace , sa najlepsze , bo przy tych cholernych staraniach , to mozna do glowy dostac ;) X Lonia ile ta rezerwa wyszla ? Twoj wiek jest normalny , by podjac decyzje o maciezynstwie , szkoda tylko , ze nie wiedzialas wczesniej o tych wygasajacych jajnikach , tylko sie za bardzo nie spinajcie , po moim przypadku uwierzylam , ze psychika ma najwyrazniej ogromny wplyw , niestety :( Strasznie mnie denerwuja niektore komentarze na temat wieku , wedlug mnie , bardzo wazne jest miec odpowiedniego kandydata na ojca u boku !!! X Karmi owocnych modlitw w Licheniu !!! X Mnie tez sie wydawalo , ze lubie swoje towarzystwo ;) , do czasu , az musialam lezec sama jak kloda , wtedy okazalo sie , ze okropna ze mnie nudziara i maruda. :p X Dostalam pozwolenie , na powolny powrot do zycia , wszystko sie powoli unormowalo :) Aha potwierdzilo sie na 99,99 % dziewczynka , z czego sie wszyscy cieszymy , bo kazdy na to po cichutku liczyl . Mamy 16 tydzien , jak leze spokojnie czuje jak plywa sobie :) X Pozdrawiam was , takze niepiszace ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri super że wszystko w porządku :) ale ci zazdroszczę :) Mandarynko no właśnie co u ciebie :) jak się ciąża rozwija ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri oj życzę ci niezłych kopniaczków że strony maleńkiej księżniczki, i teraz tyko do przodu tydzień za tygodniem tego ci bardzo życzę . Mandarynko co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) 🖐️ 🌼 Mon Cherii świetnie że wszystko ok i gratulacje córeczki ;) Oby już tak bezstresowo do rozwiązania pozostało tego Ci życzę ❤️ 🌼 Mandaryneczko no co tao ucichłaś nam jak tam mandaryniątko się ma ??? Odezwij się 🌼 Pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie. Mon cheri widzę że u Ciebie samopoczucie lepsze aby tak dalej,zawsze o Tobie myślę.Ja jestem przed kolejną @ i już na nic nie liczę.Dla Wszystkich pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri - moje AMH wyszlo mi 0,3... tak malutko, ale jeszcze cos wytrzasne :-) A juz wczoraj powinnam dostac @, brzuch mnie boli tak jak bym miala, a tu nic... oczywiscie wczoraj z fantazja zrobilam test :-) i wyszedl ujemny. Mam cukle 25-26 dniowe, dzisiaj 27dc. Zle sie czuje i do tego pierwszy dzien w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco a z Tobą co się dzieje zaginęłaś w akcji pokonania kafee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moncheri to ty uwazasz ze masz odpowiedniego kandydata na ojca z boku? Chyba padne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale u was ciepło, u mnie póki co pogoda do d......wieje zimny wiatr i jest jesiennie, ale wszystkie prognozy wskazują na zbliżające się upały, bardzo się cieszę tym bardziej, że od poniedziałku urlop. Moncheri ale masz fajnie..leżysz w domku i cieszysz się ciążą:)No i fajnie, że będzie dziewczynka. A ja dziewczyny nie lubię swojego towarzystwa i siedzenia w samotności jestem zodiakalnym bliźniakiem i ludzi wokół siebie potrzebuje jak ryba wody. Ciekawe co tam u Gerwazego? Lonia mam nadzieję, że uda ci się zajśc w ciążę bez invitro, ale jakby co tonie czekaj zbyt długo z decyzją. Rachela gdzie się podziałaś? Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu ty nie padaj tylko spadaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazda trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę, napisz koniecznie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jestem, tylko od jakiegoś czasu jakby nie mam o czym pisać :( Moje tematy wydają się nie na miejscu ;) A o staraniach to już w ogóle nic, więc co komu po moim towarzystwie na topiku :P Karmi, idzie do Ciebie upał z zachodu :) U nas od kilku dni gorąco. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znow kusilak wcczoraj do 2.30 bo film mnie wciagnal i musialam go obejrzec do konca :-P Mnie te goraczki wykoncza a w sobote niedziele ma byc w De 38 stopni. Chyba jednak doprowadze basen do porzadku i wystawie bo na pare dni na taras :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z pyszną kawką, u mnie ciąg dalszy upałów, w sobotę robię grilla na budowie, przyjeżdżają znajomi ze Skarżyska dawno nie widziani :( podrzućcie jakąś fajną sałatkę co by pasowała do karkówki, szaszłyków i kiełbaski :) pozdrawiam miłego dnia, aha m jest na antybiotyku - tak się zawsze co roku załatwia klimatyzacją w pracy :( z seksu nici bo osłabiony :o pozdrawiam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W De przy grillu kroloje przewaznie salatka kartoflana lub z makaronem :-) Ja przyznaje sie bez bicia, ze przewaznie kupuje gotowa salatke ale na weekend chce zrobic salatke kartoflana z wolowina. Ja musze najpierw kupic grila bo nam 2 oddaly zywot- i zwykly i elektryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×