Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Hej, Mandarynko pochwal się , który to tydzień już u Ciebie? I Biest To czekanie jest okropne, przynajmniej dla mnie takie było. Oby do poniedziałku. I Jola czekam na wieści od gina. Na pewno wszystko ok. I U mnie bez większych zmian. zmieniłam lekarza prowadzącego ciąże. Idę do niego 4 grudnia to ordynator szpitala, w którym mam nadzieje będę rodzić. U mnie może być problem z cholestazą ciążową pod koniec więc muszę mieć dojścia żeby w razie czego szybko znalazło się miejsce na patologii ciąży. Cholestaza u mnie występuje rodzinnie, babcia, mama i jej dwie siostry miały. Ciekawe czy przejdzie do kolejnego pokolenia, mam nadzieje, że nie bo to nic przyjemnego i może być bardzo groźne dla matki i dziecka. I W domu kończymy pierwszy z planowanych remontów dyktowanych bliskim nadejściem nowego członka rodziny. Z części dużego salonu po przedzieleniu powstał gabinet dla M. Fajnie wyszło bo ściana gabinetu od strony salonu to potężna biblioteczka na moje książki, których mam bardzo dużo. Jutro przyjedzie do mnie mama i będziemy wszystko układać, teraz trwa sprzątanie. I Stefania fajnie, że zabrałaś się za przygotowania do wizyty w nowej klinice. Koniecznie trzeba zrobić choć podstawowe badania żeby zdiagnozować przyczynę poronień. domyślam się że to jest trudne ale trzeba próbować. I Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam pierwotnie jechac na bete w piatek ale nie bede wariowac****oczekam do poniedzialku. Od piatku zaczne sikac na testy :-P No wlasnie ktora nastepna po Mon cheri do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio jakie badania porobilas pjuz w kierunku poronien? Matko ile kobiet to kuzwa dotyka az mnie zlosc bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... Biest no jeszcze przede mna Wisiolkowa porodzi , a nastepna mysle Mandarynka , a potem Taida , albo Jolka , no i potem Ty ;) Nie szalej z tymi porzedkami i cieplo sie trzymaj ! Korek zalozony ??? Z beta odczekaj , bo za wczesniej to wychodza takie niepewne male wyniki i czlowiek sobie tylko mase stresu funduje! ( mam prawie wszystko procz pieluch do opluwania , chusty do noszenia noworodka i baraniej skorki do wozka , zeby ja w dupke grzalo ) x Stefanio amh rzeczywiscie o wiele za wysokie , prosze nie trac zbyt duzo czasu u tego lekarza , bo moj mi tez wmawial , ze jest dobrze i mam czas , a przelecialo lat 13 i teraz to chyba cudem w ostatniej chwili sie zalapalam !!! x Mandarynko koniecznie sie oszczedzaj ile tylko sie da , lozysko moze jeszcze sie prawidlowo rozrosnac , ale trzeba uwazac , trudno to sie cora namarudzi , potem jej to wynagrodzisz... a nie dalo by sie tatusia troche bardziej zaangazowac? x Taido uwielbiam remonty i przemeblowania , u nas jeszcze tez troche roboty , by przygotowac kacik malej , no i obowiazkowo wyniesc moja wielka biblioteke do duzego pokoju , zeby jej ksiazki na glowe nie spadaly ... Gratuluje zdecydowania , bo nas co tydzien jesien pokonuje , lenistwo dopada i tak to odkladamy , a czasu juz prawie nie ma ;) x Migotko , dobre z ta Barborka , bo to patronka tych co przodki wyrabuja ;) , a niech wam te ciezka prace wynagrodzi ;) x Coco i co zabralas sie do porzadkow , bo mnie to sie w tym roku wcale nie chce ;) x Moncia , Liilly ,Gerwazy, Karmi, SM pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korek ? Od transferu leze pod gruba kolderka w dresiku i puchatych skarpetkach wiec macica ogrzana. Ja robie wszytko w normie :-) ale czas mi sie ciagnie Mon cheri jak flaki z olejem. To masz juz prawie wszystko co potrzeba. Fajnie... Ja bete zrobie w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest masz rację poczekaj do poniedziałku...tylko czy wytrzymasz? Aż sie boje tych Twoich sikanych testów w piątek....ale może cień drugiej kreski już być.Nadal mocno trzymam kciuki i wierzę, że się udało:) Stefania masz rację będziesz miała wyniki na styczniową wizytę, po 3 poronieniach nawet zwykły gin na NFZ daje skierowanie na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Biest czuję się jakbym "oglądała" wielkie odliczanie przed startem promu kosmicznego:) Wybacz porównanie, ale to dla mnie zawsze były mega emocje, az mi serducho palpitacji dostawało:) tak się jakoś z Wami zżyłam, że przeżywam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwasna mandarynka tak, mam PCO. Moje AMH jest faktycznie wysoki, ale czy można to jakos zbic, chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje badania to przy zabiegu czyszczenia pobrali tkanki z macicy,ale było wszystko ok, tzn zadnej infekcji, -no i badania hormonow na IgG, IgM, tarczyca, krzepliwość krwi x teraz badaja DNA plemnikow i nasze kariotypy x macie jakies pomysły, co jeszcze można zbadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwie sie, ze po 2 poronieniu nie zrobili wam genetyki. Ja ci moge wymienic co ja mam porobione. Tarczyca z anty TPO,hormony,krzepliwosc***przeciwciala(u hematologa), immunologie (instytut immunologii),laparpskopie i histeroskopie operacyjna,toxo, cyto itd, badanie wirusowe ( w tym na chlamydie) plus badania genetyczne. Kurcze chyba ogolnie wszystko chyba ze czegos zapomnialam. **** U mnie dzis 6 dpt czuje sie ok w sumie nic szczegolnego :-P Dzis pobilam swoj rekord i wstalam o 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) wróciłam z pracy zawiozłam zwolnienie, wczoraj podglądaliśmy małego, wszystko ok, drugie badania prenatalne mam 20 grudnia, pogoda rześka mróz szczypie w uszy, u mnie -3, Biest no to wielkie odliczanie, faktycznie pobiłaś rekord z tym wstawaniem, ja tak miałam na początku ciąży też się budziłam w nocy i biegałam do wc ;) pozdrawiam miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida u mnie już 24 tc:) A u Ciebie??? Biest sikaj ile wlezie byle dwie kreski były:) Mon cheri staram się oszczędzać.Może lepiej pójdzie jak młoda wróci od poniedziałku do przedszkola.Mąż stara mi się pomagać na ile to możliwe ale pracuje do wieczora więc lekko nie jest. Jola cieszę się że z dzieciaczek ładnie się rozwija oby tak dalej:) Stafania a robiłaś mykoplazmę i uraplazmę? A my z M zastanawiamy się nad imieniem i jest tak co się mnie podoba to jemu nie a co jemu to znów mnie nie:) Pozdrawiam gorąco wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest u mnie 18 tydzień ;) ale ten czas leci, Mandarynko u nas ma być Michałek jak się płeć potwierdzi bo w 12 tygodniu na pierwszym usg prenatalnym lekarz się dopatrzył narządów męskich ;) dla mnie nie ma to znaczenia byle dzidzia była zdrowa :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej U mnie dziś skończył się 17 tydzień. Z mamą układamy książki w biblioteczce. Spora kolekcja się uzbierała. I Biest odliczanie trwa :) Kochana jak ty się obudzisz o 2 to nie wstawaj tylko się na drugi bok przekręć :) Jak przyjdzie maleństwo to Ty będziesz wyrobiona w nocnym wstawaniu. Ja jak nie prześpię 8 godzin to jestem nieprzytomna, a tak naprawdę mój organizm domaga się nawet 10. Tyle, że to w teorii bo często się też w nocy budzę i zasnąć nie mogę. Zazwyczaj jakieś ciążowe myśli mi teraz po głowie chodzą. Przed ciążą miałam myśli zapłodnieniowe, a jeszcze wcześniej pracowe tak więc dobry psychoanalityk by mi się przydał bo się nie potrafię wyluzować. I Stefanio Lepsze wysokie amh niż niskie. Moim zdaniem powinnaś spokojnie poczekać na wizytę w nowej klinice tam Ci dadzą listę badań, którą powinnaś zrobić. Strasznie tego dużo przy poronieniach i można się pogubić. Dobrze, że zrobiliście kariotypy bo to takie abc, a długo się na nie czeka. I Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane kobietki.Długo mnie tu nie było.Ja jestem 15 dni po transferze niestety nie udało się porażka całkowita. Mała bies życzę ci z całego serca żeby ciebie się udało i życzę wszystkim starającym POWDZIENIA A ciężarówkom Nudnej ciąży i całuski dla brzuszków. Pozdrawiam wszystkie z popołudniową kawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdko witaj. Fakt dawno cie nie bylo. O s**t przykro mi , ze sie udalo. Bylo to twoje pierwsze podejscie? Masz mrozaki jeszcze? Trzymaj sie jakos :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam pobrane 9 komórek niestety 5 było nie dojrzałych 4 zapłodnili a 3 przestały się dzielić został 1 kwiatuszek bo tak pięknie wyglądałjak kwiatusek był to 6 A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem narazie czekam na @ a potem zobaczymy nic nie planuję wolę żyć z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) co tu taka cisza :( Biest no chyba o tej godzinie nie śpisz ;) ale u mnie zimno i deszczowo, pozdrawiam, 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki drogie :) 🌼 Pozdrawiam wszystkie was serdecznie bez wyjątków :) nasze mamuśki ciężaróweczki i staraczki :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ależ dziś paskudna pogoda.Brr aż się z domu nie chce wychodzić. Gwiazda bardzo mi przykro że tym razem Wam nie wyszło mam nadzieję że wkrótce zaświeci dla Was słońce. Jola bardzo podoba mi się imię Michał jedno z moich ulubionych imion.Ogólnie Michały to fajne chłopaki:) Już niebawem Ty i Taida będziecie mieć połówkowe:)Zleciało szybko. SM witaj jak samopoczucie? Pozdrawiam laseczki i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takkkkk Michały to super chłopaki, mam takiego dwulatka " Misiasia" w domu, słodziak wielki ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×