Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Hej dziewczyny, ja już po połówkowym. Wszystko ok. Łożysko się podnosi. Jola czekam na info od Ciebie. I Zamówiłam karpia w galarecie i pierogi w restauracji. Na Wigilie najpierw idziemy do moich rodziców z pierogami, a potem do teściów z karpiem. To tyle jeśli chodzi o świąteczne gotowanie :) Trochę kiepsko ale w tym roku nie dam rady wysilić się na nic więcej. Sztuczna choinka już ubrana, wygląda kiepsko ale jest. Wieczorem jak ją włączę to prezentuje się godniej. Prezenty poprzynosili kurierzy, są już zapakowane przez M. Muszę tylko dokupić jedna zabawkę po okazało się że prezent byłby zdublowany. Jak tam Wasze przygotowania? Pewnie wygląda to trochę lepiej niż u mnie :) I Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Taida z moimi przygotowaniami tak samo jak u ciebie ;) na święta jadę do rodziców a na wigilię do teściowej bo teść nie żyję, my jutro jedziemy na usg połówkowe, Taida napisz proszę jakie parametry mierzą dziecku i czy jest sens się stresować jak pierwsze usg prenatalne wyszło dobrze to czy na drugim może być coś nie tak, bardzo się boję , pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola ja się bałam zdecydowanie bardziej tego pierwszego usg. Teraz czułam ruchy małej i wierzyłam, że wszystko będzie dobrze. Mierzonych jest wiele parametrów, oglądane są podstawowe narządy. Badanie trwa dosyć długo. Obrazki bezcenne. Na pewno wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida jak się cieszę że wszystko jest w porządku.Nie przejmuj się niczym tylko odpoczywaj i pozwól się obsługiwać:) Macie już wybrane imię dla malutkiej?Bo u nas gorąca dyskusja. Jola jest tak jak pisze Taida w zasadzie lekarz wszystko mierzy dokładnie ale to usg jakoś też mnie mniej stresowało niż to w 12tc.He he jutro chyba się już dowiesz czy to rzeczywiście chłopczyk czy może panienka:) Ja jutro robię większe zakupy.Jeszcze muszę dokupić trochę ozdób bo w tym roku mąż kupił zdecydowanie większą choinkę. U mnie też Wigilię organizuje teściowa więc jakoś się nie narobię.Zresztą i tak nie będę szaleć. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) dziewczyny dzięki za informacje, strach jednak jest, wizytę mam o 17,45 teraz wybieram się do koleżanki zobaczyć nowy dom który kupiła, trochę sobie rozerwę głowę i nie będę tak myśleć, trzymajcie kciuki, pozdrawiam miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taido bardzo sie ciesze :) :) :) Spokojnych odpoczynkowych Swiat. x Jolka po badaniach odetchniesz :) , do nastepnego razu ;) tylko niestety , bo mamy zawsze sie o dzieci martwia , ale jestem pewna , ze bezpodstawnie ... x Biest jak tam samopoczucie ? x coco ??? x Mandarynko a jakie opcje w sprawie imienia? u mnie dosc szybko poszlo , gdyz propozycja corki przeszla bez sprzeciwow , ale przy chlopcu , to byly by pewnie gorace spory ;) x SM , Rachelko , Karmi ; Gerwazy , Ivanko , Tesso , Stefanio, Liilly , Gwiazdo, Moncia , Zuzka , Migotko, Lonia, Mila , Wisiolek - pozdrawiam przedswiatecznie , zagladajcie i wszystkiego dobrego ... kogo zapomnielam sory , ale wiekszosc krwi nie w glowie a w .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuj***ardzo czuje sie dobrze. Jutro wracam Do domu i jedziemy na wielkie swiateczne. Nowy stol jest , choinka tez a w niedziele gotowanie-bigos , krokiety. W poniedziałek wielkie sprzatanie ,uszka , szarlotka , salatka. Plan jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki ,Mon Cheri ja tobie również życzę wszystkiego najlepszego .Oczywiście Wam wszystkim kochane ,życzę wszystkiego najlepszego .Taida super ,że u Ciebie wszystko się unormowało .Ja już jestem po in vitro .Transfer miałam 12 grudnia ,wczoraj zrobiłam test z krwi .Puki co wynik jest pozytywny w 9 dniu po transferze mam wynik 92 .Jutro kolejne badanie .Pozdrawiam Was wszystkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liily
Dziewczyny, czas leci szybko, ale czytając, że macie już połówkowe mam wrażenie, iż wszystko jeszcze bardziej przyśpieszyło....:)Taida, u Ciebie rewelacyjnie. U Jolki na pewno też, nie ma innej opcji:D Ja na Waszym miejscu, mamusie, też nie przejmowałabym się świętami. Wcale a wcale. U mnie inna sprawa, bo ciąży brak, to trzeba skupić myśli na czym innym;)W pracy miałam gorący okres, ale teraz już wolne. Dzisiaj już trochę sprzątałam, a od jutra zaczynam na poważnie przygotowania do świąt i przyjmowania gości:)Mam zapał, plan, tak więc wszystko na dobrej drodze. Przyda się taka odskocznia, bo potrzebna była mi już zmiana i odpoczynek od obowiązków zawodowych. Moncia, gratuluję z całego serduszka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) u mnie wszystko ok, badania wyszły dobrze, wszystkie parametry małego w normie, Moncia super wieści na święta, trzymam kciuki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam żeby zobaczyć czy u Joli wszystko ok a tu podwójna dobra wiadomość. Moncia gratulacje. Jola wiedziałam, ze wszystko będzie ok. I Wszystkim dziewczynom dziękuję za miłe słowa. Jesteście wspaniałe. I dziś miałam romantyczny wieczór z M...już nawet nie pamiętam ile czasu była przerwa od przytulania. I Imienia jeszcze nie mamy. Wymyśl coś ciekawego Mandarynko. I Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wszystkiego dobrego na swieta:) Taida super ze u Ciebie lozysko się podniosło i ze z ciaza dobrze. My przygotowujemy się po wyjazdu do Polski. M odebral dziś wyniki z DNA plemnikow i jest ok, to taki maly prezent dla nas na swieta:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wszystkiego dobrego na swieta:) Taida super ze u Ciebie lozysko się podniosło i ze z ciaza dobrze. My przygotowujemy się po wyjazdu do Polski. M odebral dziś wyniki z DNA plemnikow i jest ok, to taki maly prezent dla nas na swieta:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida, fajnie, że wszystko w porządku:) Dobre wieśc***ozwolą spędzić spokojne święta:) Wiem, że to się łatwo mówi, ale nie karp czy przystrojony i wysprzątany dom czynią święta wyjątkowym czasem:) Jolka:) Moncia, no to prezent pod choinkę:) Stefania, Wy tez ucieszeni:) Taki prezent... Biest, Lilly, Mon cheri - ściskam! U mnie po staremu-ciąży brak, w pracy się wyprułam (dosłownie, padam na twarz...dziś po mega maratonie z zarwanymi nockami spałam 12 godzin...). Umowę mamy taką, że przez kolejne 6 dni ANI SŁOWA o pracy:) W trzy dni nadrabiam dwa standardowe tygodnie przygotowań, porządków, strojenia, gotowania i tak dalej... Zajrzę jeszcze, ściskam, życzę mniej szaleństw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było bo pisać nie ma o czym ale Was podczytuję.U mnie nic się nie dzieje w wiadomej sprawie jestem po kuracji clo ale bez efektów i na tym chyba zakończę. Pozdrawiam Wszystkie dziewczyny i wszystkiego dobrego na święta. Mon cheri Ty już na końcówce życzę Ci szczęśliwego rozwiązania i szczęśliwych chwil z maleństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie urwanie glowy,ze nawet kompa nie odpalam:(Spie po 3-4 godziny i jeszcze musze nas wszystkich spakować na wyjazd.Lacznie z moim Tata.Pracuje również w Wigilie.Zaczelam brac antykoncepcje na wyciszenie i czuje się fatalnie,nie wiem po tym Yasminelle czy z przerobienia i zmeczenia.Przepraszam,ze tak krotko i tylko o sobie ale musze doczytać co u Was.Biegne prasowac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) u mnie pogoda wiosenna :) prezenty kupione ;) choinka ubrana, pięknie się świeci :) karp przeznaczony na wigilię już zjedzony ;) wczoraj naleciałam mnie ochota na karpia i skonsumowałam niemal całego ;) Liilly w pracy na wigilii nie byłam bo była 20 grudnia a ja głowę miałam zajętą badaniami prenatalnymi które miałam w tym samym dniu, jeżeli chodzi o wigilię w pracy to u nas różnie to bywa, po jasełkach ludzie się rozchodzą do domów i mało kto zostaje na wigilii :( z reguły ludzie nie lubią się łamać opłatkiem i składać życzeń tym bardziej z dyrekcją ,myślą tylko jak tu spadać do domu żeby dyrekcja nie widziała :( szykuje się do kościoła a potem w formie spaceru na cmentarz, zawsze przed wigilią odwiedzamy groby i kupujemy piękne świeczki w kształcie choinki, na obiad karp, którego resztki zostały z wczoraj ;) pozdrawiam miłego dnia, 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIOŁEK JOANNA
....witam :) oto moja córcia -sonia ur, 17 grudnia 2013 waży,3300/55cm :) jolka1975, ;) kwaśna mandarynko, :) cocoonut, :) liilli :) ,biest, :) mon cheri, :) taida :) ,rachel... :) sm :) ,rachelko, :) gerwazy, :) karmi, :) gwiazdo, :) moncia, :) zuzia, :) migotko :) i wszystkie dziewczyny które pominęłam ściskam i pozdrawiam życząc wesołych świąt, trzymam dalej za was kciuki. :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4d10502c99b9cd90.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisiołek super córcia, podobna do mamy ;) słodko śpi :) wymiary idealne, napisz jaki miałaś poród pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesiołku córeczka cudna moje ogromne gratulacje:) Moncia super prezencik życzę spokojnej ciąży. Jolu bardzo się cieszę że wszystko jest o.k.Ile mały waży? Stefanio mały prezencik a jak cieszy byle dalej do przodu:) Mon cheri jak samopoczucie?My nadal nie mamy wybranego imienia bo każdy ma inną propozycję.Inna sprawa że ja sama mało zdecydowana w tej kwestii.Dziś mam lekarza więc zobaczę czy łożysko mi się podniosło i ile maleństwo urosło. Coconut może kuracja yasminelle pomoże.Oby.Przynajmniej tak słyszałam że po odstawieniu tabletek anty jakoś szybciej się zachodzi. Wszystkie dziewczyny starające się pamiętajcie Nowy rok nowa nadzieja. Gosiu cieszę się że zajrzałaś.Ile cykli brałaś clo? Wszystkie dziewczyny gorąco pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynko mój mały waży dokładnie pół kilo, Taido a twoja mała ile waży ? Mandarynko ja c**proponuje imię Hania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×