Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

COCO wspaniale. Matko ale ci zycze wspolniczko serialowa zeby sie wam udalo. Opowiadaj...gzie , jak , jakie leki.... Ja w nastepnym cyklu jade do kliniki na badania i w marcu po 2 mrozaki. Rachelko ...pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już po staraniach - jak to było w tytule poprzedniego topiku - "bezskutecznych". Wcześniej w nicku miałam rok urodzenia, więc wiesz, że teraz, to już trochę późno. Lecimy turystycznie, będziemy do wtorku. Mąż ma w poniedziałek urodziny, poświętujemy w takim romantycznym mieście ;) Gdzie na dodatek jest tanie wino :D Coco, i ja będę trzymać kciuki! Biest ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 🌼 Młoda no cześć kochana myślę że mnie też pamiętasz co :) pozdrawiam serdecznie 🌼 🌼 Coco moja droga zaciskam łapki bardzo bardzo mocno :) fajnie ze jesteś :) 🌼 Pozdrawiam wszystkie koleżanki :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Dzieki za dobre słowa na Was zawsze można liczyc❤️ Mon cheri może rodzila silami natury i się biedna nie może pozbierać.W końcu Tosia przed samym rozwiązaniem była dosyć duza.No coz cierpliwie czekamy.A raczej niecierpliwie. Ostatnie trzy tygodnie brałam Yasminelle na wyciszenie. 1,2,3dc mam sobie robic zastrzyki Cetrotide.W 4dc badanie krwi:FSH,Estradiol,Progesteron i LH.W zaleznosci od wynikow zapadnie decyzja o stymulacji.Prawdopodobnie będzie to 150 Merionalu i 150 Gonalu dziennie.Dodatkowo mam się smarować Androtopem czyli testosteronem w zelu i lykam DHEA 25mg,Koenzym Q10 60mg,Femibion Natal 1 i Magnez.Jak się zacznie stymulacja to dojdzie Acard i Encorton. Biest przypomnij mi kochanie jakie Ty mialas dawki?Co oglądasz obecnie?Ja się zabrałam za kino gangsterskie.Kocham poczciwych Ala Pacino i De Niro i oglądam po kolei starocie nakręcone kiedy Ciebie jeszcze na swiecie nie było:P W przerwach jakies wynalazki typu Immortals,Starcie tytanow ale jakos tak bez entuzjazmu.No i jade po kolei z listy wszystko gdzie zagral Jake Gyllenhaal bo jakas faze mam chwilowa na niego:P Buziaki dla wsiech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco ja bralam jakos ok 2 tygodni przed dostaniem @ Metrelef 4 razy dziennie na wyciszenie do samej punkcji. Od 7 dc bralam najpierw 175 Puregonu , na 3 czy 4 dni przed sama punkcja zmniejszyli do 100. W sumie ostanio przez to ze mialam netbooka w rozsypce nie ogladalam na duzo. Jedynie co ogladam to Ripper Street,Sleepy Hollow,Cracked i Ravenswood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest jeśli przypadlo Ci do gustu Ripper Street to zobacz sobie Copper jest podobny w klimacie tylko więcej swintusza:PZacznie się lada moment The Bridge i The Following,ja jeszcze Justified oglądam i Grimm,OUAT no i te nasze wampirkowe.Ale teraz przystopuje bo dostałam dużo książek od Mikolaja to do wiosny mam co robic.Mam trylogie Greya chociaż podobno jest kiepska i biografie Bono wiec chyba od niej zaczne.Albo od poradnika na temat autohipnozy bo i taka dostałam.Kupilam sobie już sama z******ty album o ziolach i ziołolecznictwie to trochę poeksperymentuje:P Jestem na diecie:(a w Pizza Hut jest festiwal pizzy:O Nie wiecie co sie dzieje z Ivanka i Karmi?Tessa tez mało zaglada.Jedynie Ty, Jolka, Liilly,Rachelka i nasz dobry duszek SM piszecie.I Migotka się zawieruszyla.I Lonia:(Taida jest usprawiedliwiona bo dokarmia bebika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero zaczeölam Rippera alle fajny jest. O fajnie , ze The Bridge bedzie ... Ja wlasnie oglam na rtl2 chyba z 30 raz Twilight :-P Ja kupiak sobie ksiazke City of Bones...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w marcu mam dużo wolnego i caly czas przeglądam oferty żeby gdzies wyskoczyć.Chociaz tak naprawdę to najbardziej na swiecie chciałabym być w ciąży i ogladac wozki i akcesoria dziecięce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego weekendu dziewczyny:)Dostalam @ i dzisiaj zaczynam zastrzyki.Rownoczesnie mam zalecone brac dwa razy dziennie Acard i Encorton.Macie może jakies doświadczenia z tymi lekami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bralam kiedys przy staraniach acard 50 a Do ifv podniesli mi Do 100. Tu w De niestety Encortonu nie daja dlatego bede zalawiac go od lekarki w Pl Do kryo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja od trzech dni jestem przeziębiona więc spacerki się skończyły i leżę w łóżku. Na szczęście nic poważnego. I Coco No to się zaczęło :) Encorton brałam przy dwóch pierwszych IVF. To jest steryd. Lekarze przepisują go żeby była większa szansa na to, że organizm nie odrzuci zarodka. Tak naprawdę to najpierw powinno się zrobić bardzo szczegółowe badania immunologiczne i dopiero jak cos będzie nie tak to go łykać. Te badania są drogie i skomplikowane więc zazwyczaj właśnie łyka się go tak na wszelki wypadek. Na pewno masz małe dawki więc powinnaś być spokojna. Pamiętaj tylko żeby nie przekroczyć dawkowania. Co do akardu to na pewno przepisuję się go jak się ma np. podwyższone przeciwciała antykardiolipinowe, które to stwarzają większe ryzyko poronienia. Pewnie jeszcze w innych przypadkach. Ja nie brałam. Myślę, że twoja klinika tak jak zresztą wiele innych przepisuje te leki wszystkim tak na wszelki wypadek. I Stefania jak wizyta w Invicta? I Dla wszystkich koleżanek pozdrowienia z Lubelszczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Taido tak mysle ,ze ta klinika ma takie a nie inne leki w ofercie,ktora proponują każdej klientce.Nawet nie chce pisać pacjentce bo to będzie nadużycie:OLeki i dawki stymulacyjne sa praktycznie takie same niezależnie od wieku,rezerwy jajnikowej i innych czynnikow.Mialam mieć dobrany protokol bardziej indywidualnie z racji moich wcześniejszych osiagniec a raczej ich braku:PNo ale niestety miało być tak pięknie a wyszlo jak zwykle.Nie mam zamiaru się dolowac tak na zapas bo i tak nie mam zbytniego wpływu na to co się wydarzy.Moge jedynie dbac o siebie najlepiej jak potrafie i korzystać z Waszych wcześniejszych doswiadczen. Jak się czujesz kochana,jaka duza jest Malutka?Czy kupilas cos fajnego?Przyznaj się pewnie ciuszków masz jak dla trojaczków:P Potrzebuje kupic prezent dla noworodka bo mojemu sąsiadowi lada dzień urodzi się synek:)Nie mam pomysłu,podpytalam przyszłego tatusia to zasugerowal,ze najlepiej jakies ubranko.Moze podsuniecie mi propozycje? Jolka Ty niedawno smigalas po sklepach i Mandarynka z tego co pamiętam również.Podpowiedzcie cos przyszle mamusie.Podczytuje Was czasem na sąsiednim topiku,normalnie szok jak to zleciało,dopiero robilyscie test a za chwile już będziecie maluchy wyprowadzać na spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco wiekszosc klinik daje Encorton przed invitro. Tak jak Tida napisala jest po to by organizm nie ofrzucal ciazy :-P Pewnie bierzesz 10tke ... Encorton,Acard i heparyna to tzw '' Zelazny zestaw'' ktory sie bierze w Pl przynp poronieniach. Encort I Acard bralo wiele moich znajomych przy invitro. Taido....taaak badania immunologiczne wcale nie sa tanie , to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biest jest jeszcze stronka dedd.tv . sama na niej oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Coconut może kup małemu jakiegoś ciepłego pajacyka na zimę i grzechotkę ;) tylko większy rozmiar żeby mu nie było ciasno albo jak tatuś sugerował jakieś ubranko, teraz tego jest tak dużo że pewnie c***anie doradzą ;) zabawek edukacyjnych na razie nie kupuj bo to za wcześnie ;) u mnie pogoda fatalna :( wieje i pada śnieg z deszczem :( Taida jak samopoczucie, choroba odpuściła, Mon cheri :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny postanowilam tu napisac bo zgupialam ostatnio. Otoz ostatnio trafilo mi sie chwilowe plamienie. Bylo to 6 dni po skonczonej @. Podczas dni plodnych zawsze mialam duzo plodnego sluzu a teraz jest go troche i taki przezroczysto mleczny. @ skoczyla sie 31grudnia a 1stycznia odbyl sie stosunek. Plamienie mialam 6 stycznia no i ten dziwny sluz co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Jola dzięki tak wlasnie myslalam o takim kombinezoniku z takiego niby polarku,niby futerka co ma kapturek i na nim takie male uszka:)Przeslodkie i chyba dla chłopca tez może być? A jak Ty się czujesz?Masz jakies zachcianki?Kilogramami się nie martw jak się synek urodzi to będziesz smigac i zrzucisz raz dwa.Jak postepuje budowa?Kiedy planujecie się przeprowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut no cóż budowa idzie do przodu ;) dom na razie w surowym stanie zamknięty :) ja się czuję dobrze :) mały kopie jak piłkarz :) badania wyszły dobrze, oby do 28 kwietnia :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do przeprowadzki to długa droga przed nami ;) ja już dziś bym mieszkanie sprzedała i wykończyłam dom no ale cóż jak nas tutaj praca trzyma, tam dom gdzie praca co zrobić, boję się rzucić wszystkiego na jedną kartę, pozbawić siebie i męża pracy i zamieszkać w domu, a jak tam nie znajdziemy pracy to - jak żyć - z dwójką dzieci, tak że na razie jest jak jest ;) przyznam się tyko że mieszkanie w bloku mnie zabija:( cudownie się czuję z w swoich stronach na swojej budowie ;) mam tam blisko rodziców ;) podsumowując na dzień dzisiejszy nic nie wiem, okaże się co życie przyniesie w przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia - cc 8.1.2014 13.46 - 4060 gr , 55 cm - przesyla wszystkim kochanym ciociom ❤️ X Wlasnie wrocilysmy do domu cale , zdrowe i szczesliwe ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri gratuluje. Niech waw zdrowo rosnie. Teraz czas na nowe ciaze :-) Coco jakim prokokolem idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana Mon cheri niech Toska rośnie i zdrowo sie rozwija.Cudowna wiadomość.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Mon cheri:):):)jeszcze kochansza Tosiu:):):)wszystkiego najlepszego na Waszej wspólnej drodze mamy i wyczekanej,wymarzonej córeczki.Zycze Wam samych radosnych i szczesliwych dni w zdrowiu i bezgranicznej milosci. Mon cheri bylas taka aktywna do ostatniego dnia przed rozwiązaniem wiec pewnie odsapniesz i znow będziesz zasuwac jak maly motorek:P Jak dojdziesz do siebie to napisz cos więcej jak się Tosia sprawia i jak się poznajecie nawzajem.No i gratuluje masy malej zapaśniczki,czasem bliźniaki waza mniej niż ona jedna. Wszystkim koleżankom i sobie samej zycze takiego szczęśliwego finalu jak u Was.Caluje obydwie Ciebie w nos a Tosie w malutka lapke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri super wiadomość :) 4 kg, duża dziewczyna, ale ci fajnie :) trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest mam krotki protokol ale i tak wszystko się rozstrzygnie we wtorek,w zaleznosci od wynikow badan będzie podjeta decyzja o stymulacji.Jesli tak to po 150 Merionalu i Gonalu na dzień przez 6 dni a później nie wiem.Oswajam się tez caly czas z planem B czyli adopcja komórki. A czemu dopiero w marcu masz crio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×