Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

A malenka Tosia jest slodka i przekochana:)Tu u nas na topiku to była bardziej wyczekiwana niż Royal Baby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu nie ma za co przepraszać ani się dasac:) Jest nas dzisiaj niewiele na topiku i raczej mało która poza Lonia jest obeznana w sprawach tarczycowych.Ja nie mam pojęcia na ten temat a Encorton lykam od 1dc az do odwołania bo tak sobie zyczy klinika. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu sorki taka ze mnie gapa,ze jeszcze pomylilam ANA z ATA.Zapytaj moze na topiku Objawy ciazy po in vitro bo tam dużo dziewczyn podchodzi i na pewno wiedza więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Mon cheri jak przespałyście noc :) ja z tych wczorajszych wrażeń nie mogłam spać ;) pozdrawiam miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miano nie jest duze ale moze byc spowodowane tez tarczyca.... Encorton przepisuja w klinikach przed invitro standardowo wiec bedzie dobrze. COCO wciagnelam calego Rippera wczoraj hehe i biore sie na Coopera.:-P U mnie podejscie poszlo migiem. Ppojechlam w sumie na rozmowe a wyszlam z lekami do stymulacji i 3 tygodnie pozniej zaczelam zastrzyki juz. Ciekawe jak bedziesz sie stymulowac i zapladniac. Trzymam juz teraz kciuki za ciebie. Coco jak masz Facebooka to mozesz dolaczyc do naszej zamknietej gruy invitrianek. Dziewczyny sie uciesza na nowa kolezanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri jak karmisz małą, dajesz radę piersią :) co ile się budzi mała na jedzenie w nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri, witaj w klubie ;), moja ma 6 miesięcy i wstaje w nocy 5-10 razy, z tego ok 5 karmień nocnych, byle do wiosny ;). Pozdrowienia dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri serdeczne gratulacje .Mała jest prześliczna i jaka duża .Super jeszcze raz serdecznie gratuluję .Pozdrawiam was wszystkie ,trzymam za was kciuki .Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda1
Witajcie Dziewczyny! o Mon Cheri, serdeczne gratulacje dla Was, Malutka jest cudna i chyba podobna do mamy, na moje oko :) Rozkoszujcie sie teraz tymi chwilami, bo tak szybko mijaja... o Zuzka78, moj mały skonczy za 10 dni roczek, a nadal sie w nocy budzi "na cyca". Juz od 2 m-cy praktycznie go w dzien nie karmię, ale w nocy nie moge oduczyć... :( masz jakis skuteczny sposób? cale szczęscie spi z nami, wiec nie musze wstawać w nocy :) o Rachela, miłego pobytu, bawcie sie dobrze!!!! o Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda, nie mam niestety sposobu :(, muszę karmić nocą, bo mała ma problem z przyrostami - waży zaledwie 6,4 kg :(. W dzień też dużo się karmimy, w zasadzie żywienie córki to głównie pierś wciąż, dopiero rozszerzamy dietę od kilku dni. Przyznam, że te pobudki w nocy są uciążliwe - dobrze że jest mąż obok :), specjalista od nocnego usypiania ;). Mała niestety nie chce spać ani w łóżeczku ani z nami. Lada dzień wyrośnie z gondoli :( P.S. Przepraszam za off top :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki gościu :) czy to Ty Zuzka? Nasz mały nie znosi łożeczka, spal w nim może raz 15 minut i obudzil sie z placzem - służy mu raczej jako kojec do zabawy :) nasz nie ma problemu z wagą, mozna by wręcz powiedziec na odwrót, no cóż duzy sie urodzil, ale od początku gardzil mlekiem modyfikowanym - zaczelam go przestawiac jak miał 2 m-ce i trwało to pół roku :((( Fakt to nocne karmienie jes troche meczące, ale ja sama nie wiem czy on jest głodny czy chce sie przytulić. najbardziej boje sie o jego ząbki....nie wiesz jak to z tym jest? Moje dwie córy przesypiay noc juz od 2-4 miesiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal baby przy Tosi wymięka. I Dziewczyny nie straszcie. Ja myślałam że to nocne wstawanie w ciąży na siusiu jest najgorsze, a jak czytam o tym karmieniu to dopiero wyzwanie :) I dobrego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida nocne wstawanie na siusiu to pikuś w porównaniu z karmieniem i przewijaniem ;) i tak jak mała będzie spać to ty będziesz czuwać czy oddycha czy wszystko w porządku ;) mnie nachodziły koszmary śmierci łóżeczkowej, tak że w mężem na zmiany czuwaliśmy przez całe noce czy mały oddycha, teraz myślę że jestem mądrzejsza o doświadczenie i nie będę tak panikować ;) ale wszystko okaże się po porodzie, pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyżej to ja, tylko był problem z logowaniem na laptopie :O, teraz piszę ze stacjonarnego o moja starsza córa budziła się w nocy 2 razy, piła pierś, dopijała mm i po długim usypianiu w akompaniamencie głośnych krzyków zasypiała na kilka godzin, a młodsza budzi co chwilę, na szczęście nie płacze tak :), natomiast nie tknie się ani mm ani butelki o co do zębów, to starsza nie ma żadnych kłopotów, mimo że długo piła mleko z butelki :O o zmykam już zanim mi pogrozicie palcem ;) ;) ;) powodzenia dziewczyny i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taido, nie wszystkie maluchy tak śpią jak mój, choć większość jednak budzi się w nocy ;). Może akurat Tobie trafi się promocyjny egzemplarz, czego Ci z całego ❤️ życzę. Moja młodsza córka nie śpi dobrze ani w nocy ani w dzień. Jak była noworodkiem, to całe dnie wisiała na piersi i przy niej spała (siedziałam z nią 23 h na dobę w fotelu i karmiłam), a potem w miarę jak skracała czas karmienia, to zaczęła spać 3 razy dziennie po 30 minut i tak jej zostało do dziś, z tym że ostatnio są tylko 2 drzemki :O. o Tak czy siak - życzę Wam pięknych, zdrowych i długo śpiących maluchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri jeszcze raz gratuluję.Nie mogę wyjść z podziwu jaka Tosia jest śliczna:) Taida wstawanie w ciąży to naprawdę nic w porównaniu z tym co jest potem.Moja córka dała mi nieźle popalić do drugiego roku życia nie przespała ani jednej nocy.w okresie niemowlęcym to już w ogóle potrafiła np obudzić się o 23,24 i nie spać do 3,4:/ Mam nadzieję że teraz będę mieć śpioszka.Mój chrześniak za to przesypiał od samego początku wszystkie noce:) Dziewczyny Biest,Coco,Stafania teraz wasza kolej może jeszcze w tym roku powitacie na świecie swoje dzieciaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Moja starsza przez 2 lata nie dawala mi spac , ale to bylo dawno i nieprawda ;) Tosia jest cycana , na razie okolo 24 godzin na dobe , dobrze , ze nie ma zabkow , bo czasem udaje mi sie wyrwac sutek z zacisnietego buziaczka , by na przyklad udac sie do toalety , niestety najczesciej nawet do drzwi nie dojde , a juz sasiedzi z naprzeciwka zrywaja sie z obledem w oczach myslac o nalotach dywanowych ;) Gdyz Mala zostala w szpitalu zwyciezczynia konkursu na najmocniejsze pluca !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri moje WIELKIE GRATULACJE :–) .Każdy maluszek jest inny i inaczej daje popalić.Już maleństwo pokazuje kto tu rządzi. :–) :–) :–) Życzę miłego dnia wszystkim kobietkom. :–)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Gwiazdko. Moja chrzesnica np od narodzin przesypa nocki...budzi sie ale rzadko. W dzien spi tylko w pokoju gdzie jest halas,mozna kolo niej garami trzaskac, sluchac muzyki...ona spi. Pprzeniesie ja szwagierka do lozeczka...10 min i sie budzi. Zlote dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mon cheri jak tam kolejny dzień i noc minęła z Tosią :) pewnie jest bardzo grzeczna ;) moje drogie już niedługo setna strona ;) pozdrawiam miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc to ja nie wpisalo mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale się naśmiałam z tych opisów dotyczących zachowania maluchów w nocy. Faktycznie wędrówki do łazienki to nie jest najgorsze co może mnie spotkać. Ponieważ generalnie jestem panikara to pewnie nawet jak dziecko postanowi zasnąć na godzinę to będę co 5 minut sprawdzać czy oddycha. Tak na poważnie to uświadomiłam sobie brutalna prawdę, że kompletnie nie mam pojęcia jak karmić, kąpać, przewijać i dbać o dziecko. Przecież nigdy tego nie robiłam. Jedyne doświadczenie z małym dzieckiem mam takie, że kiedyś kuzynka z zaskoczenia dała mi potrzymać swoje niemowlę. Mały się zaczął prężyć a ja z przerażenia dostałam czerwonych plam na szyi, choć nie mam do tego tendencji. Na początku lutego wracamy do warszawy i pomyśle o szkole rodzenia. M trochę kręci głową ale tez nie będzie miał wyjścia. Pewnie będą same młode pary, a mój M grubo po 40 :). I Nie gniewajcie się na mnie za takie wpisy. Cały czas mam świadomość, że takie problemy, o których pisze powyżej to żadne problemy. Codziennie jestem wdzięczna medycynie, że jestem jakimś cudem w ciąży i codziennie dziękuje opatrzności za kolejny dzień jako tako spokojnej ciąży. Zobaczymy co będzie dalej. I Mon cheri cycek 24 h, fajnie to wymyśliłaś. Buziaki dla Tosi. Jak oglądałam jej zdjęcie to przypomniał mi się ten trudny moment Twojej ciąży gdzie wszystkie bałyśmy się o jej zdrowie. Może czasem mniej badań to spokojniejsza ciąża, z drugiej strony jak sobie coś odpuścić i będzie źle to będą wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taido nie masz za Co przepraszac. Takie obowy Sa naturalne szczegolnie gdy nie mialas stycznosci z noworodkami. Jestem pewna ,ze dasz rade. Kurs rodzenia moze dodac ci troche odwagi. W szpitalu na pewno mozesz poprosic polozna o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri gratulacje malutka śliczna.Ja boję to się napisać ale jestem w 6tc byłam dzisiaj u lekarza i serduszko bije. Jestem na zwolnieniu bo trochę plamiłam.Trzymajcie za mnie kciuki bo ja mam ogromnego stracha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo mi przykro ale u mnie nie będzie stymulacji:(Mam paskudne wyniki typu FSH 17 a LH 20. Brak mi slow,troche poplakuje,napisze cos więcej jak się opamiętam bo dzisiaj to nawet nie chce mi się chcieć. Pozdrawiam Was moje kochane i dziekuje,ze jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COCO sciskm cie bardzo mocno. Nie bede pocieszac bo w takim momencie malo pomoge. Wiem ,ze to zabrzmi troche niedelikatnie ale prznajmniej wiesz na czym stoisz i dzieki temu mozesz dzialac '' odpowiednio '' dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×