Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Gość miliii
Tak, ja też chodziłam w Novum do dr L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milii tak myślałam :). Dawaj znać jak będzie przebiegał Twój proces z kd w I. Trzymamy za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest życzę żebyś jutro obudziła się zdrowsza. Widzisz może to opaczność kazała C***oczekać z ciążą do marca bo taki pierwszy trymestr plus grypa to musi być koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyyy
O wizycie u dr. R tez pisalam wiec moze sie nie bede powtarzac bo zaraz sie znowu Coco wkurzy ze mi sie w kraju nie podoba :-D :P Mysle, ze dobrze zrobilyscie, ze udalyscie sie do Invicty. Tam bym tez kierowala moje kroki, gdyby M doznal olsnienia i zgodzil sie na kd. x Swoja droga spotkalam dziewczyne ktora mi robila USG (w USA USG robia wylacznie technicy) i okazalo sie, ze ona byla dawczynia komorki oraz surogatka dla malzenstwa gejow z Francji. Ma z nimi od lat kontakt o co roku dostaje updates o synku. Teraz w Kalifornii za miesiac ma sie urodzic drugi synek, rowniez z jednej z jej komorek. Tez jest w kontakcie z rodzicami na wypadek gdyby dziecko mialo kiedys pytania. Naprawde mila babka, ma wlasne dzieci i ogolnie take dobra aure. Tak jakos pokazala to wszytko od takiej humanistecznej i nieskomplikowanej strony, ze mam nadzieje, ze moj M sobie to przemysli :) x Biest, mam nadzieje, ze czujesz sie lepiej 🌼 x Mon Cheri, Moze bys tak dala dziecko tacie na chwile i napisala kilka wrazen? ;) x Pozdrowienia dla wszytkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala biest ja tez mam nadzieje , ze niedługo wyzdrowiejesz. Tak jak pisze Taide,bo w marcu szykujemy się obie na ciaze:) x Gerwazy trzymam kciuci za Twojego M ,żeby doznal olśnienia!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobry człowiek
jak tam produkcja dzieci za grubą kasę? a dziecko się dobrze chowa "gejom"? ma rodzica A i rodzica B czy tatę 1 i tatę2? :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do... bardzo dobry człowiek....odezwała się zazdrośnica..żal ci doope ściska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi troche lepiej ale meczy mnie kaszel. Ja zabralam sie za The Blacklist i lykam z zaciekawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry czlowiek...:O :( Wypada ci zyczyc zeby wokol ciebie byli sami tacy dobrzy jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka babeczki drogie ;) Zaglądam tu do Was lecz mało pisze bo i nie mam o czym moje drogie u mnie wszytko o staremu i na nic nowego się nie zanosi 🌼 Biest zdrowiej kochana bo chorowanie nie przyjemnie jest :p 🌼 Coco co tam słychać ??? ;) 🌼 Gerwazy fajnie ze piszesz ,a może mąż się zdecyduje zobaczysz jak będzie ;) 🌼 Mon cherii odezwij się babolu nic nam nie piszesz jak tam Antosia daje ci tak popalić ze nie masz dla ans chwili czasu :P 🌼 Dla reszty dziewczyn pozdrowienia nie chcę wymieniać bo pozapominam wiec dla wszystkich bez wyjątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki czasem was podczytuje , ale najczesciej odpisac nie zdaze, - plus karmienia piersia przez cala dobe , a to zasne , a to sie mala melduje , a to codziennie mi tu polozna przylazi i posprzatac trzeba ,a to jakies urodziny ( u mojego , to pol famili ze stycznia ) i tak sie kolebie polprzytomna . Ale jest super , bo mala slodka , godzinami mozna patrzec . I mi strasznie glupio tak tu o tym pisac :( X Gerwazy moj "stary" to totalnie zglupial na punkcie corenki , jak on i starsza w domu to problem ,kto pierwszy na rece wezmie albo kto wozek popcha ... Ja ja dostaje jak zaczyna ryczec , albo cyca szuka ... X Gosiu jak Ci tak z calego serca .... X Biest zdrowiej szybko .. X Rachelko moze sie uda , moze niestety nie , ale probuj do konca , nigdy nie wiadomo kiedy nam los sprzyja ... X Taido czas szybko mija , az sie wiezyc nie chce ... X SM odezwe na fb , pozdrawiam ... X Mili witaj i powodzenia ... X Stefanio z ta ciaza marcowa trzymam Cie za slowo .... X Pozdrowienia dla wirtualnych cioteczek : Karmi , Tessy , Coco , Lilly , Jolki , Mandarynki , Wisiolka , Zuzki , Migotki , dedi ? ,Mlodej , Monci , Gwiazdy , Loni , Kogo pominelam niech wybaczy zaspanej babie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mon cheri super ,że malutka rośnie i jest słodka . Coco biest ,gerwazy ,mili i pozostałe starające się dziewczynki trzymam kciuki za wasze starania .Dla zaciążonych gratulacje i dla mamusiek oczywiście też i ich pociech. Taido jak twoja malutka na kiedy masz termin ,gosiu ty jesteś na początku ciąży na kiedy masz termin .Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przeziebienie rzucilo sie na pluca i mam taki kaszel, ze nie wytrzymuje juz. Stefanio co tam u was? Pozdrawiam reszte... Moja Coco mysle o tobie.... The Blacklist ogladanieta...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyyy
Mala Biest, Czy Ty bylas u lekarza? Bo z takim dlugotrwalym przeziebieniem i kaszlem to nie ma zartow. Uwazaj zeby sie z tego nie zrobilo zapalenie pluc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi do poniedzialku nie przejdzie to pojde w Poniedzialek bo nie mam ochoty na powtorne zapalenie oplucnej jak w zeszlym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala biest uważaj na siebie i jak przez weekend choróbsko nie przejdzie to idz do lekarza x u mnie nic nowego, ciagle siedze w pracy i czas mi szybko mija:) czekamy na 13 luty i wtedy mam histeroskopie z endo skraching a potem to już z gorki, czyli kolejna stymulacja ale tym razem z długim protokolem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! :-) Długo mnie tu nie było, muszę sobie poczytać Wasze wcześniejsze wpisy bo już nie jestem na bieżąco...Wróciłam z urlopu, byliśmy na nartach w Czechach, jestem tak zmęczona jazdą, że muszę odpoczywać w pracy :-) W środę idę na histeroskopię, sprawdzić czy zrosty się po ostatniej nie porobiły...może dostanę później zwolnienie do końca tygodnia. Teraz mam 6dc, a w następnym zamierzam powtórzyć badania hormonalne i AMH no i w marcu się okaże co i jak :-) Pozdrawiam Was Kochane, trzymajcie się ciepło w te ogromne mrozy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu nie widać postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaPapaaja
hej... nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta.... wpadłam do Was, tak w zasadzie żeby się wypłakać, bo mam dzisiaj mega doła... równo 10 lat temu miałam bardzo poważną operacje...i pamiętam, że jak się wybudziłam i dowiedziałam się, że wszystko poszło ok, to planowałam, że gdy dostanę zielone światło, to będę miała drugie dziecko... (a po paru latach trzecie) zgodę dostałam w zasadzie 2 miesiące po...i .... DUPA, NIC.... i tak zleciało 10 lat!! z 30 latki zrobiłam się 40 :( przeszłam 5 inseminacji, 2 transfery, tonę badań... tak, mam córkę, 12latkę, wspaniałą, zdrową, cudowną i powinnam być szczęśliwa...i staram się... dziękuję losowi za to każdego dnia... ale...mimo to nie czuję się spełniona... co więcej, czuję się przez to gorsza :( wiem, to głupie...ale nie uczestniczę w rozmowach na temat dzieci, bo raz usłyszałam, że co ja tam z jednym dzieckiem mogę wiedzieć.... albo że prawdziwe macierzyństwo dopiero poznaje się przy kolejnym dziecku....nawet do mojej ginki mi głupio iść, bo mam wrażenie, że patrzy na mnie z litością :( jakieś 6-7 lat temu gdy naszła mnie myśl, że się nie uda oblewał mnie zimny pot..bo tak w sumie to z jednej strony byłam pesymistką ale z drugiej jakoś wydawało mi się to niemożliwe że nie będę miałam więcej dzieci... kiedyś myślałam, że się z tym pogodzę..ale to chyba nie możliwe :( i każda ciąża będzie jak kolec w sercu. nie widać ale w środku ból masakryczny.. tak się tylko chciałam wygadać..... ps. gratuluję wszystkim, którym się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Maja nie wiem czy mnie pamietasz ? :) nie martw sie, najwidoczniej musimy jeszcze poczekac na swoja kolejke... mnie sie tez jeszcze nie udalo i zaczynam sie powoli przygotowywac do mysli, ze byc moze nigdy sie juz nie uda, a to proces zlozony, jak wiemy.... mamy corki w podobnym wieku, moja ostatnio na sile stara sie mnie namowic na "braciszka" ;) rece mi opadaja jak to slysze..... x trzymaj sie, wyskakuj z dola - bedzie dobrze, jakkolwiek by nie bylo :) x x pozdrowienia dla wszystkich szczegolne usciski dla Tosi i jej mamusi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaPapaaja
oczywiście, że Cię pamiętam Tesso :) w sumie wiele nicków kojarzę...trochę poczytałam wątek i widzę że trochę dziewczyn już daawno nie zaglądała chyba mnie moje dziecko o rodzeństwo w zasadzie "męczy" już coraz mniej...chyba ma już świadomość, że jest "po ptokach". często jednak wzdycha "gdybym miała siostre albo brata, to...." :( smutno mi wtedy baardzo :( pozdrówka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka babeczki cisza jakaś nam tu nastała coraz mniej nas pisze :( 🌼 Maja Papaaja ja również cię pamiętam i wiem co czujesz mam to samo :( choć moja córka już dorosła zawsze chciała rodzeństwo no ale życie inne scenariusze pisze :( 🌼 Tessa ściskam :) 🌼 Biest :) Coco , Taida ,Mon cherii ,Rachelko, Ivanko , stefi ,kwaśna mandarynka,, Gerwazy, stefania31,Karmi , Lilly , Jolka,Wisiołek,, Zuzka , Migotka , Lonia, Moncia, Młoda ,Gwiazdo ,gosia, miliii, kurcze jak kogoś pominęłam sory to już ten wiek nie pamięta się wszystkich :P Piszcie co tam u was i pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) SM no ty to masz pamięć :) myślę że żadnej nie ominęłaś ;) cisza tutaj, mało dziewczyny piszą bo u każdej proza życia ;) u mnie nic nowego, mały rośnie, powoli szykujemy wyprawkę :) wkraczamy w 27 tydzień :) a swoją drogą jak ten czas leci ;) pozdrawiam miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×