Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Gość Zuza_917aaaaaa
Maja dzwonic wieczorem ... Ale wynik juz mam 37.9... Czyli nadzieja wciaz jest (prawda?) pomimo mojej schizy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje ciazy. Beta ladnaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tujkaa
Zuza, no jasne, że jest! Miałaś przecież nieco ponad 5, czyli przyrost jest duży. Zyczet Ci by to był początek szczęśliwej ciąży. Ja niestety jestem w ogromnym stresie bo wciąż to niewielkie krwawienie. Leżę, odpoczywam właściwie to już od tygodnia, mam pojęcia jak się wytłumaczę w miejscach pracy tym bardziej, że i w przyszłym tygodniu chyba poleże... zwolnienia wziąć nie mogę bo nie pracuję na etacie. No ale teraz najważniejsze by Ono miało sirt dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja sie na prawde boje cieszyc.... Tujka ja pamietam ze czytalam, ze jakis znaczny procent kobiet tak ma w pierwszym trymestrze ... Ale serduszko jest Kochana :) Nie martw sie praca - odpusc sobie na jakis czas albo przynajmniej zredukuj liczbe godzin... Maluszek najwazniejszy! Ja tez bede sie probowac oszczedzac ( od poniedzialku do roboty :( Biest mi sie wciaz wydaje ze za chwile @ dostane bo brzuch taki "pelny" i cycki juz mnie nie bola od paru dni; mialam sensacje zoladkowe przez trzy dni - chyba tez ten magnez ;) co chwile ryczec mi sie chce i nie mam na nic sily - ale czy cokolwiek z tego to objaw to nie mam pojecia. Kolejna aplikacja i troche opuchlizny wrocilo ;) Jesli @ sie nie pojawil u Ciebie do tej pory to suuuperaszczy znak! Ty mnie wykonczysz- nie dosc ze sama mam swoje paranoje to jeszcze mam do poniedzialku czekac na Twoja bete!!! A do tego One siedzi cicho - co sie dzieje Kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_biest
Ja kupilam wlasnie test i zrobie go rano ale jestem na 100% przekonana ze bedzie 1 kreska. Mi sie czasem cykl z28 dni potrafil do 32 wydluzyc dltego ja sie tym nie kieruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza_917aaaaaa
Oj :( ale jesli to tylko plamienie... I jak sie @ nie rozkreci do jutra to testuj Kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_biest
Ja mam przewaznie 1 dzien plamien przed @. No nic okarze sie wszystko na dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza - super :))) Tujka - zwichnięcie stawu skokowego to but gipsowy albo orteza na 2 tygodnie albo skręcenie kości stopy z naruszeniem panewek (wybroczyny, mega opuchlizna, mega ból) ciagnie się długo, nie ma mowy o staniu, o chodzeniu nie wspominam. Pozostaje praca z domu ;) Biest - może to innego rodzaju plamienie ;) A ja siedzę i czytam hormonach, niedoborach i dziwie się, ze ja jeszcze żyje ;) http://www.tlustezycie.pl/2013/10/wiele-kobiet-zaczyna-przygode-z.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
mala biest przykro mi :( Pisalas ze masz 4 ciąże naturalne za sobą i tyle też poronien. Czy znalezli u Ciebie przyczynę tego? Może wcześniej pisałaś, ale nie pamietam. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczyna autoimmunologiczna. Ze te wyniki dopiero w poniedziałek bo bym pojechala Po wodke i ja teraz otworzyla. Ja nie mam sily uronic lez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tujkaa
Przykro mi Mała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tujkaa
Ale obciach, buźki mi się pomyliły... Oczywiście :-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala biest trzymaj się :( ja wypiję za nas dwie dzisiaj! @ przyszła co było oczywiste jak transferu nie było ale i tak jej cholery nie nawidzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_biest
Damy rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Biest Kochana tak potwornie smutno ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_biest
Najgorsze jest teraz to czekanie na wyniki. Lekow narazie nie odstawiam. Narazie po progesteronie troche minelo. Damy rade, juz nie takie rozczarowania przezylam. Jeszcze tylko niedziela :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Biest skad bierzesz te sile i cierpliwosc? Masz racje z wodka czekaj do wynikow. Fajnie by bylo sie kiedys w przyszlosci razem napic oczywiscie juz po pozytywnym rozwiazaniu naszych zmagan - buziaki juz z samolotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie dzieje z One?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_biest
Wlasnie tez sie zastanawiam czemu nie pisze. Zuza a co pozostalo mi innego? Zalamywac sie nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Biest pewnie, ze nie! Masz przeciez plan z nowa klinika- ja wiem, ze Ci sie uda - zobaczysz. Czekam na kolejny samolot brrr Strasznie trudno mi wracac do roboty ;( ... One odezwij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Bezpiecznej podróży Zuza! I mam nadzieję, że już nic się nie zmieni, że wracacie w pakiecie:-) Będziesz utrzymywać kontakt z klinika co dalszych badań, dawek leków... ? Odzywaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest wybacz, że pytam ale jeśli Ty byłaś kilka razy w ciąży i do tego jesteś jeszcze młodą babką, czyli że problem masz z donoszeniem ciąży a nie poczeciem... i podobno immunologiczny to czy nie możecie się starać naturalnie i brać jakieś wlewy immunoglobulin potem dla ochrony? Z innego forum pamiętam że asinska tak właśnie robiła i jest już chyba w połowie ciąży. Przepraszam jeśli to głupie co napisałam i jeśli nie wiem o czymś jeszcze co Wam nie pozwala począć dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Po zabiegach porobily sie zrosty i mam jajowody nienadajace sie Do niczego. Przeciez ja sie ciagle od 5 lat Naturalnie staram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ,ze wczesniej niz jesien nie podejde. Pewnie do tego czasu bede w Pl to porobie paretdodatkowych badan..nk,mutacje genu MTHFR itd. Ja robilam Tujko Hla i Lct i nie mam podstaw by robic szczepienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×