Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Zuza ja w 6 dpt w invikcie miałam już maleńką betę, to były potem ciążę biochemiczne ale implantacja gdzieś wtedy nixrt się zaczynać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może, ale nie musi. To jeszcze zależy jakie miałaś zarodki, mnie transferowali pięciodniowe blastocysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Kochane moje ja zwariuje zaraz - jeszcze nie dzwonili Mialam jedna blastke i jedna morule Rodzinka tez mnie wykonczy ;) ganiaja z kata w kat i chca mi telefon zabrac (haha jedyna rzecz ktora mnie przy zdrowych zmyslach teraz jeszcze trzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy- dziękuję Ci za pomoc. Czytałam Twoje wczesniejsze posty. Doceniam, że sie odezwałaś i zasugerowałaś swoje pomysły. Podziwiam Twoją wiedzę.dzięki / Zuza- co chwila odświeżam stronę w oczekiwaniu na Twój post!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Zuza to ty do nich zadzwon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest- czy Ty już zrobiłas test? Czy ja ten moment przeoczyłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One kochana u mnie Test wygladal standardowo z 1 kreska. Co oni sobie wyobrazaja niech dzwonia. Wlasnie ty zadzwon o 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie znów śladowe plamienie wie leżakuje-jak ja tego nienawidziłam w przedszkolu. Ale tym razem to może po badaniu... no mam przynajmniej taką nadzieję. Ake do rzeczy, w związku z sobotnim płomieniem i wczorajszym calodniowym muleniem w brzuchu pojechałam na usg już dziś. No i widać 15mm pęcherzyk ciążowy (co ważne w macicy bo różne mi już myslit po gloeiet chodziły) z pęcherzykiem żółtkowym. Tym samym nie powinno to być puste jajo płodów. Zarodka jeszcze nie widać choć myślę że moj dr nawet nie próbował siet go doszukiwać. Badanie bylo szybciutki, bez powiększania i poszukiwania bo dla niego taki obraz na ten czas jest ok. Kolejne badanie za 2 tygodnie. Przejrzałam forum gync i widzę że on tak standardowo robi i nie proponuje wcześniej usg. No cóż to teraz nogi do góry i czekam do wieczornej aplikacji luteiny, wtefyy sprawdzę czy tam już znów przyzwoity biały kolor jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te literówki telefoniczne... płomienie zamiast plamien... marzenie, płomieni tam to ja dłuższą chwile jeszcze chyba nie poczuje ku niepocieszeniu mojego M;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Tujka bardzo się cieszę:) oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uslyszalam, ze mam sie jeszcze nie cieszyc ale implantacja jest (malutka beta) ALE JEST!!! Dziekuje Wam, ze Jestescie - Tujka - wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
To my się tak tylko trochę cieszymy!!!!! Hura!!!!!!!♡♡♡♡♡♡♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jaka beta? To wyprzedzilas mnie z wynikami bety. Czyli masz male podstawy zeby sie cieszyc i miec nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Zuza! Jesteś na dobrej drodze:) Dzieki dziewczyny, to za tygodnie mam nadzieję na serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Zuza a kiedy nastepny test? Ty mi tu nie rycz, bo musisz być silna. Z perspektywy czasu powiem że lepiej trochę dystansu bo się wykonczysz:) chociaż chyba się nie da .... ♡♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza Stefania ma racje przestan plakac. :-) Twoja beta jest pewnie wieksza niz moja i jesli to sie potwierdzi to ja bede mogla plakac. Albo z pozytywnego wyniku bede tez plakac. Tobie nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie jak wariatka! Jestem w malutkiej mini ciazy :) Ale boje sie jeszcze bardziej .... Aby w niej pozostac .... Dziekuje Wam czuje ze to dzieki Wam sie udalo :) puki co- przeciez mam sie jeszcze nie cieszyc.... Biest jutro Twoja kolej Kochana a ta kreska to wiesz ze nic nie znaczy jeszcze- zobaczymy jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest mini mini mini ciaza bo do 5 jest jej brak. Do 14dpt moze sie zdarzyc jeszcze wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_biest trzymam kciuki za bete, oby pokazała coś innego nic 'sikaniec' zuza za Ciebie też trzymam żeby ładnie rosła :) To Twój 6dpt. Ja bym dzisiaj miała 3 dpt gdyby nie odwołali transferu :( Wiecie że ja nigdy jeszcze nie robiłam bety, bo dwa transfery odwołane, a sikańca to może z 5 razy w życiu, z czego 3 w ciągu ostatnich dwóch lat. @ zawsze u mnie jak w zegarku i nigdy naturalnie nie zaszłam to i nie było po co robić bety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tujka, dzięki za informacje. Dla nas z kolei Katowice to za daleko. Pewnie zostaniemy w wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest dziekuje, ze sprowadzasz mnie na ziemie bo potem rozczarowanie by mnie zabilo Postanawiam wiec nie cieszyc sie; Stefanio buziaki dla blizniakow i dziekuje z calego serca-tego dystansu to by sie faktycznie mi przydalo ;) Biest W Ciebie to ja wierze - jutro sie okaze Tylko tak przykro caly czas mysle o One i tez glupio mi sie cieszyc choc wiem ze One Wish sie spelni dla One jak nie teraz to za chwile Olivio oby sie nam wszystkim spelnilo to najwieksze marzenie Jejku Tujko to bedzie niesamowite uslyszec serduszko :) Przepraszam za chaos, mam taki metlik w glowie... Dziewczyny dziekuje Wam, ze Jestescie- Jestescie mi tak bardzo bardzo bliskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza- brawo!! Udało Ci się!! Będzie dobrze, za dwa dni powtórka :) ale się cieszę!! Ja naprawdę potrafię się cieszyc z czyjegoś szczęścia, mimo swojego niepowodzenia. Naprawdę potrafię:):) zaraz otworzę piwko i wypiję za zdrowie Twoje i Twojego maluszka i za Groszka z mojego forum o KD, bo tez się własnie dzis okazalo,że jej beta jest doadatni!! :):) / Biest- cos jest nie tak. Nie mogę znależć posta, w którym napisalaś, że test jest - i ciągle czekam na jego wynik. Kiedy Ty to napisalas kochana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×