Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Gość mala_biest
Tujka ja mam wisielczy Humor wystarczajaco nie mam sil i nerwow na takie dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
Mala - lepiej powiedz po co Ty dziecko kochane wstałaś dziś o 4:30?? :) czy Ty rozwijasz jakiś stragan, sprzedajesz ciepłe bułki, warzywa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha One ja wstalam dzis o 3.30 bo meza wyprawialam do pracy. Ja zawsze bylam rannym ptaszkiem a szczegolnie w lecie wstaje 4,5. Dzis jestem...troche niewyspana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
Mala_no to jutro pośpisz do 4:15 hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Gosciu jestes zalosny nawet nie masz odwagi sie zalogowac - zostajesz wiec zignorowany - nie ma cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Wlasnie udalo mmi sie dostac do kompa w pracy i wlamac do biurka (nie pamietam gdzie kluczyk zostawilam) do tego jechalam do roboty 45 minut cala sie trzesac i wciaz sie trzese serce mi wali jak po nadmiarze kofeiny (?) naplilam sie rano szklanke soku z acai - kurcze moze to ma jakas naturalna kofeine.... Bo przeciez nie zdenerwowalabym sie az tak tym powrotem z "wakacji" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
Zuza- nerwy do konserwy :) w ciąży jesteś :):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One, Mała Biest...kurcze strasznie mi przykro:( Miałam wielką nadzieję, że u obu będą dwie grube, tłuste, różowe krechy... Rozumiem że jak przystało na "babki z jajami" bierzecie życie za rogi i ponownie do boju? Gościu daruj sobie. Są ludzie którzy na zewnątrz rozpamiętują wszystko latami i są tacy, którym starczy godzina. A co kto ma w sercu to już nikomu nic do tego. I tak jak mówiły dziewczyny - trzeba się logować i wtedy można wylać wszelkie żale z wątroby:) Miałam kłopoty z kompem, zawirusowało mi się ustrojstwo potwornie. Mam tyły i u Was i na blogu i w ogóle w wirtualnym świecie:) Muszę ponadrabiać. Do tego przygotowania do Wielkiego Dnia idą pełną parą i właśnie popsrtykałam się lekko z kuzynką o sukienkę - ona uważa, że nie wypada mi iść w bieli, powinnam założyć coś bardziej odpowiedniego do wieku...:) Czyli pokutny worek;) I nic to, że nie wyglądam na swoje lata i nigdy nie miałam sukienki ślubnej:) - nie wypada i basta. Za tydzień rejestracja na in vitro...mam wielką nadzieję, że ze strachu przed wszystkimi badaniami i faszerowaniem lekami mój i mojego M organizm zmobilizuje się i sam zajdzie w tą cholerną ciążę:) Migotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Migotko nie sluchaj kuzynki ;) to Twoj slub! Widzialam na wystawie suknie zrobiona cala z takiej grubej koronki a jednoczesnie delikatnej troche byla retro z super dekoltem, dlugim koronkowym rekawem i tak delikatnie rozszerzajac sie do dolu wygladala super stylowo i z klasa na tle innych napuchanych z falbanami i krynolinami... na odpowiedniej figurze wygladalaby jak z pokazu - i pomyslalam sobie o Tobie - tylko Ty nie szalej z odchudzaniem ! Masz sie cieszyc a nie glodzic ;) a w sukience masz sie czuc jak Krolewna i zobaczysz to w oczach swojego Ksiecia :) Trzymam kciuki aby zaskoczylo naturalnie a jak nie to jest medycyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
One haha do konserwy ;) Zastosuje sie do twojej rady Kochana! Och wciaz boje sie uwierzyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
Zuza- no no. Będę Ci przeypominać :):) Migotka-eheś, babki z nas z jajami dlatego jedziemy dalej. Biest myśli o jesieni, ja biorę mojego ostatniego maluszka w tym cyklu. Nie ma na co czekać. Trzeba brać i w razie czego odłożyć kesz na drugi program :) a Ty Migotka pamiętaj, ze to Twój ślub i niech się kuzynka cofnie do średniowiecza:):) Biest- dziś u mnie był coven :) czyli ja i 8 moich koleżanek ma cotygodniowej rozgrywce w Cluedo albo Dominion. Pomyślałam o Tobie i Twojej miotle :):) Stefania- jak się czujesz, jak żyjesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
migotka ignor dla kuzynki w koncu to Twoj slub a nie jej i mozesz isc dokladnie w tym na co masz ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
Matko jedyna, gdzie są wszyscy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Jestem, jestem ale czuję się koszmarnie, ledwo mogę coś poczytać, pisanie mnie przerasta. Boli mnie ciągle główna, mam nudności i generalnie czuję się jakbym była chora. W pracy ledwo żyje, a po niej wpadam w letarg jakiś. Mam nadzieje, że z dzidzia ok, dowiem się w poniedziałek. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza właśnie takiej koronkowej sukienki szukam:) W jakim salonie widziałaś, pamiętasz może? Oczywiście że będzie biała, albo zbliżona do bieli, dziwne trochę, ona jest młodsza ode mnie i takie poglądy. Nawet jej mama była zdziwiona takim konserwatywnym podejściem:) U mnie kocioł w pracy, dziś siedzę w domu, mam mega migrenę i gorączkę:( jestem rozbita jak paczka dropsów. A na urlop trzeba czekać do sierpnia... One, Mała - 3mamkciuki:) Tujka za Ciebie też. Migotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
Witajcie, u mnie 5 dpt, czekam z niecierpliwoscia, choc tak jak pisalam powoli godze sie z mysla ze matka nie zostane:( powiem , ze bardzo mi pomoglo , gdy dowiedzialam sie ze to raczej po stronie plemnikow problem. Latwiej mi to jakos przegrysc. Na to wplywu juz nie mam. Biore sporo lekow i zastrzyki , moze to cos pomoze. Na objawy za wczesnie , wiec nie ma co interpretowac kazdego zaklucia jajnikow czy piersi...jakos tak depresyjnie. dzis wrocilam do pracy i staram sie dozowac obowiazki duzo spokojniej niz wczesniej. a co u was? milczace forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Czesc Dziewczyny Widze,ze moja wczorajsza pisanine zezarlo... Migotko widzialam ja tydzen temu w Gdansku na wystawie malego sklepiku na glownej ulicy ale ani nazwy ani dokladnej lokalizacji nie pamietam :( Tujka to musza byc objawy ciazowe- trzymam kciuki! A o Tobie One to ja wczoraj intensywnie myslalam prasujac rano koszule ;) i klnac przy tym jak szewc- nie znosze prasowac! Cocochanell- trzymam kciuki! U mnie dol: krew oddalam wczoraj ale wyniki dopiero za 2 dni... Poszlam dzis rano do mojej starej tutejszej kliniki i wyniki bede miec na jutro. Zrobili usg i zobaczyli jedynie miejsce ktore potencjalnie mogloby byc "tym" miejscem ale rownie dobrze czymkolwiiek innym :( Kazali tez siknac i byla tylko taka slaba ledwo widoczna, ze trzeba sie bylo domyslac drugiej krechy ;( powiedzieli,ze powinna byc juz konkretna i szkalnka wody wypita na dwie godziny przed chyba nie miala na to wplywu ... Powiedzieli ze musze sie przygotowac na wszystko... W piatek kolejna krew i usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Zuza, ej dziewczyno opamietaj się trochę. A który to dzień po transferze??? Ja jak byłam w klinice w 20tym z plamieniem to mi powiedzieli że usg nie ma sensu bo za wcześnie, a blada kreskę na teście miałam przy becie ponad 400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza, Gdańsk trochę daleko:) ale dzięki. Test z porannego moczu powinien być, a co do bladej kreski, to niektórym babeczkom dopiero kilka dni po spodziewanej @ wychodzi druga krecha. U mnie 4 dni do @, objawy jak co miesiąc łącznie z obsesyjną potrzebą jazdy na szmacie. W tym miesiącu byliśmy jednak wstrzeleni na 100%, testy owulacyjne które kupiłam idealnie pokryły się z innymi objawami...i nic. Migotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocochanel trzymam kciuki za wgryzanko, w którym dniu po będziesz testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz przecież Migotko, że nie każda komórka jest dobrej jakości, zebyt niet rzec rzadko która jest... alet ważne że owulacja jest, a i z wstrzeliwaniem się kolejnym w Waszym przypadku problemu raczej nie będzie przez najbliższe miesiące;-) Tej ochoty na szmate to akurat można Ci pozazdrościć rozglądając siet po kątach mojego domu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wam też się ciągle reklamy wpierd... w pole do pisania podczas tworzenia postu? Zwariować idzie, pisze na oślep. Przynajmniej w telefonie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza straszne czarnowidztwo uprawiasz ale to akurat rozumiem bo ja jestem mistrzynią w panikowaniu :) Ale jak na moje oko to będzie dobrze, beta w końcu jest i rośnie, co jutro będziesz mieć czarno na białym :) Coco powodzenia :) Zuza u Ciebie to chyba objawy ciążowe to kiepskie samopoczucie... One i biest co planujecie kobitki? My jeszcze nie zdecydowaliśmy co dalej . Na pewno nie będzie próbowali z M, bo marne szanse z tą translokacją. Może jeszcze raz z moimi. Zastanawiamy się też nad AZ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Dziekuje Wam Kochane ale tylko ryczec mi sie chce.... Transfer byl 2 tygodnie temu w srode blastcyst czyli juz jestem ladne pare dni po teoretycznym okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
Zuza ..nie rob paniki, no niestety musisz poczekac na wyniki, oby byly pozytywne!!!trzymam kciuki. Tujka- sama nie wiem kiedy bede testowac.., mialam transfer 3 dniowych , wiec pewnie musze poczekac dluzej, zglupieje do tego czasu. Dostalam wiadomosc od lekarza ze zamrozil mi jeden jedyny slabiutki, od poczatku zle rozwijajacy sie zarodek. Podane mam niby 2 klasy A , czyli ponoc super,ale po tym co czytam na forum ile kobiet mialo podawane takie piekne egzemplarze i nic..to nadzieja opuszcza. Te reklamy rzeczywiscie sa wkurzajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
Do tej pory bolal mnie tylko jeden lewy jajnik gdzie mialam 8 pecherzykow, wiec mial prawo bolec.A dzis w nocy naprawde mocny bol milalam w prawym, gdzie byly tylko 2 czy 3. Wiem ze nie ma co sobie robic nadziei, ale moze to cos oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi73
Hej, od paru dni czytam o waszych sporach i w końcu zdecydowałam się tez trochę o moich przejściach napisać. Tak w skrócie: ja i M. Staramy się już od ca. 9 lat. Od 6 lat wiemy ze niestety plemniki trochę zasłabe. Mam za sobą 2 xicsi i 1 x mrozaczki. W tamtym roku wrześniu w końcu nasz cud, niestety nasze szczęście nie trwało długo. W 14 tc wyszło przy badaniach , ze nasz mały ma zespół Edwardsa, w 15 tc nasz mały od nas odszedł. Ja mieszkam w Niemczech, wiec nie mogę zrobić PGD. Po długim namysleniu zdecydowaliśmy się na INvicte w Gdańsku, która robi pgd ngs. Znowu wszystko od nowa. Jestem jeszcze nie pewna, czy to naprawdę dobry wybór. W następnym tygodniu mam termin w Gdyni i jak wszystko dobrze pójdzie to w lipcu stymulacja i transfer. Co wy o tym myślicie. Widzę ze wiele z was tez już bardzo dużo przeszło. 2 dni temu miałabym rozwiazanie. Nie jest łatwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam na myśli :-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi73
Coś nie wychodzi, muszę jeszcze poćwiczyć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×