Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Gość gość
Wklejanie linków z super pozycjami seksualnymi raczej tu nikomu nie pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można sobie ustawić jako tapetę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Ja tez mam ostatnio bardzo obfite @ i ze skrzepami . Mysle, ze to sie pogorszylo od ostatniego podejscia a moze to zbieg okolicznosci. A moze to wcale nie jest zle... moze to swiadczy o tym, ze endometrium sie dobrze rozbudowuje wiec potem jest co sie zluszczac A co do dlugosci to kiedys dawno dawno ksiazkowe 28 dni . A od ladnych kilku lat 23-26 z owulacja ok 11-tego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia123
u mnie też @ masakra i dużo się złuszcza. Kiedys miałam książkowo 28 dni. Teraz 30-33. Zastanawiam się ile dni po odstawieniu tabletek anty powinna przyjsc @. Ostatnią wxiełam w sobotę i na razie cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie krwawienie wcale nie jest obfite tylko bardzo ciemne, wręcz czarne. tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Olivia u mnie przychodzila @ tak 3-4 po odstawieniu czyli mysle, ze lada chwila powinnas dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Tujka nie powinnas sie zadreczac teraz wyborami z przeszlosci ; szczegolnie, ze byly to wybory Twojego serca . Przeciez gdybys wtedy wybrala kariere , to teraz dopiero bys miala wyrzuty, ze zle wybralas . Swiadomie robisz wszystko, co mozesz i z calego serca zycze Tobie aby sie udalo (bo sama piszesz, ze na logike to jest szansa) Pozatym ucieczka w prace to nie najlepszy sposob na zycie- zbyt wiele takich osob poznalam (i prawie sama sie tak zatracilam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tujka a dlaczego u ciebie takie inne krwawienia? przede wszystkim chodzi o kolor i ilosc, co a to lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,jutro robię betę.Trzymajcie kciuki mocno.Jak nie wyjdzie,to dzwonię z reklamacją:) do doktora.Pozdrawiam. Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi73
Dominika to juz jutro? Jak ten czas mina, trzymam kciuki. Z ta reklamacja dobre:-) dobrze ze cię humor nie opuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale "naszkrobałyście" ;-) Fajnie, bo miałam co poczytać :-) Czy w tym czasie nie miała też zacząć działać mała? :-) A ja odliczam dni do przyjazdu męża :-) Jeszcze tylko 3 :-) Hurra!! :-) Olivio stymulujesz się już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Dominika kciuki zacisniete z calej sily !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pati. Jeszcze się nie stymuluję. Wizytę mam dopiero 25. @ już jest. Nie będziesz ze mnie dumna. W tym tygodniu jeszcze nie cwiczyłam. W poniedziałek sprzątanie i gotowanie zajęło mi tyle czasu że na Tonego już nie wystarczyło. Wczoraj byłam na spotkaniu z Dominiką :) a dzisiaj czuję się potwornie. Gardło boli głowa no i katar. Kurczę jak się rozchoruję to nie wiem co będzie ze stymulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Dominiko, trzymam i ja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivio nawet jak się rozchorujesz to na pewno do przyszłego tygodnia zdążysz się wyleczyć :-) Ja ćwiczę codziennie, ale dalej mam straszne chwile słabości jeżeli chodzi o słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Ja z ćwiczeniami odpuściłam (po sześciu tygodniach walki 45 minut prawie codziennie) bo nie mam efektów żadnych. Musiałabym dostosować dietę, a to wciąż niemożliwe. Rozmawiałam z fachowcami w tej dziedzinie i zgodnie potwierdzili, że bez odpowiedniej diety codzienna aktywność fizyczna nie pomoże. Teraz więc tylko czasem sobie poćwiczę dla zdrowia. Dominiko czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie.Wyniki mam mieć około 14.Czekam,wyczerpana i chciałabym,aby tym razem zarodek został ze mną zamiast przenieść się w nieskończone przestrzenie nadziemskiego świata:( Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z boku
Dominiko, trzymam za Ciebie kciuki i ja :) Ja też dziś siedzę jak na szpilkach do godziny 14 bo o tej godzinie mąż ma ważną rozmowę w pracy...wiele może zależeć od jej wyniku, więc się denerwuję, bo zależy mi, żeby wszystko wyszło po jego myśli. Ech, stresujące to życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Gościu.W takim razie życzę mężowi awansu,podwyżki i jak najwięcej spokoju w pracy, bądz co tam sobie wymarzył.I tak pasja nie powinna być silniejsza od życia rodzinnego,także oby udało mu się osiągnąć akceptowalny konsensus.Pozdrawiam. Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się właśnie dowiedziałam ze młodsza siostra jest drugi raz w ciąży i zamiast się cieszyć płacze. PipiLena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny gonadotropina 11,7.Co to oznacza na tym etapie? Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje, 5-6 tydzień, sprawdzaj czy będzie przyrastac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg jednak istnieje:) Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika super!! A który to dzień po transferze? Miałaś pgd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień 8 bez pgd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Dominiko beta Hcg chyba, nie gonadotropina. To były zarodki z piątej doby? Jesli tak to nie za wysoka ta wartość ale różnie może być. Mnie się przy takich wartościach od 10 do 25 w 6dpt nie udawało (2xbiochemiczna) ale mam znajomą, która z takiej niskiej bety urodziła niedawno dziecię. Wiec teraz sprawdzaj przyrost co dwa dni, a my nadal kibicujemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika, to myśle ze Beta dobra, ja miałam w 12 dniu 3 dniowego 75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×