Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

terix

Druga część

Polecane posty

Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Tekla dzięki za śniadanie, łososia bardzo chętnie:D O diecie zdecydowałam sama, ale jutro idę do diabetolożki i spytam ją o radę. Chyba nie powinno być żadnych przeciwwskazań bo jest jest to dieta o niskim indeksie glikemicznym, wskazana cukrzykom. Będę chyba musiała zmniejszyć dawkę tabletek. Najbardziej wkurza mnie M (jak rzucił palenie przytył15 kg) bo nie chce podjąć ze mną diety. U mnie pochmurno, mży i jest chłodno. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Objechałam miasto z sądem okręgowym, jutro cd. :-p Głupota, pierdoły, szkoda czasu i nerwów - już widzimy z m, że nic z tego nie będzie. Żałuję, że zaczęłam tę zabawę z rentą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwagrowi i szwagierce, dzięki Bogu nic nie jest oprócz szoku. Auto skasowane - ale cóż się dziwić. W takim stresie, po nie przespanych nocach...Szkoda tylko, że nie załatwili sobie noclegu i nie wyjechali rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat Łukasza lekarze mówią bardzo ostrożnie, wciąż jest zagrożenie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Betulka🖐️ Jak ju z zaczęłaś to wytrwaj do końca, a nuż znajdzie się w komisji normalny człowiek. Twoi bliscy jeszcze długo pozostaną w szoku, ale mają wsparcie w was. Na wszystko potrzeba czasu. Dobrze że stan Łukasza nie pogarsza się, wyjdzie z tego. Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie popołudniową porą 🌻 zachęcam do zaglądania ❤️ wiem, że Pipi zagląda, Robina, Ploteczka, Zula, BeTula, Daisy, Terix, Bastylka - czekamy na Resztę. Wszystko póki co działa więc jak dacie hasło - to zmieniamy nazwe i szlus! zaczniemy mam nadzieje nowe zycie. Dzisiaj sie napracowałam - po pracy zrobiłam w domu generalne sprzątanie. Same wiecie jak kobitki lubią latać po domu z meblami :P:P:D no i se dzisiaj polatałam :D:D:D Teraz musze dać pleckom odpocząć więc zalegam na sofie a`la szezlong i ciesze sie życiem. MYŚLE O WAS ❤️ ❤️ [❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniammm! Capuccino pysznota :-). To ja dokładam lody czekoladowe i sorbety owocowe z truskawkami :-) - truskawki mogą być z cukrem i smietaną (na życzenie) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do piątku w domu Teo, aż nóż w kieszeni mi się otwiera. Zamiast pobyć z dzieckiem muszę jeździć w idiotycznej sprawie 2 dni pod rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam BeTulko :classic_cool: truskaweczki ze śmietaną wybieram :P Już sie nie denerwuj - jeśli Teo jest w tej chwili to TERAZ korzystaj z rodzinnej atmosfery - łap chwile i ładuj akumulatorki bo Ci tego bardzo potrzeba 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na truskaweczki!!!! Hej, hej! Ze smietanką i z cukierem ;-) oraz solo!!! Teeklo :-), łapię każdą chwilkę z synem. Obecnie zajęta jestem praniem i wieszaniem jego garderoby ;-) Na starej wyspie nie piszę, bo mnie tam nie wpuszczają cyferki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka machnę łapką u mnie w miarę, chociaż trochę spraw musiałam załawic .pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! :-D Coraz więcej nas ale "mało nas, mało nas, do pieczenia chleba" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wszystkie idziecie spać...pogadać nam przyjdzie, gdy wszystko się ustabilizuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO!!!! :D i to mi sie podoba :D witajta na półwyspie :D Marijko❤️ i Vanilko ❤️ Skoro nieźle idzie i jakoś sie nie zawiesza... to pomyślałam tak jak Bastylka, że właściwie bez znaczenia jest jak sie nazywamy, że może pozostańmy tutaj.... I tak my wiemy, że Wyspiarkami jesteśmy i szlus a kto nie wie to nie se myśli co se chce :P:P:P Dobranoc Dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodaje sobie topik do zakładek i uznaje, że jestem w domu ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się ija ,wiecie ja zanim się połapałam musiałam stary ostanie stronki bardzo dokładnie przeczytać ,przyznaje że czasami a nawet często czytam w biegu z wiadomych względów ,myślałam że poprzez dodawanie cyferek to nowa wyspa :O może poślijcie na @ nowe namiary do wszystkich :) mnie jest też wszystko jedno gdzie byle by razem w swojej grupce :) kawunia podana bo ja juz drugą chleje :) Wanilko.. a jak u ciebie z wodą ,ja przyznam że nie oglądałam mojej choć w mojej małwj za polotem jest dość a w garażu wyłazi wilgoć w kanale zasypanym już od wieków bo zawsze była tam woda :O No teraz spadam z widomych powodow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ na kawusie zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? chodźta pochlipać troche U mnie w dalszym ciągu ponuro a za oknem 13 stopni Mam wolny dzień i chyba z domu nie wyjde :P dopiero wieczorem na gimnastyke No to śniadanko - dzisiaj spróbuje z linkami - zobaczymy czy będą krzyczeć, że wrzucam spam Owsianka: http://4.bp.blogspot.com/-vv599lB3dn8/TnsyfOd64KI/AAAAAAAAAaw/UfhhApSjTYY/s1600/1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tosty z jajkiem i bekonem: http://4.bp.blogspot.com/-F-XoddcguyI/UHHkqS1-GTI/AAAAAAAACPw/kR2GstGTUjk/s1600/DSC_0005.JPG Zajadajcie Życze wszystkim miłego dnia i słońca! ❤️ ❤️ ❤️ ps jednak drą sie że spam jak sie tak zastanowić - to jest to dość słuszne zabezpieczenie bo wysyłanie spamu na forach to plaga. My sobie z tym poradzimy - byle nasza Wysepka działała bez hamulców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Robino! :D ciesze sie że jesteś - razem kawusie skręciłyśmy i posiorbałyśmy :D Biegnij do swoich zajęć - powodzenia! ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Robina, Tekla dzięki za kawę i jak zwykle pyszne śniadanko. Aż mi zapachniały jajka na bekonie:D Za chwilę wyruszam do diabet. przekonam się na czy przychylna jest diecie, którą chcę zastosować. Dziewczynki zauważyłam, że stara wyspa zaczyna funkcjonować normalnie, zobaczymy jeszcze dzisiaj, czy wpisy i strony będą wchodziły normalnie. Może nie konieczna będzie przeprowadzka. A może to list Tekli spowodował zainteresowanie naczalstwa kafeterii. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix - poobserwujemy jeszcze chwile a jak będzie stara Wyspa sprawna to wrócimy na nasze "śmieci" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele nie nadążam za wami, ale przyfrunęłam, jak by co to się melduję :D Trzymam się Was jak rzep psiego ogona tak więc szybko się nie odczepię 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się! Ale nie wiem, gdzie jesteście!!!! Fruwająca, też się staram trzymać jak rzep psiego ogona ale wciąż się gubię :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, od ponad dwóch godzin nie mogę się dobić na kafe:o najpierw był - jaka zmiana (sic!) - napis "500 błąd serwera i ble ble" potem jak już srona się otworzyła, to po kliknięciu na odpowiedz na temat, znów wyskakiwało wielgachne info o błędzie:o wrrrr Betulko jak już jesteś zalogowana, to na jakimkolwiek temacie chciałabyś coś wpisać, to pójdzie pod tym nikiem i to normalka, wcześniej tez tak było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×