Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

terix

Druga część

Polecane posty

🖐️ A ja nie mialam czasu kuknac dzisiaj na zadna wyspe ani na stara ani na nowa:O A to trawke skosilam, a to posciel zmienilam, zawsze sie cos znajdzie.... mialo byc dzisiaj tak wypoczynkowo:P No nic moze jutro bedzie lepiej. Dziewczynki musimy sie zdecydwac gdzie piszemy, bo tak na dwa fronty nie ma sensu:O Nie zawsze jest czas na jeden wpis a tak "ganiamy" z jednego miejsca na drugie:P Ale dobrze ze ganiamy, to znaczy ze chcemy ze soba byc i badzo siebie potrzebujemy. Przynajmniej ja. Wszystkie Was mocno sciskam. Trzymajcie sie.Do jutra, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie wiem czy na dzisaj jest to pierwszy wpis? czy tylko ja nie widze innych:O Dzisiaj mamý rocznice slubu. Szybko to zlecialo:O.... Poki co nie swietuje trzeba poganiac troszke z miotelka:) Wieczorem ide do kosciola na msze. Zmarla moja sasiadka. Miala 103 lata! Ostatnie pol roku spedzila w domu opieki. Mimo to miala piekne i dlugie zycie. Jeszcze pare lat temu popijala sobie piwko na dobry sen i smiagala jak "fryga" po schodach a mieszkala na drugim pietrze. Musze sie ladnie ubrac do kosciola, bo to byla bardzo elegancka kobieta... U mnie sie chmurzy:( Nic dziwnego na koniec tygodnia przywaznie pogoda sie pieprzy. Zulka dobrze ze przerwalas jogurtowa diete... Miksuj blenderem normalne jedzonko. Taka zmiksowana papka wyglada niespecjalnie ale tez smakuje:PJa zawsze tak robilam w czasie zebowych historii. Terix piszesz ze Malzonek nie chce robic z toba diety:p Nie bedziesz przeciez dwa razy gotowac. Moze po prostu zwiekszaj mu te "dietetyczne" porcje:P Betulka i co zalatwilas? Uznano juz Ciebie za rencistke czy jeszcze nie:O Dziewczynki sciskam Was mocno. A ja musze do miotly😠 Ni wiem co stalo sie z moimi dywanikami lazinkowymi. Po praniu zrobily sie strasznie twarde? Chyba niepotrzebnie dodalam plyn do zmiekczania bo nic innego nie mogla zaszkodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be- Tula
Ciekawa jestem,czy tutaj też jestem ruda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be- Tula
Też,dlaczego nie jestem legitymowana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próba wpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra 56
ja nazwałam kanarka elvis skorzystajcie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×