Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

terix

Druga część

Polecane posty

Gość gośćplotkowy
Bastylko i jak z woda u Ciebie nie podeszła pod Twój garaż? Betulko trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte ws renty.odnosnie wypadku wspólczuje bardzo a co z Luk jest lepiejjest przytomny? Zuleczko nawet nie słyszalam o czymś takim odnosnie Twoich zębów,pewnie nic nie jesz tylko pijesz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćplotkowy
widze bez wpisywania hasła forum smiga bez zarzutów,tylko wiadomo nigdy nie jest pewne czy pisze dana osoba czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja jestem za przejściem!!! Na starej wyspie nie pomagają nawet cyferki, przynajmniej mi :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przed chwilą mój wpis został potraktowany jako spam i to tutaj. Ale ja ten napis skasowałam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilismy szybciej jak sie spodziewalam. Malzyk ma taka slaba kondycje i jest bardzo wolny . W dodatku naubierani bylismy jak sybiracy, a sloneczko mocno przygrzalo i bylo nam ciezko. Betulka mnie tez wyskakuja dziwne rzeczy przy wyslaniu postow. A to ze jestem Spam a to chca ode mnie tlen tzn. numer tlenu:O Tlenu u nas pod dostatkiem moge im podeslac :P Tylko jak? W plastikowej reklamowce? Plotka woda do garazu na razie nie podeszla i Michal ma "suche nogi":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Trochę późno, bo zaczytałam się. Kończę czytać Donne Leon (bardzo podoba mi się to imię). Betulko wpisz końcówkę 70. Zulka masz przymusową dietę:D Od poniedziałku przechodzę na dietę south beach. Daisy zwierzęta są bardziej wytrzymałe niż ludzie, poradzi sobie, tylko będziesz musiała zmienić jej jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka długo będą ci się goiły dziąsła? Ile taka przyjemność kosztuje, jeżeli nie tajemnica. Myślę że porządne buty i torebka byłby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spać mi się chce niesamowicie💤 noc miałam tzw. drapaną, co godzinę kukałam na zegarek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix jutro idę do kontroli, a zdjęcie szwów za 13 dni:o nie wiem ile się będzie to cholerstwo goiło:o miesiąc, albo dwa??? torebka i buty mówisz, hihi zależy kto jakie buty i torebki ma na myśli;) powiem tak, wiesz jakie lubię torebki;), za tę cenę kupiłabym ich około 4-5:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie droga ta "przyjemność". Wypożyczyłam Miedzianego Jeźdźca, ale najpierw muszę skończyć Donnę:D Zulka myślisz że u Betulki stał się kolejne nieszczęście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem czy Tekla dostała jakąś odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix tak myślę:o bo przecież chyba nie o tę nieszczęsną rentę:o ale będziesz miałą ucztę czytelniczą;) tylko nie zraź się scenami erotycznymi, bo są i jak dla mnie za dużo:P ale w sumie smacznie napisane;) a najlepsze jest to, że opowieść dzieje się w czasie blokady Leningradu, to czyta się super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzę nikogo. Chyba już poszłaś spać. Dobrej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mnie stara wyspa nie wpuszcza:( Zulka to rzeczywiscie droga przyjemnosc... Cala nadzieja w tym ze do konca zycia bedziesz miala spokoj z uzebieniem i jama ustna:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze mnie nowa wyspa tez mnie nie chce wpuscic? Nic dziwnego:O Nie mam figury do Bikini:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix jestem jestem, połykałam tylko leki, a że ich sporo i jedna tabletka wielgachna (nie mogłam jej przełamać) to trochę to potrwało;) Bastylko jesteś widzę Cię:) a z tym wystarczeniem to chciałabym aby przynajmniej na 10 lat starczyło;):P o dłuższym terminie nie śmiem marzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, brat M wracając z pogrzebu Ani (synowej) miał wypadek.......... już nic więcej nie piszę oprócz tego, ze moje dzieci wróciły szczęsliwie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ❤️ i na kawe chodźcie (__)? (__)? (__)?(__)? Popróbujemy troche i zobaczymy jak sie tutaj wpisy mają. A potem zdecydujemy. Kafeteria nie odpowiada - jakoś zdziwiona nie jestem - mysle, że mejli dostają mnostwo. Na śniadanko wam zostawiam musli z mlekiem (____)? i kanapki z łososiem (__$$$$$$$$$$__)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeTulko - jakieś serie niedobre Was dotykają :( - jak znajdziesz czas - opowiedz bo martwimy sie - co ze Szwagrem?❤️ Zulko - trzymałam kciuki! ❤️ ❤️ ❤️ - nacierpiałaś sie troche - powiedz coś więcej o tej metodzie jeśli możesz - i jak sie z tym czujesz.❤️ Bastylko - byliście na spacerze? czy na rowerach? eee chyba na spacerze. Wyciągaj Małżowinke jak najczęściej na spacerki nawet krotkie - myśłe że to konieczne.❤️ a jak wygląda dzisiaj sytuacja powodziowa w Twoim mieście? ❤️ Daisy - jesteś dobrą i mądrą Panią.❤️ Nigdy nie myśl o sobie źle ❤️ Buffy - wyjdzie z tego i jeszcze troche pobryka z Luką na ogrodzie :D - no cóż zrobić - nasze zwierzątka też sie starzeją. Mój Kot ma 6 lat - minęło jak jeden dzień a to już stateczny Pan :D Terix - sama podejmujesz diete? czy masz jakieś oparcie? Robinko - nie odbieraj tego źle. Terix działała spontanicznie - uporządkujemy sie na nowej Wyspie, nie martw sie - ważne żebyś tu była. W stosownej chwili podejmiemy stosowne decyzje. Na razie zbieramy sie w kupe :D 👄 Ide do pracy Dziewczynki - u mnie dalej leje - moje województwo jest zagrożone powodzią niestety :O - ale mam nadzieje, że do tego nie dojdzie. POZDRAWIAM życze spokojnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×