Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basia10051-71

Ciąża i macierzyństwo około 40 :)

Polecane posty

Ewka sorry zle mnie zrozumialas , ja na styczniowych tez teraz troche pisze - na pomaranczowo , bo tak tam kiedys cos dawniej wrzucilam :) A widze , ze i Ty piszesz :) X Dziewczynki nie odbieraja urody , w obu ciazach wygladalam super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
Hej Mój drugi syn na rota wirusy chorował od początku ,pierwszy raz jak miał1,5roczku ,a dzieci starszych nie było ,bo brat o rok starszy (dzieciaki nie chodziły ani do żłobka ,ani do przedszkola) , wtedy gdy on chorował jeszcze nie wiedzieli co to , byliśmy 2-a razy w szpitalu bo mi się odwadniał ,a potem przez 2-a lata pod kontrolą gastrologa ,robili mu różne baania ,wizyty co 3-y miesiące itd ,aż wreszcie przyszedł mądry lekarz ,zważył go ,zmierzył i powiedział ,żebym się uspokoiła bo taka jego uroda i on pomału z tego wyrośnie . Tak do końca nie wyrósł ,bo teraz nadal ma problem z żołądkiem jak się podziębi ,lub coś zje ,co mu szkodzi gdyby wtedy była szczepionka to bym chyba zaszczepiła. Felicjo ,ile płaciłaś za test , u mnie to kwota 3-ch tysięcy i też ,pani powiadomiła mnie o odszkodowaniu. Dziewczyny cudnie ,że macie już swoje szczęścia przy sobie , ale tak to jest ,jak w ciąży to inne zmartwienia ,a jak już maleństwo jest na świecie to znów inne:-) Całuski dla Waszych Bobasków:-) Felicjo ,Tobie dużo optymizmu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mnie już kwestia szczepień zaczyna spędzać sen z powiek. Sama ciężko przeżyłam skojarzona szczepionkę przeciw żółtaczce A+B, a mój kot prawie nie umarł po ostatnim szczepieniu na kocie choroby. Tak więc rozmawiałam ze znajoma pediatrą, która odradziła szczepienia 6 w 1 i poradziła żeby szczepić na obowiązkowe choroby ale niestety nie za jednym razem tylko w kilku wkłuciach. Zastanawiam się też nad walka ze szpitalem żeby mi dziecka w pierwszej dobie nie szczepiono bo chciałabym to sama zrobić jak będzie starsze i silniejsze w wieku 2-3 miesiące. Oczywiście każdy mówi co innego, ja niczego nie krytykuje bo sama niestety nie mam pewności co powinnam zrobić. I Mandarynko Śliczne imię, cudownie że mała jest już z tobą. Ja z Jolą musimy się jeszcze trochę pomęczyć i po tresować ale też już finiszujemy :) I Mon cheri Ty to mi się wydaje jesteś uosobieniem spokoju i ufasz swojej kobiecej intuicji przy wychowywaniu dzieci. Ja się boję, ze będę nerwowa i nieporadna :). I W 18 tc lekarka w szpitalu na IP orzekła, że mam przodujące łożysko (zgłosiłam się tam z plamieniami). W 20 tc łożysko się powoli zaczęło podnosić i teraz nie ma śladu po przodującym. może u Ciebie też się cos zmieni. I Ja spodziewam się córki. w 1 trymestrze sucha cera, wypadanie włosów i pryszcze. w 2 lekka poprawa, teraz w 3 cera piękna, włosy lśniące tylko brzuch coraz większy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u mnie piękna wiosna :) dziewczyny czytam i czytam o tym rocznym urlopie macierzyńskim i przyznam się że zgłupiałam, nie chcę popełnić błędu bo u mnie w pracy papiery się bardzo liczą :( nie którzy piszą że 14 dni przed porodem powinnam powiadomić pracodawce o rocznym urlopie macierzyńskim a niektórzy piszą że 14 dni po porodzie, Ewa, Mandarynko jak to u Was było, roboczo napisałam podanie ale nie wiem czy dobrze, nadmienię że dyrektor chce od razu wiedzieć na jaki urlop idę żeby mógł zorganizować za mnie zastępstwo. W związku z urodzeniem dziecka w dniu …………………..wnoszę o udzielenie mi 20 tygodniowego urlopu macierzyńskiego, 6 tygodniowego dodatkowego urlopu macierzyńskiego i 26 tygodniowego urlopu rodzicielskiego. W tej sytuacji proszę o naliczanie wynagrodzenia w wysokości 80 % za cały okres wyżej wymienionych urlopów. Nie wiem czy takie podanie może być :( ech te przepisy mnie osłabiają, pozdrawiam miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pisałam wniosek o urlop 4 dni po urodzeniu dziecka = "Zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie urlopu macierzyńskiego, dodatkowego urlopu macierzyńskiego oraz urlopu rodzicielskiego w łącznym wymiarze 52 tygodni w związku z urodzeniem w dniu ......roku córki Anny Kowalskiej. Jednocześnie proszę o wypłatę wynagrodzenia w wysokości 80% przez cały okres trwania urlopu. Z poważaniem Maria Kowalska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka mi dała kadrowa gotowe podanie w szkole, wcześniej telefonicznie ustaliła ze mną na jaki urlop idę. O urlop piszesz dopiero PO urodzeniu dziecka, zgodnie z ustawą masz 14 dni, potrzebny jest akt urodzenia z USC. Bez tego nic nie załatwisz. Musisz od razu określić na jaki urlop idziesz,bo świadczenia są różne. No a dyro chce wiedzieć, bo robi plany na nowy rok szkolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziewczyny dzięki za radę, zadzwonię przed porodem do kadrowej i ją poinformuje o urlopie, u szkole ruch kadrowy jest w maju dlatego wcześniej dam im znać co i jak, żeby dyrektor wiedział kiedy wracam ;) podanie i akt urodzenia zawiozę po porodzie a swoją drogą zastanawiam się czy mąż może dostarczyć do dyrektora ;) u mnie piękna wiosna :) pozdrawiam miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie dziękuje za odpowiedzi. łożysko przodujące to faktycznie sprawa indywidualna, jednak im więcej człowiek wie tym łatwiej( wg.mnie oczywiście ).Mam wiele obaw pomimo iż jestem pozytywnej myśli. świadomość czasami utrudnia beztroskim cieszeniem się. Test Nifty w Trójmieście kosztuje 3 tys.Słyszałam że w Warszawie 2,5 tyś. Chińczycy z racji zapotrzebowania otworzyli filię w Danii - test tam jest wykonywany. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felicja zobaczysz, ze wszystko będzie dobrze. Odpoczywaj dużo i dbaj o siebie i maleństwo. Jolka jak Twoje samopoczucie?? denerwujesz się bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) my już powoli finiszujemy ;) jutro do ginekologa, ciekawe ile mały waży :) czy ja się denerwuję - dobre pytanie, sama już nie wiem, Ewa chce mieć już to za sobą i małego chcemy już mieć w domu :) no cóż trzeba jeszcze poczekać, ale jak już jest kwiecień to z górki, ciągle sprawdzam torby czy wszystko jest - to chyba z nerwów, chłopcy moi zostaną sami to im od miesiąca truje co gdzie mają i jak mają beze mnie funkcjonować, nadgorliwość jest gorsza ponoć od faszyzmu ;) ciągle zmieniamy imię - miał być Michałek ale chyba będzie Piotruś ;) mi jest wszystko jedno byle wszystko było ok, pozdrawiam miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka przygotuj chlopakom wszystko na pismie , powies na lodowce -bedziesz miala spokojna glowe , oni teraz swiety spokoj a w razie czego sciagawke . Oba imiona ladne :) To juz niedlugo , chyba , ze Cie synus poza termin przetrzyma ;) X A my dzis po pierwszym baseniku , wprawdzie srednia wieku mam to jakies 28 , ale fajnie bylo , Tosia brykala i bylo widac , ze jej sie podoba :) X Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka ja byłam tydzień w szpitalu i moja trójka poradziła sobie celująco, a musisz wiedzieć, że wszystkie zakupy robię ja i też gotuję. Dali sobie radę doskonale. Potem musiałam domyc kuchenkę, zlew i umywalki w łazienkach, ale to szczegół. Jak już jesteś w szpitalu to nie masz co innego na głowie. My spacerujemy i podziwiamy okolicę. mały jest super. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u mnie wiosny ciąg dalszy :) wczoraj byłam u ginekologa mały waży już 2600 :) serduszko ma jak dzwon :) Ewa moi chłopcy są samowystarczalni już się cieszą że będą mogli sobie pizzę zamawiać bez moich uwag typu dużo kalorii i nie zdrowa ;) Super, że Antoś jest super ;) my jeszcze musimy trochę poczekać :) Dziewczyny jak tam brzuszki pewnie zdrowo rosną :) jutro jedziemy do 2 miesięcznego chłopczyka, muszę pomyśleć co mu kupić ;) powiem wam, że wczoraj też byłam na zebraniu u syna w gimnazjum, głupia jestem bo trochę się obawiałam reakcji rodziców, że sobie pomyślą na stare lata jej się dziecka zachciało :( ale reakcje były pozytywne, mamy mi gratulowały a nawet mamy jedynaków zazdrościły ;) tak że głowa do góry, pierś do przodu ;) Taida a co u ciebie :) boisz się ;) pozdrawiam miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
Hej! Jola ,potrzeba matką wynalazków ,masz rację ,jak nie będą mieli wyjścia to będąmusieli sobie poradzić Ja ,jak byłam w szpitalu ,a później nie mogłam wstawać ,też myślałam ,że sobie nie poradzą :-) PORADZILI To nasza wina ,rozpieszczamy tych naszych synów ,a później jako żony wściekamy się że mężowie nic nie potrafią:-) Jak sama zasuwałam całą chałupę ,to nic , ale jak we trzech ją posprzątali to już inna była rozmowa ,prasować też się nauczyli ,lepiej ,gorzej ,ale jest:-) Ja teraz jestem na etapie dbania o siebie:-) mam jakieś nieodparte wrażenie ,że muszę wyglądać super, chyba mi przejdzie? Ale jak widzę ceny ciuszków dla ciężarówek ,to ich chyba po...........:-) i większość mi się nie podoba . Stwierdziłam ,że sama sobie coś poszyję . Pozbierałam kilka wykrojów (czasamiz dwóch muszę sklecić jeden:-) ) i już. No i pisanki i stroiki ,ja lubię sama robić różne rzeczy:-) jak do tej pory jestem jedyną dziewczynką w domu i muszę jakoś zaznaczyć swoją obecność:-) Dziewczyny , mam pytanie jaki wózek najlepiej ,t.j. jakiej firmy , my chcemy kupić 3w1 tylko nie wiemy które są dobre ,może coś podpowiecie ,wprawdzie mamy jeszcze trochę czsu ,ale rozejrzeć sie nie zaszkodzi:-) Gorące pozdrowienia dla wszystkich MAMUŚ ,bo coś chłodniej się zrobiło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaba masz rację, jak bieda kogoś dopadnie to w każdej sytuacji sobie poradzi ;) co do ubrań ciążowych to ja przez całą zimę miałam spodnie z h&m i dwie pary getrów ciążowych , jedne do kozaków drugie po domu i 2 tuniki , teraz to chodzę w getrach, tunice i ramonesce w której się oczywiście nie dopinam ale jest ciepło pod szyję ciepła chusta, a po domu w dużych podkoszulkach męża ;) Gaba dużo ubrań nie kupuj, bo idzie lato, kup getry i jakieś tuniki lub podkoszulki ;) ja osobiście spódnic nie cierpię no chyba że do pracy tak że nie kupowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka bezpiecznym prezentem są pampersy. Jak wizytowały mnie dziewczyny z pracy, zawsze pampersy. Przydały się. Fajowo, że mały rośnie i już jest kawał chłopa z niego. Już niedługo! Czy różne osoby dotykają Ci brzuszek? Mnie to denerwowało ciągle ,,mogę dotknąć" Gaba Jolka ma rację z ciuchami ciażowymi. Nie przesadzaj z kupowaniem, bo potem co z tym zrobisz. Ja tez nie miałam dużo rzeczy. Lepiej kupić coś małemu. Ja mam wózek Bebe Confort High Trek 3w1 i jestem mega zadowolona, bo wszystko w tym zestawie jest. A wózek lekki, świetnie się prowadzi, ma duże, pompowane koła itp. A jest taki duży wybór wózków, że można oszalleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-ewka42- dziękuje za dobre słowo. Pierwszy raz jestem na forum i jestem pod wrażeniem słów i ich mocy. To działa i daje ukojenie. Michał& Piotr Mam brata o imieniu Michał. Ma 38 lat jest fantastycznym facetem .Mówimy do niego Misiu,Misiek,Michałku. Mama nadała mu takie imię bo zafascynował ją Michał Wołodyjowski.W dzieciństwie chyba każda miała szansę coś zobaczyć na ekranie . Misiek mój brat jest szlachetny i ambitny. Jako dwulatek uległ wypadkowi .Biegł za mną po jakiś kamlotach bryłach. W tym miejscu miał powstać nowy dom .stracił przytomność .pamiętam jak ojciec biegł z nim do szpitala .( szpital był 300m dalej) Trzymał go nieprzytomnego na rękach. Odzyskał przytomność po kilku dniach. pękła mu kość skroniowa. Stanął w rozwoju psycho- fizycznym. Był drobny i delikatny .szkoły robił specjalne.wizualnie nie wiele się różnił. Płakał jak nie dostał kategorii A.i nie poszedł do wojska.wykształcił się na stolarza- renowacja starych mebli . Był bardzo powolny ale i dokładny w swojej pracy. Chwilę trwa nim się ktoś zorientuje że ma małą klapkę na "umyśle". odrzucił rentę inwalidzką .u siostry pracował jako barman .po 6 latach trafił pod moją opiekę i nauczył się fac****ako znawca skór obuwniczych. W firmie męskiej był bardzo gnębiony przez facetów maczo.. Jednak upszedziłam wcześniej znajomego- właściciela garbarni że mój brat jest po szkołach specjalnych i jest tak a tak... ale nie znajdzie bardziej oddanego człowieka w firmie i dokładnego. Pracował u niego 6 lat i sam się zwolnił. Miał godziwą pensję i był tzw. prawą ręką szefa.Założył rodzine ma 2 córki- wyjechał do Anglii.mieszka tam 3 lata .pracuje w tym samym zawodzie co w Polsce na stanowisku kierowniczym i jestem ogromnie z niego dumna. Dalej jest drobny. Zawsze szybko biegał. Po porodzie wspólnie ze mną przebiegnie maraton .To taka opowieść o Michale. Polecam to imię. Mój synek będzie miał na imię Feliks po wszystkich dziadkach i pradziadkach. u mojego mężą zawsze syn ma na imę właśnie tak. Moje doświadczenie z wózkami jest następujące. Wózek mi się zazwyczaj opatrzy po około 0,5 roku.i szukam innych. Dlatego 3 w jednym dla mnie nie jest dobrym rozwiązaniem. Lubię zmiany. powodzenia i radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felicja & Feliks piękne imiona :) mój dziadek też miał tak na imię, wzruszyła mnie historia twojego brata, cudna, dobrze ze wszystko z nim jest ok, co do wózka to ja nie pomogę bo mi dała siostra X landera 2 w 1 tylko fotelik Recaro dokupiliśmy, Felicja jak test nifty, masz już wyniki? Ewa jeśli chodzi o dotykanie brzucha to tylko mąż i syn, który wygłupia się i dokucza bratu delikatnie jak ten szaleje w brzuchu ;) nawet mama ani siostra nie dotykały ;) ja dopiero wylazłam z kuchni ;) zrobiłam pyszną sałatkę, pyszną zupę i koktajl z ostatnich truskawek :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje to miłe że tak myślisz. test nifty -mija tydzień został jeszcze jeden .jestem ciekawa ,zdecydowanie dobrej myśli ,gdyż nie miałam wskazań do tego badania ,jednak chciałabym przygotować siebie i rodzinę na ewentualne .... -zastanawiam się nad pobraniem komórek macierzystych- trochę poczytałam i jestem prawie zdecydowana. -czy macie doświadczenie w noszeniu pasa ciążowego .czy rzeczywiście podtrzymuje brzuszek i jakie polecacie.? mi nawinęły się z medeli -na targach i zastanawiam się czy to nie aby placebo??? Super sprawa dostać od kogoś coś po czyimś maleństwie. U nas w rodzinie i u znajomych dzieci większe i obecnie wszyscy moi zaprzyjaźnieni miewają zaledwie po jednej sztuce .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
Fajnie ,że już macie powybierane imiona:-) My nie możemy się zdecydować , i tak jeszcze dużo czasu ,a ja jestem za tym ,że jak dziecko się urodzi to trzeba na niego spojrzeć i imię samo się nasunie:-) U mnie jest natłok Oliwi ,Julii, Lenek ,Nin ,nie żeby mi się nie podobały ,ale jak słyszy się dookoła te same imiona to trochę szkoda mi tych dzieci:-) Felicjo , Feliks to bardzo oryginalne i ładne imię , O... Kubusiów też dużo(pomijając że mój mąż to też Kuba) Z tymi ciuchami macie rację ,ale ja kupiłam na Alegro kilka ciuszków w dobrym stanie za niewielkie pieniądze ,używane ,resztę sobie uszyję:-) Zimą jak chodziłam z pierwszym(ur.9.04)to też nie szlałam ,ale jak z drugim przez całe lato tak jak teraz to miałam fajne ciuszki poszyte ,bo wtedy ciążowych nigdzie nie było i wszystki sprzedałam z zyskiem , wiem że to kilka miesięcy ,ale jak kobieta w ciąży wygląda tak sobie ,to wygląda byle jak:-) Nie jestem po szkole krawieckiej ,ale umiem sobie przeszyć ,uszyć ,przerobić ,nauczyłam się sama , moja mama zawsze mówiła ,możesz mieć pokończone szkoły ,dyplomy w kieszeni ,ale jakiś fach w rękach też musi być:-) to się nauczyłam :-) Felicjo ,historia Twojego brata naprawdę ujmująca , prawie jak do filmu ,to fantastycznie ,że potrafił odnaleźć się i pokonywał trudności ,bardzo budujące Dlatego myślę ,że imię ma znaczenie ,może to głupota ,ale w jakiś sposób cech**e człowieka , trzymam kciuki za pozytywne wyniki testu. A z tym dotykaniem ,dajcie niech kobiety sobie podotykają ,może która w ciąży pragnie być.........:-) losowi trzeba czasami pomagać ,nawet zabobonami:-) Kobieta w ciąży jest jak kurczaczek na Wielkanoc:-) :-) Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felicja piękna historia twojego brata. mój ulubiony film to Forest Gump i miałam takie pozytywne skojarzenia. Test na pewno będzie dobry. Co do komórek macierzystych to my będziemy pobierać. Są oczywiście różne opinie na ten temat ale to tak jak ze szczepieniami nie wiadomo kto ma racje. I Jola cieszę się że u Ciebie wszystko ok. Czy się boję? Pytasz o poród ale ja Ci odpowiem generalnie, że teraz to boje się już mniej bo od 20 tc mam te skurcze i najbardziej czego się bałam to porodu przedwczesnego. teraz nawet jeśli się wydarzy wcześniej to powinno być ok. Ja jadę do lekarza w czwartek wieczorem. Wracając do porodu to oczywiście trochę się boje. Chyba najbardziej tego, że to się zacznie jakoś nagle, w nocy, że będę musiała się jeszcze wykąpać, a potem droga do szpitala i szukanie czegoś w wielkich walizkach, do których nie pamiętam co już powkładałam...Myślę też nad cc, tak jak pisałam mam taką możliwość. Zobaczymy. Dobrze byłoby mieć to już z głowy :). I My kupiliśmy wózek bugaboo ale on w standardzie nic nie ma tylko spacerówka i gondola. Fotelik i gadżety trzeba dokupować. Jest fajny bo bardzo lekki i skrętny. Moja koleżanka mi go poleciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
topik umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie umiera...szkoda ,wielka szkoda,kiedys ten topik byl dla mnie wybawieniem,ale tak widocznie musi byc,wszystko ma swoj kres :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
Hej Zamiast wypisywać pod ksywką GOŚĆ to byście się zalogowały i coś napisały ,normalna polska mętalność ,totalna spychologia. Żeczywiście trochę pusto Myślę że to ładna pogoda i okres przedświąteczny jest przyczyną:-) Jola ,Taida ,Myszka piszcie jak się czujecie , Felicjo Ty też ,Twoja ciąża nietypowa może pomoże to później jakiejś dziewczynie. Dziweczyny z dzieciaczkami ,też , Wasze doświadczenia przydadzą się nam troszkę później. Jak tam ,szafy wysprzątane ,okna pomyte? Jajka pomalowane? Ja też troszkę mam mniej czasu ,mój starszy urodził się w niedzielę palmową ,właśnie przedwczoraj skończył 19 lat , a że Wielkanoc to święta ruchome to gości nie mam tylko gdy wypadają w marcu ,tak się już przyzwyczaili że w święta do nas ,to i trochę pracy przy tym jest:-) ale co tam ważne że rodzinnie:-) Całe szczęście ,że młodszy lubi kulinarne przygody i matce w kuchni pomoże:-) A w tym roku czeka mnie jeszcze matura , 18-stka młodszego ,urodzenie najmłodszego ,no i chyba chrzciny , fanazja :-) Felicjo jak tam Twój test ,ja jadę w poniedziałek zrobić ,wedłóg moich wyliczeń jestem w 18 tyg i moja fasolka jest już wyczuwalna oczywiście tylko dla mnie ,mój mąż usilnie próbuje coś poczuć przez ten brzuch ,ale to jeszcze nie ten czas No dziewczyny do roboty ,chociaż po jednym zdaniu :-) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
Bardzo przepraszam =według=przez u otwarte :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaba masz rację ja z małym chodzę na spacery dwa razy dziennie. Ciągle przyjmuje jakiś gości, którzy odwiedzają małego, a do tego ogród i oczywiście wiosenne porządki. Teraz jak jestem w domu to sporo sprzątam na bieżaco, a mam co robić, bo dom mamy spory. Malutki rośnie wspaniale, spanie w dzien już ma względnie unormowane, pięknie spi w nocy. Wiadome jest, że się budzi na cyca,ale potem zasypia. Przekręca się z brzuszka na plecy,dźwiga się pięknie, no jest dobrze. Jedynie mam ciągle dylematy z tymi szczepieniami. To co już zaczęłam dokończymy. Nie wiem co dalej. Bliźniaki tez potrzebują mamy, a już stare chłopy. Jolka Ty może już po??? Mandarynko co u Was? Dziewczyny, które robią testy---cierpliwości w oczekiwaniu na wyniki. Dbać o siebie i maleństwa. Felicja ja mam Michała i super chłopak z niego. Historia Twojego brat jest niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja już prawie finiszuję ;) wczoraj miałam takie skurcze, że cały dzień leżałam a na dodatek mąż został oddelegowany do Poznania na targi, myślałam że będę dzwonić po pogotowie ale dzisiaj spokój, mały tylko się wierci :) muszę jeszcze wytrzymać 3 tygodnie ;) co do porządków to chłopcy moi powoli coś robią, syn obiecał że jutro wysprząta swój pokój na błysk ;) ja dużo odpoczywam, pokój dla małego już przygotowany, torby spakowane, fajnie dziewczyny że u Was wszystko ok :) maluchy zdrowo rosną :) u mnie piękna pogoda, pozdrawiam miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wczoraj byłam u lekarza. Mała waży 2850 - 36 i 1 tc. Wszystko ok. Skurcze już mnie tak nie niepokoją bo jak widzicie mała już całkiem spora. I Jola trzymaj się dzielnie. Musimy dać radę :) to już niedługo. Oby tylko nie w święta. I Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×