Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Współczesni mężczyźni są strasznie niemęscy, zniewieściali

Polecane posty

Gość gość
myślisz, że jesteś lepszy bo sie inaczej ubierasz? Nie skomentuje tego Wgl to troche dzwine ocenianie kogoś po stylu ubierania sie." ty oczywiscie nic o gosciu nie pomyslisz i nie ocenisz go, widzac np. ze ma na sobie spodnice :D normalnego faceta nie zauważacie i lecicie algo na agresywnych roboli albo na ciotowatych wystylizowanych taka prawda" prawiczek jak hooj i na dodatek creamem zasmierdzialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalny to taki ktoś pośrodku ani0" lansiarz" ani "dziad"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnego faceta nie zauważacie i lecicie algo na agresywnych roboli albo na ciotowatych wystylizowanych taka prawda" g prawiczek jak hooj i na dodatek creamem zasmierdzialo g Widać kogoś prawda boli w oczy ! I co najważniejsze co ma do tego czy ktoś jest prawiczkiem czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nic frajerze nie boli ale ciebie i owszem, twoje poglady i zal do swiata mowia same za siebie :D zawsze bedziesz sam creamiku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim nie wiem o kim mówisz używając słowa "creamik" Widzę już wyzywasz człowieka. Skoro taki masz poziom kultury w domu rodzinnym to współczuję dzieciństwa. g Cara Delevingne no to jak panie "porządny i dobry" jak cie rozpoznać? Czy to kobiety mają błagać o twoją uwagę? g Dobry i porządny to przede wszystkim kwestia cech wewnętrznych czy zachowania a nie wyglądu. więc nie wiem jak odpowiedzieć na takie pytanie. Sam temat pokazuje bardzo skrajne postawy a jest sporo tych pośrednich często niezauważalnych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, niezauważalni mężczyźni to osoba kategoria. Siedzą tam wszyscy ci o których istnieniu nawet nie chcemy wiedzieć - ofiary losu, panowie którzy wstając rano wybierają ubrania na ślepo, a jedyna fryzura jaką znają to "jeż", "faceci" śmiejący się z własnych, nietrafionych żartów wydających dziwne, "yhyyy-yhyyy" jakby dusili się własnym śmiechem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cara Delevingne jak ich sie nie da zauważyć to nie wróże dobrej przyszłości hhhhhhhhhhhhhhhhhh Jak nie jest się wystylizowanym facetem czy tym spoconym robolem to kobiety Cie nie zauważą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ewidentnie frustrat. Z nim wszystko w porządku, to inni są nienormalni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ewidentnie frustrat. Z nim wszystko w porządku, to inni są nienormalni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cream skoncz juz p******ic te swoje farmazony rzygac sie juz od nich chce nieudaczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem cream i nie jestem nieudacznikiem. a to, że ty normalnego faceta widzącego co wyprawiacie nazywasz tak to tylko się to potwierdza. Moorland Gdzie ja piszę, że ja tylko normalny a inni nie?! Piszę o tym, że Ci normalni faceci nie popadający w żadne skrajności nie są zauważalni i to często widać w życiu realnym. Ile to kobiet ma partnerów np. wysokich i chudzielców a inne zaś jakiegoś miśka? Nie dotyczy to tylko wyglądu ale i całej reszty. Kobiety często popadają w skrajności w ocenie mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie powiedziałeś - ludzie popadają w skrajności, a ci "normalni" są niezauważalni. Może po prostu nie są normalni? Może to jakieś żałosne jęczybuły których nikt nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie powiedziałeś - ludzie popadają w skrajności, a ci "normalni" są niezauważalni. Może po prostu nie są normalni? Może to jakieś żałosne jęczybuły których nikt nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drutowanie mózgu
Ten współczesny lansik jest tylko wstępem do konkretnego stylu życia. Taki duży mały chłopczyk, ni to gejoza ni to dzieciak to sygnał "ja nigdy nie dorosnę". Każda kobieta, podkreślam: każda kobieta zobaczy w tym człowieku typa, który w przyszłości po pierwsze: nie da jej oparcia, po drugie: sam będzie oczekiwał opieki, po trzecie: bardzo łatwo powie jej: "nie spełniasz moich oczekiwać adieu", po czwarte: nie weźmie na siebie żadnej odpowiedzialności (nawet za samego siebie, o niej i ew. dziecku nie wspominając), po piąte: to chodzący, skoncentrowany egoizm, tylko ja, ja i ja. Związek z takim mydłkiem? Nie, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bycie tym normalnym to właśnie powoli zaczyna się bycie tym wystylizowanym lub tym tematycznym robolem. a gdzie miejsce na coś pośredniego?! słowo normalni chodziło mi o to pośrednie stanowisko. bo na te skrajne postawy autorka się oburzyła. Może i część z takich osób to jęczybuły o których piszesz ale to nie 100% a tylko jakaś część. Odchodząc od spraw damsko męskich to dziś ktoś często bez facebooka jest uznany za kogoś nienormalnego bo inni to mają. Dziś również kobiety stały się bardzo wulgarne więc ten " normalny facet" z czasów naszych rodziców - dobrze wychowany, kulturalny generalnie ten co mięsem nie rzuca przy współczesnej młodej kobiecie wygląda jak ciota. Więc mówienie, że zmiana zaszła tylko u mężczyzn jest nie sprawiedliwa i nieprawdziwa. Fakt jest taki, że mężczyźni zatracili pewien obraz "męskości" ale również z kobietami stało się to samo. Coś co kiedyś było uznane za normalne dziś może być widziane jako nienormalne. Zmienia się świat, zmieniają się ludzie i zmienia się patrzenie na pewne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo! Świat się zmienia, a "normalność" to zachowanie akceptowane, jeżeli nie praktykowane, przez większość plus minus lekkie, niegroźne odchyły dotyczące upodobań. Więc ten "dziad", "lansiarz" i ty jesteście tak samo normalni. Po prostu nie są to najwyżej cenione grupy jeżeli o wygląd chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgrhr
Ja bym siebie uplasował gdzieś między lanserem a robolem taki zwyczajny normalny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnyfacet12
Cześć Jestem przeciętnym facetem,który dba o higienę osobistą w sposób nienaganny (żaden tam creamik,jak to któraś z kobiet opisała) miałem już okazję pracować ze 100% mężczyzną,ale to historia na oddzielny temat Ps:Tacy mężczyźni to gatunek na wymarciu,po prostu inna generacja pokoleniowa. To mężczyźni którzy potrafili zatroszczyć się o kobietę,przyrządzić obiad,wyprać,wyprasować sobie koszulę,przyrządzić Johny Walkera :) naprawić auto Sam wiele się od niego nauczyłem :) W pracy sam bajerował kucharki 2 na raz,taki kasanova,nie jakaś wylansowana c*pka męska,tylko 100 % facet na którego lecą młodsze i starsze kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leciec na faceta?! Bleeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zajmują coraz więcej przestrzeni zarezerwowanej wcześniej dla mężczyzn a jak to w naturze bywa wszystko idzie do równowagi. Dzisiejsze kobiety są bardziej agresywniejsze i wulgarniejsze niż przeciętny mężczyzna więc dobrze wychowany mężczyzna, gentelman przez przeciętną kobietę zostanie uznany za ciotę. Dziś przez większość kobiet za męskiego zostaje uznany facet agresywniejszy niż kobiety, wulgarniejszy niż kobiety, nadużywający alkohol, umiejący uderzyć kobietę - niekoniecznie już damski bokser, sypiający z kim popadnie - mający większe doświadczenie niż kobieta itd. W kobiecym języku stwierdzenie "porządny mężczyzna" oznacza ciota i ciepła klucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian111
Chcieliście równouprawnienia to macie... Szczerze powiedziawszy widzę nic złego w udawaniu lalusia, piciu piwka, a najlepiej żeby dookoła mnie chodziły panie pilnujące, żeby mi się krzywda nie stała oraz niczego nie zabrakowało. Tak by było mega wygodnie, ja bym się zrelaksował, a kobiety mogłyby się w końcu wykazać, spełniając moje zachcianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian111
Objeżdżacie facetów?? Gdzie się podziały prawdziwe kobiety ?? no gdzie są ?? Same p***y agresywne, wulgarne, bez jakiejkolwiek klasy, wdzięku, wrażliwości, i kobiecych cech... Dzielą się na chłopczyce w spodniach z obciętymi włosami, albo jakieś plastikowe paniusie... O figurach już nawet nie wspomnę, wychudzone wieszaki, albo jakieś torby, brzuch wystaje dalej niż cycki, zero d**y do tego świńskie podgardle (figura dżina albo odwróconej piramidy) Gdzie się podziały kobiece kobiety w sukienkach i z figurą klepsydry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JESTEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwość
każdy w was olewa tych którzy was kochają i interesuje się tym co jest nieosiągalne co jest wynikiem wyprania mózgu, czyli sami jesteśmy winni za to jak zyjemy i vice versa. A ja jak wy dobijam gwozdz do trumny, takie czasy. Ciao Bella = )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwość
choć w sumie i tak wszystko jest obojętne. Może tak wlasnie jest ze kazde ego musi być zaspokojone przez porównanie poprzednich zwiazkow. Nikt nie chce pozwolić sobie na bycie w związku gorszym niż miał kiedyś. Sam fakt ze tu cos pisze jest dla mnie przesadny, jak bym mogl to bym zmazal pierwszy wpis ale nie da się. Zycze powodzenia wszystkim i znalezienia szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
A kim jest normalny mężczyzna? I kim jest, ten, którego kobiety zauważają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×