Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość  11 22 33333333

dobra, tania restauracja Kraków?

Polecane posty

Gość gość
Najlepsze są bary mleczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo czasu ostatnio spędzam w restauracji Ptaszyl. Trochę z tego powodu że po prostu smakuje mi u nich jedzenie, a z drugiej strony dlatego, że dobrze mi się tutaj sprawy biznesowe omawia z klientami, czy kontrahentami. Warunki sprzyjają, jest klimatycznie, spokojnie, stoliki są tak ułożone niektóre że można poczuć prywatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadamy z koleżankami na herbatę trochę porozmawiać do krakowskiego HotChili. Indian Chai fajnie przyprawiona herbata, ogólnie niepowtarzalny smak. Jestem fanką dobrych herbat i uważam, że lokal pod tym względem robi naprawdę niezłą robotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pizzę w Krakowie to tylko do Da Pietro według mnie. Oryginalne ciasto, świeże składniki, można się nią najeść. W ogóle sam lokal jest bardzo sympatycznie urządzony, całość jest w piwnicy ale jest bardzo czysto i dość jasno jak na tego typu wnętrza. Z resztą cały wystrój dobrze widać na foto na ich portalu - www.dapietro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandżur
dobre i tanie jedzenie na dowóz mają w da marco. tam jak się zamówi więcej obiadów to sa bardzo fajne promocje, więc czasem zamawiamy nawet do akademika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre doświadczenia mam jak do tej pory z lokalem Maxipizza ( www.maxipizza.pl/krakow ). Dostarczają szybko i tak jak się z nimi człowiek umawia. Pizza jest ciepła, dobrze opakowana, nie dają klientowi jedzenia w jakimś brudnym, w połowie połamanym pudełku, a cenowo cała oferta wygląda bardzo korzystnie, zwłaszcza jak się jeszcze ich rabaty doliczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjęcie z okazji chrzcin synka robiliśmy parę tygodni temu w Da Pietro przy rynku głównym, to jest dokładnie w kamienicy pod obrazem. Świetne miejsce, mogę polecić. Mają, dobrą, tradycyjną włoską kuchnię. Obsługa jest taka że można się dogadać, nie ma problemów żeby się dodzwonić itp. Mają swój serwis www.dapietro.pl gdzie jest choćby karta i trochę zdjęć lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczyłem się jeść na ostro w www.indianfood.pl Zacząłem od potraw łagodnych, przez średnie, aż po indyjsko ostre. Menu jest pod tym względem bardzo zróżnicowane. Jest ostro, ale w jakościowym stylu. Nie ma chemicznych dodatków w jedzeniu, ani innego syfu. Wiele rzeczy robią na bazie autorskich pomysłów bezpośrednio w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o maxi pizze, to ja za sieciówkami po prostu nie przepadam, ale oni są wyjątkiem. Przekonałam się jak pierwszy raz od nich zamawialiśmy (do znajomych mało kto dojeżdżał) i faktycznie pizze mają bardzo dobrą. Jadłam jeszcze winnym lokalu i też super, bardzo fajne zaskoczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejdinkaa
Maxipizza faktycznie jest bardzo dobra, jak na sieciówkę chyba wybitna. Inne sieci mi nie siadają, tutaj jest inaczej. W Krk sprawdzałam wiele pizzeri, poza tym, mieszkało się w rożnych miejscach, wiece nie było innej opcji i maxi wspominam bardzo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można dobrze, zdrowo i smacznie zjeść we włoskiej restauracji Da Pietro ( www.dapietro.pl ). Świetne miejsce żeby wyjść ze znajomymi ale też z rodzinką, z dziećmi. Poza dość urozmaiconą kartą dań mają też dużo włoskich deserów, które akurat moi synowie uwielbiają. Oczywiście we włoskim lokalu nie może nie być pizzy, tutaj bym doradzał zwłaszcza z karczochami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczaka i rybę z czystym sumieniem polecam w HotChili. Jedna z niewielu prawdziwych restauracji indyjskich w Krakowie. W większym lokalu organizują też imprezy w stylu Bollywood od czasu do czasu, całkiem przyjemny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 50 – 60 złotych w dwie osoby można pójść do www.indianfood.pl . W sumie studenckie ceny i naprawdę duży wybór potraw indyjskich. Poza kurczakiem polecam u nich krewetki ze świeżymi pomidorami. Na co dzień nie jem owoców morza, ale u nich jakoś mi posmakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Babuszkę, jedzenie dobre - co prawda czekać trzeba było na kelnera 20 minut ale ok. Zamówiliśmy zupę jarzynową z kluskami oraz ziemniaki jajko sadzone i szpinak. Do tego kompot z wieprzków. Łobiod był dobry, ale w klopie śmierdziało starym stolcem i szczochami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam jadłodajnię na stawowej, krupnik i ziemniaki z omastą są super, czasem trafi się makaron z białym serem i to polane masłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiadałabym Da Pietro. Na stronie www.dapietro.pl jest więcej o restauracji. Ja bym tutaj polecała sobie zamówić którąś z ryb na przykład łososia. Mają też super sałatki, zdrowe ale sycące. Parę razy mnie tutaj narzeczony zabrał na randkę i się zakochałam....w tym miejscu i w moim narzeczonym po raz kolejny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilUle
Restauracja Piwnica pod Złotą pipą przy rynku na ulicy floriańskiej - polecam z czystym sumieniem. Smacznie i świeżo, przemiła obsługa, super klimat. Jak dla mnie jedna z najlepszych miejscówek w Krakowie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużą i niedrogą pizzę wypiekają w Maxipizza ( www.maxipizza.pl/krakow ). Można u nich w lokalu zjeść, albo zamówić z dowozem. Ja częściej właśnie zamawiam na wynos. Szybko dowożą, ciasto jest jeszcze ciepłe jak kurier dojeżdża. Mają dobre torby termiczne, lepsze niż to w czym swoje jedzenie wożą inne lokale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałem nie tak dawno z dziewczyną pizzę z Maxipizza i smakowała nam. Na stronie www.maxipizza.pl/krakow jest całe info o składaniu zamówień. Bardzo fajna sprawa, jak zależy komuś na czasie, bo pizzę potrafią zrobić i dowieźć w mniej niż 30 min. Z tego co wiem, to mają jakieś inne piecie przepływowe, dzięki którym ten wypiek jest tak krótki i nie trzeba tyle czekać na gotową pizzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemal do każdej restauracji najlepiej podjechać i wrócić taxi. Restauracje zwykle proponują naprawdę dobry alkohol, wiec warto skorzystać ;) ja jeżdżę tą taxi www.taxi.krakow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxipizza ma dobrą ofertę, wiem, że lokal jest na Kapelance i Bratysławskiej. Warto do nich sobie podejść. Dobre jedzenie za fajne jak na Krk pieniądze. Pizza jest robiona na świeżo, ciasto mają wyjątkowo smakowite, bardzo puszyste co ja akurat lubię jak jest takie trochę większe, niż cienkie i chrupkie. Namiar do nich można przez stronę www.maxipizza.pl/krakow wyszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanain
nie drogo ale co prawda też nie za "5złotych" jest w restauracji przy runku, piwnica pod złotą pipą. :) można i na obiad i na kolację, byłam tam z chłopakiem i z kumplmami na piwku. fajne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię bardzo chodzić do Starej Zajezdni. Ceny są tak na średnim poziomie, ale jedzenie mają naprawdę rewelacyjne. Poza tym mało jest restauracji z takim klimatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek

Nigdy nie miałem jeszcze problemów gastrycznych po pizzy z Maxi pizza (o nich mi chodzi -maxipizza.pl). A jednak wiadomo jak to jest z pizzeriami, różnie z jakością bywa. Tutaj jest świeżo, ciasto dobrze wypieczone a nie jakiś zakalec w środku, sosy tak samo świeże, a nie na starym jogurcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki8999

Dużo się zmieniło na plus w Ludwince (ich strona – ludwinka.pl). Pamiętam to miejsce jeszcze przed modernizacją za starego właściciela to rewelacji nie było. Teraz jest o niebo lepiej, smaczniejsze jedzenie, ładniejszy aranż, jest czyściej, wygodniejsze stoliki, aż chce się tutaj spędzać czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beraa

Moim ostatnim odkryciem w Krakowie jest Maxipizza przy Bratysławskiej. Duża pizza jest rzeczywiście duża, grube ciasto jest puszyste a nie takie ciężki ubite i gliniaste jak w innych miejscach. Dowożą jedzenie jeszcze gorące, dobrze zapakowane, mają porządne te torby termiczne a nie jakieś z odzysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesssikca

Jeżeli chcecie spróbować sushi w KRK to polecam się wybrać do Sakany. Nie zawiedziecie się, bo jedzenie jest na 5 i do tego miło podane. Ze swojej strony mogę również polecić dania grillowane (estra grill) oraz bar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek
Dnia 18.03.2019 o 15:29, Gość beraa napisał:

Moim ostatnim odkryciem w Krakowie jest Maxipizza przy Bratysławskiej. Duża pizza jest rzeczywiście duża, grube ciasto jest puszyste a nie takie ciężki ubite i gliniaste jak w innych miejscach. Dowożą jedzenie jeszcze gorące, dobrze zapakowane, mają porządne te torby termiczne a nie jakieś z odzysku.

Też polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Mogę polecić jedną z lepszych restauracji w Krakowie i to w  centrum  Pod  Leliwą w Krakowie https://www.facebook.com/slawkowska13.15/ Ich kucharz gotuje rewelacyjnie, nawet nie myslałam , ze zjem aż tak dobry obiad, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Timmi6

Sushi w Sakanie jak najbardziej ok. Podobało mi się to w trakcie wizyty, że w menu są zdjęcia wszystkich potraw. To mega ułatwienie dla każdego niedoświadczonego, który np. rozpoczyna przygodę z tą kuchnią. Do tego jest bardzo miła obsługa, która rozumie i doradza, co wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×