Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Maryśka80

Czy mogłam wywołać poronienie?

Polecane posty

Gość Maryśka80

Sytuacja ta miała miejsce ponad 11 lat temu ale z uwagi na to, że niedawno urodziłam drugie dziecko (mam już 4 letnią córkę, no i świeżak - 2 miesięczny chłopczyk) to wirują mi chyba hormony i powraca pewna sytuacja sprzed lat. Otóż wyjechałam wtedy na kurs językowy za granicą i poznałam faceta z Maroka - też przyjechał na kurs. Miał być tylko miesiąc, ja natomiast zostawałam na dalsze studia. Wiadomo było, że nic by z tego nie było. Inna kultura, odległość itd.. ale fizycznie spodobaliśmy się sobie. Do pełnego seksu nie doszło między nami, ale wiele razy w stanie silnego podniecenia miał członka niedaleko moich narzadów intymnych. Po roztsaniu ja na trochę wróciłam do kraju no i zaczął mi się spóźniać okres. Generalnie miałam zawsze nieregularne miesiączki, ale tym razem spóźniał się już sporo. Byłam przerażona, nie wiedziałam co robić. W necie wyczytałam że wiele ziół na przeczyszczenie może powodować też poronienie. Nie zastanawiając się zbytnio zakupiłam jedno z takich ziółek, wypiałam w dużej ilości. Dostałam rozwolnienia i wkrótce potem krwawienia. Myślicie że mogłam wywołać sobie sama poronienie, a może po prostu przyszedł w końcu okres? testu nigdy nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×