Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anonim278

,,Piąta fala pożądania"

Polecane posty

Gość Anonim278

Uwierz w wewnętrzną boginię z absolutnym bestsellerem Moniki Nowickiej ,,Piąta fala pożądania"! Historie kobiet odmienią twoje wewnętrzne ja, dzięki czemu już na zawsze pozbędziesz się wstydu przed pragnieniem spełnienia. Poznaj seks na nowo! Z całego serducha polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIERDOLENIE O SZOPENIE CZYTAŁEM CAŁA KSIĄŻKĘ JEST PARĘ FAJNYCH OPOWIADAŃ ALE OGÓŁEM KSIĄŻKA TO TOTALNE DNO. 3-4 OPOWIADANIA BYLY NA POZIOMIE ALE RESZTA JAKBY NAPALONY GIMNAZIALISTA PISAL. A TAK NA MARGINESIE TO JAK COŚ JEST DOBRE TO SIĘ TEGO NIE REKLAMUJE, DOBRA KSIĄŻKA DAMA ROBI SOBIE REKLAMĘ A TO GÓWNO JEST REKLAMOWANE WSZĘDZIE NA KAŻDYM FORUM. NIECH AUTORKA ZMIENI PROFESJE, PEWNIE JA CHĘTNIE W FAKCIE PRZYJMĄ, MA TAKI SAM POZIOM PISANIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMu to jest "absolutny bestseller" nie umniejszaj pani autorce;) Może zrobimy zrzutę i wydamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę być kasjerem :classic_cool: mam doświadczenie. jasne ze brnąć może poświadczyć że słowo malwersacja jest mi zupełnie obce. podobnie zreszta jak słowo masturbacja 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę przeczytać pozycje z kanonu lektur obowiązkowych najpierw. Jak dobrze poszukasz, znajdziesz tam coś lepszego. Aż krew w żyłach się zagotuje. Tak to jest, jak się przeczyta coś raz na kilka lat - człowiek się zachwyca potem byle czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dno to malo powiedziane!!! Zachecona opiniami zaczelam ja czytac i co?? opisy g****u na kobiecie ktora jest tym zachwycona a opowiadanie jak siostra rozdziewiczala 11 letnia siostre a pomaga jej w tym ciocia i wujek co to ku**a ma byc czytadlo dla pedofili?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×