Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

termin lipiec-jak emocje?;) coraz blizej...

Polecane posty

Gość regina nowak
aha i mam po cichu nadzieje ze porod jest przereklamowany;),inaczej kobiety nie rodzilyby po 2-3 dzieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAntosia
to i ja dolacze :) Termin mam na 20 lipca, mam 14mc synka i tez raczej nbie leniuc***e chociaz Antek nie jest specjalnie absorbujacy, zalezy od dnia :) Teraz bedzie coreczka. Niestety jest okrecona pepowina, chyba dwa razy, jak moj gin stwierdzil dosc konkretnie. Chcialabym cesarke bo boje sie podduszenia podczas sn, ale nie wiem czy lekarz sie zgodzi. Caly czas myslalam, ze to jest wskazanie do cesarki, ale rozmawialam z lekarzem ze szpitala, w ktorym rodzilam synka i powiedziala mi, ze to nie jest wskazanie do cc. troche sie podlamalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin dopiero na 19.7. jeszcze nie mam za dużo porobione ani pokupowane, ale jakoś może od przyszłego tyg się już za coś wezmę, muszę zrobić generalne porządki w mieszkaniu plus przygotwać rzeczy dla dziecka...a będzie chłopak, Danielek:) A u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regina nowak
ja nie znam plci dzieciaczka, mieszkam w uk i tu ostatnie usg robia w 20tc,wtedy dziecko nie chcialo sie ujawnic i tak juz zostalo:)w sumie to teraz mi wszystko jedno jaka plec oby bylo zdrowe tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipiec2013
Mama Antosia podziwiam kobietki ,które mają male dziecko a brzuszku kolejne;) co prawda to moja pierwsza ciaza,ale wiem juz teraz że nie prędko zdecyduje się na kolejne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipiec2013
Virada no już chyba czas szykować wyprawke i dom;-) ja już mam wszystko. Wolę mieć już gotowe. Z reszta ściąga mi lekarz pessar za 2 tyg i wszystko może się wydarzyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama antosia, no to rzeczywiscie dziwnie, też bym się spodziewała, że Ci zalecą cc... z płcią to na początku bardzo chciałam dziewczynkę, ale jak się okazało, że chłopak to już sie przestawiłam i już bym nie chciała dziewczynki no u mnie jeszcze 1,5 mies wiec chyba zdaze z wszytskim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAntosia
No wlasnie mam nadzieje, ze moj gin prowadzacy jednak bedzie przychylny cc, w poniedzialek mam wizyte wiec z nim porozmawiam. juz sie psychicznie nastawilam na cc, boje sie niedotlenienia czy zamartwicy. Samopoczucie ok, prawie zero objawow, czasem po calym dniu bola mnie biodra, ale to w zasadzie wszystko. Jeszcze do niedawna musialam Antka wszedzie nosic bo zaczal chodzic dopiero jakies 3tyg temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja rowniez mam termin na lipiec - 21 wg OM a na 7.07 wg wielkosci bylam na watku lipiec 2013 ale dziwnie sie zrobilo, nie umialam sie tam odnalezc a z tego co wiem dziewczyny sie gdzies przeniosly nie wiem gdzie wiec wpadne tu :) virada to ty ktora rowniez pisalas na tamtym watku?? odeezwij sie prosze :P toppolino1@wp.pl napisze cos o sobie szczeg dla nowych kolezanek mam 28 lat(skoncze za 3 mce) mieszkam na ślasku. to moja 3 ciaza, jednak 2 poprzednie stracilam przez niedoczynnosc tarczycy o ktorej nie wiedzialam teraz na biezaco wszytsko kontroluje i jest ok. termin porodu mam na 21lipca (wg OM) natomiast mloda ma juz ponad 2kg z tego co lekarz mówi i wg wielkosci termin wychodzi na 7.07... mam zalozony pessar bo w 29tyg zaczela mi sie skracac szyjka. 2 tyg przed porodem mi go wyciagna a potem bedzie sie dziala wola nieba heheh jzu nie moge sie doczekac lipca, po 1 chce wziac juz małą w ramiona i przytulic, po 2 juz ciaza naprawde mi doskwiera. ciezko mi sie oddycha, mam problemy z zasypianiem, budze sie co chwile na siku. brzuch coraz czesciej boli gdy chodze. piersi urosly mi ogromnie w porownaniu do tego co bylo wczesniej i mam mega rozstepy przytylam jak dotad jakies 11 kg. ostatnio dopadlo mnie mega swedzenie dekoltu i piersi oraz szyi.... nic narazie mi nie puchnie, tylko te rozstepy ... ale i tak sie ciesze ze bede mama dla malej mam juz prawie wszytsko tzn lozeczko wozek, duzo ciuszkow(wiekszosc uzywanych) posciel, przybory kosmetyczne-te najwazniejsze, nie mam tylko art do mycia. reszta wyjdzie w praniu. pozdrawiam dziewczyny i chetnie wymienie uwagi na temat ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla ogarniecia tematu proponuje zrobic tabelke(bo nie dzialaja suwaczki) tak jak to zrobilysmy na lipcu 2013 wczesniej tzn nick wiek wojew. ciaza termin(wg OM) plec imie dziecka TOPKA 28 slaskie 3 21.07 dziewczynka ??? co wy na to ?? dopiszcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Topka, rzeczywiście pisałam na tamtym wątku, dziewczyny przeniosły się na forum zamknięte, jeśli masz jeszcze dostęp do tego "wątkowego" maila to tam są instrukcje jak się zarejestrować. A jak to możliwe, że masz prawie o 2 tyg wcześniejszy termin? JA mam do tej pory tylko ten jeden, który lekarz ustalił na początku wg jednego z pierwszych USG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VIRADA a piszesz na tamtym forum?? u mnie termin wg miesiaczki jest na 21 lipca ale Młoda jest dosc duza jak na ten tydzien i wg tych pomiarow wychodzi 7 lipca... a krazek bedzie wyciagany 2tyg przed terminem z miesiaczki wiec wychodzi wlasnie 7.07 :) zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dolaczam do Was termin ciecie 01 lipca!!! Pewnie cal noc nie przespie:P a jak tam wagowo dziewczynki ja okolo 14 15 do przodu :P Narazie jestem bardzo aktywna tylko pachwiny troche bola jak sie zasiedze i z szybko wstaje.....rwe kulszowa mialam w pierwszej ciazy i kulalam na jedna noge ale to bylo ponad dwa latka temu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topka: nie piszę, nie zarejestrowałam się w końcu... Ja w 30 tc miałam +7 kg, idę na następną wizytę w pon (34 tc), więc się dowiem. Ale może być o wiele więcej, bo ostatnio mam non stop ochotę na jakieś słodycze i sobie nie odmawiam...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Kobitki....jak któraś powiedziała - poród jest przereklamowany i serio nie jest tak źle :) wręcz przeciwnie - coś niepowtarzalnego. Gorzej wspominam wizyty u dentysty :) Będzie ok...najważniejsze w całym tym zamieszaniu jest by z mamą i dzieckiem wszystko było ok Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo interesujaca wypowiedz wyzej....przenos ciaze 13 dni niech Ci wywolaja porod miej cholerne bole przy tym rozwarcie na trzy cm a na koniec niech Ci c*pe rozetna i uzyja proznociagu wtedy zobaczymy czy powiesz,ze porod jest przereklamowany droga kolezanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na 20 lipca a według USG to co wizytę się przesuwa :/. Ciężarówka31 to mi narobiłaś strachu z tym próżnociągiem ... Bardzo chciałabym żeby poród potoczył się sprawnie i bez komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ta tabelke sie robi?? Bo ja nie wiem.. pisze tez z telefonu i za wiele w tym ekraniku nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipiec2013
No ,może nie będzie tak źle z naszymi porodami :o ja szczerze też mam już dość trochę tej ciąży;) i też bym chciała ją zobaczyć;) dziewczyny w nocy też jest wam tak gorąco? Ja się budzę cała mokra.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipiec2013
Ja +7kg..ale.. to było dwa tyg temu ;) także ze 2 kg doszły jak nie więcej;) straszny apetyt mam ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja dolacze:) Termin mam na polowe lipca, tym razem bedzie chlopiec (mamy juz 4 letnia corke). Zdecydowana jednak jestem na cc na zyczenie (pierwszy porod z kompilkacjami), wiec pewnie rozpakuje sie na poczatku lipca. Dla dzidzi pamalutku szykuje rzeczy (pomalutku bo juz ciezko hehe). Na razie koncze szykowanie chaty na przyjazd tesciow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j tez dzis generalne porzadki robie bo w nd tesciowa przylatuje a wszedzie swojego nochala wepchnie tylko u siebie brudow nie widzi takze mam przed soba dwa tygodnie nerwowki zebym tylko przez jej wizyte wczesniej nie odjechal do szpitala tak na mnie dziala jak plachta na byka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipiec2013
Ja z moją teściowa żyję dobrze;) fajna z niej babka. Nie wpieprza się,nie krytykuje. ;) często wasze dzieci mają czkawkę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOPKO I VIRADA- chodźcie do nas na te nowe forum :) Wszystko co i jak znajdziecie na naszej poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co do tabelki kopiujesz to co ja juz wpisalam i dopisujesz pod spodem w odpowiedniej kolejnosci swoje dane: np nick wiek wojewodztwo ciaza termin plec imie TOPKA 28 ślaskie 3 21.07. girl ?? Popers 3 22.07 Virada123 ślaskie itd kazda przed dopisaniem swoich danych kopiuje tabelke z ostatniego posta zeby bylo aktualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAntosia
TOPKA 28 ślaskie 3 21.07. girl ?? Popers 3 22.07 Virada123 ślaskie MamaAntosia 30 Gdansk 20.07 corka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick wiek wojewodztwo ciaza termin plec imie TOPKA 28 ślaskie 3 21.07. córka ?? MamaAntosia 30 Gdansk 20.07 corka ***** mam antosia dopisz ktora to ciaza i imie jesli wybraliscie ;) acha i kopiujemy zawsze naglowek czyli nick wiek itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAntosia
Nick Wiek Miasto Ciaza Termin Plec Imie TOPKA 28 ślaskie 3 21.07. girl ?? Popers 3 22.07 Virada123 ślaskie MamaAntosia 30 Gdansk 2 20.07 corka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28 to idiotyczne
CO PISZESZ. "Nie chcesz narażać na obrażenia okołoporodowe"...poczytaj sobie na co narażasz dziecko podczas cc. Np. na obrażenie okołoporodowe - uduszenie, bo takie dzieci siłą wyciągnięte z łona bez akcji porodowej często mają problem z oddychaniem. CO TY MYSLISZ, ŻE AMERYKĘ ODKRYŁAŚ? Położne z wieloletnim doświadczeniem mówią jakie dzieci po cc są "inne", zagubione. jak świat światem jak nie ma wskazań kobiety rodzą naturalnie i jest ok, i zawsze znajdzie się taka mądralińska :/ Mi lekarz bez problemu wypisałby skierowanie na cc - ALE NIE CHCĘ NARAŻAĆ DZIECKA NA TO! PRZY CC ZGON MATKI.DZIECKA ZDAŻA SIE CZĘŚCIEJ NIŻ PRZY SN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOPKA ZNOWU ZACZYNASZ
się mądrować? co się rządzisz? byłaś jedną z kontrowersyjnych osób na tamtym topicu i już wprowadzasz swoje porządki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×