Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

termin lipiec-jak emocje?;) coraz blizej...

Polecane posty

Gość gość

Termin na sam początek lipca. Powoli zaczynam fisiowac ;) ze strachu oczywiście;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Ja mam cięcie 5 lipca. Oczywiscie jesli wszystko pójdzie zgodnie z planem:) Na razie jednak zachowuję względny spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh ja już nie wiem co lepsze sn czy cc. Ja się boję bo moje dziecko jest duże.. lekarz mój mówi ,że ponad 4 kg będzie. Moje krocze :/ i ogólny strach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Ja bede mieć cc na życzenie. Nie chce narażać mojego dziecka na obrażenia okołoporodowe. Mam kilka koleżanek które są lekarkami i każda miała cc na życzenie. Właśnie ze względu na bezpieczeństwo dziecka. Dlatego ja też się zdecydowałam. Wiem że zaraz zostane zjechana przez matki polki zwolenniczki sn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla ciebie jak ktos jest zwolennikiem sn to od razu musi byc matka polka? litosci, dziewucho:O rodzilam pierwszy raz sn, drugi niestety cc i uwierz mi sn to bajka przy cięciu i połogu po cesarce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje cc na życzenie? Tak są tu i takie. Dla mnie jest to indywidualna decyzja ,każdy robi co chce;) co uważa za słuszne. Ja się tak zastanawiam właśnie -bo jeśli faktycznie będzie taka duża to może przekonam lekarza by mi wystawił termin porodu na cc ,on jest bardzo fajny może uda mi się go przekonać....hm a nie wiesz czy np w szpitalu mogą podważyć decyzję mojego lekarza i mimo wszystko kazać rodzić naturalnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko kochana każdy robi jak woli i każdy inaczej przechodzi po porodzie sn i cc. Każdy organizm jest inny więc jeśli macie się tu najezdzac to nie piszcie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
O podważaniu decyzji słyszałam, na kafe dziewczyny sie żaliły że miały z tym problem. Podobno w niektórych szpitalach przyprowadzają swojego specjaliste na konsultacje aby zweryfikował zasadnosc wskazania do cc. W moim przypadku (chociaż ciężko w to uwierzyć) lekarka na którejś wizycie sama rzuciła pytanie " no to jak rodzimy?" Więc nic mnie to nie kosztowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja też mam termin na lipiec:) Będę rodzić sn. Wczoraj właśnie z mężem oglądaliśmy filmiki na youtube i mąż jest w szoku;) Najbardziej niesamowite jest to, że jak wyciągają dziecko to ono jest takie duże...jakoś patrząc na mój brzuch nadal nie mogę uwierzyć, że tam jest dziecko...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ja mam termin na 7 lipca. To moj drugi porod, chcialabym zeby byl tak szybki jak pierwszy. 25 minutowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Mnie lekarka sama zapytała na którejs wizycie "no to jak rodzimy?" dlatego nic mnie to nie kosztowało. A o podważaniu wskazania do cc słyszałam. Podobno zdarza się że w szpitalu przyprowadzają swojego specjaliste aby zweryfikował zasadność wskazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
sorry za dwa podobne posty ale wydawało mi się że pierwszy sie skasował:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero 14.06 mam wizytę,zobaczymy ile ta moja waży;) i zacznę się zastanawiac.. chociaż co ja mogę;) zrobią jak będą chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny;) ja też czasem nie mogę uwierzyć ,że jest tam dziecko..jak to się tam mieści;)) wow 25 minut!??? Jeśli bede miala sn to już zaczynam się modlić o szybki porod :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilou czasami to kafe strasznie szwankuje.. tak myslalam,że mogą i tak kazać rodzić naturalnie.. cóż pozostało mi czekac ;) bo jeśli nie będzie taka BIG to myślę że wypchne naturalnie :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popers
Cześć. Ja też mam termina lipiec ( 22). To mój trzeci poród więc nie pękam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipiec2013
Mnie łapie rwa kulszowa.. okropny bol :o i zgaga ,straszna. Bez przerwy. Lekkie duszności ,bezsenność-przez ten ból zazwyczaj. Heh ,dlatego chcę już lipiec. Wcześniej pisałam jako gość,ale lepiej mieć jakiś nick;) zalozylam ten topik ,moze się utrzyma;) lipiec 2013 już jest,ale tam są już "same swoje" s jak u ciebie?;) jak końcówkę znosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie póki co dobrze...jedynie co to brzuch mnie niekiedy boli, bo dziecko się wypycha:) I trochę mi puchną nogi. Tamten temat przeniósł się na prywatne forum, więc w sumie lipiec nie ma forum na kafe. Tamten temat jest totalnie opuszczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Ja nie mam żadnych dolegliwości poza żylakami sromu(siedzieć się nie da :) i normalnie jeszcze pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilou - ja też miałam podejrzenia tej dolegliwości, ale byłam u lekarza i ponoć nie mam tego. Ale z powodu zażywania żelaza mam niekiedy zaparcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipiec2013
Uuu też nie ciekawie z zylakami. A ciaza to ponoc taki piekny stan ;) ale powiem wam ze ta rwa kulszowa to mnie wykonczy :o . A jak dziś ogólne samopoczucie?? Pogoda dobija mnie też. A co będziecie mieć chłopiec ,dziewczynka?;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1lipcowka
Witam! Ja mam termin ciecia na 1 lipca (poprzednia cesarka nieco ponad 2 lata temu, lekarka nie chce ryzykowac naturalnego, blizna, etc.). TP to 08.07. Czuje sie - ble ;-). Brzuch boli jak na okres co jakis czas, rozwolnienia, spuchniete nogi, zgaga, lazienka w nocy co godzina, nogi bola (ciagnie pod kolanami), skurcze lydek, w kazdej pozycji niewygodnie, odgnioty wszedzie, staram sie lezec jak najwiecej, ale - przy dwojce dzieci i chlopie wyjazdowym, to ja sobie moge lezec... Tym mniemniej, bardzo chcialabym dociagnac do tego 1szego lipca, a nie wczesniej. Mala zapowiada sie na "normalnego" noworodka, nie zaden gigant, w 34 t.c. wazyla 2200, wiec dla Niej tez lepiej, zeby posiedziala. Synek byl spory (ur. 37 tc - waga 3550), Mloda jest mniejsza (jak i Starsza Siostra ;-)), ale - niech ma te powyzej 3200 ;-). Lekarka mowi, ze mniejsza, bo caly czas ganiam ;-). Biore Buscopan, magnez i wapno i...odliczam dni ;-)! Powodzonka dla NAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 1 lipca. Bardzo się boję porodu. Tę ciążę znoszę dużo gorzej niż poprzednią sprzed 7 lat - czułam się wtedy o niebo lepiej (mimo rwy kulszowej) i nie bałam się porodu w ogóle (bo nie wiedziałam, co mnie czeka :P ). Rodzę SN :O. Prawie wszystko mam zapięte w domu na ostatni guzik, zostały okna do pomycia i firany do wyprania i wyprasowania, ale mąż będzie musiał mi pomóc, bo sama nie ogarnę, za dużo tych okien. A potem od 21 czerwca córka ma już wakacje i chcę ten czas poświęcić tylko jej. Pozdrawiam i życzę lekkich porodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo widze, że się zapowiada j
Jakis normalniejszy topic zwiazany z lipcem :) to i ja się zglaszam :) czekam na syna, to moje 2 dziecko :) mam skonczony 33 tc a mlody wazy 2500 :) czuję się ok tylko plecy często bola :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z dolegliwości to mam duszności, gigantyczną zgagę, bezsenność i ból nerek z powodu zatrzymania moczu, no i generalnie słabo się czuję (u mnie hemoglobina na poziomie ok 9,5 więc pewnie to też się przyczynia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka w skończonym 35 tc ważyła orientacyjnie 2300. Pierwsza urodziła się w skończonym 40 tc z wagą 2690 i ta chyba też nie będzie zbyt duża. Mam nadzieję, że poród nie będzie zbyt długi i że starczy mi sił na ostatnią fazę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipiec2013
Moja w 32 tyg ważyła 2500- 2600 :o jakas masakra... :/ :/ ja naprawdę mam nadzieje ,że te usg soe myli. Za tydz w piatek mam dopiero wizytę . Ciekawe co tam słychać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipiec2013
Moja w 32 tyg ważyła 2500- 2600 :o jakas masakra... :/ :/ ja naprawdę mam nadzieje ,że te usg soe myli. Za tydz w piatek mam dopiero wizytę . Ciekawe co tam słychać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regina nowak
hejka!:) lipiec coraz blizej,ja mam termin porodu na 6 lipca:P...czuje jednak ze dziecko nie bedzie sie zbyt szybko pchalo na swiat:)... co do dolegliwosci to standardowo sikanie po nocach, trudnosci z wyproznianiem ....co do strachu to jest to moja pierwsza ciaza ale wiem ze porod jest nieunikniony i akzda z nas musi przez to przejsc, pamietajcie jestesmy silne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×