Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inga3382

ile dac na slub

Polecane posty

Gość inga3382

mam nurtujące mnie pytanie, otorz brat mojego męża bierze ślub...zostalismy zaproszeni. Rodzice oczywiście za wszystko płacą a młodzi tylko wyliczaja co sobie kupia poslubie. Moj problem polega na tym ,ze gdy my bralismy slub, za wszystko placili moi rodzice, tescie nie dolozyli sie kompletnie, cala rodzinka , brat meza, siostry i rodzice przyjechali a i owszem ,ale nie dali nam nawet zlotowki, nawet kwiatow nie kupili, najedli sie i jeszcze zarcie do torby pakowali. Mam więc pytanie jak my mamy sie zachować, chetnie wogole bym tam nie poszła, co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jakiś prezent, ale taki droższy i daj im go najlepiej z ceną żeby wiedzieli że był drogi. Ale niech to nie zachwyca, chodzi o to żeby nie dać im kasy ale też nie zniżać się do ich poziomu. Jeśli robiliście wspólne wesele, to trochę było waszej winy w tym ze za wszystko placiliscie. dlaczego sie na to zgodzilas? przeciez jedna rodzina placi za swoich gości, a druga za swoich, czemu twoi rodzice płacili za wszystko? Albo nie idźcie w ogóle, ewentualnie idźcie na sam ślub i daj kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga3382
moi rodzice placili z tego wzgledu, ze w momencie jak wszystko bylo juz ustalone oni nas poinformowali ,ze jednak nie maja kasy na wesele...nie chcielismy ze wzgledu na to wszystko odwolywac,ale twoj pomysl z prezentem trafiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Cię stać, to faktycznie daj ten prezent. Bo jeśli nie, to nie warto się wykosztowywać ;-) Jak liczą na kasę, to pewnie się nie ucieszą z prezentu, ale będą wiedzieli że nie żałowałaś na ten prezent, tak jak oni pożałowali Tobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiś sprzęt kup z gwarancją, że niby ta gwarancja jest ważna z paragonem i dlatego dajesz z ceną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga3382
nie wspominając o tym ,że gdy nasza corcia miala chrzest i roczek to naturalnie z ich strony tez nic nie otrzymala ,mimo,ze brat męża jest chrzestnym...ja nie rozumiem takiego podejscia ,bo chocby drobnostka ,ale ucieszy, ze ktos myslal o tobie ,wybieral to dla ciebie i staral sie...ja po ludzku ich nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że powinniście się zachować tak samo jak i oni i podarować tyle samo czyli nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My od siostry męża dostaliśmy 1000 zł :O z tym że ona szła razem z narzeczonym ale i tak byliśmy zszokowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu dostaliśmy 50 zł w kopertę od rodziny 2 osobowej. Śmieszna koperta ale cóż. Teraz my idziemy do nich na wesele i planujemy dać tyle samo. Myślę że nie będą zdziwieni bo sami dali nam tyle samo. Nam osobiście wstyd jest dać taką kopertę bo zazwyczaj na wszystkie wesela dajemy ok 700 zł ale planujemy obdarować ich tym samym co oni nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zszokowało cię 1000 zł ... mam nadzieję, że in plus, bo to duża kwota. Jak in minus ... sorry ... materialistka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiphop4
Prezent mało praktyczny, ale drozszy to swietny pomysł. Najlepiej tak wymyślic,żeby tego sprzedać za bardzo nie mogli. Może obraz ślubny-ale takiego mało utalentowanego artysty? ;) Państwo młodzi mogliby mieć tam przerysowane rysy twarzy-takie mało przyjemne dla oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiphop4
dużo osób się ogłasza,ze malują ze zdjęcia. do tego jakaś rama wogóle nie w ich guście :D i jeszcze jakbyscie znaleźli jakiś "sprzymierzeńców", którzy pochwalą,ze swietny jest i musi wisieć u nich w domu. koniecznie na jakimś wyeksponowanym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×